|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 8:25:37   
jess021
Didy, moja deca imaju 4 i 5 godina, tako da nam neko veliko pesacenje nije bas opcija. Najbolje da ima i sadržaja i prirode

I gde sad da idemo? 
Mama Jo, vi ste bili na Tari jel? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 8:39:31   
mama Jo
Ja bih se slozila sa Didy, mada se meni Suncana reka svidela, ali ja bih je preporucila za jednodnevni izlet. Stvarno ne znam sta bi tamo radili 2 ili vise dana... Mi smo bili jedan dan, jos smo se i kupali, pa nam je brzo proslo. Dosta je skupo, pa jedan maleni, maleni krug jahanja je 250 din., voznja kvadom isto. A znate decu - hocu jos jedan krug, hocu jos jedan krug...
Za jedan dan je super, lepo je to igraliste, lepaim je hrana (malo skuplja)... Zanimljivo je sto nekoliko konja tako slobodno seta, pa tako udju u decijije igraliste i setaju bukvalno pored vas ☺️

Mi smo bili na Tari, i nekoliko dana u Bajinoj Basti. BB je na super mestu, svasta odande ima da se vidi. Jedino sto sve mora autom, ali sve je nekako blizu. Mi smo bili u sred leta pa smo dosta vremena provodili na plazi Raca, na Drini.

I moja deca su jos relativno mala za neka duza pesacenja, ali gledali smo da budemo u sumi sto duze.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 8:41:35   
jess021
Mama Jo, hvala ti. Moja dobra drugarica je iz Bajine Baste, pa bih mogla nju da pitam, ali ke bih bas da se vozamo autom ta tri dana.


Iako ga ne volim, gledala sam i Zlatibor, cekam neke ponude pa cu videti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 8:46:56   
Filadendronka
Jess, vidi konaciste Dabic na Zlatiboru. Smestaj i hrana odlicni. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 8:57:12   
jess021
Fil, odmah. Hvala ti. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 11:46:23   
jess021
Kod njih 65€ pp, ok prihvatljivo, iako sam nasla apartman za 25€, pa kontam ne mozemo bas pojesti 40€ za dorucak i veceru.


Sad bas razmisljam, ja kao najveca cicija pisem postove, ali iskreno meni je sve to preskupo. Jbt da za vikend potrosis preko 300€??? Pa to je necija plata

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 11:49:01   
Sanjica26 RR
Pa Jess u pravu si. Skupo je to. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 12:43:18   
mikica88
Skupo je. Mi kad odrmo do Ade sa decom sestrinom slupamo dosta para, gde god da odes kosta.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 12:57:36   
jess021
Sanjice, onda 1000€ za more ispadne smesno, kad ovde za 2.5 dana potrosis 300€. Ne mogu da kazem, mm ima visoku platu, ali radi samo on i ni od koga nemam pomoc. Masim temu, znam, htela sam svasta da napisem, ali sam odustala.


Verovatno cemo na Zlatibor, ok je cena 25€ po danu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 22:25:39   
Didy
Obrni-okreni, dođosmo do zaključka da je samo more odmor, ostalo su kompromisi. 😂
Lepa je Sunčana reka, ali da provedeš u njoj par sati. Meni je taman kao usputna stanica.
Zlatibor volim kao bazu - da se smestim tamo i da obilazim okolo, u centar da ne svraćam, gužvu da zaobilazim. Ja sam bila pre mesec dana sa drugaricama na Zlatiboru u Gajevima. U centar nismo uopšte otišle nijednom. Obišle smo Uvac, Zlatar, na Tari Banjsku stenu, jezero Zaovine, vozile se Šarganskom osmicom na Mokroj gori, Mećavnik, krenule do Višegrada i vratili nas sa granice, jer je drugarica zaboravila saobraćajnu u apartmanu, jedan dan smo išle u Sirogojno, do Stopića pećine, do Gostiljskih vodopada i do Tornika, provozale se žičarom. To smo sve spakovale u tri dana. 😁 Takođe volim prirodu Zlatibora jer je pitoma, možeš otići gde god pogled baciš, na bilo koji proplanak.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
14.9.2020 22:27:38   
jess021
Didy verovatno ce tako i biti, cekam odgovore za neke apartmane, pa cemo verovatno tamo.


A za more i kompromis, apsolutno se slazem. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
15.9.2020 12:38:33   
jess021
Nasla sma neki apartman Nada, 25€. Pise da je sve novo i u centru, verovatno cemo ga rezervisti. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 1:43:58   
Didy
Bežite od centra! Centar je gradilište.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 6:35:56   
Filadendronka
Jess, pisi Dabicima direktno. Nama su uzeli 50e dnevno za apartman sa dve spavace sobe gde je uredno moglo da spava 4-5 osoba. A racunali smo da u slucaju da uzmemo samo smestaj ( oko 25e) sigurno cemo da pojedemo vise od 25e dnevno. Mada sve bi trebalo da bude jeftinije posto je vec polovina sept. Inace moja drugarica drzi odlicne apartmane kod pijace, autobuske stanice, ali nema dvoriste ni hranu i ulica je raskopana. Sto kaze Didy mi nismo ni isli u centar vec sve po sumi. Jedino smo zbog D isli u Dino park koji je deci bas interesantan. Dva  puta smo bili do Tornika. Zicaru zaobidji, ako se plasite visine. Moj J je beba i bas se uplasio dok smo se vozili. 


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 8:46:48   
jess021
Fil, pisala sam im. 65€ polupansion. Ne znam vise ni sama. Sto vise gledam manje znam. Mm ima mnogo posla pa je sve prepustio meni. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 8:52:24   
jess021
Fil, 50€ za pp ili all in? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 9:09:23   
jess021
Opet ja ovde. Sad sam gledala preko booking-a, ima bas mnogo apartmana za 20€ noc, sa dobrim ocenama.


Danas necu nista, cekam da vidim sta ce nam dr reci sutra, ako M sutra skine gips, odmah cu nesto rezervisati.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 15:41:25   
Filadendronka
Jess, nama je bilo 50e polupansion. Hrana odlicna, domacini za preporuku. Cisto do perfekcije. Ali 65e je vec preskupo. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
16.9.2020 15:46:43   
Ana RR
Jess, ja sam našla super smeštaje na Zlatiboru za max 40 evra samo što nije bilo slobodnih onda kada je meni trebalo. Mi smo bili jednom prilikom u vili Narcis, moja preporuka klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
18.9.2020 8:51:28   
jess021
Ana, gledala sam bas i to i svasta nesto, ali eto nista od Zlatibora. Videcemo kad M skine gips. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
23.9.2020 21:33:06   
Sanjalicaaa
Mi smo prosli vikend isli Palic i Suboticu. Setali Suboticom, bas lep gradic. Isli do vinarije Zvonka Bogdana, Zoo vrt, jezero.Bas smo se lepo proveli i klinci su uzivali.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
24.9.2020 8:32:18   
jess021
Sanjalice, zoo na Palicu je mnogo lep, a i Subotica. Bili smo nekoliko puta. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
24.9.2020 8:34:28   
pari
Da, i meni se ide ali mi daleko iz Bg...ranije sam iz Ns isla bas cesto



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
24.9.2020 14:17:53   
Didy
Mi sad nismo bili neko vreme na Paliću i u Subotici. Mm ima rodbinu tamo, pa odemo i do njih. Lepši mi je zoo vrt na Paliću nego u Bogradu jer je u prirodi. Imam osećaj kao da šetam kroz park i nailazim na životinje. Čula sam da se dosta smanjio broj životinja. Neke su uginule, a nisu nove kupljene. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Jednodnevni/dvodnevni izleti po Srbiji
24.9.2020 14:22:12   
jess021
Didy, u pravu si. Ja znam samo za slona da je umro, za ostale ne znam. Mi smo bile proletos, bas je bilo lepo. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here