|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 19:32:14   
dunja RR
Na leto ćemo ići sa oboje busom, za Bosnu, ako Bog da, ona će imati 6 meseci tada, S 5 godina.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 20:20:05   
Rosita
Hvala ti Dunja.

To i mene kopka, sa jedne strane ja bih ga u sediste, lakse njemu, lakse nama, a sa druge ne znam da li moze, u agenciji rekose ne znaju, proverice. Evo von kaze da jeste koristila, von, ako mozes malo poblize, je l ide to jednostavno? Ne znam sta bih sa sedistem ako nam ga ne prime...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 21:01:23   
Maraj
Rosi ja mislim da moras da se dogovoris sa agencijom. Mozda oni racunaju kao u avionu, da beba nema svoje mesto. Onda ni nemas gde sediste,ako za vas 4 sleduje 3 sedista. A ako vam sleduju 4 sedista, ne vidim razlog da ne mozes da poneses. Jedino ako sedista nemaju one pojaseve

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 21:30:43   
vonavoj
Agencija mora da zna,pitajte. Ne vidim u cemu bi bio problem. Lakse je u sedistu,dete ne moze da padne.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 21:32:19   
vonavoj
Ima,ima sediste i za bebu,kako ne.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 21:52:40   
dunja RR
Von jel se placa posebno sediste za bebu kada se ide na more? Jer boh rekla da agencija obicno ima u busu onliko mesta koliko je prodatih smeštaja. 

Inace deca u medjugradskom prevozu ne placaju kartu (i do Bosne isto vazi) ali i nemaju svoje sediste vec sede u krilu roditelja. Valjda je tako do 4 godine,cini mi se. Mada mi uvek nadjemo mesto dodatno pa se rasirimo. Ali od ove godine mislim da će morati da plaća. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 21:57:14   
vonavoj
Sad ste me bacili u rebus...ne secam se,punu cenu nisam platila sigurno...ali ja sam naknadno uplatila samo prevoz,jer smo mi uplatili smestaj sa sopstvenim prevozom...ako rosi placa po "osobi" i beba ne placa smestaj,ima pravo na bus..i to proveri. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 22:25:41   
Rosita
Ima, ima beba mesto. Platili lo smo mu 50 e. Mene samo buni to da li autobuski pojasevi mogu da odrade šta treba.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 22:37:48   
vonavoj
Mogu,toliko da drze sediste. Lakse ce vam biti svakako,nego da pazite da ne padne..mada i to nije strasno.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 22:41:23   
Rosita


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mogu,toliko da drze sediste. Lakse ce vam biti svakako,nego da pazite da ne padne..mada i to nije strasno.



Kad padne 😂?  Eh nemajko, nemajko. Von, ❤

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 22:43:17   
vonavoj
Teska nemajka😂😂😂ja preterujem,ali cega sam se naslusala. Bice vam super u busu,ne brini..i sa i bez sedista. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Letovanje 2019
17.5.2019 22:45:36   
vonavoj
Boze,kad se set_im kad sam isla sama..strasno..jos imala odliv pred put,pila pilule..trcala sam u wc,molila ljude oko sebe da pricuvaju J.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Letovanje 2019
18.5.2019 1:53:22   
dunja RR
Von, svaka čast ženo!

Rosi, znači posebno ste mu doplatili mesto, jel sam dobro razumela?
A moglo je i da ne doplatite ili je bilo obavezno da se bebi plati mesto, to nisam skapirala?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Letovanje 2019
18.5.2019 7:37:59   
Rosita
Tako je dunja! Moglo je i da se ne doplati.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Letovanje 2019
18.5.2019 13:13:09   
jess021
Ja nisam isla nigde busom sa njima, tako da nemam iskustva.

Napokon sam rezervisala Tsitsirikos, Toroni.  Stavljala sam link u nekom prethodnom postu.Gagana, javi mi ako vidis kako ste se hranili kad ste bili tamo, hvala:)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Letovanje 2019
18.5.2019 14:22:27   
Maraj
Jessuser posted image kad idete?
Von nemajko user posted image
Joj ni ja nisam nigde sa decom isla busem. Jos sama! Svaka cast von!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 10:11:59   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Agencija mora da zna,pitajte. Ne vidim u cemu bi bio problem. Lakse je u sedistu,dete ne moze da padne.



Ma naravno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 13:24:32   
gagana83


IZVORNA PORUKA: jess021

Ja nisam isla nigde busom sa njima, tako da nemam iskustva.

Napokon sam rezervisala Tsitsirikos, Toroni.  Stavljala sam link u nekom prethodnom postu.Gagana, javi mi ako vidis kako ste se hranili kad ste bili tamo, hvala:)


Mi uvek kombinujemo, malo spremam u apartmanu malo po restoranima, malo giros na plazi... Ali nema sanse da se set_im naziva restorana, davno bese. Super izgleda ovaj smestaj. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 14:22:35   
Filadendronka
Mi stvarno nismo zahtevni po pitanju ishrane na moru, ali bas nam odgovara hotelski smestaj i polupansion. Hotele volim zbog peskira, jer mi u suprotnom ceo kofer zauzmu. 😎 A polupansion mi je takodje top, jer inace ni kod kuce ne rucamo. Sa druge strane, ishrana treba najmanje da nas brine posto je to ipak kratak period, a restorana na svakom cosku. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 14:51:19   
jess021
Maraj, idemo 09.07. 

Gagana, pa i ja bi tako da kombinujem. Nekako cemo se vec snaci. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 14:52:51   
gagana83
Pa sad, nemaju svi da daju 300-400e za restorane za tih 10 dana. Zapravo, u Srbiji nema mnogo takvih. 



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 14:55:17   
gagana83
Jess, mi uvek tako kada smo smesteni u apartmanu. E sad, ovog leta ce verovatno biti vise girosa i brzinskih ruckova u apartmanu, s obzirom na to kakve su cene klope na Parosu. No, ne zalim. 



< Poruku je uredio gagana83 -- 19.5.2019 14:56:08 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 15:21:46   
Duškić
Opet imam neku kul ponudu za Tasos za 10 jun. Ali sve ljudi mislim da je hladno.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 17:11:18   
kamičak
Pa bice. Pogledaj dugorocnu prognozu i videces i sama.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Letovanje 2019
19.5.2019 20:19:39   
Filadendronka
Uvek ima onih manjih restorana sa cool ponudama. Onda girosi, pizze, kobaje i sl. Razne pekare sa pecivima. Mada opet sve zavisi ko putuje i koliko je (ne)zahtevan. Inace nama je cesto isplativiji hotel od ap. 
IZVORNA PORUKA: gagana83

Pa sad, nemaju svi da daju 300-400e za restorane za tih 10 dana. Zapravo, u Srbiji nema mnogo takvih. 





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here