|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
4.9.2018 15:39:58   
Anck Su Nmaun
Slazem se sve preko 40e mi je previse sano za smestaj.
Uhh ove godine nisam besposlena pa nisam razmisljala toliko.... onako mozda Bugarska da ispunim mm zelju eto. Nismo nikad bili al eto on sponinje a i gledala sam lepe fotke od prijatelja. Gagana je vec pisala al eto predlog za naj mesto i da je cista pescana plaza? Jel bio ko?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.9.2018 15:41:03 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2019
4.9.2018 21:44:54   
emicaa
Anck ja sam mislila da ti i kad si zaposlena samo o moru razmisljas user posted image
Prije par dana sam se sjetila jednom hotela na Kritu sa ogromnim bazenima za djecu,divnom plazom.Udjem onako iz radoznalosti da vidim koliko bi kostalo to zadovoljstvo za nas cetvoro,10 dana.Kad nisam pala,oko 4000 eura bez leta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2019
4.9.2018 22:06:23   
vonavoj
Gago.ti zaboravljas za cenu smestaja trokrevetnog studija i apartmana za nas 5😁ogromna je razlika..duplo skoro.Mada za Nei ne bi dala ni 30e,sorry.ali meni je tamo fuj..digli cene...Ja gledam Jerisos,i mnogo je skup,najjeftinije sto sam nasla je 60e u avgustu,ali apartman sa dve sobe.i komplet kuhinjom..pikiram to ili Theoxeniju.ako uleti first minute,ako budeml imali para..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2019
4.9.2018 22:45:34   
gagana83
Da Von, apartman je nesto drugo. Mada verujem da i tu moze da se prodje do 50e na dan sa ranom rezervacijom, direktno kod vlasnika apartmana. A Halkidiki je preskup, mislim da su od njega skuplja samo ova ostrva gde dolazi svetski dzet set, tipa Mikonos, Santorini, Hidra...
E letos je cerka od zene sto radi kod nas gledala Grcku preko agencije. Nije mogla da se uklopi u cenu sem za Olimpsku regiju i odustala, vec isplanirali da uplate Sutomore. Kaze meni njena majka "Ajde ti se razumes, nadji im neki smestaj" I ja im nadjem u Nea Flogiti, dvokrevetni studio, sasvim solidan, u septembru za 16e na dan! Treba da krenu za neki dan.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 9:34:53   
nata11
Pa ja ne znam kada vi letujete kada vam je 50 e mnogo za smestaj. Aprila? user posted image
Meni je smestaj bitan da se ne lazemo. Hocu da sam na plazi i imam sve u blizini. Nikada nisam umela da letujem za male pare, odmor nam izadje poprilicno ali ne zalim.
U kolima nedeljno provedem skoro 900 km i ne pada mi napamet da se i na odmoru vozim. Idemo naravno na izlete ali na plazu idem pesice.


_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 9:52:41   
Ana RR
Nato, mislim da nije stvar u ceni već u mestu. Nei Pori je... pa bzvz, iskreno. Što reče moj kum, nema drveta u celom mestu user posted image Za 60, 70 evra sam nalazila fenomenalne apartmane na Sitoniji, i to na plaži, sa pogledom na more. Sad smo bili u Sivoti i znaš kakav vrhunski smeštaj može da se nađe za te pare. A more u Nei Pori i u Sivoti ne može da se poredi.

Mi smo plaćali i više i manje, u zavisnosti od toga da li idemo preko agencije (što baš, baš ne volimo) ili direktno preko vlasnika. Idemo ili u julu ili u avgustu. Meni nije bitno da mi je smeštaj na plaži jer u suštini volimo da skitamo i obilazimo plaže ali mi je bitno kakav je. Iskreno, loš smeštaj može da mi ostavi bzvz utisak na čitavo letovanje jer će me stalno nervirati ako je kupatilo premalo, npr. Šta ću, takva sam. Volim da mi je lepo u svim aspektima user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:18:16   
gagana83
Ljudi, mi smo na Skopelosu placali 43e smestaj na samoj plazi. Sa terase stazicom pravo na plazu.
Ne letujemo nikad u sezoni, uglavnom kraj juna, pocetak jula. Ove godine smo ranije, sredinom juna, ali to je Krit, tamo sezona pocinje ranije.
Nama je smestaj manje vazan, mada nikad nismo bili u nekom krsu od smestaja. Uvek gledam da ima dobre recenzije na internetu, da nije previse malo i da ima finu terasicu. Lokacija mi uglavnom nije vazna, jer se na plazi u mestu po nekom nepisanom pravilu kupamo samo prvi i poslednji dan.
Ja ako znam da sam letovala u hotelu sa PP i to platila 1000e za nas troje zajedno sa avionom i taksama, tesko da bih dala 600e samo za smestaj i to u Nei Poriju, jos na to treba dodati gorivo, putarine, eventualno trajekt...
E sad, mi uvek rano rezervisemo smestaj pa nam valjda zato uspeva da prodjemo povoljno. A i cenjkanje uglavnom pali user posted image
Normalno da viseclane porodice placaju vise, ali nas troje za 50e mozemo sasvim dobar smestaj da nadjemo.

< Poruku je uredio gagana83 -- 5.9.2018 10:20:33 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:22:49   
dunja RR
Gaganče, pusti mi molim te link za taj smeštaj na Skopelosu, i gde misliš da je tamo dobro smešten, u gradu (koliki je grad uošte??) ili ne?
I da li je ok za decu, znam da je šljunak, ali nešto mi peska preko glave user posted image , mada ne isključujem da ćemo opet na pesak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:23:09   
Ana RR
Da, kod ranije rezervacije je još povoljnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:33:29   
dunja RR
I ja volim na plažu pešice.
Nei Pori mi se ne dopada kao i većini vidim.

Nism nikada uplaćivala smeštaj van agencije mada hoću ubuduće, jer bi uskoro trebalo da nam stignu kola, ali je smeštaj uvek bio sasvim ok. Sada na Kritu je bio odličan, velike sobe, čiete svaki dan, peškire menjaju svaki dan, hotel u prvoj liniji do plaže sa prelepim bazenom, barom, a ceo aranžman je bio za nas troje 1.100 eura, u sred sezone (od 17. jula do 27. jula), uključujući 3 avionske karte. To znači da nas je smeštaj izašao manje od 50 eur po danu, kada odbijemo takse i cenu karata. Nismo imali hranu, bila je opcija sa hranom u hotelu pored (isti vlasnik), ali dobro je što nisam uzela, jer je bila neka bzv cena, a restoran bio uvek krcat englezima, a za razliku od togam, naš hotel miran. Ja volim da imam bar dorućak, ali ako je neka ok opcija, kao prošle god na Limnosu, dok uveče volimo da menjamo taverne i probamo sve i svašta. Sada su nam Lidl i Sinka bili blizu hotela, pa smo se lako snadbeli za doručak, + voće koje je ova trudnica krkala user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.9.2018 10:38:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:38:41   
gagana83
Dunjci, grad nema plazu, tamo samo autom. Mislim da je za smestaj najbolje Stafilos ili Panormos. Mi smo bili u Panormosu, tamo je plaza krupniji sljunak, ali je voda user posted image Stafilos ima pescano - sljunkovitu plazu.
Evo ga smestaj, mislim da ga nude i agencije, ali ne znam kakve su cene.
https://www.facebook.com/kymatastudios/
Skopelos je divan, grad je jako lep, voda najbistrija moguca, borovina svuda, nema prevelike guzve. Jeste da plaze uglavnom nisu pescane, ali ima par pescanih i onih sa najsitnijim sljunkom.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.9.2018 11:00:53 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 10:53:00   
Sanjica26 RR
Uzela sam u razmatranje Skiatos ili Skopelos. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 11:00:38   
dunja RR
Hvala Gaganče, smeštaj odlično izgleda user posted image


Nego, jeste videle, ovih dana, tj i krajem avgusta bilo gadno vreme na Skiatosu, 18 stepeni, kiša non stop, oluje, ogromni talasi.
Čak su talasi povukli one lepe kamenčiće u vodu,na predivnoj Lalariji, pa kažu da tek na zimu očekuju da talasi opet izbace kamenje.
Neka čudna godina, obično kraj avgusta-početak setembra bude lep, mi smo tada bili pre par godina.

Inače, mislim da je samo na Lalariji, i možda još negde u Grčkoj zabranjeno odnošenje kamenčića od strane turista. Ja nisam ni znala da to ljudi rade, meni nije palo napamet kada sam bila tamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 11:44:59   
gagana83
Ova godina je stvarno katastrofa sto se vremena tice.
Dunja, mi smo prosfercovali rozi pesak sa Elafonisija. Una ponela. Grehota, znam, al nema boljeg suvenira.
Fin je smestaj Dunjci, vlasnik je malo tezak za pregovaranje, ali sam uspela da spustim cenu, i samog smestaja a i avans smo manje platili nego sto je prvobitno trazio.

< Poruku je uredio gagana83 -- 5.9.2018 11:46:58 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2019
5.9.2018 13:09:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: gagana83


Ne letujemo nikad u sezoni, uglavnom kraj juna, pocetak jula. Ove godine smo ranije, sredinom juna, ali to je Krit, tamo sezona pocinje ranije.
Nama je smestaj manje vazan, mada nikad nismo bili u nekom krsu od smestaja. Uvek gledam da ima dobre recenzije na internetu, da nije previse malo i da ima finu terasicu. Lokacija mi uglavnom nije vazna, jer se na plazi u mestu po nekom nepisanom pravilu kupamo samo prvi i poslednji dan.
Ja ako znam da sam letovala u hotelu sa PP i to platila 1000e za nas troje zajedno sa avionom i taksama, tesko da bih dala 600e samo za smestaj i to u Nei Poriju, jos na to treba dodati gorivo, putarine, eventualno trajekt...
E sad, mi uvek rano rezervisemo smestaj pa nam valjda zato uspeva da prodjemo povoljno. A i cenjkanje uglavnom pali user posted image
Normalno da viseclane porodice placaju vise, ali nas troje za 50e mozemo sasvim dobar smestaj da nadjemo.



Ovo kao da sam ja pisala...
Sta reci mi smo u hotelu polu pansion za nas petoro platili 600 i koji e sta vise da pricam. Atos..prezadovoljni hotelom.
Letos Tassos nas petoro samo ap. 320e

U Nei Pori pre 6 god. 250 e apartman , onaj na plazi je bio 50 a mi udaljeni 50m.
Takodje mi ne bi vredelo da sam na samoj plazi jer mi sve u okolini obilazimo il bi se smorili vec treci dan na istoj plazi. Al dobro sve stvar ukusa . Al bas zbog tog skitaranja mi je lakse kad smo u hotelu. Mada sad za nas petoro ( jer je malisa 2.5) vec cifra opasno skocila.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2019
24.10.2018 9:16:01   
emicaa
nesto slabo pisete user posted image
jeste li ista rezervisale u medjuvremenu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2019
24.10.2018 12:19:17   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

nesto slabo pisete user posted image
jeste li ista rezervisale u medjuvremenu user posted image

Aha, Kubu na dve nedelje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2019
24.10.2018 12:21:28   
veselicaa
Ivana user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2019
24.10.2018 13:27:20   
emicaa
Ivana pa to je odlicno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2019
25.10.2018 20:00:34   
dunja RR
Pročitah sada da je na Sitoniji najteži požar u poslednjih nekoliko decenija :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2019
25.10.2018 21:46:38   
vonavoj
Strasno.. bas su katastrofe na Sitoniji vec 2 godine..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2019
25.10.2018 22:09:21   
mama Jo
E, ja ovih dana moram ozbiljnonda procitam sta se ovde pisalo. Jedina stvar sto bih jako volela je da iduce godine promenimo prevoz do mora... do sada smo uvek autom, i sve je to ok, ali avion bi mi nekako vise prijao user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2019
25.10.2018 22:43:18   
emicaa
Mama Jo sto bi rekla moja drugarica "avionom da idem kao gospodja neka" 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2019
25.10.2018 22:51:12   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mama Jo sto bi rekla moja drugarica "avionom da idem kao gospodja neka" 😁


E bas to 😊
Mi smo svaki put u varijanti da nam je to skupo, a sada kada smo stavili na papir sve troskove koje smo imali za more, sigurni smo da moze to da priustimo, bar sad dok au deca mala user posted image mislim dok ne moramo i za njih (ili bar jednu sad vec) punu cenu da platimo.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2019
1.11.2018 16:09:37   
Anck Su Nmaun
Ima li neko zanimljive info za First minut. Meni samo iskace Kasandra al nisam mnogo zaonteresovana za nju.
Danas pisali GO u firmi pa se pobismo ..pa ja da se cekiram sto pre za leto a vise ostali sisajte user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here