|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
13.9.2018 15:59:35   
vonavoj
I uporan je da se dize,da sedi i besni..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
13.9.2018 16:14:54   
pari
Meni se T okrece...voli da je na stomaku...Ali jos ne hvata igrackice rukama.
Maraj, bila si blizu mene...ja sam bas blizu lilija 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
13.9.2018 18:24:04   
Rosita
Hej žene!
Evo mi sisamo i dremamo. Već dva dana N jako malo preko dana spava, ukupno je oko 2. 5 h spavao. Pa mi čudno.
Mi polako ispeobavamo hranu. Slatko ide,,a slano slabo. Počela sa slanim, al kad vidi šta sve ima, bira.
Sad ćemo treći put napolje. Moram zbog starijeg. 
Jess, srećno! Da udesiš lepo friz :)
Maraj, uh kako se lako parice troše :). Ja kupovinu garderobe ne volim ali kozmetiku da!



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
13.9.2018 19:30:56   
Misha i Ljisha
Dobro vece.

Jao znam da je rano vece, tek je pola 8, ali ovi se toliko deru kao manijaci napolju a meni P spava. Izludjuju me.
D i mm na treningu. I mm kaze prijalo sa jednim tatom je otisao na bilijar i pivo dok su deca na treningu user posted image cccc...a ja mama kao prava soccer mum sedim tamo i gledam...jao tate tate....

Danas poa dana nismo imali vode, kuca mmi je bila u haosu do pre pola sata. I sad jos imam posla.
Ali prvo da pozatvaram sve prozore zbog ovih "komsija"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 7:05:09   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.Gde ste? Lepo vreme pa ste se razbezale. Jaoo jos danas da smislim sta cemo za rucak a sutra mi je tu vec delegacija pa cemo zajedno da smislimo sta cemo. 
Najavili su naredne nedelje visoke temperature. A ja jedva cekam da zahladi 😀 ja sam mnogo efikasnija po hladnoci. Ma zima kad stigne ne mrzi me da se na krov penjem ako treba. Leto me zivcira. 
Idem da smislim sta ce seka da obuce.  Pa da krenemo u akciju

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 7:31:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde niko ne pise osim Ljise. Slabo se javljate zenskeuser posted image

Cekam T da zavrsi svoje aktivnosti (punjenje vode u flasicu, odlazak u kupatilo) pa da krenemo u skolu. Mogla bih ladno da spavam sad. Mm stigao, pa smo do kasno pricali. Cele noci sam lose spavala zbog alergije. Moji idu danas, pa ja da iskoristim ovo lepo vreme idem sa njima do Bg.user posted image Hteo je mm da me stavi u top sto sam ga pitala jel me pustas. Kaze kakvo je to pitanje? Nisam ti ja mama i tata. user posted image To kad ga pitam dobije ospice na glavi.
Tako da ih ostavljam da se druze dok se ja ne vratim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 7:33:52   
vonavoj
Nigde nikoga😁J je mnogo bolje, sinoc se nije ni zakasljala,a lepo uzdiva nos. Nego mi M nesto kasljuc,kasljuc,kao da mu se zapusi nosic.a nema sline.sad sam mu fizio.stavila...A mene muci stomak,samo sto nisam dobila,pa toplo/hladno.hormoni..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 8:09:43   
jess021
Dobro jutro!Ostavila sam ih u vrticu, pa sela na kafu. Bas je lepo vreme.Ljiso, ti si kao i mm, on ne podnosi vrucinu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 8:36:25   
bebilule
Jess, jel to sjediš negdje u kafani? user posted image
Jutro mame, mi standarno, pekara, vrtić, posao. Jedini način da ujutru krenemo bez bunta je da mu dam džeparac da sam izađe i kupi kiflu. Dok ja cupkam nogom jer kasnim. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 8:37:36   
jess021
Bebilule, kako drugacije😂😂Pusti dete samo da kupuje, velik je vec.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 9:43:25   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Bebilule i moj bi novac za uzinu user posted image
Ja cu sad u sredjivanje kuce, juce nisam usisavala, a preko vikenda izbegavam da usisavam zbog mace. Najgore mi je smisliti sta za rucak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 9:45:13   
Duškić
Hej, mame sta se radi.
Ja se nesto rastezem , sve me mrzi.
Ja moju pustim sama da kupi sta treba tu u kraju .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 20:05:06   
pari
Meni se M razboleo pa nikako da se javim. Sinoc celu noc ga bolelo uvo...plakao...jedva spavao...bas se namucio a i ja sa njim. Spavali smo svi zajedno. Dobio je i antibiotik i kapi i za iskasljavanje...Danas mi bili moji da pomognu pa je bilo super.Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 20:21:10   
vonavoj
Ocajno.M ceo dan urla..sad ih kupam,poplava...zapusila se kada.. Mm u 22 krece.. dodje mi da se upucam.Ne znam zasto spava po 30min 4 puta dnevno..i onda je nervozan..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 20:48:59   
Ana RR
Von, znači ipak ide... c c c.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 21:02:15   
vonavoj
Ja sad besna.urlam... ovaj mali katastrofa..Kaze otkazacu,jel to hoces..reko otkazi!? Nema sanse da otkaze..Eno ga cisti,ali mu ne ide..cujem da zove nekoga.. M jos ne spava,guce u kolicima...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 21:10:25   
Ana RR
Pa i trebalo bi da otkaže. Jbt, malo mu je što je ceo dan van kuće pa sad i vikend da iskoristi. Kao da je momak. Izvini, ali ja se iznervirah user posted image Mom mužu to ne bi ni palo na pamet, verovatno bi pre došli u situaciju da ga teram da ide nego što bi sam otišao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 21:19:33   
Maslacak15
joj bre Von stvarno mu to nije trebalo........Petak vece. A spava. Decaci isto odose sad. Vreme za kakav takav odmor:) Pozdrav mame.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 21:28:45   
vonavoj
Kao momak..bas tako,jedva cekam vikend i prc..Sedim smrdljiva,nunam M..jos nije otpusio,otisao da kupi sajlu..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 22:40:51   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mom mužu to ne bi ni palo na pamet, verovatno bi pre došli u situaciju da ga teram da ide nego što bi sam otišao.


Potpisujem. Ni na kraj pameti mu ne bi palo tako da ode.

Vratih se iz Bg. Isla sam da se vidim sa Dunjom, pa smo isli da gledamo mamma mia. Bas smo uzivale.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 22:44:11   
Milena18
Dobro veče!
Von, drži se! Nadam se da će ti mališa lepo spavati noćas, da makar u toku noći koliko-toliko odmoriš.
Pari, brzo ozdravite!
Ja malopre oribala kupatilo, mm ranije danas očistio ostatak kuće, tako da vikend može da počne. Trebalo bi srediti ormare, ali nešto mi se čini da ću odložiti to za narednu nedelju. Ova mi se nešto otegla, jedva sam dočekala petak. 


< Poruku je uredio Milena18 -- 14.9.2018 22:56:55 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 22:58:07   
vonavoj
Nije ni otisao..sjebao je totalno odvod vode,drndao se...a ja namerno nisam zvala mog tatu u pomoc,jer mi on sve zavrsava,a mm se onda kao ljuti,kao da je nesposoban..i evo.ispostavilo se kao istinito..Besan je kao ris.jos cu biti kriva,kao da sam namerno zapusila kadu....Ma neke stvari treba preseci i resiti..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
14.9.2018 23:07:21   
Milena18
Von, pa neka je besan. Nisi ti ni za šta kriva. Kad se emocije malo stišaju, sedite pa porazgovarajte. Baš mi je žao što se tako nerviraš.
Ja ću još malo u krevet. M odavno spava, probudiće nas sutra u sedam garant.
Laku noć!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 7:32:03   
Misha i Ljisha
dobro jutro.

Ja sinoc zaspala dok sam bila sa sefom na teluser posted image Kaze, jesi tu? a ja onako da da da...Kontam mozda sam i zahrkala sedecki user posted image

Von karma je cudo. heheh...

Mm spava ili bar jos pokusava da spava. Decovi se cuvaju sami u spavacoj sobi.
Ja pijem kaficu.
Kuckamo se kasnije.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 8:00:00   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Evo i ja sam ustala. Deca spavaju.  Mm je na poslu. Subotom radi do 12 u kancelariji. Sad cu da vidim da zgotovim supu.  I neku puletinu da spremim.  Videla sam video zapis na onom tasty.  


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here