|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 19:42:46   
Maslacak15
Sta ima veze Rosi, to.mu je zivot, i kupovne kasice Su za bebe naravno:) von videces, stani na loptu i ja se nadam da ce on doci ksebi. Mozda posle retroaktivno i ne Bude lose da se Malo Preispita. Iako je sigurno grozan stres i nije ti lako. To kakva si ti nemoj mnogo da se preispitujes, Temperament je takav kakav je i on bi morao da zna skim je U braku i da ceni prave vrednosti. Drzi se draga i ljubi devojcice.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 20:30:06   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja nesto raduckam. Sofi se jos malo igra, a T cita knjigu pred spavanje. I mm sa svojim obavezama.

Von, mislim da si se i pre treceg deteta zalila na njega. user posted image Dobro razmisli sta ti je ciniti. Ako želi da se vrati mora da opet zadobije tvoje poverenje. Grlim te jako. user posted image Sta rade devojcice? Jel htela tvoja mama da se druzi sa njima?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 20:32:00   
pari
Von, tek sam sad sve iscitala...uz tebe sam...Sama sa sobom razmisli sta ti zelis...kako se osecas...Naravno treba i vas dvoje da pricate...Ja sam prosla kroz razvod...nije lako...ali  opet bolje dobar razvod nego los brak

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 20:55:26   
Misha i Ljisha
Kod nas standardno. P odavno spava. D je u krevetu. I ja sam se sredila.jos masine popalim. I mogu u krevet. Moram u temu da pohvalim D. 
Mm i ja cemo mozda sad neki film ako me opet sef ne uhvati u masinu kao sinoc. Al sinoc sam bila mrtva umorna. Mislim da sam mu zahrkala preko telefona 😂😂😂 haos. Al dobro pun je covek razumevanja
Von grlim te puno. Ja sam ti rekla sta mislim. E da i takodje mislim da nemas ni naviku nekad da se slihtas ili pustis da voda nosi tok dogadjaja. Nisi diplomata nekad. Nekad i ne treba da budes a nekad bi valjalo. Svi muski zele da budu momci i nakon vencanja. Zato se ja za mog nisam udala 😂😂😂 tako da on moze momacki i da se ponasa. Salim se ja malo. Razumem te skroz.  Ljubim te

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:08:57   
jess021
Mi se evo uspavljujemo, M je opet imala temp, nadam se da nece nocas.Von, nemoj molim te da trazis krivca u sebi ni da se poredis sa ostalima. Veruj da ima i mnogo boljih brakova. Kako god da se zavrsi, meni je najstrasnije sto je napravio scenu pred decom. I da, nema dobrog braka kog su deca pokvarila, ni loseg kog su deca po pravila, tako da nemojte ga pravdati sa tim malo dete, bla bla. ..Izvini ako sam direktna.Budi jaka zbog devojcica, grlim vas sve tri! I malisu naravno😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:11:37   
jess021
Nema opcije uredi post, pa pisem novi.
Ljiso, ne zele svi muskarci da budu momci kad se ozene, takvi, brate mili, nek'' se ni ne zene. Daleko od toga da ne moze nigde da ode, ali te varijante treba mi prostora, vremena, izlazaka. ...jezim se od takvih.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:18:02   
Misha i Ljisha
Znas kako Jess. Nr izlazi moj nigde ne gleda ni fudbal ne pije pivo s ortacima. Ako je kuci. Nas dvoje smo zajedno gledamo filmove spremamo decu za spavanje i td.kao i svi prrtpostavljam. Ali primetih kad je na godisnjem ako je kuci. Mora da izadje. Uzme D i odu u "fakanu"😂😂😂 zato sam i rekla da mi ne bi bilo pravo da mm ode sam do Soluna. Ok sa decom ali sam ne. Iako je sam svako malo ali to su druge stvari to je posao. U ponedeljam opet do Budimpeste i,svake godine po mesec dana u Fr i td.  Slazem se sa tobom bebe ne resavaju nista. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:21:15   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Nema opcije uredi post, pa pisem novi.
Ljiso, ne zele svi muskarci da budu momci kad se ozene, takvi, brate mili, nek'' se ni ne zene. Daleko od toga da ne moze nigde da ode, ali te varijante treba mi prostora, vremena, izlazaka. ...jezim se od takvih.

user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:26:09   
isidora88
Joj von bas mi je zao :-( nadam se da cete resiti probleme. Mada se meni ne svidja sto on ima toliku potrebu za slobodom, meni to nije normalno, ionako je stalno po kafana i odsutan zbog posla, bas zato i treba da trci kuci. Iskreno ne vidim njegovu ulogu ako dolazi kuci kasno uvece, a slobodne dane trosi na prijatelje. Mozda da ste nasli bebisiterku pa da odete negde sami na pice, set_nju. I mi smo stalno nervozni, zatrpani obavezama pa se bas cesto svadjamo oko gluposti ali valjda cemo izgurati.Pari i ti se se skoro razvela? :-( nisam to uopste ispratila, znam da si se porodila nedavno. Mama jo uzivajte na moru. Jess brz oporavak, i mi smo svi prehladjeni

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:40:53   
Maraj
Joj von...pa ne znam sta da ti kazem osim da i ja mom moram da kazem da treba da se usisa...
A sto se tm tice...von koliko vidim iz tvojih postova on je takav i ranije bio, sto ti kazes, treba mu "prostora" . Nije se on sada promenio. I pre 3.deteta je bio takav i ti si ga trpela. Zene na rr ti kazu, da one to ne bi trpele, ali jbg ti si von trpela. Funkcionisali ste tako zato sto si ti tako jaka i sposobna zena. Razmisli. On je navikao na tebe kao samostalnu, sposobnu zenu i zato se tako ponasa. Nije do tebe, nije do njega al.koliko sam shvatalils vi ste tako funkcionisali.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:47:56   
Maslacak15
I meni se to ne svidja, potreba za slobodom  i lici mi da mu je posao vrsta izgovora. Dobro Mu dodje da se evakuise. Ali nebih da dolivam ulje na vatru a i mozda Sam nesto pogresno intetpetirala ipak je tesko Samo preko foruma ne znam Ni tebe Ni njega ...zelela bih svakako da se Resi i razresi Ali ti to von najbolje znas. Ti si jaka Zena Tako Mi deluje i kako god da Bude izguraces, verujem!!!🤗🤗🤗

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 21:51:48   
Misha i Ljisha
Da nisu svi isti. Ja mog teram na proslavu za NG sa kolegama da ne bude da ga prozivaju a eto muz od Von bi vrv rado isao sam. To su prosto drugacije licnosti. Tako nesto se prihvata zajednickim zivotom. Ja smatram da nikog ne mozes promeniti. Evo npr mm je nervozan kad spava popodne. Uvek ustane nervozan i spreman za provokacije. Ok. Jel tako? Evo muzu puzu kafica, cek da ti iseckam voce,hoces nesto slatko? I hop prodje ga nervoza. Svaki dan bismo mogli da se koljemo da ja ne iskuliram tu njegovu nervozu nakon dremke. Al svaki dan. Posle bude sve super. Bude s decom meni pomogne i tdm ja sam prihvatila da je to tako kod njega i to je to. Svi mi imamo bubice. U braku samo prihvatis drugu osobu onakvu kakva je a trudis se svojim postupcima da  eto te stvari ne eskaliraju u problem. Ja ne mogu da promenim mm da ne bude nervozan nakon spavanja. Taka  je. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 22:01:28   
Milena18
Von, draga, nadam se da ćete što pre rešiti problem. Jesu li devojčice sada ok?
Mama Jo, lepo se provedite na moru!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 22:07:30   
Sanjica26 RR
Devojke, ajde predjite u temu "Bracni problemi"

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 22:25:03   
vonavoj
Sve ste u pravu.I jesmo funkcionisali..stres,nervoza, obaveze,ucine svoje..Videcemo..vreme ce pokazati.T pati,brine..zvala ga da pita gde je,sta je jeo,gde ce da spava...i sve krisom od mene..a ne branim joj..zove ga preko satica,pa cujem.A J joa nije svesna,samo je plakala zasto ide...posle je bila ok.Necemo vise ovde..samo sam jos i to htela.I tacno je, ne mpze se preneti cela situacija na forum..nije sve tako crno,ali nije ni dobro.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
15.9.2018 22:27:19   
vonavoj
Sorry sanjice,nisam videla..premesti i ovu poruku.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 7:12:01   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Kod nas standardno. D cuva P dok mm i ja pijemo kafu. Divna nasa sekana 😀
P se budio nocas dva puta. Mucila ga tiba. Nisam uspela da ga vratim na spavanje bez mleka. Ponudih vodu kad je siznuo sto sam.mu dala vodu 😂😂😂😂 nema objasnjenja za to dranje. Inace Maraj i moj P nocu uglavnom ne jede. Oko 5 prvi put jede. Znaci od 7 uvece do 5 je bez obroka ali nam se povremeno desw ovakve situacije i nemoguce je zbog njegovof "karaktera" ne dati mu. Mada nije bio gladan ostalo mu pola. Al se dernja kao kozu s ledja da mu deres dok ne dobije mleko nekad. A nekad i voda radi posao ili samo prosto umirivanje kao kod Rosi. Danas idemo na salas na rostilj. Mm da pece. Ja od kad je krenuo septembar kad god pravimo rostilk kazem da zatvorimo sezonu hehe...al sezona se oduzila. Odoh da mojoj veseloj porodici pravim neki dorucak. Hheheh...Lepo provedite dan mame

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 7:43:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Sofi se probudila i igra se vec.  Mi smo jos u krevetima.  Hi hi.  Juce me nisu budile. Igrale su se u svojoj sobi sa zatvorenim vratima.  Uvek su za te stvari bile dobre. Sad cemo polako da ustajemo i odosmo u crkvu.Budite dobre. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 8:17:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mi nismo spavali bas fantasticno, al nema veze user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 8:30:03   
pari
Dobro jutro! Mi evo vec stigli u centar da se proset_amo pre nego sto zatvore grad. Tu nam je svekrva od juce pa je malo vodimo. Ja spavala standardno...T se budila 3 puta.E da,od pre 2 dana nam je T prihvatila cuclu...mm probao onako bezveze i uspeli...mnogo je sisala prste i ruke pa smo pomislili da bi volela cuclu i eto...lakse nam je sad za uspavljivanje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 9:04:07   
jess021
Dobro jutro! Ja pijem kafu, a Lenka crta vodenim bojama, M jos spava, imala je nocas temp. Pari, ala ste vi vredni😆Ivana, sto niste spavali? Von, mislim na tebe🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 9:12:25   
IvanaSK RR
Jess uhvati je tako da se budi vise puta. A i sline je opet zezaju. Sinoc se i upiskila, posle trazila da piski, a nije imala sta... Od jutros je ok, al cekam da vidim razvoj situacije.
Mi treba danas u bioskop da idemo, ne znam kako da idem sa njom ovakvom po gradu. A jos i ova parada, u gradu ce biti haos.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 9:55:44   
emicaa
Jutro mame,evo i mene 😊David kaslje od juce,a od jutros Dora i ja.Nadam se da ce proci bez temoerature,Dora ide u utorak na izlet.U cetvrtak srecko ide opet dermatologu,nije mu koza u bas najboljem stanju.Procitala sam sam sta ste pisale ali sam ooet zaboravila 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 11:43:31   
jess021
Emice, pa sta mu je? Ima li neku dijagnozu sto se koza tice ili? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
16.9.2018 12:38:55   
Maraj
Dan mame. Mi u putu...Idemo malo da obilazimo Vojvodinu sa rodbinom. Tacnije, dvorac Dundjerski...
Pari kako ste uspeli. Ja mislim da bebe koje sisaju ne prihvataju cuclu. Ja probala sa S i nece
Izbacuje je jezikom. Jako je smesna kad to radi. Ni L mi nije hteo. Proba i moja mama kada je ostavim da mi lricuva S. I nece...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here