|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 15:11:42   
IvanaSK RR
Ljiso, javljaj se kad se vratite.
Ja spremala euro krem, muz naravno kaze da ga podseca na devedesete user posted image sinu se svidja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 15:20:18   
pari
Ljisho, kako ste sad vas dvoje?Ivana, svaka cas_t za eurokrem ☺Mi bile napolju celo prepodne. Danas su nam tu tetka i teca i moji 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 15:35:25   
Misha i Ljisha
Ja guram. Beban je manje vise ok. Stoji temp na 37. Pisala sam u temi prva bebina krvna slika.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 15:54:56   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi idemo sad u restoran. Kumovi su krstili dete. Ivana,  domacice. Kad se Stefanu svidja sigurno je super. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 19:28:06   
Maraj
Mame nema vas
Mm kupa L pa cemo S

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 20:39:12   
Misha i Ljisha
Nama je popodne bilo kriticno. Mozete misliti kad je mm otisao da izvadi antitela da je prelezao male boginje jer hoce P da vodi u bolnicu. Naravno zbog stomaka. 
Dusa moja mi se namucila. Ja sam onako. Pred spavanje cu da se nakrkam 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 21:16:12   
jess021
Ljiso, pa to je ukinuto pre skoro mesec dana. Mislim na potvrdu za male boginje. Kako ste zene?Ja nesto umorna, ali dobro. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 21:38:11   
Misha i Ljisha
Mozda u javnosti,ali jutros sretoh mamu kojoj su trazili da donese.

Ja veceram pa cu u krevet

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 22:02:37   
vonavoj
Ljisho,pa sta mu je bilo drugacije?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 8:29:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Gde ste, mame?
Ljiso, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 8:56:20   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srecan praznik!  Mm ode da sluzi.  I ja sam mislila da idem, ali ove dve spavaju.  Cekam da mi dodju svekar i svekrva od dr.  Moraju da sacekaju mm da vodi oca do penzionog. Danas moram da spremim rucak za sutra i smisljam koju tortu.  Mislim da cu cizkejk. To mi je najbrze. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 9:37:36   
Maraj
Jutro mame.
Ja mozda odem posle da vidim neke trenerke za L. Porastao preko leta pa mu malo kraceove koje ima

Pa ja koliko sam cula zatisje sa boginjama je bilo tokom leta ali moze se virus ponovo aktivirati sad na jesen...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 9:59:13   
Sanjica26 RR
Mozda je jos uvek na snazi ono sto su tražili Ljisinom muzu.
Moje jos spavaju. Moram ih buditi. Kad ce posle rucak, a T treba u skolu da ide.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 10:38:21   
vonavoj
Ljisho,javi se.Hitno mi treba masaza,raspascu se😏On trazi da se nosi,moja ramena,slaba tacka..Krcka mi se sladak kupus u ekspres loncu😁Idem po smartic satic,vec je bio na reklamaciji..uzas koliko ne radi aplikacija i pracenje..da znate..kao sve je ok,pao im je server pa nije radilo..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 10:45:21   
Misha i Ljisha
Mi smo na putu do dr. Nekog drm nikolica decije bolnice. Koga god. Da je voljan da ga pregleda. On je jutros 2h plakao i kukao BEZ TEMPERATURE i vise nismo znali sta cemo rekoh ajd u kola da se vozamo drzacu ga ja. Tako da se vozamo. On je jadan konacno taspao. Ako nas policija zaustavi nagrabusili smo.. A sad razmatramo gde cemo zavrsiti

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 10:48:40   
Sanjica26 RR
Von,  ekspres lonac je rules. :DLjiso,  javni sta kaze dr.  Meni je dosla svekrva. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 12:13:53   
pari
Ljisho,kako ste?
Ja opet napolju sa T. Juce bio lep dan...lepo smo se druzili sa mojom rodbinom,bili dosta napolju.
Ja moram patikice da kupim za M...male su mu ove koje ima a i letnje su.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 12:43:50   
Maraj
Pari ja L narucila on line. Uzela sam mu jedne za ovaj period i jedne kozne. Ali plitke.
Ima on patike "za svaki dan"
Ali ih izguli. Vozi trotinet, autice. Napred za mesec dana izguli patike. Pa sad ima posebne patike u kojima ide u vrtic. Ove kozne mu jos nisam. To cu kad krene kisa...
Inace sad sam dosla iz Piramide. Uzeh mu 2 para donjeg dela trenerke. Oko 700din su. Moram u do c&a. Sve mu omalelo...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 12:45:54   
pari
Preko koga si narucila online patike?I ja cu da ispregledam sad sta ima za jesen pa da vidim sta mi fali...mislim da cu imati sve...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 14:01:56   
Maraj
Preko sport vision-a. Nekad i preko planete porucim. Ista mi cema ko u radnji. Nesto je i jeftinije nego u radnji. Znam koji br nosi...a da idem od radnje do radnje...ovako mi lakse

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 14:05:06   
pari
Da da...jeste lakse...iako ja vise volim da proba obucu...ja uglavnom kupujem u enjubu u jednoj radnji obuce ili u aksi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 18:37:56   
mama Jo
Pozdrav mame...
Mi se evo vratili, nazalost tuzna vest nam je prekinula odmor... svekar je preminuo u sredu uvece. Bas smo se potresli...odmah smo juce krenuli ujutru, ali smo zbog dece morsli da prespavamo u Makedoniji.
Ne bi ni kretali na put da smo mogli da slutimo ovako nesto, jeste par dana bio lose, ali jenposle primljene infuzije skroz zivnuo. Dr je i rekao da ce posle infuzije da zivne i samo da ga teramo da jede, tako i jeste bilo, ali eto nije izdrzao...
Pozdravljam vas, posle cu da citam sta ima novo kod vas, a pisem kad stignem...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 18:56:07   
vonavoj
Bas mi je zao mama jo..Ali tako je i moj deda zivnuo, i bukvalno posle 3 dana umro.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 19:04:46   
Maslacak15
bas mi je zao mama jouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
21.9.2018 19:49:46   
Misha i Ljisha
Mama jo zao mi je. Ja sam bolje. Batke je bolje. Crp mu se smanjio. Nismo dobili ab. Posto su nam otkazivali kod Nikolica gastro rekao nam danas da preskocimo gastro i idemo pravo do alergologa. Tako da su nam zakazali u ponedeljak. Izes ga dr Pavkov bila bolesna pa su nam odlagali dva put pa nam dali treci termin pa nama nije odgovaralo i tako. Al dobro da se maknemo s mesta. Niko nece P da vakcinise dok se ne obave svi pregledi. A sad vec opasno kasnimo sa vakcinacijom.
On spava. D se kupa. Jedva cekam mir 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here