|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
18.9.2018 15:54:43   
vocicana
Sanjice, drzi se, tu smo svi uz tebe, ovako na daljinu ali da budes hrabra. Nada poslednja umire, sve sto si mi rekla ne mora nista da znaci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 6:57:19   
vonavoj
Jutro.Na ivici sam da mi se vrti u glavi,ocima..glupi hormoni.Sanjice,sta se desava sa tatom?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 7:27:55   
jess021
Jutro! Sanjice 🤗Ja odoh na posao, M ipak dobila ab, skoro 5 dana je imala temp, sta da radim. L odbija da ide u vrtic kad je mm kuci, nadam se da ce se jutros dogovoriti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 7:30:43   
pari
Sanjice,drzi se!
Mene sinusi krenuli da bole...Danas idem sa M kod doktora pa ako je ok da krene u vrtic. Juce mi nije bilo bas lako sa njih dvoje,bas sam se umorila.Von, i ti se mucis...
Kako ste mame od jutros?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 7:33:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Moje spavaju. I meni se spava,  ali treba spremiti njima rucak. Sad cu da vidim da li imam vremena za jednu dremku. Jess, znaci muz je uzeo slobodno? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 8:31:05   
Maraj
Jutro mame
Ja pijem kafu. S sisa
Ne znam sta cu za rucak. Mozda musaku od tikvica. Zbog dojenja izbegavam mahunarke i kupusnjace...
Jess samo da tata ne posustane na pocetkuuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 9:44:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro! Na poslu je bilo ok, kao da nikad nisam ni prestajala, a ne da sam bila kuci skoro 4 godine.Maraj, apoteka je, ali ne radim prodaju vec nabavkui koordinaciju. Ni L nije otisla u vrtic i smislila je 100 razloga da ne ide jer ni M nije isla zbog temp.  Odoh opet u nove radne pobede! 


Jess, super za posao user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 9:45:51   
Ana RR
Dobro jutro! Mene ubi ova Markova prepodnevna smena, jedva ustanemo ujutru. Ja jedva odradim svoje što imam za posao, glava mi pada na tastaturu, užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 9:50:26   
emicaa
Jutro i od mene 😊Dora je u skolici a nas dvoje set_ali.Sinoc je imao T 39 a jutros 38.Vidjecu kakav ce biti danas,dsal da zovem doktora.Jess suoer za posao,jesi li i prije radila tu?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 11:21:41   
Rosita
Dobar dan.
Sanjice, želim da sve bude dobro!!
Uff, ova dva - tri virusa nas razoriše :(. Evo moja baba je baš pokošena, stara pa teško ide :(.
Svima želim pre svega da brzo ozdrave!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 11:30:29   
vonavoj
Meni je lakse kad T ide prepodne..deda je odvede..ja odem po nju,i posle po J u 3..a ovako je vodim u 1,pa po Joku u 3.pa po T u 4😁Trazi mi da ide u boravak,puno njenih drugara ide,pa hoce i ona..a meni zao,ali bi mi lakse bilo.videcu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 20:45:14   
Sanjica26 RR
Au, pa ovde niko ne pise. Nesto se cudno desavauser posted image

Ja zavrsavam svoje neke poslice. T pored mene radi domaci. Sofi je mm poterao u krevet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 20:57:36   
Maraj
Ja sam par puta danas virkala. Vidim nema nikoga...
S zaspala ,ja se tusnula, L gleda crtace...
Ja peglala... L sutra prvi dan na spavanju u vrticu. Jao jadne i te vaspitacice ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:04:07   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Au, pa ovde niko ne pise. Nesto se cudno desavauser posted image


user posted image ccc desava se da sam ja bolesna i da mi je P bolestan pa je vandredno stanje. Svuda ocito user posted image Evo malo pre me groznica tresla, drmnuh metafex. Boze hvala ti na tako efektivnim lekovima. Nadjoh i hemomicin u kucnoj apoteci. Istekao mu rok ovog juna ali deluje ok. Tako da sam njega pocela da pijem. I definitivno mi treba ab jer mi otekla i zlezda iza desnog uva, o glavi da ne govorim sve me boli. Grlo...Ne pricam kad treba da zapevam za P ziletima me sece. On je mukica juce prevristao. I nije imao temp. hitno poslati na UZ abdomena, kaze dr njega boli stomak. Rekoh nista novo ali sad ne place zbog toga. Ona ga ispregledala, nista u usima nista u grlo kaze ni u nosu, nema nista vidno pa nas poslala na hirurgiju. Pa isli, pa kazu sve ok. Vratili se i u pola noci dobije temp. Jos uvek nista drugo od simptoma nema osim temp tako da nam danas dala dr uput da vadimo krv i mokracu sutra ako i nocas bude frke da nije urinarna infekcia. I takoc. Kod nas belaj. Ja idem da popijem caj i da pokusam da pojedem bananu.
Laku noc drage moje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:27:14   
Sanjica26 RR
Au Ljiso, pa vi ste nagrabusili. user posted image Ti si blesava sto pijes lek a istekao je rok.
Brzo ozdravite. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:29:42   
Maraj
A joj ljiso...pa vi ste nagrabustili...
Jel P uzima sta sada od lekova?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:31:17   
Maraj
Sanjiceuser posted image iste misli imamo pri pisanju user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:47:28   
Misha i Ljisha
Ma ok je hemomicin samo 3 meseca kako je istekao rok😂😂😂 Nije mekana ta film tableta niti bilo sta slicno. Ja uvek kazem. Its best before it doesnt mean its not good after that lolP za sad nema temp ali ga strahovito muci stomak. Budip mi se vec X puta. Zavristi prdne pa nastavi i u krug. Davali smo mu cepice eferalgana sinoc. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
19.9.2018 21:49:59   
Sanjica26 RR
Ljiso, sad me podset_i na nesto sto nema veze sa lekom. Kad sam bila u jednom manastiru pre sto godina. I sad ima tamo jedan iguman manastira koji okuplja mlade. ISla sam kao devojka. Ja ulazim u kuhinju i sad on iznosi nesto iz frizidera. Vidim ja on nama jedno vadi, a sebi drugo. Pogledam to njegovo. Ono vec kenulo da se kvari. Ja u soku. Lepo ti se covek preksti i pojede. user posted image Evo ziv i zdrav.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.9.2018 21:50:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 9:10:39   
Maraj
Jutro mame
Nema vas?!?!
S sisa... L u vrticu. Danas prvi put na spavanju...sou kako ce vaspitacice izdrzati sa njih 20-ak
Ljiso kako ste od jutros? Moja S isto ima problema dok se ne isprducka i to naravno uvek pred zoru...oko 5 ujutru...krece da stenje , napinje se....
Juce prvi put da nije kakila ceo dan. Evo od jutros se ukakila...probilo pa i meni helanke umacala...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 9:24:44   
vonavoj
Jutro! Naspavali se i ustala slogirana,ni to ne valja..potrebna mi je masaza da bi me glavs popustila.Mm odveo J jutros,rekla sam da me ne budi,spremila sam stvari,neka je spremi i odvede😉T popodne u skolu,za sad radi brzo domaci i prenosi sve.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 9:42:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, kako ste?
Maraj, lepo ce proci spavanje, ne brini.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 9:48:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro radni narode. Ja sam malo pre dosla iz sela. Cetvrtkom obavim pre podne i slobodna sam posle. Moje doruckuju. I ja sam sebe pocastila kajganom sa paprikama. Moramo da ubacimo u petu jer imamo krstenje kod kumova. Idem da popakujem sudove i da perem kosu sebi i ovim dvema.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 9:48:45   
Sanjica26 RR
Ljiso, kako si?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
20.9.2018 11:24:52   
Misha i Ljisha
Dobar dan.P drema treci put od jutros. Imao je temp nocas i jutros. skidali smo. Vodili ga u lab, nismo upecali urin. Ali vadili su mu krv i crp, cekam da mi rezultati stignu na mail.
Meni je bolje od ovog hemomicina sto mu istekao rok trajanjauser posted image hladni znoj me obliva non stop ali sam operativna hvala Bogu. Mm otisao na posao.
P i ja solo.
Bilo bi mi lakse da imam kola al dobro uskoro cemo i to resiti nadam se

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here