|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 12:26:43   
vonavoj
Usla sam u sve stare farmerke.ijaoj,ala sam srecna..vec sam mislila da necu imati sta da obucem kad zahladi😂Spremam se da odem do posla,koleginici je rodjendan,pa da im banem..a u 4 imam roditeljski.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 13:30:03   
Misha i Ljisha
bravo Von svaka cast user posted image ja nisam jos ni za prismrditi starim farkama.
Rucak je u rerni bice taman za 2. P spava.
Jako mi brzo prodje vreme. A gde sam bila sta sam radila? Nista

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 13:41:58   
pari
Bravo Von! Meni je i dalje muka...grozan osecaj...u stanu bas hladno zbog vetra a ne ide mi se napolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 14:09:03   
Maraj
Von user posted image ja moje jos nisam ni probala. Vidim da mi je stomak jos poveci.
Inace bili kod dr. S primila synflorix i pentaxim vakcinu. Dobrica mi je bas.
Vetar je jutros uzasno duvao . A meni ambrozija smeta...ne prestajem nos da duvam..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 21:39:17   
vonavoj
Gde ste mamike?Mnogo je naporan ovaj tempo sa skolom,decom...sve u razlicito vreme...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 22:20:18   
Maslacak15
tu radimo isto sto i ti, vodimo dovodimo iz skole vrtica itduser posted image user posted image . Jes, meni bio brat prosle nedelje pa je on dovodio S iz vrtica sad smo back to uobicajeni rezim. Svako poslepodne 2,5 h akcijanja. A zahladnelo krimnial tokom vikenda. Inace sam umoooornaaaaa ne mogu da opisem. Otkako se sto bi ja rekla zadevojcila i sedi, puzi i ume da se igra stvarno je manje nervozna tokom dana, mislim da smo prosli fazu frusta. Ali je i dalje u sleep regression ili sta god. Neopisivo je koliko ne( spava). Nit imam ideju kako da je sprecim da se budi na tipa sat sat ipo kad imam srece zabode dva sata.... Uzas. Samo moj bogat zivotni staz insomnicara ( eto da i to nekad bude dobro) mi omogucava da uopste funkcionisem. Posto meni ne treba mnogo sna. Inace drama...Eno je klapa jedan cuje se.... Zaspala je u 20:30

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 22:30:06   
vonavoj
Hahhaa..sve smo u istom sosu..u akciji..I ja sam hronicno umorna,ne mogu reci neispavana..ali premorena.. fali mi lufta malo,jos ide i ovo hladno vreme...fuj..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 22:36:21   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Smrzne se covek napolju pa udje unutra i spava mu se automatski. Za jutro najavili svega cela 2 stepena. Da znate. Znaci vrtic skole i vodanje ditne dece treba skoro obavljati u skafanderu 😂😂😂
Naravno temo u kuci drzimo na 23 sto znaci pocela je grejna sezona. 
Mm i ja gledali neki film. Sad sefu da posaljem poruku. I idem na spavanjac.
Laku noc mame

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 22:52:28   
vonavoj
Napolju hladno,a unutra nase vaspitacice  decu poskidale u kratke rukave.dosla J ledene joj ruke.a nije imala kratak rukav na sebi,nego iz ranca izvadile..njima toplo,ali nije bas za kratak rukav..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
25.9.2018 23:22:09   
Sanjica26 RR
Dobro vece zenskice. Ja sam danas u totalnoj guzvi. U stvari svaki dan sam.user posted image Evo sad zavrsavam nesto na racunaru, pa brisem na spavanje.
Bas sam umorna. A ujutru se ustaju u pola sedam. Bas je brrr napolju. Sto kazes Von treba mi malo lufta, a nema ga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 6:48:17   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Nema nam Jess. Da cujemo kako na poslu i kako joj je curica.Emice nadam se da je ofanzivno stanje proslo kod vas.Batketu nije prijala kajsija. Stenjao haos. Prdeo. U pola 4 se probudio i od tad tek lepo spava. Jos malo pa cu buditi D da se sprema za vrtic. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 7:02:28   
Milena18
Dobro jutro!
Kako su mame i dečica od jutros?
M je bolje, išle smo juče na kontrolu. Nema više ništa na plućima. Ja se danas vraćam na posao, a ona će ostati kod kuće do kraja nedelje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 7:46:14   
Maraj
Jutro i od nas. Ja pijem kafu u miru...jos koji minut...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 8:14:42   
emicaa
Jutro,i dalje je haos.U 2 sam je tusirala,t joj bila 40.4.Sad jos spava i nije toplo,cekacu da vidim sta da radim.Ako opet dobije zvacu odmah dr da idemo.Ako vam je ujeha i ovde je uzasno hladno,sunce sija ali je kao u decembru

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 8:17:55   
Milena18
Jao, Emice, ona je baš nagrabusila. Nadam se da će uskoro proći.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 8:18:00   
IvanaSK RR
Emice, opet nocas temp?
A mislila sam da nece posle sinocnjog haosa.. Ja bih zvala dr i otisla, toliko visoka temp, a traje dosta dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 8:53:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro!Ja sam se vratila u krevet dok ne krenem u skolu.  Stomak me boli. Sad ce ciklus. Jedva sam otvorila oci.  Mantalo mi se u glavi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 8:54:48   
Sanjica26 RR
Emi vodi je ti kod dr.  Jadna malena. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 9:01:31   
Maraj
Joj emice...vodi je dr

Moja S i dalje spava. Bas je pospana od jucerasnje vakcinacije...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 9:12:17   
pari
Emice,drzite se!Meni je i dalje muka...evo vec treci dan...bljak...bas grozan osecaj...Nemam nikakve druge simptome. Mm odvezao M u vrtic,uzeo slobodan dan da mi malo pomogne i sredi neke administrativne stvari.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 9:15:58   
vonavoj
Joj emice,moguce da je virus,ali dugo i traje,namuci se.Pari,probaj soda bikarbonu .Sanjice i meni ume da se manta,sve zbog hormona..I dalje su mi ramena napeta i ledja me bole,tacno mi treba masaza...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 9:21:42   
pari
Von,pijem probiotik. Kazu da je neki virus stomacni sa mucninom...ko ce ga znati...A ti se bas mucis sa ledjima...moze biti i na psihickoj bazi osim sto je sigurno i fizicki napor zbog dece.spremanja i svega...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 9:51:27   
vonavoj
I fizicki,on je tezak,ono jaje kad ga nosim u kola,kolica..gore/dole..ima 10kg..a nezgodan polozaj..inace mi je to slaba tacka..i kaad ga hranim,iskrivim se..A psihicka sigurno napetost pogorsava situaciju..mali place,J trazi isto..a sa T moram domaci..i svi u isto vreme..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 10:15:37   
Maraj
Pari izgleda da je ikroz mene protrcao taj virus. Ja sam u subotu, samo taj dan imala dijareju. Pila sam linex. A od juce...nos...curi li curi. Glava me juce ubijala . O kijanju da ne pricam...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 10:19:33   
emicaa
U pola 12 imamo termin kod doktora,sad sam mjerila opet 38.3.Dala sam joj odmah sirup dok nije jos veca.Poludicu vise od brige.Pari nadam se da ce i tebi brzo biti bolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here