|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 11:11:29   
Misha i Ljisha
P mi pravio haos. Jutros popio mozda 90ml mleka i sad isto, nije hteo kasicu od tikvice sto sam pravila nije imao strpljenja bukvalno. I onda opet popio 90ml mleka. Od cega je on debeo ne znam

Emice javi sta kaze dr. Bas je velika temp

Da svi ozdravite

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 12:18:13   
vonavoj
Od spavanja😂😂😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 12:24:52   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Od spavanja😂😂😂

user posted image mozda eno ga spava vec dva sata

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 13:46:41   
Maraj
Ljiso mozda je bio mnogo gladan pa nije imao strpljenja za kasicu
Ja do sad peglala. Nisam sve zavrsila. Rucak sam skuvala. S sisa. Pa ako zaspi nastavicu peglanje...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:07:12   
Misha i Ljisha
Maraj verujem da je bioo gladan ali ocito nije bio mnogo gladan jer mu opet ostalo pola flasice mleka.
Inace spavao je 3 i po sata sad. Znaci za danas smo gotovi sa spavanjem do vecerasuser posted image Grejem rucak komsinica otisla po decu pa ce pokupiti i moju D iz vrtica.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:10:50   
vonavoj
Moja T zeli da se sama vrati iz skole..pustila sam je..rekla sam da pazi na ulice.ima 3 prelaska,pesacka..skola nam je nekih 700m od kuce..u 16 i 10 zavrsava..ima da pretrnem.ali moram i to da prezivim😁I moj je spavao 2h..uz jedno budjenje i nunanje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:16:12   
Maslacak15
svaka cast von, ja mog F nemam nameru da pustim a ima 350 m do skoleuser posted image A on stalno pita. Mozda sledece godine, a mozda i ne:D

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:25:43   
vonavoj
Mozda sam i luda...a sto ga ne pustas😁

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:27:31   
Maraj
Bravo von. A nisi je ''spijunirala'' , kako prelazi sama ulicu, do sad?
Oni su i pazljiviji kada su bez nas, al mi ko roditelji uvek brinemo.
Kod mene su problem i tramvaji. Moramo preci i šine tramvajske, a oni bas "lete"... al otom potom...jos smo mali...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:42:02   
Maslacak15
nisi luda sve je stvar licne procene. Ja nemam poverenja. Ne sto bi namerno pravio probleme, on je tip mali sam streber, ali nekad mi je rasejan, nekad malo povodljiv. Ne plase me redovne situacije, nego kako bi reagovao na nesto nepredvidjeno. Videcu mozda sledece godine.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 14:46:15   
vonavoj
Nisam je spijunirala..isle smo zajedno peske vec 3 nedelje iz skole..I ona je streber,ali je isto povodljiva...valjda ce se snaci,mora da odraste,do god ih stitimo i pazimo nece razmisljati sami..

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 15:03:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Von,  svaki ti cas_t kad si se osmelila. Ja jos uvek vodim T u skolu.  Krenucemo tamo od drugog polygodista sa privikavanjem. Ostaje ona sama kod kuce i imam poverenje u nju,  ali nek saceka jos malo. Posebno sto je prometna ulica preko koje prelazi ulicu. Semafor za zeleno traje citav sekund. Malo sam prilegla,  pa cy opet y skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 15:42:22   
Rosita
Ćao žene. Kako je zahladnelo N se zanesvesti u kolicima i zaspi napolju, valja to ukalkulisati u ritam.
Ja sam D za vikend slala do prodavnice, dva pešačka ima. Ali bez semafora. Slala ga hitno po limun, dala mu 100 dinara, doneo kesu limuna 😁. Nije za poređenje sa školom, samo se set_ih.
Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 16:21:02   
Misha i Ljisha
Dobar dsb. Ipak P drema jos jednu dremku. Cekamo goste. Mm jos bije stigao.
I ja planiram D da pustim nakon par nedelja da ide sama i vraca se. Isto ima 3 puta da predje put. Od ta tri jedno je glavna ulica. Malo zeznuto ali nista sad strasno. Ipak je ovo selo. Ja siz dobila od njegovog kenjkanja. Pocela da se dere sta hoces vise??? On jadan zacutao. Uzela ga i zaspao. Aman zene drag3 mpje usi se cas_te tisinom samo dok pn spava. Jos treba da dobijem. Mrorala sam prsnuti u nekom momentu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 16:31:22   
vonavoj
Stigla je😁😁

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 18:09:55   
IvanaSK RR
Von, bravo za veliku devojčicuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 19:59:24   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Kako ste mame?
P spava. Da odmorim mozak od kenjkanja. Bili nam na kratko gosti. P uzela moja prijateljica i nas dve pricale. P me gledao i valjao se od smeha. Jako sam mu valjda smesna😀 
D spremna za krevet. I nju da strpam i dusu da odmorim. Sinoc sam sa njom radila "domaci" . 




(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 20:34:17   
emicaa
Von bravo za djevojcicu 😊Ni moja Dora jos ne ide sama,ne vidim je skroz do skole vise ali do zadnje ulice.Tu mora sama preci pjesacki i ulazi u dvoriste.Dobila je ab,u petak kontrola.Crp je visok ali usi i pluca su cisti,grlo je malo crveno ali nije strasno.On MISLI da je upala zdrijela ako sam dobro skontala.Uglavnom bolje je,temperatura joj sad bila 38.3 sto je nista naspram 40.4.Nadam se da sutra uopste nece imati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 20:50:36   
Maraj
Emice dok antibiotik odradi svoje
Von user posted image za devojcicu
Ljiso i meni S umire od smeha
Kako me vidi tako razvuce osmeh. Jako je slatka. A L kad vidi samo ciči i mlatara rukama i nogama. Kad bi mogla dotrcala bi do njega

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 21:02:32   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Emi, super sto je dobila terapiju. Verujem koliko si se brinulauser posted image
Nama se sutra ujutru kumica bebica operise. user posted image Operise srce, pa smo onako bezveze. Dace Bog bice sve u redu.
Ja sam u e-dnevniku. Sad sve to da ispunim, pa cu u krevet.
Deca su pre osam u svojim krevetima. Mm ih je strpao, jer su bile gotove. Sofiju sutra necemo u vrtic. Sutra je praznik. Mm ne radi, pa posle sluzbe je kod kuce, a ja idem kasnije u skolu. U petak ja nemam casove tako da cu opet da je ostavim. Koliko mozemo da je povlacimo to cemo da radimo jer je jako osetljiva. Za sada je ok. Pod terapijom ce da bude stalno tako da se nadam da nece puno da se razboljeva.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 21:10:51   
jess021
Ljiso, evo me 😊 U haosu naravno, jer nista ne stizem.  Na poslu super. Kao da nisam imala pauzu od 4 godine i ove dve nedelje sam jos uvek opustena jer je mm kuci, a od ponedeljka krece akcija. Sutra bi trebalo obe da ostanu na spavanju, nadam se najboljem. Emice, da sto pre ozdravite! Von, bravo za veliku devojcicu!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
26.9.2018 21:57:02   
emicaa
Maraj kioliko god da se mladja djecica raduju mamama kad vide brata ili seku radost je neopisiva 😊Sanjice nadam se da ce sve biti u redu sa kumicem.Navijam da sve bude dobro.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
27.9.2018 7:44:28   
vonavoj
Jutro! Emice,kako je prosla noc?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
27.9.2018 7:53:05   
emicaa
Dobro jutro.Von cijelu noc nije imala temperaturu,u 11 se probudila da piski i evo jos spava 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
27.9.2018 7:57:32   
Milena18
Jutro!
Emice, super! Baš sam jutros pomislila na vas.
M ostala sa bakom kući. Probudila se još pre nego što sam ja krenula na posao. Valjda će sve biti ok, i dalje se ne slažu baš najbolje.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here