|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 0:13:06   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljiso, ova jeste stroga, ali im je i namenski ona.. Nije mnogo mlada i strozija je, al kazu da je ovako super... Nama treba takva ;)
A za tu decu, bacaj petarde cim izadju napolje ili ih plasi necim 😂

Hahah cuti mm ih naplasio sa Sendi pa sam jos pored P njakatora morala da izlazim napolje da vezujem Sendi ili da ga svaki put ispratim napolje i unutra user posted image
Ma... nemam reci vise za njih
Gagana vratice se u kolosek do oktobra user posted image iz mog iskustva kao nastavnika tek tamo negde sredinom oktobra shvate da su u sosu hahaha deca ko deca. Sad se smejem a kad moja krene cupacu kosu s glave

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 6:27:23   
Milena18
Dobro jutro!
Srećan polazak u školu/vrtić svima koji danas kreću.
I mm danas počinje nova školska godina. Ima jedan čas, naradiće se user posted image
Spremih se za posao, sad čekam još par minuta pa da budim M.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 7:20:20   
mama Jo
Dobro jutro 😊Mame, jeste spremne za veliki dan - vrtic, skola, obaveze 😊Krece... neka je srecno svima!!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 7:25:16   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Ovde kisa.  Propade priredba na otvorenom.  T smo probudili.  Sad da doruckuje,  pa da je vodi mm. Ova mala lezi u nasem krevetu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 7:32:32   
bikicaV
Dobro jutro. Srecan polazak u vrtic, skolu svoj deci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 7:42:50   
Misha i Ljisha
dobro jutro
Kod nas dan poceo neocekivano. Mm se uspavao za posao i onda je on sad evo odvezao D u vrtic. Ona sva srecna sto je predskolac kaze :NEMA VISE SPAVANJA!!!
Jako mi je slatka, i super mi je sto za prvi dan nije obukla haljinu user posted image posto se kladim da su sve ostale devojcice obukle. Ona je u kosulji i farkama i jedino je stavila neku ogrlicu. Kaze mm da nam je dete bas u pank fazonu user posted image
P se evo zanima preko puta mene dok ja pijem kafu. Dokle ce to potrajati nemam pojma. Icicemo on i ja posle do prodavnice. Ce ga strpam u maramu jer je gladno. Necu ni da se bakcem sa kolicima.

srecno svima danasuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:00:51   
Maraj
Jutro mame
Ala je "zivo" napolju user posted image
Dece koliko hoces user posted image gledam kroz prozor...bas subse umigoljili i roditelji i deca

Srecno prvacima user posted image
Joj i moje dete za koji dan prvi put krece u vrtic user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:03:50   
Sanjica26 RR
Ljiso, sta fali haljinicama? Moje vole da oblace haljinice. I ja ih stalno oblacim. Nismo bas cesti u vrticu sa haljinicima, jer tamo treba da im bude zgodno da sednu. Ali ako je neka posebna prilika vole da obuku.
Ogrlice ne stavljaju. To ne vole. Ponekad Sofi stavi narukvicu ali to samo ako je super raspolozena.
Ovi dvoje odose. Sofi se inhalira, pa cu da je vratim u krevet. Mozda se i ja vratim u krevet.user posted image
Barem jos malo, pa posle da se sredjujem za skolu. Mislim da cu sad da obucem pantalone zbog kiseuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:11:17   
vonavoj
Deca razvezena,M spava..J u haljini,kao i uvek,i zimi i leti.a T nije htela,kaze pada kisa,pametnica.Sestra mi odvela T u skolu,i ona ima prvi cas. Koja privilegija kad ti tetka radi u istoj skoli.😂Srecno svima danas! Steta sto pada kisa..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:13:01   
mama Jo
I kod nas nesto oblacno, ali jos ne pada... nego ja nikako da poverujem da je stigao septembar, juuuu, malo me plasi ta brzina kojom vreme prolazi...
Odo da jedem, pocela sam kafu da pijem na gladan stomak sad me evo zrludac boli

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:15:34   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice pusti Ljisu, vidis da je pomešala batketa i D user posted image
Ljiso i Stefan se uspavaouser posted image ne znam da li nije dobro namestio alarm ili ga nije cuo. Nije zakasnio u skolu, al nije ni doruckovao kuci.
Srecan polazak u skolu i vrtice. Skolarci da nam ne zadaju brige sa ucenjem, a ovi vrticki da ne sekiraju mame i lepo prihvate vrtic.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:19:35   
mama Jo
Hehehe, tako je  Ivana, neka bude tako svima 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:24:09   
pari
Srecno svima! Da bude ovo lep septembar!
Meni mm dosao pa mi sad lakse :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:29:45   
Misha i Ljisha
Roditelji sijaju od srece user posted image sto je prvi dan skole

Sanjice ma ne fali nista i moja rado nosi, nego me iznenadila otkud to da nije trazila za prvi dan da bude smizla u haljiniciuser posted image . Inace ja volim da je vidim i u suknji i u haljinici, ali isto ne pustam preterano jer treba da joj je udobno i da moze svuda da sedne. A mm mrzi haljinice i suknjice njega to izludjuje. Tako da nam je tata jos "ponosniji" sto je ona u farkama ahhaha

Batketa sam strpala u maramu i otisli do prodavnice i eno spustila ga na krevet spava. Valjda ce malo duze spavati

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:31:12   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Sanjice pusti Ljisu, vidis da je pomešala batketa i D user posted image  


Idi bre Ivana!😂Ja pijem kafu,super je krenula ova skolska godina,mali spavka,samo neka nam budr takva organizacija uvek.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 8:57:54   
Maraj
E vi ste sou
Jos se i nasmejah
Moja S kao ljisin P. Ok spava nocu al pred zoru ne moze da se isprducka pa stenje jauce.... evo sad sisa . Valjda ce zaspati. Nisam stigla ni da se obučem...
Nego S mi izgleda ima problematicniju kozu. Pored osipa po kozi. Koji se cas pojavi cas izgubi. Teme glave pocelo da joj se ljusti. A ima crnu kosicu pa kad razgrnem kosu bas vidim...pa skoro kao perut izgleda. Ne znam gde da pitam u kojoj temi, cime da joj tretiram teme...imam utisak, kako joj se koza "cistila" kad se rodila, pa su joj se stopala ljustila, tako sad koza glave
Pocela sam da je kupam tj perem kosu bez sapuna. Samo voda

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:02:26   
Maraj
user posted image

Evo, jel vidite ispod kose ovo perutanje. ... sta da radim sa time? Da l da mazem nesto

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:08:32   
Sanjica26 RR
Ivana, uspavao se Stefan?  Nije ni cudo kad je bio raspust.  I ja sam malo zadremala.  I Sofi pored mene.  Moram je buditi cim se spremim.  Mora da ide sa mm na priredbu.  On se ganja po lekarima. Uopste mu nije bolje. Vec mesec dana kaslje.  Sad je hteo kod privatnika pulmologa.  I kod njega moze tek u sredu.  Ovo je stvarno ludnica.  Bas me brine. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:16:57   
IvanaSK RR
Maraj, meni je to za temu o temenjaci
Klik
Sanjice, on se sinoc sa drugom dogovorio da sede zajedno i to u poslednjoj klupi user posted image pa je rekao da ce ustati jutros u sest, verovatno da mu neko ne zauzme klupu 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:19:27   
Sanjica26 RR
Sigurno mu je neko vec zauzeo.  :D 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:27:48   
Ana RR
Ljišo, ja volim devojčice u takvom fazonu user posted image lako je nositi hajinicu ali sjajno je kada dete od malena ima svoj stil user posted image

Srećan polazak u školu svim đacima a i roditeljima user posted image moje dete uskoro treba da se vrati, otišao je mm po njega. Mogli smo i sesti negde na kafu i sačekati ga haha. Nisu ni rančeve nosili, samo pernice. A posle podne imamo roditeljski.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:31:10   
vonavoj
Moja se vratila odavno..samo jedan cas su imali..a sutra vec knjige nose.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 9:47:01   
Ana RR
Mi nemamo knjige, tek danas na roditeljskom će nam reći koje knjige će koristiti pa onda da poručimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 10:04:49   
vonavoj
Nama su okacili spisak na skoli,pa sam narucila..mada dosta je tek u petak preko skole porucilo...ali ko ima da ponese.Novi logos knjige su sve.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
3.9.2018 10:15:22   
IvanaSK RR
Da, to zavisi od skole, pisale smo vec negde. Ni mi u prvom razredu nismo imali knjige, tek nam na roditeljskom dali spisak.
Posle su nam uvek u martu davali spisak i ko hoce preko skole da kupi. Stefan ce da dobije neke danas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here