|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 12:43:59   
buba m
Nema, nisam radila test. Od jutros sam na nogama. Stomak me boli, tako da ceo dan čekam da krene veštica. Lakše mi da čekam da krene nego da opet vidim negativan test. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 13:27:03   
buba m
Inače, ne mogu da procenim sekret, posto su mi gaćice bele, najverovatnije od utrogestana.

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 17:19:28   
buba m
Uradila, ni traga od druge crtice. 😔

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 17:22:47   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: buba m

Uradila, ni traga od druge crtice. 😔

Zao mi je user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 17:45:35   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: buba m

Uradila, ni traga od druge crtice. 😔


user posted image
O, buba.... i meni je zao user posted image veliki!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 17:47:34   
Maraj
Buba a koliko ti kasni?
Mozda je mala trudnoca a test nije pokazao jel nisi radila sa prvim jutarnjim
user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 18:25:26   
buba m
Nisam sa prvim jutarnjim. 14dpo, kontam da bi pokazalo bar neki trag da ima trudnoće.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
6.9.2018 19:33:31   
emicaa
Bubi sacekaj jos par dana pa ko ne dobijes(a nadam se da neces) ponovi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
7.9.2018 9:15:42   
nata11
Zao mi je Buba. Ja bih na tvom mestu vec sada prekinula U.
user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
14.9.2018 10:41:52   
Ponoćna Ruža
Evo da se javim, nestrpljivo čekam test da uradim. Sutra mi je 28. dan ciklusa pa planiram test za koji dan. Ovaj put nekako imam osecaj da neće biti ništa od user posted image i da će stići user posted image user posted image Ni sama ne znam zašto, mada se ipak nadam, možda se i iznenadim user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
14.9.2018 10:45:37   
IvanaSK RR
Ponocna Ruzo, uz tebe smo i navijamouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
16.9.2018 21:30:00   
buba.marica
Ćao svima user posted image mene baš dugo nije bilo i nisam stigla da izlistam sve da vidim ima li mojih "koleginica" iz prošlih temica i godina ovde ali sam sigurna da će mi biti super isto kao i svih prethodnih puta :) Posle zadnjeg iskustva mi je bilo uzasno tesko da se ponovo nakanim i pozelim trudnocu ali sada jesam i evo vec treci mesec radimo na bebici jer je i sin poceo da prizeljkuje, mazi me po stomaku i govori mama ja ceo zivot zelim da budem brat :)
Tako da evo me spremna za nove pobede nadam se da me primate u drustvo user posted image

Sto se tice clear blue testa ja mu verujem 100% toliko je dobar, da je meni svaki put pokazivao vec 9 dpo pravi rezultat... Na zalost za jednu uspesnu i 4 tragicno zavrsene trudnoce ...
Ali test kao test je jako dobar. Ovaj put sam koristila njihove ovulacijsek testove i ispali su vrhunski, pokazali su mi O sa smajlicem tacno onda kada je zapravo i imam (utvrdjeno 2x folikulomterijom) 18 dana. Inace dobijam na 30 dana ....


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
17.9.2018 9:24:04   
IvanaSK RR
Ponocna ruzo, jel ima novosti?
Buba marice, sto pre da ugledas dve crtice, da se prebacis u trudnicke teme pa u "mamece" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
17.9.2018 10:19:45   
Ponoćna Ruža
Meni nažalost stigla veštica u subotu, tako da mi je osećaj bio tačan. Ali mi se makar ciklus vratio u normalu, bar se nadam da će tako i ostati. Pre mi je trajao školskih 28 dana user posted image pa mi se prethodna tri meseca nešto poremetilo i dosta su mi se produžili ciklusi, baš otkad radimo na bebi. Pa me teši što mi se sad to konačno vratilo na staro. Možda ću sad imati više sreće. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
18.9.2018 18:30:10   
buba.marica
Ivana hvala puno user posted image Danas mi je 5dpo i već sam toliko nestrpljiva da bih već danas radila test ... Nemojte da se mrštite molim vas znam da je ludost samo eto onako komentarišem user posted image user posted image


Ružo biće jesenjih crtica biće user posted image

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
19.9.2018 12:17:42   
Ponoćna Ruža
Hehe razumem te skroz, tako i ja uvek čekam, računam, pa planiram kad ću da uradim test, naravno uvek bih previše rano user posted image Biće crtica sigurno, ja sam i planirala na jesen, ali sam bila nestrpljiva pa smo se ranije bacili na posao. Izgleda da mi je ipak suđena jesen (nadam se da jeste) user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
19.9.2018 14:58:26   
Sanjica26 RR
Samo polako devojke.  Bice crtica.  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ponoćna Ruža)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
24.9.2018 18:20:48   
vocicana
Buba marica moja draga. Kako se setim uvek ruza u Slovniji od muza a I pozitivnog testa za trudnocu. Pa falis covece! Pisi! Ponocna Ruzo, bice bice, neka ti je sudjena jesen, samo neka dodje bebe.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
25.9.2018 7:51:06   
emicaa
Buba marice da sto orije ugledas svoje crtice 😊Ponocna ruzo bice sledeci put,ne odustaj 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
25.9.2018 19:58:50   
buba.marica
vocicanaaaa user posted image evo skupih hrabrosti da se upustim u avanturu hehehe
cekam cekam .... Na zalost nas uhvatio neki virus , malecki je imao 3 dana 39 temperaturu jedva je skinusmo, dao je i krv i urin i sve je ok kao virus je ... uhvatio i mene ali mnogo blaze. Nadam se da nece da me zatrese kasnije sad kad muckamo user posted image

Danas budala uradih onaj glupi baby check test što je posle nekog vrmena uvek pozitivan i samo se iznervirah a lepo sam sebi obećala da neću budalaštinama više da se bavim.

Ali dobrooo čekamo pa će da vidimo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 09/18 [chat]
29.9.2018 22:35:52   
vocicana
Samo cu te zagrliti i poslati najvecu podrsku ovako na daljiu! Bice svega i ne nerviraj se oko glupsti, sredice se. Ja sam svojevremeno isto skakala na test, pa se razocaram, ali smao ti ovde kuckaj, bice ti lakse, a bas si falila. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 15:19:24   
buba.marica
Vocicana hvala ti puno ti si uvek tako zlatna user posted image user posted image

Uledala sam svoje dve crtice pre tri dana user posted image user posted image

Danas sam bila na UZ po nekim procenama sam 4+4 danas. Rekao mi je droktor da je jos ranod a se vidi bilo sta . Vidi cistu na jajniku koja moze biti zuto telo ako sam dobro razumela i zadebljanu matericu sto je pogodno . Kontrolu imam za 10 dana, dobila sam progesteron zbog ptehodnih iskustava 3x200 i tabeltice magnezijuma.

Da li je stvarno rano da se vidi trudnoca 4+4 na uz ? Bar mesak ili opna ? .... kako bas nista ? :(
STomak me boli kao da ccu dobiti al idanas nije bilo slobodne tecnosti na UZ da bih bila zabrinuta... Sve jedno jesam i to jako . Otvori om ije bolovanje i sad samo lezim, jedem i nerviram se user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 30.10.2018 15:22:01 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 15:23:41   
IvanaSK RR
Verovatno jeste rano da se vidi na uz. Cestitam user posted image
Cim budes spremna pridruži nam se u trudnickim temamauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 15:41:13   
nata11
Bubamarice meni se videlo na 4+3. Imas na naetu velicine fetusa prema nedeljama. Naravno uvek je moguce da se sakriju tako da se ne vide.
Bice na sledecem UZ ne brini.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 16:33:20   
lesli


IZVORNA PORUKA: nata11

Bubamarice meni se videlo na 4+3. Imas na naetu velicine fetusa prema nedeljama. Naravno uvek je moguce da se sakriju tako da se ne vide.
Bice na sledecem UZ ne brini.



Ili samo kasnija ovulacija?
Meni se sa 4+6 video, a sa 5+2 i eho, ali kod mene je bila VTO pa nema dileme kada se sta odigralo. Bas si prerano otisla na UZ. Ukoliko je sve redovno ja ne bih isla pre punih 6-7 nedelja ;) Drzim palceve da se sledeci put vidi sve lepo - mesak i embrion sa ehom :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here