|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 18:04:31   
Maraj
Marice user posted image jeste rano...al navijamo jako. Nemoj se nervirati...
Jesi li radila neke pretrage nakon poslednjeg missed-a

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 18:07:38   
Maslacak15
Kao prvo cestiam na trudnociuser posted image user posted image . Kao drugo ja nikako da razumem odakle vam ideja da sa 4+ nedelje idete na uz. Samo se desi ovo sto se desilo i nerviras se a najverovatnije nemas nikakav razlog da se nerviras. I sta bi znacilo da si videla tackicu ??? Tackica nije garancija nicega.
Ja sam isto jako jako radoznala ali znam dovoljno da sam svoju decu videla prvi put sa 6+5 7+2 i 7+4. Tad se lepo vidi sve i znas dza ili bu.
Ali bicec sve u najboljem redu, samo nemoj da napravis gresku i trcis kod lekara svaka tri dana. Strpi se desetak danauser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 19:22:32   
buba.marica
Hvala svima na podrsci user posted image

Maraj nisam radila pretrage je rniko nije želeo da se bavi time ovde.
Napokon sam pronašla našeg doktora ovde , čovek ima godine iskustva , veruje u nedostatak progesterona (ovde inače lekari ne veruju da je to razlog neuspelih trudnoca i slicno).
Otišla sam da bih izvadila betu a onda mi je on rekao da dodjem da probamo da pogledamo da li se nešto može videti jer nije imao gužvu. Tako da ovaj put nisam bila nestrpljiva :)
Čak sam i test radila tek na dan kašnjenja M što je za mene potpuno atipično :) Obično počnem pet dana pre termina :)

Tako da se iskreno nadam najboljem. Jako me danas boli stomak , vrlo je neprijatno pa samo ležim. Ali sa obzirom da je sve drugo ok ne mogu da se žalim ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
30.10.2018 19:49:36   
Maraj
Uzivaj marice user posted image bice to sve ok user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 11/18 [chat]
31.10.2018 1:30:40   
lesli
Drzimo palceve! Bice ovog puta sve ok 🤗

< Poruku je uredio veselica RR -- 31.10.2018 12:33:33 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 11/18 [chat]
31.10.2018 13:06:33   
buba.marica
puno vam hvala divne ste !! user posted image user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 11/18 [chat]
31.10.2018 13:09:23   
dunja RR
Buba Marice, navijam, mora biti ok na sledećem UZ user posted image
A Dr ćemo da kritikujemo što je požurio user posted image .

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 11/18 [chat]
31.10.2018 18:49:04   
buba.marica
Pa baš me je unesreći osa tim UZ. Uopšte ga nisam planirala posebno što držim stav da treba što manje čačkati d 12 nedelje pa mi ti vaginalni UZ nisu baš... prijateljski :)
Ali dobro šta je tu. Danas me malkice bolucka i jako mi je nizak pritisak ali nije strašno kao juče. Juče je bilo baš užasno. Nadamo se najboljem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 7:45:19   
buba.marica
Ćao devojke, ja sam soudjena na to da mi svaka trudnoća donosi koliko radosti toliko i brige potpuno proporcionalno.
Uglavnom juče sam bila na pregledu jer asm imala neko rozikasto krvarenej blago (nikad pre videla tu boju ...) i bolove .
Pregleda me doktor i kaže sve uredno ali on još ne vidi ništa (a ja se onda pitam pa dobro kako sve uredno onda ? ) .
Ok, onda mi kaže da je još jako rano i da se od prilike plod vidi tek nakon punih 8-10 dana kasnjenja ciklusa (prvi put cujem da je to parametar kojim se vode ?) i da ne brinem, da leskarim i nastavim sa utrogestanom i da dodjem u utorak.
Ja se napravim pametna i odem da uradim beta hcg iz krvi kad ono 6196 ... PANIKA! Tolika beta on ne vidi nista ? Meni se na nervnoj bazi pojacaju bolovi, pocnem da se tresem i place , mm i ja se spakujemo i odemo u hitnu. Zena me pregleda i kaze ova peta je super za vasu nedelju trudnoce, noznica izgeda cisto en vidi se nikakav poseban iscedak i kaze da vidimo UZ.
Pogledamo UZ i ona ugleda gestacioni mesak 6,6mm i zumance unutra. Kaze ona bi sa tim nalazom bila mirna .... Videla mi je do duse i 41mm veliku cistu i dva foikula... I sada lezim, sekiram se i cekam redovnu kotnrolu kod svog lekara.... i tako ....

user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 9:21:53   
nata11
Pa to je dobro user posted image Zasto tolika brga i stres.
Ok razumem za ciste ali resices to sa dr. Beta je dolicna, videli ste na UZ plod. Samo pozitivno.user posted image

_____________________________





(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 9:36:13   
IvanaSK RR
Buba, pa to je super user posted image
Ne brini za cistu, videces sa svojim doktorom sta i kako.
Drzim pesnice da nadalje bude samo lepih vesti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 10:59:38   
buba.marica
hvala devojke divne ste user posted image

Verujemd a vecina ne zna moju pricu iz 2016 i mozda i bolje i lepse :) Tada sam se nahvatala straha toliko da mi se organizam strese pre ulaska u ordinaciju.
Operisalis u me jer su mislili da je izvanmatericna, kad su otvorili nista nije bilo izvan materice, ali sam toliko bila pod stresom da kad su nasli plod u materici srce vis enije kucalo.
Dakle verujte mi sav ovaj stres je nekako jaci od mene sa razlogom ....

Iritira me samo ta blaga bol uvek prisutna posebno sa desne strane gde je ta glupa cista iii sta ce biti sa tim folikulima otkud sad oni tu :( veliki su 16 i 17 mm .....
Za cistu pise da je jednostavna i velika 41 mm...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 11:33:55   
IvanaSK RR
Ja se ne sećam te situacije... Zao mi je user posted image
Mislim da je i dunja imala cistu, a trudna je.. Pridruzi im se u trudnickim caskanjima pa napisi i tamo..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 11:42:27   
Maslacak15
buba marice razumem te skroz, ja sam u aprilu 2017 gledala u crni mesak na 10+1 ( missed abortion, plod stao sa razvojem na nekih 6 mm crl i to posle detektovane srcane akcije) ali mislim da gresis sto trckas kod lekara. Jer oni nista ne mogu da urade.Nitii mogu da garantuju. Samo se izlazes vecem stresu i prolazis dramu svakodnevno. Ja znam da sa sest nedelja plod mora da ima srcanu akciju i da ima oko 4-5 mm CRL a da mesak treba da bude oko 20 mm . Znaci neke dve nedelje od pozitivne bete. Jako se nadam da ce sve biti ok ali moras da se strpis jos malo....Ciste na jajniku najcesce nisu problem, mislim ne ugrozavaju trudnocu.Puno te pozdravljam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
6.11.2018 13:58:15   
BubaBubica


Buba.marice, molim te nemoj sebi, nemoj bebi to da radiš, i sama si napisala da od prevelikog stresa bebi je stalo srce u prošloj trudnoći. Pa nećeš valjda ponovo to dozvoliti? Znam da je lako reći smiri se ali sada to moraš. UZ nalazi su potpuno u redu, bleda rozikasta ili smeđa "krvarenja" su česta i najčešće bezopasna. Ciste ne ugrožavaju trudnoću. Ja ti od srca želim da se smiriš jer trudnoća lepo napreduje, šta više da poželiš! Ljubim te i pređi u trudnice da ćaskamo tamo. :)

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
8.11.2018 13:24:14   
buba.marica
Evo hrabro sam se preselila u trudnice i sve vas koje tam jošniste snažno vučem da se pridružite.
Beta je juče bila 9873 što je po nekim merilima ok ako smem da ocenim :)

Što se tiče trčkanja kod doktora se slažem do nekle. Ali u priemru ,kada doktor kaže da plod ne vidi, a beta raste preko 2000 mislim da je strašno neodgovorno ne reagovati jako brzo.
Znam kako izgleda slučaj VM trudnoće i ni malo nije za šalu.

Hvala vam svima na podršci i lepim rečima puno vas grlim user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
8.11.2018 16:44:02   
emicaa
BubaMarice ja sam u drugoj trudnoci imala cistu na lijevom jajniku.Sama je od sebe nestala.Mnogo mi je zao zbog tog sto ti se desilo.Ali bice sada sve u redu.
Bubice cestitam ti,ipak ste se odlucili za cetvrtu srecu 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 10/18 [chat]
9.11.2018 13:39:05   
buba.marica
Hvala ti draga moja , tolika pozitivna energija znači mnogo user posted image
Jako jako jako vas vučem user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 01/19 [chat]
10.11.2018 16:35:57   
BubaBubica
<p>

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

BubaMarice ja sam u drugoj trudnoci imala cistu na lijevom jajniku.Sama je od sebe nestala.Mnogo mi je zao zbog tog sto ti se desilo.Ali bice sada sve u redu.
Bubice cestitam ti,ipak ste se odlucili za cetvrtu srecu 😊
</p><p>Hvala Emice 😊 al četvrta sreća se odlučila za nas 😂 i mi smo je prihvatili 😊

</p>

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 27.1.2019 17:00:41 >


_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 01/19 [chat]
29.1.2019 7:28:50   
marketing RR
Korisnica pise:

Doktorka i preporucuje sve analize, i ja ih uredno radim. Tvrdi da zbog te dve bakterije ja ne ostsjem trudna i sad trwba da idem na kontrolu uskoro. Pila dam folnu kiselinu mesecima, inofolik sam pila takodje, cini selen, stavljala sam 3 vrsta vaginalete, poslednje su bilr macmiror. Znam jednu devojku koja ima saamo ureaplazmu i izleci je i kad dobije ciklus odmah posle bakterija se vraati, i fakticki zaa vreme ovulacije ima tu bakteriju i ne ostaje trudna, uplasila sama se. Generalno godinu dana aktivnog pokusavanja moozda vama ne izgleda mnogo, ali nama koje ne ostajemo trudne izgleda kao vecnost. Postoji li bilo sta na biljnoj bazi sto bih mogla da konzumiram. Hvala vam puno

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 01/19 [chat]
29.1.2019 7:35:46   
marketing RR
Korisnica pita:

Imam problem
Udala sam prosle godine ali ja i moj muz hocemo da imamo dete...Ali nam ne uspeva...Pa me zanima...Da li bakterije mogu da uticu na plodnos...Radila sam papa test ali mi nista nije rekla da li je dobar ili nije....Samo mi rekla da ga ponesem a i ne moram...I davala sam rezlutate i prepisala mi lek jedan plavo bela kutija bila ne znam kako se zove taj lek...Popila sam sve dva puta na dan...Tako su mi rekli u apoteci...I juce mi isao krv...I Hvala unapred!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 01/19 [chat]
29.1.2019 8:46:05   
nata11
Sem hlamidije druge bakterije ne mogu preterano uticati.
Bakterija se vraca jer negde gresi- nezasticeni odnosi, losa higijena, nepravilno uzimanje terapije... 
Dok lecite bakterije uradite i hormone i spermogram. 

_____________________________





(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 01/19 [chat]
29.1.2019 9:32:16   
Ana RR
Bože, da li ove žene umeju da napišu normalan post. Nigde veze pa ti odgovori.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 02/19 - 03/19 [chat]
30.1.2019 12:06:45   
vocicana
BubaMarice, pa ja sam zbog tebe presrecna!!! Secam se ja 2016, a secam se i onih ruza od muzica. Samo napred.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.2.2019 14:45:13 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 02/19 - 03/19 [chat]
28.2.2019 16:58:12   
veselicaa
Ova tema je bas prazna.Ne pisu zene.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here