|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 8:17:34   
Sanjica26 RR
Mama jo, samo ti pisi utiske. To se i ocekuje od nas.
Evo ja sam uzela lap top, da ispravim svoj post.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 8:23:55   
Maslacak15
Dobro jutro. Opticki deluje lepo i Moderno. Ali na prvu loptu i meni deluje manje pregledno. U prvom redu fale aktivne debate. Posto Ovi poslednji postoovi OK Ali Ako postoji Par aktivnih Tema za 10 minuta CE potisnuti druge aktivne debate. Ako neko zeli da postavi pitanje OK uvek moze da trazi temu Ali Ako Nema aktivnih Tema i Niko ne odgovori za 15 min nece dobiti odgovor jer CE se Tema brzo izgubiti. Eto npr da neznam da se juce dosta pisalo o ishrani o 3-6 meseci mogu da gledam U pasulj teme vec Nema, a U staroj verziji je to Niko ipak ocigledno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 8:27:38   
Maslacak15
Nema korekcija poruka na mobilnoj verziji? Videh da Mi je Telefon opet Bio pametan Ali Nema opcija za preradu....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 9:00:19   
Sanjica26 RR
Maslacak,  nema editovanja postova.  To mozemo samo mi moderatori i admin da ispravi sa desktopa. Nema smajlica.  Mozete rucno da stavite :) :D  

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 9:28:03   
IvanaSK RR
I edit posta i smajlici, aj i nekako, al mi je najvise zbog Aktivnih tema.Brzo se "izgube" i mislim da bi se manje pisalo, kao sto rece Maslacak. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:05:56   
vonavoj
Nista ne razumem😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:06:51   
vonavoj
Zelimo aktivne teme u prvom planu!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:07:39   
Rosita
Meni se ne dopada, ali ja inače sporo varim promene :). Razlozi su već navedeni. Ne znam da l pričamo o istom, ali meni je još uvek stari format- spisak tema, sve isto! Samo kad uđem u temu novo je.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:12:38   
Misha i Ljisha
Rosi tako je i meni. Ja sa linka ulazim na rr i prvo kad otvorim vidim 50 aktivnih debata. Tako da je meni isto novo kad udjem u temu. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:20:01   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni se ne dopada, ali ja inače sporo varim promene :). Razlozi su već navedeni. Ne znam da l pričamo o istom, ali meni je još uvek stari format- spisak tema, sve isto! Samo kad uđem u temu novo je.



Rosi,  polako navicicemo se.Evo moze citiranje.  :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:20:14   
gagana83
Nista meni ovde nije jasno :D

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:23:56   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni se ne dopada, ali ja inače sporo varim promene :). Razlozi su već navedeni. Ne znam da l pričamo o istom, ali meni je još uvek stari format- spisak tema, sve isto! Samo kad uđem u temu novo je.



Rosi,  polako navicicemo se.Evo moze citiranje.  :D


Jedino citiranje i moze. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 10:27:38   
mama Jo
I ja sticem utisak da ce se manje pisati zbog ovoga sto spisak tema za forume nije pregledan kao na prosloj verziji. To neka bude No.1 za ispravku.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:06:48   
milicicak
 Vizuelno je lepo ali uopste nije pregledno. Narocito sto nema spiska poslednjih debata...Ja vec 6 godina RR koristim iskljucivo sa mobilnog i kako korisniku mi se ova nova verzija uopste ne dopada. U redu je da se po podforumima traze odredjene teme kada korisnika nesto konkretno zanima da procita ali tesko da ce neko ko ima nesto da pita ili trazi savet i iskustvo (sto je glavna poenta foruma o roditeljstvu, trudnoci i zatrudnjvanju) dobiti odgovor na pitanje ako se ono ne vidi na nekoj listi poslednjih debata. Ovako teorijski mogu biti vidljive samo par tema n

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:07:04   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sticem utisak da ce se manje pisati zbog ovoga sto spisak tema za forume nije pregledan kao na prosloj verziji. To neka bude No.1 za ispravku.


Pa ja prva sigurno. Nemam komp i meni je ovo strasno. Koliko puta sam na brzinu usla, pogledala aktivne debate.. Sada mi treba vecnost da pronadjem gde se pisalo. A da ne pisem sto nista sa moba ne mogu uraditi. Po meni bi bilo najbolje kad bi bila opcija da biras izmedju stare verzije i ove. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:08:26   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: milicicak

Vizuelno je lepo ali uopste nije pregledno. Narocito sto nema spiska poslednjih debata...Ja vec 6 godina RR koristim iskljucivo sa mobilnog i kako korisniku mi se ova nova verzija uopste ne dopada. U redu je da se po podforumima traze odredjene teme kada korisnika nesto konkretno zanima da procita ali tesko da ce neko ko ima nesto da pita ili trazi savet i iskustvo (sto je glavna poenta foruma o roditeljstvu, trudnoci i zatrudnjvanju) dobiti odgovor na pitanje ako se ono ne vidi na nekoj listi poslednjih debata. Ovako teorijski mogu biti vidljive samo par tema n


Slažem se. I ja sam od početka ovde samo preko mobilnog. Preko kompa sam usla mozda par puta, dok je radio. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:08:33   
Maraj
Bas je dosta manje pregledna stranica u odnosu na prethodnu. Recimo juce sam postavila pitanje u nekoj temi. Sad te teme nema. Zatrpana je. Kako da ocekujem odgovor.Aktivnih tema nema. Za sve treba da koristim pretraživač.  Ne svidja mi se

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:09:25   
Maraj
I nema nasih avatara.Nema ticker-a Nema smajlica 😟

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:09:28   
milicicak
Eto, sad mi poruka otisla bez da sam je otkucala do kraja...Bez opcije edit morace da se razmisli i o promeni pravila foruma o vezanim postovima u jednoj temi.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:11:45   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

I nema nasih avatara.Nema ticker-a Nema smajlica 😟


Nema ni pp. Javno obaveštavam da mi niko ne salje pp, nemam gde otvoriti.. Jedino da idem po komsiluku da vidim ko ima komp 😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:18:39   
IvanaSK RR
Ova mobilna verzija "tera" korisnike da koriste kompjuter (sad mi fali smajli koga nema, al dobro)Ne vidim svrhu mobilne verzije ako se preko nje ne moze skoro nista, a nema opcije da se vrati na standardnu verziju. Ne znam da li sam samo ja ovoliko razocarana zato sto nemam komp 😁 mada i da imam, preko njega ne bih bila na forumu koliko mogu biti kada ulazim sa moba. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:28:41   
Maslacak15
da ponovim jos jednom posto teme nestaju user posted image . Ja sam puno cesce na kompu ali nema veze. Principijelno nepostojanje spiska aktivnih tema je bas fatalno . Jer niko ne moze da ide kroz sve teme i proverava jel neko nesto pisao. Osim zabave i caskanja mislim da ogromna vecina zena koristi forum da bi razmenila iskustva, proverila nedoumice i dobila odgovore na pitanja. Eto Dunja je pitala nesto oko osipa u 9:15. Ja igrom slucaja nisam bila tu sat ipo ( i to se desavauser posted image user posted image ). Da nisam usla na racunar ja njeno pitanje vise nebih videla. Mislim tako vise niko nece nista da pita ili ce se svesti da mora da se pita u jednoj temi, protiv cega se admini uvek bore da bi ste imali teoretsku sansu da ljudi vide post.
Smajliji su manje vazni, ali i ja volim da vidim avatare ponekad.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:29:37   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Bas je dosta manje pregledna stranica u odnosu na prethodnu. Recimo juce sam postavila pitanje u nekoj temi. Sad te teme nema. Zatrpana je. Kako da ocekujem odgovor.Aktivnih tema nema. Za sve treba da koristim pretraživač.  Ne svidja mi se



Maraj,  kad hoces da ispratis temu u kojoj si pisala, ispod tvog posta stoji dodatna opcija.Tu kliknes i postoji opcija prati. Svaki put kad bude neko pisao bice na vrhu.  


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:32:47   
IvanaSK RR
Maslacak, i smajliji i avatari 😁Kad se klikne da se prati tema stizu obavestenja na mail, zatrpavanje i maila bez potrebe. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs
1.9.2018 11:36:07   
Maslacak15
jeste Sanjice ali to nije lose iz perspektive nekog ko je postavio pitanje ali ne resava problem koji sam predocila. Jako cesto zene postavljaju konkretna pitanja na nekim temama koje nisu ceste i traze pomoc. Ako se te teme zatrpaju u roku od 15 minuta i niko ne odgovori, velike su sanse da ce pitanje ostati bez odgovora jel druge clanice ne mogu da gledaju u pasulj da je neko pitao bilo sta.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here