|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 12:43:13   
pari
Rosita,mozda bolje u anesteziji. Meni je trauma bila kad sam radila gastroskopiju na zivo,posle sam radila u anesteziji i bilo super. Ja sam uvek ta anesteziju...i kod zubara i na porodjaju...nisam za bol i za traumu...ako moze...

Ivana,kako bilo na razgovoru?

Ja se bas pitam kako uliti samopouzdanje detetu,da li se sa tim radjas ili dobijas kasnije...kako mi mozemo da uticemo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 12:44:27   
Sanjica26 RR
Rosi,  dolazim u subotu.  Sa T gledam u 16h film. U utorak dolazim opet,  na sajam knjiga.  Mislila sam da vodimo T sa nama.  Ali onda ce Sofi da negoduje, jer mora da ostane sa babom i dedom. A nesto nije odusevljena.Videcemo.  Mi sigurno dolazimo,  a za T nije sigurno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 12:46:17   
Sanjica26 RR
Jao Rosi on se bas muci sa okicama.  Ljubni ga. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 12:51:48   
Rosita
Jeste pari, ali dr je za ovo kratko što se odmah ide kući. Za opštu an ostaje se par dana u bolnici. Rade se analize, intravenski ab... Kako god okreneš mučenje. Ja sam gastroskopiju radila 5 * sve bez anestezije. Oguglala sam. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 12:57:27   
pari
Mozda sa jos nekim da proveris...Ja sam gastroskopiju radila u anesteziji u Francuskoj jer sam tad tamo zivela...to je tamo normalno skroz...dr je mnogo bolje mogla da mi vidi sve organe jer je imala vremena...To je anestezija posle koje sam posle 1h isla kuci.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:02:18   
Rosita
Videću još kad odemo u KC. Tad ću detaljno pitati. Koliko čitam, ne rade u opštoj kod manjih beba.
Samopouzdanje... Možemo puno uticati. Ne propuštanjem pohvala, stavljanjem akcenta na ono dobro, slanjem poruka da bezuslovno prihvatamo dete i kad greši, da greške nisu smak sveta, da ga ne čine lošim, da niko nije savršen, da nije sve pod našom kontrolom, da je on sjajan takav kakav jeste... Na njima razumljiv način.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:03:00   
IvanaSK RR
Moj sin ide samo na fudbal tri puta nedeljno, a vikendom minimum jedna utakmica. I to je nekad previse. Jedno vreme je isao na engleski.
Jeste, on je bas osecajan, a pravi se faca user posted image
Za posao cu krenuti da radim pa cu videti za mesec, dva kako ce biti...
Rosi, ljubim mu okice, podnece on to dobro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:04:33   
pari
Slazem se Rosita, i ja to mislim i radim tako...Nadam se da smo u pravu i da ce im to pomoci...

Ja nemam onoliko samopouzdanja koliko bi htela...e sad,odakle do potice,ne znam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:07:20   
pari
Ivana, super za posao...probaj pa ces videti...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:12:26   
Rosita
E, pari... Tu se saplićemo od ono - možemo li ikome dati ono što mi nemamo? Ja ceo život učim neke od ovih stvari. Strog sam sebi kritičar. Učimo i mi uz decu :)
Ivana, probaj !

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 13:54:18   
Maraj
Dan mame. Ne stizem da se javnem od kad L ne ide u vrtic. I S me zeza od jutros. Taman je uspavam ona kmekne. Pa opet uspavljivanje u krug...
Ivana, probaj nemas sta da izgubis, mozda bude ok
Rosi...ne znam sta da ti kazem, ja sam ultra osetljiva sto se svih "desavanja" oko zdravlja dece... tesko je kako god okrenes. A morate to da obavite...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 14:21:56   
Maslacak15
Dobar Dan mame. Ja mislim da je samopouzdanje pitanje temperamenta znaci urodjena stvar.  Iako verovatno ima uticaja okoline U ranom periodu.    Rosi ja licno nebih zurila sa Tom odlukom osim Ako Su tegobe takve da nema kud...ja Sam se naprimala injekcija zbog treceg krajnika ihaaa i bilo je Puno lekara Koji Su predlagali vadjenje. Moja Mama je bila plasljiva . .zahvalna Sam danas Sto je Tako odlucila i Sto Imam svoje krajnike.Naravno nemam pojma koliko je izrazeno, na vama je odluka. S druge strane verovatno je rutinski zahvat.Pozz

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 14:29:24   
bebilule
Rosi, šaljem zagrljaj, mogu misliti kako brineš. Ali biće sve to u redu.
Ivana, nisma upratila za posao ranije. Srećno!
Pari, kada ti se vraća sin, razgovarate li sad preko tel.?
Zaboravih, moj sin danas napunio tri godinice. user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 19.10.2018 14:35:02 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 14:33:20   
pari
Zvali su me danas...pricali malo 🙂 uziva na moru!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 14:42:15   
Maslacak15
Super Pari. Ivana, bice to sa poslom super, stigne se sve.Sto se samoppuzdanja tice moji imaju pre viska iako Su razliciti tipovi. Bas Su otresiti, nemaju Problem U interakciji sa starijima, imaju petlju, obicno moram da kocim i da ih Malo zauzdavam. Iako nisu agresivni Ni prgavi Ni Malo . Ali ja tu ne vidim neke nase posebne zasluge. Mozda, neznam. Vaspitanje Oma nekog uticaja Ali meni se Nesto cini da Su se takvi rodili...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 14:55:33   
Duškić
Koliko ste se raspisale ne mogu da pohvatam ko sta...A drage, nama jutros u stanu blokira brava, a cerka zuri u vrtic , vode ih u pozoriste. Nervoza, kao zarobljenici.Majstora nema sat vremena, dodje uzme neku zicu u bravu  kljuc tamo ovamk i otkljuca.I kaze 4000, ee kad se ne zlogirah. Za deset_ sekundi 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 15:10:04   
Rosita
Maslačak, učenje po modelu :)
Duškić, tako je meni majstor za frižider. Uvukao žicu u rupicu da otekne voda i lupio cifru.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 15:17:44   
emicaa
Bebilule srecan vam rodjendanko.
Kod mene djeca,opet su se podjelili.Davidu je sve sto Andrej radi zanimljivo pa stalno se vrti oko njega.
Mnogo volim petak,jedva cekam da mm dodje kuci i da pocne vikend.
Rosita vas ne komentarisem,ne znam iskreno sta da ti kazem,ali mislim na vas 
Pari kad se vraca djetence?
Ivana tebi zelim srecu,da uklopis posao i obaveze .A i da zarada koliko toliko bude normalna

< Poruku je uredio emicaa RR -- 19.10.2018 15:43:49 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 16:00:09   
Maraj

IZVORNA PORUKA: bebilule

Zaboravih, moj sin danas napunio tri godinice. user posted image

user posted image bebi pa ti si pišuser posted image

Srecan rodjendanuser posted image
joj ko da smo juce trudnovale zajedno ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 16:19:51   
IvanaSK RR
Hvala vam. Maslacak, ja se samo nadam da ce biti neka normalna zarada. Ne tražim ja ne znam kakvu platu, al ne bih ni za 100e da se polomim... Nadam se da me razumete...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 17:16:25   
bebilule
Hvala!Ma nisam zaboravila na rodjus, vec sam zaboravila da napisem. Ali kakva sam i kako sam napisala, svasta je moguce. :) Da, stvarno brzo prolazi vrijeme. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 19:47:28   
Misha i Ljisha
Dobro vece.
Ivana pa sretno na poslu zenska. Divne vesti.

Mi bili danas do dr, nije joj uzeo bris. Reko nam da sedi u hipermanganu (sto i sama znam i radili smo) i kaze to je tek tek crvenilo eto da uzmemo kanesten. Ok ajd probacemo kanestenom. Kontrola za nedelju dana. A sto se tice eritrocita u krvi pitao me da li nam je iko radio UZ bubrega. Nije niko. Niko nas nigde nije ni slao.

P spava. Moji na treningu. Sef mi vec slao poruke nesto jos nisam u elementu da odgovorim user posted image moram prvo malo da iskuliram. A kuliram vec vise od pola sata user posted image MEni nije zao d budim decu jer oni mene budeuser posted image Jos samo jedno desetak godina i onda cu ja njih da maltretiram sa budjenjem.

Odoh mame. Evo vecerala sam lesnike. Idem da popijem terapiju pa da ne veceram kad mm dodje imam izgovor vec sam popila lek

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 20:08:59   
jess021
Mi se uspavljujemo. Hocu da operem kosu, a mrzi me. 
Rosi, ne znam nista o toj temi, vec samo zelim da sve prodje kako treba 😊
Ivana, kakav posao je u pitanju? 
Ljiso, dosadna sam, ali sto ti je tesko da joj uradis bris?   Canesten ce pomoci samo ako su gljivice, ako je bakterija nista neces uraditi. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 20:20:18   
Sanjica26 RR
Jess, ti i ja smo istog razmisljanjauser posted image

Ljiso, prepisao joj je canesten bez brisa. Meni je to van pameti. Krema se daje na osnovu odradjenog autobiograma. Svasta sa njim.

Ja sam nalektrisana. Stomak me boli, prehlada me hvata. Tako je i proslog puta zbog ciklusa. Imam dosta da radim.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
19.10.2018 20:23:30   
Maraj
Vece mame. Ja uspavljujem S. Mm uspavljuje L. Podivljao je veceras. Neki adrenalin ga uhvatio, ne moze da se smiri...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here