|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 12:15:09   
smeško
Dobar dan svima!

Rosi, ala si zavela red.user posted image user posted image
Mi smo u petak proveli dan zajedno, popodne su deca sa tatom išla u bioskop. Bila su oduševljena filmom! Hvala RR na kartama, ja ne bih ni znala za festival, kao da ne živim ovde! user posted image
Za godišnjicu nisam dobila mikseruser posted image . Mada, pegla bi mi bolje došla.user posted image Dobih nakit i omiljeni kolač sa malinama. user posted image Ja sam mm pravila kutiju za satove i sve elemente sam pokupovala, zalepila, ostalo je samo da se kutija osuši i da sve to poređam i uklopim. Ali, ostavim za kasnije kad oni odu u bioskop, pa ću, kao bez žurbe. Dođe mm s posla, još se nije ni skinuo izleti M sa kutijom! Nezavršenom! Poludela sam u prvom momentu, posle nam je bilo smešno. A sakrila sam je dok oni nisu bili u sobiuser posted image Kada je on nju video pojma nemam.
J još curi nos, od temperature u ponedeljak ostale su sline. I počeo je ređe da kaki, ranije je kakio svakog dana. U sredu imamo kontrolu sa merenjem i vakcinom pa ću videti. Creva mu krče toliko da se čuju na daljinu. Ja se nešto istripovala da ne napreduje dovoljno jer nije bumbar poput bata u tom periodu.
Imali smo goste juče, ali J plače čim uđe neko njemu nepoznat.user posted image Maraj, svaka čast za rođendan, mi smo bili samo na jednoj svadbi, J je svo vreme proveo u bašti pored fontane. Na rođendane ne idemo zbog buke i dima. Mi ne pušimo, pa neću ni njega da opterećujem. A i ne voli gužvu.
Rosi, znam da je stresno. Sve te razumemo, jer je svaka od nas najoset_ljivija po pitanjima dece.

< Poruku je uredio smeško -- 21.10.2018 12:16:57 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 12:15:30   
Sanjica26 RR
Rosi kao da govoris o mojoj deci.  Evo ocistila sam im jabuke.  Domace, neprskane. Zezaju. Ja zavrsavam rucak.  Treba da usisem ovo sto sam usvinjila.  Ponudio se mm.  Posle cu da legnem i da citam.  Sutra opet turbo dan. Pocinje radna nedelja

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 14:17:11   
Rosita
Ma. Krivo mi bude što dopustim sebi da se iznerviram. U 90% situacija makar naoko ostanem smirena. U 7.30 D je ustao, od njega nećeš dočekati da traži doručak. U 10 mu dam, ne jede. Oduzeh mu i u pola 2 dadoh, pojeo je. Nema obroka da se on ne opominje da jede. Par stvari koje voli ok prođu, ostalo... Nije neuhranjen, baš je skladan, al samo zato što ga ja ne puštam, insistiram kao i na početku na 2 voćne užine ili bar jednoj većoj i svim obrocima. Eto, neću više o jelu :).
Smeško, takvi su, izbrbljaju se, i meni se dešavalo :). Kad je godišnjica?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 14:22:41   
Rosita
N još ne plače pred nepoznatima. Svima se smeje, gleda ih pomno i čika na komunikaciju. Meni je interesantno, a moram reći pomalo i krivo :) što on ne preferira mene nad tatom onako zdušno. Kad je kod tate i ja kažem dođi, hoće on, pruža ruke, sve, al recimo tata ga sinoć u jedan drži, ja ulazim tiho i on me vidi u polumraku, al uopšte nije nešto ustreptao za mnom. D je bio baš baš u "mama" elementu. Ma sva čula i telo napne u mraku iščekujući me. Ali drugačije i odrasta prvo, jedino tad i drugo dete. Doduše, oko 8 meseca knjiški je vrh te veze sa majkom, videćemo :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 14:44:46   
Maslacak15
Budi srecna rosi dok Jos traje😀kod Nas je krenula Mama Gaza ludim. Najvise mrzim kad stojim za sporetom i kuvam a ona se vere uz moje nogavice od pozadi i kuka.      Prekjuce dosli kod svekijevaca ja je uvalila svekru  da vrsta da odem U WC caskom, teska dreka ko da smo je prodali U belo roblje😂😂 
Iako se obraduje mm Bas slatko kad dodje s posla ne podnosi da nije U centru paznje kod mame....Umorna Sam Jako, probudila me U Sto Zora Pa Sam nesto pisala. Do decembra cu odlepiti od obaveza.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 15:56:51   
Sanjica26 RR
Zavrsi se na svu srecu brzinski rucak. T je u slast pojela corbicu i musaku. Alilujauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 21:21:19   
Maraj
Vece mame.
Sanjice, nisam znala za tu "situaciju". Al ako je samo jedan dr to rekao, ne mora.da znaci da je istina. Mlada si ti.

Meni S spava vec sat i po. Mm ode sad da uspava L. Kasno je legao danas za posle podnevnu dremku pa je sad i odlazak u krevet pomeren.
Mi ceo dan po kuci. Bili samo do mojih na rucak. L kao u struju ukljucen.... S mi je standardno dobrica, da je ne ureknem user posted image


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 21:25:59   
Sanjica26 RR
Dobro vece.  :)Ja sam moje spakovala na spavanje.  Dezuram kao policajac.  Mm je na nekoj veceri. Trebalo je i mi da idemo,  ali nemam druga posla sa decom u ovo vreme. Sutra svi idu pre podne. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
21.10.2018 21:47:52   
IvanaSK RR
Samo da vas ljubnem sve i pozelim mirnu noc 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 7:46:37   
Maraj
Jutro mame.
Jedva nadjoh temu. Zatrpala se...
Mi ustali..mm na posao. Ja s klincima kuci. L sutra na kontrolu, pa od srede u vrtic. Imam utisak da su mu kapi za nos-dexametazon neomicin, najvise smanjile one slince... sad samo pomalo kasljuca
Vreme...pravo jesenje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 8:02:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam moje ispratila, pa sam se uhvatila posla. Mozda malo prilegnem dok ne krenem na nastavu.

Maraj, dexametazom mu je sigurno pomogao.

Napolju je bas prava jesen.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 8:50:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Jesen, jesen,bas je fuj.
Kako ste svi?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 9:06:12   
Misha i Ljisha
Dobro jutro

Juce je bio jedan od onih dana Hvala Bogu da se zavrsio. Mislim da je P ceo dan ili urlao ili kenjkao. Vidim i mm se unervozio i D se unervozila. Pa samim tim jos gore. Strasno.
Jess kupili smo golf 5. Pitala si ja nikao da odgovorim.
Jutros sam bila sa P da odbacimo seku pa mesara, apoteka, pekara, prodavnica. sve po redu. Obavili i evo spava. A trebao je da jede jos pre pola sata znaci ustace i urlace jer je gladan user posted image kazem ja mm, ja mu vise i ne pevam. Eto strasno ali kad je takav i moje pevanje i nunanje ne pomaze bas bog zna sta. Deprimira se covek. Sutra konacno gastro.

Danas je bas jesen. Ali najavili su jos toplih dana.

Odoh da sunem jos jednu kafu, dusa mi spava

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 9:21:53   
smeško
Dobro jutro!J spava, deca su otisla svako na svoju stranu. J nije kakio vec dva ili tri dana pa me nervira. Slina jos ima, ali su providne.Juce smo grejali.Pokusavam da zakazem tati termin za lekove kod dr opste prakse, ali ovaj call centar ne radi, stalno izbacuje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 9:55:46   
vonavoj
Call centru je pao sistem..dr nije uspela da postavi raspored za novembar..uzas..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 9:59:43   
jess021
Jutro!
Ja doruckujem, pa da virnem sta radite. 
Ljiso, super za Golfa, ja sam uzela Corsu😊
M je sinoc zaspala u 19h i nocas bila budna od 2-5h, a jos me ukocilo u vratu, zurka aaaa
Juce smo ceo dan bili u stanu, smor.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 10:02:43   
Duškić
I ja da popijem kafu pa da teram ovog mog nAmcora muza da idemo da mu kupim neki duks. user posted image
I sinu skafander. Uf.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 10:09:03   
Maslacak15
Dobro jutro. Mi se danas vracamo za Berlin. Malo je reci da sam neispavana. A je suvise busy da bi spavala. Sve joj je interesantno. Obaska sto misli da moze da stoji bez drzanja, hoda uz namestaj i slicne ideje. Sreca decaci su dosta kooperativni trenutno. Moze se raci cak i razumniuser posted image Sad cu da probam da poradim na jos jednom reportu pre nego sto krenemo, da me manje posla ceka veceras kad stignemo.
Ovde definitivno stigla jesen, tmurno je i hladno i rominja neka kisica. Ali ok, dosta dugo je i bilo toplo za oktobar.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 10:49:55   
pari
Mene T nocas pocas_tila spavanjem od 9 do 2 ujutru..ne pamtim kad je toliko spavala...Mi se set_amo iako je napolju tmurno,cak i neka kisica...ali kod kuce jako slabo spava pa mi je zato lakse da smo napolju,barem odspava malo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 12:23:35   
Maraj
Moja S spavala sinoc od 8 do 9 i 15 jutros user posted image
Budila se samo oko 5 da sisa i nastavila user posted image
Kazem ja, jos 5 beba pored S bi mogla da imamuser posted image
A jako je slatka. Sad kad sisa samo trazi rukicom da me uhvati cvrsto za majicu

< Poruku je uredio Maraj -- 22.10.2018 12:24:31 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 12:30:46   
jess021
Bravo za bebe! Zato je ova moja, sto vise nije beba, zurkala😊
Sto me nervira sto me boli vrat, ne mogu da se pomerim, a resila danas da spremam stan.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 12:36:19   
Maraj
Jess al tebi je i L imala te faze "budnosti" od sat/dva nocu jel dauser posted image
Meni je S karakterom skroz suprotna L.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 12:59:24   
jess021
O da, one su obe tek negde sa 2 godine pocele da spavaju nocu. M je bila super prethodnih mesec dana, ali je sinoc zaspala u 19h i eto, do 2h se naspavala. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 16:24:25   
Rosita
Hej mame! Mi čekamo tatu, pa ako uklopimo sa bebanom, idemo D i ja na sajam, a tata da čuva malenog. On je spavao celu noć od 2. do 5. meseca, pa se počeo buditi. Al i dalje je za klasu podnošljivije nego sa D.
Baš je hladno, brrr. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
22.10.2018 16:28:02   
pari
Mi opet napolju. U kuci se unervozila,a i ja sam nervozna pa mozda prenosim na nju...Mm u valjevu na nekoj sahrani,ko zna kad ce doci...na veceri su,kaze da je obicaj da niko ne ide dok svi ne ustanu...A kako ce da ustanu...nije mi logicno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here