|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 14:20:47   
bebilule
Ja razumijem da će se na svaku promjenu ponašanja paliti alarm i da ćeš razmatrati da li nova situacija utiče na njega. I to je normalno. I djeca roditelja koji su zajedno prolaze kroz razne faze. Ali, pošto je ovako kako je, onda i odgovornost treba biti veća i sa većom pažnjom propratiti sve to. Proći će, naviknut je on. Brzo će doći vrijeme i da krene u školu. E, tada se treba posavjetovati sa nekim da li je dobro da svaki vikend ide, ili bi trebalo mijenjati nešto.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 14:56:59   
Misha i Ljisha
Iskucah i nestade.
Dobar dan. Emice rado bih se menjala sa vama. Ovi kratki rukavi u skoro novembru nisu bas normalni. 
Pari saljem grlisu. 
P spava. D rucka. P bi vec mogao da se budi spava vec dva i po sata. Prespavace mi se😂😂
Ne valja kad spavaju ne valja kad ne spavaju. Ja spajiz sredjivala danas. Al sta god da uzmem ispadne nemoguca misija pored P. Coveku dosadno pa to ti je. Strasno.
Odoh mame. Cekam mm pa da rucamo on i ja zajedno. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 15:39:45   
Maraj
Necu vise da pisem...iskucam kilometar posta vec par puta i izbaci me...user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 16:55:40   
emicaa
Maraj kopiraj tekst za svaki slucaj 😁

Ljiso ma nije ni ovo normalno,u petak je bilo 19 stepeni a juce 1.Nije uopste cudno sto smo opet slinavi svi.

Pari ja stvarno nemam neki pametan savjet,ali nesto mi pade na pamet da odete zajedno u igraonicu,vas cetvoro i bivsi muz.Mozda bi mu godilo kad bi vas vidio zajedno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 19:40:42   
smeško
Dobro veče, dame! Nama je N na treningu, M večera, a J se uspavljuje u krevecu. Ja ručkam dunju i mogu da kucam, ukrala sam mm laptop.user posted image
Pari, mali je on, a sve vas voli. Mogu ti samo reći da je i M počeo da plače u vrtiću i na vratima sobe. Čak me par dana držao za nogu i molio da idemo kući da bude sa mnom. Pravio je pauzu pre toga, jer je lomio ruku. Spavao je sa nama u krevetu da bismo mogli da ga pazimo da ne legne na nju. Kada je trebalo da se vrati u vrtić sve ga je bolelo, od nokta na nozi do obrve (da, čak je i to naveo). I stvarno je bio još malo sa mnom kod kuće i onda smo počeli da mu pričamo kako vaspitačice stalno pitaju za njega, Ana se raspituje, Uroš,...nekako je prošlo, nemam pojma kako. Kako se ponaša prema bebi? M bi da gnjavi batu po ceo dan. Pre par dana je smislio da mu priča bajku i to Crvenkapu bez vuka, da ga ne uplaši.
Ja iščitavam teme o dojenju, ne znam ni kako bih sagledala svoj problem ni da li ga ima. 7.novembra idemo na novu kontrolu pa ćemo videti.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 19:57:44   
Sanjica26 RR
Dobro vece.  Sad stigoh sa posla.  Bas sam umorna. Odmah bih da se bacim u krevet.  Ali moracu da spakujem decu i nesto da zavrsavam.Razmisljam se sta da spremam sutra za rucak.  Idem rano.  Izvadicu meso. Taman da se odmrzne do sutra ujutru.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 19:58:20   
Misha i Ljisha
Dobro vece. P j u carstvu. D i mm na treningu. Meni kuca nesto zadivljujuc uredna danas. Nem pojma sta mi je user posted image A P bas i nije bio sjajan mora da sam bila efektivna heh...

Kuliram. Jos malo pa dok mi dodju mm i D. Razmisljam o poslu i tako sam u fazi planova. Day dreaming.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 20:19:27   
emicaa
Moji su okupani,jos malo pa na spavanje.Doru mi par veceri kad tek zaspi uhvti neki dosadni kasalj,kad se smiri i ona opet zaspi i posle u toku noci nista.Kisa lije,nadam se da ce ujutru stati da odvedemo damu u skolu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:10:26   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Lepo smo spavali moram priznati. Eno P kaki. D crta. Ne sprema se jos za vrtic. P doruckovao. Nemam ideja za taj dorucak majke mi. Nismo dovoljnk namirnica uveli pa da bude raznovrsno. 
Danas je jesen izgleda ali nije hladno. Pada kisa. Kako ste vi mame? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:14:18   
Duškić
Dobro jutro.
I mi fino spavali bez obzira na kasalj.
I sad neki dorucak da pripremam user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:14:41   
Maraj
Jutro mame
Kod nas ljiso ne pada kisa. Trenutno je bas suncano.
Mm odveo L u vrtic. S jos spava. Ja skuvala kafu. Kicma me vas boli. Dole nisko. Naceh taj deo u trudnoci...ko i vecina zena...

Ljiso ma sta ce mu raznovrsno sada, kad ste tek krenuli sa dohranom. I onako je mesecima pio mleko. Ne treba ni zuritiuser posted image

Zaboravih da napisem...evo L od jutros opet ima slince zuto zelene boje...user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 30.10.2018 7:16:25 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:31:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Maraj, stavljaj mu Hloramfenikol u nosic da ne ode na oci. Tj ne moras ako L lepo brise nos, ali masa deca se obrisu rukavom i raznesu do ociju pa konjuktivitis ocas posla zarade.
Maraj, i kod nas ce kisa. A ja idem u grad, bas divnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:35:36   
Maraj
Pa vidis mozda bi i mogla da kupim hloranfenikol... pojima nemam...opet kazem nije do sad bio ovako slinav pa vise ne znam sta da mu stavljam...
Mozda kazem i mm da ode da mu uzme bris nosa laboratoriji...
Nos mu se taman "smirio" dok nije isao u vrtic. Kako je krenuo...haos...
Zna on da duva nos, al da l je tamo video, poceo i on da brisr nos o rukav...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:38:20   
Duškić
Maraj svi su prehladjeni.
Ovde kad kisa pada kolaps svud.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 7:58:35   
mama Jo
Jutro.
I kod nas kisa, ali polako pada ja se ave nadam da ce da stane... ako ovako bude padala ceo dan tacno cu da popi***m... ionako su jutros obe u cik zore ustale nervozne user posted image
Danas ih vodimo kod zubara, J sam primetila neke flekice na dva zubica, bas sam se smorila.... pisacu kad se vratimo u temi, izgleda da je cirkularni karijes (potome sta sam proguglala).

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 8:28:36   
bebilule
Jutro mame!
Ja na poslu, pijem kafu i malo kuliram uz net. Imam nekog posla, a ne da mi se. Vrijeme je neko baš čudno. Toplo, vjetar, kiša, pa sunce.
I M briše nos od rukav. Kad je kući ja reagujem, pa ispuše. Ali kakav dođe iz vrtića, haos. Nego šta će nego od rukav, to im je najlakše i najbrže. Pa većina klinaca to radi, hajde. user posted image
Maraj, sline i vrtić su ruku pod ruku. Ja sam totalno oguglala. Kod M prestane pa počne i tako u krug. Normalno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 8:55:19   
smeško
Dobro jutro!Toplo i vetrovito, osusice mi se ves za tili cas! Kad se J probudi idemo u set_nju, on u kolicima ionako ne oseca duvanje. Ljisho, citala sam o tvojim mukama  u temi o dojenju. Svaka ti cas_t kako si pozitivna! Kod mene je stanje malo bolje, kao da se polako vracamo u  normalu. O tome cu u odgovarajucoj temi.Maraj, mi isto ne znamo sta cemo sa slinama ove jeseni. Kako su dobili prvi virus nos duvamo svalog dana. Nisu bolesni, super se osecaju, ali nosevi stalno puni. I to puni tih gadnih slina. Na par dana kupujem pakete maramica. 

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:00:20   
emicaa
Mama Jo i ja imam isti problem sa Dorom.Ona ima 13.11 termin kod zubara.Ali sad ide da se upoznaju i da pregleda sve zubice pa ce onda napraviti termin.
Jutros sam Davidu obukla odjelo za kisu,nije baricu nije zaobisao 😂 A sad kisa opet lije,Samo sto smo usli u kucu pocela je.
Ljiso ma saml polako,ovaj moj ima dvije vrste doruucka samo,pa vrtimo.jedno jutro jedno,drugo jutro drugo 😁

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:08:21   
smeško
Emice, bravo za odelo za barice! I mi to imamo i nije strasno kada skace po barama (to M radi, N ne bi isprljao cizmicu nikako), ali sto mrzim kada isprska mene!😂 Juce nam je M plakao sto je ruzno obučen.😂 A nije bilo ruzno nego je bila trenerka u pitanju. Pola dana je u vrticu i ne mogu da mu oblačim pantalonice za boravak u njemu. A kod logopeda npr. ide sredjen, namirisan, sa drugom frizurom, kosuljica,...I juce mi je progundjao put do vrtica.😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:11:57   
Misha i Ljisha
P standardno drema. Ja ga zovem svajcarac. Precizan je za to njegovo spavanje 😂
Ma znam da ima vremena. Ali moram uvesti jos par stvari pre nego sto mm pocne brigu o njemu. Ja racunam da pocinjem da radim naredne nedelje 😎😀(al sam optimista a?) 
Smesko jedink sto ja nisam probala jeste da nisam izbacila mleko iz svoje ishrane tokom dojenja. A izgleda sam bas to trebala. Evo salje nas gastro na alergotest.  On i dalje place dok pije mleko na flasicu. Uzasan stres. Uzasanije mi je bilo dokje sisao jer je sisao i po 40 minuta i sve vreme se drao. Ovako na flasici se dere maksimalno 10 min i to je to pa je psihicki lakse. 

Kof nas je bas tmurno. Legla bih i ja pored njega ali zakucacu pa posle necu moci doci k sebi. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:28:01   
smeško
Ma, svaka ti cas_t, treba to izdrzati. Toliki pritisak kad vidis da mu nesto smeta. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:39:41   
emicaa
Ljiso gdje pocinjes,mislim gdje mislis da pocinjes 😁
Meni to prskanje ne smeta uopste jer i uglavnom ako idemo traziti barice i ja nosim gumene cizme 😂 jutros nisam,nisam imala vremena traziti ih po tavanu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 9:41:28   
jess021
Jutro! 
Ja doruckujem. Napolju grozno, oblacno, kisa i toplo.
Emice, Ljisa je vrlo tajanstvena😂Nista nece da nam kaze.
Maraj, za nos bolje uzmi Dexamethason-neomycin, ako su zeleni slinci. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 10:00:14   
Misha i Ljisha
user posted image Ma recicu vam naredne nedeljeuser posted image obecavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
30.10.2018 11:36:33   
pari
Danas je bolje prosao odlazak u skolicu iako je i sinoc i jutros rekao da ne zeli da ide ali pricali smo,rekla sam da cu brzo doci. Nadam se da je faza samo.
Isto mu je opet pun nos kako je krenuo u vrtic i isto brise rukavom, grrrr...

Mi napolju,toplo je,oblacno. Uspela sam vec da napravim paradajz corbu,grasak,projice.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here