|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 7:44:39   
Misha i Ljisha
Maraj htedoh ti reci da ne brines. Sve je to normalno. Dobro je sto je krenuo u vrtic. Mi imamo prijatelje cije dete nije islo u vrtic i onda je bio bolestan celo predskolsko i dobar deo prvog razreda. Prosto to mora tako. Evo moja D nema dana izostanka zbog bolesti vec vise od dve godine. Razboli se uvek na raspustu 😂 hovu reci bolje sad da se razboli malo cesce nego kad krene u skolu. Mali Filip je tolikl cesto bio bolestan u prvom razredu da je bilo pitanje da li ce morati da ide ponovo u prvi zbog izostanaka. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 9:29:08   
mama Jo
Dobro jutro/dobar dan ☺
I mi smo danas bas planirali da provedemo ceo dan napolju, ali nesto kako su najavljivali danasnji dan ne cini mi se da ce biti bas tako.
One su napolju vec sat vremena, ali juce je bilo mnogo toplije.
I ja vam zelim svima.lepu nedelju 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 11:56:00   
Maraj
Dan mame
Hvala ljiso....pa valjda je ok. Kad prica skroz mi je nazalan sada
Stalno mu je pun nos....

Mi ustali oko pola 6 . Po novom. Ja vec oko 5...
Sad sam ispekla neke slane perece, samo smo L i ja sekli raznih oblika(leptir, srce, cvet...)
Sad bi mogla da dremnem jednu al tesko...
Inace sad je opet vec 3.dan kako S nije kakila... i bas smrducka kad prducne....
Mislim se mozda da joj kupim bio gayu. Videcu jos...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 12:25:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo i danas bile na sluzbi. Pekla sam im palacinke. Gledaju dugometražni, pa će na spavanje. Tako smo se dogovorili.
Mm nije tu. Crkva nam je juce slavila. Danas je ruckic. Trebalo je i ja da idem, ali ne mogu zbog dece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 13:34:20   
vonavoj
Ima li jos ko glavobolju?Umirem...i pritisak mi je malo visi 130/85..ali ukocena sam potpuno,od nespavanja..nosanja.. masaza bi mi znacila bas .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 13:45:14   
Sanjica26 RR
Tu ti je muz :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 13:47:12   
Maraj
Von mene glava danima boli. I koliko vidim dosta ljudi oko mene. Pa ovo vreme je nenormalno. U kratkim rukavima krajem oktobra meseca...bas nije normalno...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 15:01:43   
Rosita
Dan. Ja sam se danas baš nešto smorila. U kući smo ceo dan. Deca i ja, naravno. D danas nema T. Mm radi pa ce na rođendan na koji smo svi pozvani, ali deca nisu sa idenje a i kola smo bez...rodbina.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 15:10:19   
Sanjica26 RR
Rosi,  evo prikljucujemo vam se u sedenju kod kuce. S spava.  Ja nesto cituckam.  T se vrti. Cekam da se probude da jedemo Ogladnela sam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 16:19:07   
vonavoj
Izmasirao me muz,namazao konjsku mast,legla sam,oprao sve sudove od rucka i uspavao M..sad pijemo kafu😂Malo mi je bolje..A devojke sisle dole kod moje mame,vole da idu kod nje,ali je ona retko kod kuce,pa je vikendom ugrabe😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 19:51:39   
Maraj
Gde ste mame...
Mm i ja uspavljujemo decu...
Nema nam pari

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 20:21:17   
mama Jo
Mi malopre stigli u NS, sad vecerali pa cemo da kupamo devojke i u spavanjac.
Kad smo se vracali pocela glava da me boli i to bas, bas. Bili smo napolju dosta danas a duvao je vetar, mada moguce da je i od pms-a jer me stomak razvaljuje 😕


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 20:32:04   
Rosita
Davno mi ne beše duži dan. Evo privodimo ga kraju. Lakše je kad nekud jurcaš, nešto se zbiva, nego kad si u kući. Ovih dana sam toliko jela slatkiša da sam svesno zeznula stomak, baš mi je danas loše. Pijem gastrogard sad već redovno. Može uz dojenje.
Mamajo, od puta, vremena glavobolja?


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 20:36:24   
Sanjica26 RR
Mene ceo dan boli glava. Sad sam popila lek. Nisam nizasta. Gledala sam malo otvorena vrata da se oraspolozim.
Deca su u krevetima. Sad cu i ja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 21:27:16   
Maslacak15
Dobro vece. Ja se danas kao "odmaram". Uspela sam da zavrsim neke evaluacije projekata od kojih skoro izludeh... Sutra u nove radne pobede, da pisem rad. Izem ti porodiljsko. Morala sam i fudbal da igramuser posted image Sad cu malo da blejim u TV. A je vikend zapocela bezuba, a ponedeljak docekuje sa dva nova kecauser posted image .

Lepo spavajte mame.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 21:30:41   
Maraj
Maslacak user posted image 2 zubica joj izbijaju istovremeno , pa nije ni cudo sto ti nije spavala unazad neko vreme jel da...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 21:34:57   
IvanaSK RR
Bravo za zubiceuser posted image
Dobro vece i laku noc. Mirnu noc vam zelim mame...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 21:53:43   
jess021
Ja kao i Ivana. 
Dobro vece i laku noc. Skroz sam se sludila kad smo izasli u 17h a ono vec sumrak. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 22:35:08   
mama Jo
Rosi, vrlo moguce da je od puta jer u autu je pocela glava da me boli, u jednom momentu mi je bilo nenormalno zagusljivo. Ali evo ne popusta... sva sreca pa sam, evo, u krevetu i jedva cekam da zaspim. Svima vam zelim laku noc😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
28.10.2018 22:52:01   
Mariya
Helou mame!
Da vam se javim jednom u oktobru, posle ko zna kad ćuuser posted image
Nisam u toku, nisam ni čitala ništa unazad. sad ću malo da švrljnem po RR i odoh da spavam.
Kod nas je veselo, siže tura rođendana i slavlja. Deca su klasično slinava ali su ok. Lu u školi, dvoje malih samnom kući. Prolaze dani da ni ne primetim, svaki dan nešto sa njima, nemam vremena ni da uzmem tel. ili sednem za komp. Ja za 3 meseca počinjem da radimuser posted image Moram da nađem neki način da produžim bolovanje.
Laku noć drage, odoh.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 0:32:43   
smeško
Dobra i laka noc mame!Toliko posla me sutra ceka da vec pravim plan sta cu prvo. Zima jos nije ni pocela, a ja vec smisljam sta cu kada prodje.😂

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 7:06:39   
emicaa
Mariya tebe baa dugo nije bilo
Stize i nova radna sedmica.
Dobro jutro.Uzasno me grlo boli kad se probudim .Mnogo je hladno,od danas oblacimo zimske jakne,do sad smo mogli one prelazne ali nema vise.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 7:52:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam sina ispratila u skolu, a macu odvela u vrtic. Da popijem kafu pa odoh da rešavam neke gluposti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 7:52:46   
smeško
Emicr, je l'' pisemo istog dana?😂😂 Ja poslala decu u duksevima u skolu i vrtic.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
29.10.2018 7:59:39   
smeško
Tek sada kapiram da je opet pocela neka nagradna igra. Opet cu morati da klikcem na slicice samo da bi se sklonile. Ceo jucerasnji dan prekopavam teme o dojenju i stalno rifresujem stranice da se sklone ikonice. Uopste nisam provalila da je nagradna igra u pitanju. Trebalo bi uvesti ucestvuj ili ne, pa da se nama koji ne učestvujemo, one i ne pojavljuju. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here