|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 16:26:12   
Dragce86
Svasta...Bas cudno, nema dobitnika specijalne za cetvrtak. Marketing RR, imate li Vi objasnjenje da li je dobitnik iz nekog razloga eliminisan ili je sam odustao i hoce li biti ta specijalna dodeljena opet? :)

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 16:30:12   
Olga75
Stvarno kod vas ne piše da je Andjela 13 dobitnik 02. 11 user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 16:40:02   
dekidaki0206
Pričamo o 01.11. juče je stajala dobitnica, a danas je nema

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 16:45:51   
Olga75
Možda je jučerašnja dobitnica prekršila pravila. Lovci na nagrade vrlo često to rade.


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 17:06:08   
marketing RR
Odustao je (verovatno greškom), ali svakako se neće osvajati više specijalna nagrada za četvrtak :)
Samo jednom dnevno može da se osvoji zlatna ikona, igrajte se i dalje!

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Svasta...Bas cudno, nema dobitnika specijalne za cetvrtak. Marketing RR, imate li Vi objasnjenje da li je dobitnik iz nekog razloga eliminisan ili je sam odustao i hoce li biti ta specijalna dodeljena opet? :)



< Poruku je uredio marketing RR -- 2.11.2018 17:07:34 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 17:11:57   
dekidaki0206
Pa bilo bi fer da ipak dobije nagradu, jer se trudila da je osvoji

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 17:18:16   
Duškić
Ako je sama odustala ne dobija nagradu, bila je takva situacija

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
2.11.2018 17:21:05   
dekidaki0206
Pih

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 0:04:25   
Filadendronka
Nema ni danas specijalne nagrade, kao ni juce. :-/Ja kliktala tacno do 00:00 i nista. 

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 0:11:22   
dekidaki0206
Pisalo je, neko je osvojio

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 15:43:10   
veselicaa
Bas se kliktalo user posted image user posted image

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 17:18:58   
Super mama 92
Da li neko zna kad je dodela nagrada i gde upisujemo svoje podatke?

(odgovor članu Ivana Djordjevic)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 17:49:38   
IvanaSK RR
Nagrade se salje na kucnu adresu. A svoje podatke saljete u privatnoj poruci Marketingu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 17:53:30   
lesica
Objava dobitnika će biti u ponedeljak, nakon provere validnosti od strane naših programera. Kao i uvek do sada.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 21:05:27   
Dora89
Tako sam ja jednom odustala, u jednoj nagradnoj igri ovog tipa, da mi više ne bi iskakale ikonice, ali nisam znala da će mi se obrisati svi prethodni bodovi, inače sam mogla da osvojim dnevnu nagradu, pa je tu nagradu osvojila osoba rangirana odmah ispod mene. Verovatno je i u ovon slučaju ta učesnica bila zadovoljna osvajanjem specijalne nagrade i nije htela više da se igra. Mislim da joj treba "progledati kroz prste", tim pre što nema ko drugi da dobije tu nagradu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 21:05:38   
Super mama 92
Hvala puno na odgovoru. Prvi put ucestvujem u nagradnoj igri pa ne znam kako to funkcionise.:)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
3.11.2018 21:10:14   
Sanjica26 RR
Super mama 92, slobodno se ukljucite u razgovore mama. user posted image

Dobitnici će biti objavljeni u ponedeljak nakon validnosti igraca. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.11.2018 21:47:26 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Super mama 92)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
4.11.2018 15:32:09   
Ceca66
Nzm.šta se desilo, odjednom me nema na nijednom spisku. Mnogo sam se iznervirala, koliko sam klikćala da na kraj “ slučajno“ obrišem.

(odgovor članu dekidaki0206)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
4.11.2018 17:37:21   
Super mama 92
Skoro sam saznala za vas sajt,i kad god budem imala vremena posecivacu vas sajt. Hvala.:)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
4.11.2018 19:56:17   
marketing RR
Draga Dora, hvala što si podelila svoje iskustvo.

S obzirom da su sam postupak odustajanja i njegove posledice detaljno objašnjenji na Ringeraji, mi ne možemo u slučaju da neko svojevoljno odustane, pa makar i slučajno, što i jeste nažalost situacija, ukoliko je neko već osvojio nagradu, da istog korisnika vratimo na spisak dobitnika.

Svaki nagradni konkurs detaljno pripremamo i prezentujemo javno, tako da i ostavljamo mogućnost korisnicima koji ne žele da učestvuju u konkursima, da odustanu, i nastave nesmetano korišćenje portala Ringeraja.

A da bi neko odustao, potrebno je da klikne Odustani sa desne strane, u okviru box-a

user posted image


Nakon toga izlazi pop-up sa detaljnim objašnjenjem da se u slučaju odustajanja brišu svi do sada osvojeni bodovi i gubi pravo na osvajanje nagrade.

user posted image


Znači potrebna je potvrda, odnosno prvi korak, klik na Odustani, zatim izlazi pop-up sa detaljnim objašnjenjem, i klikom na njega se potvrđuje odustajanje, što je drugi korak, odnosno ostavljamo mogućnost svakom takmičaru da razmisli da li zaista želi da odustane.

Dešava se često (kao u Dorinom slučaju) da korisnici ne pročitaju sam tekst, pa se stoga i dešavaju neželjene situacije.
Nažalost mi ne želimo i nemamo pravo da narušavamo regularnost takmičenja, i da nekoga ko je svojevoljno (pa i greškom) odustao, dodajemo naknadno na spisak, i time utičemo na poredak dobitnika.
Čini nam se da nam se Dora u ovoj situaciji koju je opisala nije obratila, što smatramo fer sa njene strane.

U nedavno završenom Chicco konkursu, sticajem okolnosti, dve korisnice, jedna u četvrtak a druga u petak su kliknule Odustani i potvrdile odustajanje, da li slučajno ili nesmotreno, ne čitajući obaveštenje na gore postavljenom pop-upu, kako god, bilo je svojevoljno i mi ne možemo reagovati u tom slučaju.


Obema korisnicama smo naveli, da kao znak dobre volje možemo (ukoliko se u ponedeljak potvrdi od strane naših programera da su se regularno takmičile) zamoliti sponzora (ukoliko budu želeli da izađu u susret) da ipak pošalje specijalnu nagradu, jer te dve specijalne nagrade za četvrtak i petak, svakako niko neće moći naknadno da osvoji, i situacija ne utiče na druge dobitnike. Što se tiče dnevnih i glavnih nagrada, ovo ne može doći u obzir jer bi smo uticali na redosled dobitnika, što narušava reguralnost takmičenja.


Svima sve najbolje želimo i igrajte se i dalje!


IZVORNA PORUKA: Dora89

Tako sam ja jednom odustala, u jednoj nagradnoj igri ovog tipa, da mi više ne bi iskakale ikonice, ali nisam znala da će mi se obrisati svi prethodni bodovi, inače sam mogla da osvojim dnevnu nagradu, pa je tu nagradu osvojila osoba rangirana odmah ispod mene. Verovatno je i u ovon slučaju ta učesnica bila zadovoljna osvajanjem specijalne nagrade i nije htela više da se igra. Mislim da joj treba "progledati kroz prste", tim pre što nema ko drugi da dobije tu nagradu.


< Poruku je uredio marketing RR -- 4.11.2018 20:10:16 >

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
5.11.2018 8:30:35   
Dora89
Nisam Vam se tada obratila jer sam znala da nemam pravo na nagradu, to ne bi bilo fer prema osobi rangiranoj ispod mene. Doduše, tada stvarno nije navedeno da će mi se obrisati bodovi, ali ja sam napravila izbor, nije trebalo da odustajem i kraj priče.
Sve u svemu, vrlo lepo ste objasnili situaciju, predlažem da objavljujete takav pop-up uz svaku nagradnu igru ovog tipa.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
5.11.2018 9:29:26   
dunja RR
Draga Dora, ovaj pop-up je isti već godinama, tj. od prvog nagradnnog konkursa sa ikonama, znam i mogu da potvrdim jer ja spremam tekst za pop up svaki put :) Tekst u pop up-u je uvek isti samo promenimo gore sliku sponzora, naziv konkursa i datume, tako da sigurno uvek piše da se gube bodovi i pravo na nagradu prilikom odustajanja.

IZVORNA PORUKA: Dora89

Nisam Vam se tada obratila jer sam znala da nemam pravo na nagradu, to ne bi bilo fer prema osobi rangiranoj ispod mene. Doduše, tada stvarno nije navedeno da će mi se obrisati bodovi, ali ja sam napravila izbor, nije trebalo da odustajem i kraj priče.
Sve u svemu, vrlo lepo ste objasnili situaciju, predlažem da objavljujete takav pop-up uz svaku nagradnu igru ovog tipa.



< Poruku je uredio dunja RR -- 5.11.2018 9:33:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
5.11.2018 12:49:50   
marketing RR
Dragi naši Ringerajci, vreme je da proglasimo pobednike igre
»Chicco rođendanska avantura«


Nakon detaljnije provere spisak je sledeći:

Glavna nagrada (5 ukupno)

Glavne nagrade se dodeljuju takmičarima koji su sakupili najviše bodova u ukupnom plasmanu tokom pet dana takmičenja. Biće nagrađeno 5 takmičara. Svaki od njih dobija po jednu glavnu nagradu.


Glavna nagrada za tri najbolja plasirana takmičara je Chicco kengur nosiljka Myamaki Complete.

user posted image

Dobitnici su:
1. MimaKos
2. Dadadespotbukvic
3. Coconut


GLAVNA NAGRADA za 4-to plasiranog je Chicco farma koja govori (engleski i srpski)
Dobitnik je komka25.

user posted image


GLAVNA NAGRADA za 5-to plasiranog je Chicco igračka kuca detektiv. Dobitnik je lokicagagica


user posted image


Specijalna nagrada - paket (5 ukupno)


Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu specijalnu nagradu.

Specijalna Chicco nagrada obuhvata:


- Chicco omekšivac za veš TENDER TOUCH 750ml

- Chicco tečni deterdžent za veš, 1.5l

- Chicco Natural sensation vlažne maramice, 72 kom.

- Chicco Natural sensation kupka, 200 ml



Ponedeljak 29.10.2018. ValentinaTina

Utorak: 30.10.2018. Super mama 92
Sreda: 31.10.2018. Jelenabp


user posted image

Dnevne nagrade (15 ukupno):

Svakog dana takmičenja biće nagrađena 3 takmičara sa najviše sakupljenih bodova prema dnevnoj klasifikaciji.

Svaki takmičar može da osvoji najviše jednu dnevnu nagradu.

Dnevna nagrada obuhvata:


- Chicco omekšivac za veš TENDER TOUCH 750m

- Chicco portikla


Ponedeljak: 29.10.2018.

1. Coconut
2. lokicagagica
3. Dadadespotbukvic


Utorak: 30.10.2018.

1. MimaKos
2. komka25.
3. ValentinaTina


Sreda: 31.10.2018.

1. blizanac27
2. KrisLi
3. Ivana Djordjevic


Četvrtak: 1.11.2018.

1. Dragce86
2. Mimi90
3. dekidaki0206


Petak: 2.11.2018.

1. Filadendronka
2. Dunja Neca
3. Maja93



Molimo sve dobitnike da nam pošalju podatke u privatnoj poruci (ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona), najkasnije do 19.11.2018.

Finalni spisak plasmana možete videti OVDE

Čestitamo!!! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
5.11.2018 12:56:27   
Olga75
Bravo user posted image
sećam se prve "kliktave" igrice, polomile smo se user posted image
Svaka čast!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Počinje veliki nagradni konkurs »Chicco r...
5.11.2018 13:01:11   
lokicagagica
Cestitke svim dobitnicima! I hvala najlepse na nagradama! user posted image

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here