|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 19:05:08   
Misha i Ljisha
Jooojj folklor 😂😂😂 za to bi morLa da me ubedjuje jedno 2 god za baletsku skolu jedno 3 god haha...grozna sam. Imam valjda traume iz detinjstva i jako lose ljude vezujem za taj folklor i balet. Mislim salim se ja malo.
Jess onaj clanak bas ekstremizam. Ja i bratu prebacim da je bratancu mnogo. A jeste. Plivanje, tenis i malac genijalac. On je drugi razred ali vidi se da je umoran. Takva mu energija. Mladjem bratancu bi mogao jos 100 stvari da nakarikas i taj bi i dalje bio oran. Tako da je sve od deteta do deteta. 
P spava. Pravila sam palacinke za D. Lose je jela ceo dan pa rekoh ajd malo da joj podilazim. Sutra do mojih. Jupiii ne moram da kuvam 😀

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 19:11:52   
Sanjica26 RR
Meni su stvarno smesni Malac genijalac i ostale skolice. Izvinite ako necije dete ide.

Poenta je upravo ono sto kaze Rosi samopuzdanja da imaju. I sve ce lako da bude.

I da budu dobri ljudi. Mislim da je to pun pogodak.

Mi se vratili sa casa engleskog. Kolega odradio sa T engleski. Kaze da bas ima potencijala i da je greota da ne ide u skolicu jezika. Tako da cu ici da se raspitam.


Sad T uci svet oko nas. Sofi crta, a mm ode u kancelariju da radi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 19:46:08   
Misha i Ljisha
Sanjice imam isto misljenje. Bratanac bi svejedno bio najbolji iz matematike kao sto smo bili i brat i ja bez malca genijalca. I moj tata i moja pokojna baba. Svi smo odlicni matematicari. Imamo tu zicu za matematiku. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:12:06   
IvanaSK RR
Moj sin bi bio odlican matematicar samo da ga imalo zanimauser posted image nasledio od muza i za matematiku i za strane jezike. Lepo mu ide i engleski i nemacki, al džabe. Bilo bi lepo kad bi njega makar jedan predmet interesovao.
A ova mala samo sminku (miku) voli. Dala sam joj neku moju staru, evo haos pravi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:15:25   
Sanjica26 RR
Pa daj miku user posted image

Stefanu da nije ubila uciteljica samopouzdanje bilo bi drugacije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:26:59   
Misha i Ljisha
Sminku haha..pa dobro ja mislim da nema devojcice koja ne voli sminku dok su tako male. Posle ih prodje(neke prodje neke ne prodje). I ja sam jela onaj mamin zeleni karmin 😂 sto ne moz skinuti narednih pet dana. Unistila sam radni sto acetonom jer sam lakirala nokte pa nisam htela da mama vidi pa sam prosula aceton dok sam skidala lak. Bila ogromna fleka od acetona ali sam imala taktiku 😂 stavljala sam na fleku uvek neke papire i knjige. Moji godinama nisu skapirali fleku na radnom stolu. Jaoo ma sta nas sve ceka. A kad pomislim evo kao danas da me izvede iz takta zbog jela. Vikala sam. Pocela da se derem da cu svaki dan borabiju grasak i kupus da pravim. Siz sam dobila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:30:53   
jess021
Iskreno, na poslu sam preletela clanak, ali to je tema def.
Sanjice, verovatno si u pravu sto se tice plesa, ali ovo je bas grupa od 3-5 godina i verovatno cemo probati. 
Meni je najbitnije da su napolju, do oktobra smo 5-6 sati provodili na igralistu. Sad prosto ne mozemo da se organizujemo, ja dok dodjem s posla, rucam. ..eto jos malo mrak, danas mm sam sa njima, M bolesna i eto. A plus sto je kosava stvarno vanredno vreme, pre bi isli napolju po kisi nego po ovom vetru. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:33:00   
Maraj
Jao ljiso pa to su devedesete i onaj zeleni karminuser posted image secam se toga. Zeleni karmin a ostavlja crveni trag koji se ne skida danima. Bas je bio popularan.
Ja S uspavala kad evo je probudi se sad...pa opet uspavljivanje...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:34:48   
IvanaSK RR
Ljiso, i ja se sećam tog zelenog karmina, bio je hituser posted image
Inace, moj sin bi jeo boraniju i grasak klot.
Jess, kako temperatura?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:36:54   
Misha i Ljisha
Moji oboje spavaju. Mm gleda neki film a ja cu sad na kupanje pa spavanje. 
P I ja bili napolju dva puta. Prepodne jedno 40min i popodne samo 20 min. Ladno sam mu obukla skafander zbog tog vetra. Kapiram komsije see krste sto izvodim bebu napolje 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:37:19   
Misha i Ljisha
A mm I D bili na Dunavu i smrzli se

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:40:42   
jess021
Ivana, imala je i danas neku 37.7 ali miran je crp tako da smo i dalje samo na inhalacijama. Ljiso, nemojte bas po vetru. Sve ostalo je ok, ali od vetra se ne mozes sakriti. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:43:49   
Maraj
S i ja smo danas bile kuci. Momci su izlazili . Ni ja ne volim vetar. S mi je bas mala da ide napolju lo vetru. A kosava u bg-u je uzasna...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:50:13   
IvanaSK RR
Ni ja ne volim vetar. Sve nekako mogu podneti ali vetar mi se uvuče u kosti i posle nikako ne mogu da se zagrejem.
Mi danas nismo izlazili napolje, kasljuca malo. A prvo meni treba vremena da se naviknem na hladnoću. Ovde i jeste za skafander, temperatura nije prelazila 5 stepeni.
Jess, bice sutra bez temp ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 20:57:17   
Misha i Ljisha
Jess ti sad kao mm. 😃 on se boji vetra haos. A ziveli na salasu toliko godina. Mozes misliti tamo uvek duva i kad nigde ne duva. D nisam izvodila napolje samo kad su naleti vetra toliko jako da kad duva u lice ne mozes da disease. Po svim drugim uslovima smo izlazili napolje. Kapa plus kapuljaca i nema brige. Tako sam i batketA danas. Plus on je u kolicima ususkan njemu nista ne fali a gledala sam da ga guram od vetra tj Da mu vetar duva u ledja ili sa stran 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 21:00:52   
Sanjica26 RR
Sve sve ali vetar ne podnosim. A ovde stravicno duva. Ne znam zasto.

Sofi i ja smo izlazile. Ona ne podnosi hladnocu. Izvodila sam je i kao bebu i natrontam je. Ma, place. Ili kad je bila veca taman je obuce i izadju ona trazi unutra. Zato preko leta ne bi ulazila u kucu. T je svejedno samo da je napolju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 21:24:46   
vonavoj
Kako ti sad kolega kaze da je upises u skolicu,a rekao je da je rano i bacanje para🙄ili nisam razumela na koji uzrast je mislio..Moja T voli engleski i ide joj,ali to je sve igra dok ne krenu da pisu...Mrzim i ja vetar,M ima navlaku za kisu,to mu navucem na kolica...moramo da se naviknemo na zimu.Jess,a sa cim inhalacije?Moje su danas pravile samnom tortu,T je sutra rodjendan..pa kod kuce da obelezimo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 21:35:57   
Sanjica26 RR
Ma, mislio je na ove malene. Ne na osnovce. Malo pre rece da je osnovna skola mala maca u ucenju jezika u odnosu na privatnu skolu. Mnogo se ozbiljnije radi. Pricala mi je sestra da rade bas ozbiljno. Bukvalno rade kako se koji insekt kazeuser posted image Ide njena cerka.

E, pa zbog toga Von sta ce im u mladjem uzrastu jezik ako je igra. Zbog toga je bacanje para.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.11.2018 21:38:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 22:10:06   
jess021
Von, Berodual i Pulmicort. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 22:27:30   
vonavoj
Mi spremamp iznenadjenje T,duvamo balone i onaj natpis.mislim spava..legle u pola 9..i samo.odjednom se otvaraju vrata,vestica ulazi i vidi sve..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 22:33:32   
Sanjica26 RR
user posted image user posted image

Samo da znas Von. Ove dve jos ne spavaju. Nacisto su poblesavile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
17.11.2018 22:44:26   
smeško
Dobro vece!Jess, nadam se da sada nema T.  J i ja smo danas isli po batu u skolu i ja sam se smrzla. Smrzle mi se ruke, morala sam da guram kolica. Kupila sam traku za kosu, dete mi je prava devojcica lutkica kada je stavimo! 😂 Delic flastera je jos uvek na kosi. 😂Juce smo bili kod mojih na slavi i danas.Mm gleda tenis, ja gluvarim. J je bio sjajan u gužvi. Nosile su ga moja mama i moja snaja. Voli ih obe. Ljubav izmedju njega i moje Ivane je bila na prvi pogled.Sutra M jos i ranije na trening.😜 Ja sam pustila N na kosarku i M na fudbal. Sami su to odabrali. N sara po sportovima, a M je opcinjen fudbalom i tu se nista ne menja. Ono sto im naglašavamo je da mogu da idu dok im je tamo lepo. N je sa klubom do sada isao i u V. Banju u letnji kamp i u Makedoniju i Grčku na prijateljske utakmice. Lepo mu je, cim ostaje tamo, jer zna da cim kaze da mu se ne svidja mi cemo ga podrzati. M ide na engleski u vrticu i za dva časa vec je naucio da broji do deset_ i pet, sest boja. Ja sam zadovoljna. Pre dve godine je N isao u NTC skolicu. I super mu je bilo. Kada smo mi bili mali gledali smo Branka Kockicu, sada toga nema. Trendovi zivota se menjaju, pa tako i potrebe dece. On je uzivao, a dva puta nedeljno po sat vremena nije obaveza koju ne mogu da izdrže. Ja to vidim kao priliku da budu deo razlicitih grupa i da uce da se snalaze u razlicitim sredinama. Maksimum obrazovanja nije prva tacka koju bih ja prizeljkivala da dostignu. Na prvom mestu, kod svoje dece, pozelela bih snalazljivost i samostalnost. Otkud znam, ima tu i dosta do samog tipa ličnosti. Sta cu da smuckam videcemo.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
18.11.2018 2:21:07   
vonavoj
Bas tako,ko zna sta cemo smuckati,mada su vec smuckani😁I ja bi volela da su snalazljivr i samostalne.Saanjice,sta ce to biti da tvoje ne spacaju,a moja J jos u 9 hrk,hrk..ali one ne stanu preko dana i ne znaju da cute..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
18.11.2018 8:27:02   
jess021
Jutro! 
Deca doruckovala, mi pijemo kafu.  Napolju nesto mokro.
M opet imala temp nocas, sad me bas nervira. Videcu posle sta ce dr reci.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
18.11.2018 8:36:57   
emicaa
Jutro,nadam se da ste dobro.
Juce smo bili na rodjendanu kod muzevog sestrica.Djeca uzivala.T se sinoc u snu upiskila.
Jutros je David isao od sobe do sobe i budio nas,a meni dusa jos spava.
Posle cemo na neku mini bozicnu pijacu,ovde u nasem mjestu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here