|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 13:00:11   
Misha i Ljisha
Ja i dalje tvrdim da su devojcice drugacije iako moje zensko dete trenira hokej😂 u cemu je razlika. Ona i kad je bila mala mislim kad je prohodavala nije isla preko igracaka da stigne do cilja sumanuto. Naravno da je trkarala. Moja mama stalno govorila kako D ima gumene noge koje nikad ne staju,ali ona nije isla vrtoglavo nikad.   Strpljivija je od P definitivno poredivsi sad njegov uzrast sa njom kad je imala 7 meseci. 

Inace imam novosti P je ustao sam u krevecu. Uhvatio se za ogradicu i svu snagu valjda iz petnih zila izvukao da ustane. I stojao neko vreme i smejao se. Jako je bio smesan. 7 meseci i 2 dana. Definitivno je pretekao sestru. I to za dobra dva meseca. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 13:00:32   
Maraj
Mili S je pocela da drzi glavu sa nekih mesec dana. Sa 2 trazi da sedi. Pisala sam vec negde. Kako je uzmem u narucje ona se stomakom podize u sedeci polozaj. A sad kad sam je stavila u skafander sva se ukrutila user posted image
Da mnogo brze sisa mada je ona od starta halapljiva pa joj se ranije desavalo da se zagrcne . Sad joj se to redje desava. A br obroka. Pojima nemam. Ja joj dam kad trazi. Na siki se i uspavljuje najcesce. Spava od nekih 20h do 5 ujutru. Onda se budi da sisa i nastavi do 7 ili 8.

Ljiso user posted image za P

< Poruku je uredio Maraj -- 20.11.2018 13:01:27 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 13:11:45   
milicicak
Ljiso, bravo za P user posted image ja bih pre rekla da je do temeramenta nego do pola ali sacekacu da vidim da li ce ovo mladje da me demantuje

Maraj, pa ona bas lepo spava! V i dalje jede na 2,5-3 sata i nocu i danju. Ali je bas skratio podoje i poceo da se zagrcnjava. I on se odize kad lezi na meni ali ja to ne racunam. A to sto kzes sva se ukrutila, on tako stoji svaki put kad ga podignem, ko daska user posted image

Idem da pravim prezentaciju, imam predavanje sledece nedelje a samo odlazem

< Poruku je uredio milicicak -- 20.11.2018 13:12:53 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 14:13:30   
Rosita
Mili, mene brine ova nesvarena smrdljiva stolica... Evo treci dan. Nije ucestala ali je bas bezveze. Ne pomenuh to juce gastro. Jer juce je imao posle pregleda. A i sta bi mi rekla nakon 2 dana.

Moji su decaci, ali je stariji daleko zivlji.

PS Danas bi trebalo da mu dam drugi dan cetvrt zumanca. Tj.uskoro. Jos ne znam da li da dam. Pocelo je dan pre zumanca.

< Poruku je uredio Rosita -- 20.11.2018 14:18:35 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 16:15:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan po drugi put.
Napisacu koji redak, pa brisem danas treci put u skoluuser posted image Napolju samo sto ne pada drvece od kise i vetra. Moracu kolima. Isla bih opet kolima, ali mm kaze da se ne igram.
Cizme su mi napravile problem sa prstima. Jedan prst sam raskrvarila. user posted image Bas me boli. Ne mogu da nadjem nista unutra sto me bode. Jesu one za otpad, ali mislila sam i ovu godinu da izdrzim.
Isli smo posle mojih casova do grada i kupili i deci i sebi cizmice na rate. Moje nisu cizmice, ali su poluduboke. Naprskao mi ih je mm neku zastitu. Kupili smo i to.

Zove me T posle casova da mi kaze da je dobila pet plus iz srpskog. user posted image Stvarno moram da je castim. Nijednom nisam, ali valjalo bi malo. Ne volim to, ali mogu malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 17:02:55   
smeško
A sto i ne bi. Razumem sto ne volis, isto mislim. Ali, 5+...to stvarno zasluzuje paznju! I nece se ona zbog toga osecati kupljenom, ne brini. Divna je. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 17:18:04   
Rosita
Bravo, sanjice!

Ja dadoh cetvrtinu zumanceta... opet je imao losu stolicu. Sta li je to sa njim? Ajde sto je redja, manje svarena, ali smrdi bas i nocu je prduckao, bolela ga tiba... Pre oko dve nedelje uvela sam gluten... da se ne tripujem?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 17:24:30   
Sanjica26 RR
Verovatno nema veze sa glutenom. Mozda da stanes sa uvodjenjem zumanca i sa necim novim dok se ne stabilizuje stolica.
Smesko, dobila je danas cizmice. user posted image
Bas sam zloca. 

Nadam se da ce krofne da budu jestive.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.11.2018 18:05:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 18:14:31   
smeško
Sjajan izbor!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 18:20:41   
Maslacak15
Mili ajmo da se menjamo ja cu da ti sklepam predavanje a ti preuzmi sredjivanje mog manuskripta u reviziji. Pred kraj uvek odlepim od kolaza, error bars, kojekakvih sitnica i 16 verzija. Dajem casnu pionirsku necu da te brukam sa prezentacijomuser posted image user posted image
Najela sam se ko prase spageta sa sosom od slatke pavlake sunke i sampinjona. Svi smo na okupu malo ranije nego inace... A opet balavi, mozda ce jos neke kljovice da se pomole uskoro.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 18:41:42   
milicicak
Maslacak, nasmeja me 😀 meni sve te tehnicke stvari odradjuje mm 😎 i vstvarno covek odlepi od milion verzija... Rado cu da se menjam 😀
Rosi, ja mislim da se tripujes za gluten ali da bi mogla da mu obustavis zumance i poslednjih par stvari koje si uvela, cisto da ispratis da li ce biti promene. Mozda su zubi ili nesto deset_o.
Ja spremila sve za sutra, samo jos kolaci da stignu. Bas sam sa mamom komentarisala kako se sve za cas spremi kad ne pravis kolace

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 19:37:27   
emicaa
Sanjice bravo za nju,i stvarno je zasluzila nagradicu 😊 Ti nam slikaj cizmice.
Ljiso bravo i za Pavla,porasla ti beba.
Sveki danas osisala srecka,divan mi je😊
Ovde je hladno,kako izadjem na balkon tako se i zaledim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 19:41:36   
Misha i Ljisha
Dobro vece. P mi nece lepo spavati. Muci ga kiselina. Podriguje i vraca mu se i mrsti se jos od 5 pa do spavanja. Jadnicak. Joooj on place kad seka jede a on ne jede. I dadoh mu malo supe i eto izgleda ce biti belaja. A nisam stavila celera. D vecera pa i nju da strpam u krevet. Ja sam uvela cetvrtinu zumanceta pa napravila pauzu pa uvela polovinu. I svidja mu se uzgleda. Danas je bio odusevljen ruckom.   
Sanjice i treba dete da pocas_tis. Zasluzila je.

Nema nam pari. Valjda je bolje. I jess se ne javlja kako joj je Mila.
Milicicak danas mi bio student na casu i juce i javio se dobio 10 iz fizike a kukao. Jaooo rekoh ja bi rado isla na ispit umesto tebe malo da odmorim 😂 Inace javili za posao da se jos nista ne zna. Tacno covek da sizne. Skoro mesec dana proslo. I tako cekam. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 19:50:29   
Sanjica26 RR
Ljiso, malo su ga preterali sa tim konkursom.
Ja bih u osnovnu da se vratim.  :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 19:57:50   
Maraj
A ja u vrtic user posted image
L i ja pravili palacinke. Danas mi je bio dobar. Pojeo je i rucak u vrticu. I repete je dobio. Naravno, bile spagete

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:02:05   
pari
Ja sam još uvek onako...biće valjda bolje 🙂

M mi kašlje dosta ...šta dajete deci za kašalj?

Ljisho, super za P! Rosi, i ja BiH obustavila sve novo od hrane pa ćeš videti...

Kod mene teška situacija pa se zato manje javljam...svašta nešto. Ali to je život...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:08:27   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

A ja u vrtic user posted image
L i ja pravili palacinke. Danas mi je bio dobar. Pojeo je i rucak u vrticu. I repete je dobio. Naravno, bile spagete



Znaci on je fan spageta. I ja sam ih spremala juce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:17:24   
emicaa
Pari sta god da je nadam se da ce se brzo rijesiti.
Mislim da sva djeca vole tjesteninu,i moj gosodin probirac tjesteninu jede.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:41:24   
IvanaSK RR
I ja cu spagete ovih dana.
Pari, ljubim mnogo ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:43:51   
Maraj
Pari ja L dajem caj od belog sleza i stavim med...
Tebi je pari imunitet opao od stresa...

Sanjice, da...naprasno je zavoleo testo. Mada on ima faze. Jedno vreme samo je pasulj jeo . Sad nece da ga vidi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 20:55:38   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: emica Mislim da sva djeca vole tjesteninu,i moj gosodin probirac tjesteninu jede.




Sto bi rekli ameri guess again 😂 moja D mrzi testo,mm isto. Da ne kazem da D bukvalno od avih testenina i od svog testa voli samo palacinke i nasuvo s makom
Pari bice bolje.
Sanjice imam ja neke nezvanicne info o konkursu ali kazem eto nista jos zvanicno nije. 
Ja odoh u krevet. Ledja ubise. Mozda popijem nesto za bolove. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 21:27:20   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: emica Mislim da sva djeca vole tjesteninu,i moj gosodin probirac tjesteninu jede.




Sanjice imam ja neke nezvanicne info o konkursu ali kazem eto nista jos zvanicno nije. 
Ja odoh u krevet. Ledja ubise. Mozda popijem nesto za bolove. 



Jel barem pozitivno za tebe?

Odoh i ja da legnem. Necu jos da spavam, ali cu da legnem. DAnas mi je bio naporan dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 21:49:36   
Rosita
Obustavicu zumance. Nadam se da ce se srediti jer mu je apsorpcija hrane skroz loša.
D voli testeninu, ali tek negde od 4.godine. Maraj, pre neki dan smo se D i ja smejali toj reči repete. Ja sam je čula u 5. razredu na nekom dečjem kampu. Jedva povezala šta znači :). Kod D u vrtiću kaže se "dodatka molim" :).Maslačak, ja volim ta završna doterivanja rada :). Mogu da častim devicu u sebi, haha.Pari, drži se 💪.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 21:52:53   
IvanaSK RR
Rosita, i sin je govorio dodatak u vrticu user posted image
Ja mislim da mu zumance i ne smeta jer je to krenulo pre nego sto si ga uvela, ali ti ipak znas bolje. Samo nek mu bude bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 11/18 [chat]
20.11.2018 22:06:14   
Maslacak15
Dodji Rosi platicu ti kartuuser posted image Ne mogu vise da ga gledam. Ja obozavam testeninu, bas obozavam.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here