|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
12.1.2010 19:11:53   
sneza24
Tasho user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beta HCG
12.1.2010 19:33:06   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beta HCG
12.1.2010 19:34:16   
Anoniman
Tasho čestitam na user posted image !!!  user posted image


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beta HCG
12.1.2010 20:05:09   
Sanja.L.S

Tasho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Super, uzivaj!!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beta HCG
12.1.2010 21:35:01   
Maya21
Tasho user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beta HCG
12.1.2010 21:39:07   
Trcosava
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beta HCG
12.1.2010 21:40:16   
buhla
Tasho user posted image  
lepo krenulo ove godine od samog pocetka, sve je vise i vise user posted image diiiiivno!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beta HCG
12.1.2010 21:44:15   
Delijagirl
Bravo tashke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beta HCG
12.1.2010 22:15:12   
dakana
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Beta mi je 1383. user posted image Meni je sada, ako je BT ispravno odredila ovulaciju, 19-ti dan posle ovulacije.

- Dani nakon ovulacije 20
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 522
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 135-1690

- Dani nakon ovulacije 21
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 1061
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 324-4130

- Dani nakon ovulacije 22
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 1287
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 185-3279






Tasho cestitam draga... Bravo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:12:11   
Koukla
Tasha čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:13:33   
Anoniman
Koukla, draga, PA GDE SI TI BRE?!

Viđam te u Aktivnim korisnicima, i htedoh da ti pišem, ali nisam znala gde...

user posted image

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:16:09   
Tara
TASHOooooooo, CESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:16:10   
Koukla
Evo me draga user posted image  Malo pravili pauzu od svega user posted image  pa se vracam u akciju, idem u temu Klomifen da pisem tamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:31:37   
Daca84
Cestitam Tasho od srca i zelim ti laku user posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Beta HCG
13.1.2010 11:37:42   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Beta mi je 1383. user posted image Meni je sada, ako je BT ispravno odredila ovulaciju, 19-ti dan posle ovulacije.

- Dani nakon ovulacije 20
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 522
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 135-1690

- Dani nakon ovulacije 21
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 1061
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 324-4130

- Dani nakon ovulacije 22
Prosečne vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 1287
Granične vrijednosti HCG-a (mIU/ml) 185-3279






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Beta HCG
14.1.2010 13:54:41   
Anoniman
Bila sam danas da ponovim betu, i pitam tetu "Beta se na dva dana duplira, jel?", na šta mi ona kaže "Ne mora da se duplira, samo da raste!"

Biće rezultati posle 3, ali neću po njih sigurno stići pre 5-6.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Beta HCG
14.1.2010 14:03:16   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Bila sam danas da ponovim betu, i pitam tetu "Beta se na dva dana duplira, jel?", na šta mi ona kaže "Ne mora da se duplira, samo da raste!"

Biće rezultati posle 3, ali neću po njih sigurno stići pre 5-6.



ja sve sto sam ranije citala na netu procitala sam da se svakim danom duplira u odnosu na prethodni dan sto je znak "zdrave" trudnoce a ako su  blizanci onda se uvecava mnogo vise al ipak nisam strucnjak...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Beta HCG
14.1.2010 18:12:30   
Anoniman
Svakim danom ili svaka dva dana?
Ovde smo svuda pisale svaka dva dana.

Dakle, pre dva dana mi je bila 1383, a danas 3199.

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Beta HCG
14.1.2010 18:14:08   
cipiripi
samo nek raste user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Beta HCG
14.1.2010 18:15:03   
2002m
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se ne ispuni Luki zelja da dobije i batu i sekuuser posted image user posted image (salim se).Super user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Beta HCG
14.1.2010 18:35:30   
JULIE
user posted image user posted image user posted image za bebuuser posted image user posted image user posted image i za mamu,naravnouser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Beta HCG
13.2.2010 11:39:18   
prijatelj



Poslednji ciklus mi je bio 07.01.2010. 06.02.2010 pošto mi je M kasnila 4 dana uradila
sam test i saznala da sam trudna. odmah nakon toga sam radila i Beta hcg koji mi je potvrdio isto.Tada mi je vrednost Bete bila 1165.U poliklinici Forum Lab su mi dali prospekt gde su jasno naslovljene vrednosti Bete po nedeljama i po tim njihovim prospektima sam otprilike  2-3 nedelje.Nakon dva dana sam uradila opet Betu da bih videla da li raste i vrednost je bila 2160.-Nije se baš skroz duplirala.Sada me to prilično plaši pošto sam pre ovoga imala već dva spontana .Da li je ovo problem što mi se beta nije baš skroz duplirala?A da nakon svega sam otišla do ginekologa koji  mi je rekao da je mešak dobro usađen i da je pravilnog oblika ali da je mnogo rano da bi mi još nešto rekla,dobila sam i Progesteron da pijem jer imam blage bolove u donjem stomaku a i zbog preventive zbog predhodnih spontanih, još mi je rekla da sam 4 nedelja.Sad mi ništa nije jasno po beti sam 2-3 a po ultra zvuku 4 ???.Sad moram da čekam sledeći ulta zvuk a skroz sam nervozna i volela bih da znam da li je neko od vas imao sličnu situaciju.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Beta HCG
13.2.2010 11:46:01   
Anoniman
4 nedelja po uz je zato što se računa od poslednje menstruacije, a po beti verovatno 2-3 zato što se računa od dana oplodnje.

To što nije baš duplirala, mogu biti sati u pitanju, po mojoj logici. Recimo da si prvi put radila popodne, a drugi put prepodne, pa se nije duplirala... Možda lupetam. U svakom slučaju, slušaj lekara, i opusti se. Stres u trudnoći nije preporučljiv! user posted image

Dobrodošla na naš forum, pridruži nam se u temama Spisak RR trudnica, Trudnice - prvo tromesčje.

(odgovor članu prijatelj)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Beta HCG
13.2.2010 16:06:53   
prijatelj
Hvala puno, bas sam se obradovala kad sam videla da mi je neko tako brzo odgovorio. .Posto sam nova ne znam gde se nalazi Spisak RR trudnica, Trudnice - prvo tromesčje. Veliki pozdrav

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Beta HCG
13.2.2010 16:15:35   
dzepna venerica
prijatelju
evo ja mogu da ti ispricam kako je meni islo sa betom, tako da se ne sekiras :))))))))))  Meni je prvi rezultat bete bio 28, kad sam otissla sa tim rezultatom kod doktorke istog dana(kojoj sam par dana pre toga inace dala 100e za pregled gde je mislila da mi je vodena cista pukla, a ne da sam trudna) rekla mi je da to nista ne znaci, da mozda imam mrtav plod, itd...zena idiot totalni, toliko sam to vece plakala da nisam mogla sebi da dodjem... sutradan ujutru, odem kod nacelnika narodnog fronta gde se covek shokirao i naravno slatko ismejao sa njenom konstatacijom o cisti....rekao mi je da izvadim betu posle 4 dana ponovo i rezultat mi je bio 448 user posted image user posted image user posted image   , po tome se ni meni nije pravilno duplirala beta, mislili su da nosim dvojke, da nemam pojma sta sve.... Evo sad sam 24 nedelja i deckic je zdrav i super smo! Tako da ne sekiraj se, to su sve budalastine! CMOKIC ZA TEBE OD NAS


_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu prijatelj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here