|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:16:10   
Anoniman
A jel imaš ikakvu ideju kada ti je bila ovulacija?

Jer, ja sam tri meseca merila bazalnu T, i prvi mesec je bila par dana pre sredine ciklusa (mislim oko 11-12dc), drugi ut je bila 14-15dc, a sada poslednji put, kada sam ostala trudna, bila je 18dc. Čak mi se i trudnoća vodi sa 7 dana zakašnjenja, ne od poslednje menstruacije, nego 7 dana kasnije.

(ovo sam napisala da bi me razumela zašto te to pitam, nemoj da se ljutiš)

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:16:28   
maja27
Koliko me boli jajnik! Svaki dan drugi! Smenjuju seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:19:12   
maja27
Ne ljutim se ali mislim da ne znam!

Pre jedno nedelju dana sam imala sluz onako belu lepljivu i bas sam pomislila otkud sada eggwhite prosla mi je O!

Jer ja se oslanjam na one tabele sa neta! A muckamo redovno ceo mesecuser posted image user posted image !

U sredu cu raditi ponovo betu pa ako se duplira super!!

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:20:52   
Anoniman
Ma držim fige da je ovulacija bila pre 7 dana! user posted image

Molim te nemoj da se nerviraš, to ti nikako ne može pomoći. I nemoj zvati sos telefone, i trčati lekaru. Samo polako, ne možeš ništa pre srede. user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 22.2.2010 17:21:10 >

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:22:54   
maja27
Trudim se! Bas sam tuzna, plakala bih! A na poslu sam!user posted image user posted image user posted image


Hvala vam na podrsci puno!!! To mi bas znaci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:24:15   
Anoniman
Ja sam recimo 100% ubeđena da sam prvo dete napravila na prvi dan menstruacije. user posted image

Znaš šta bi mogla da uradiš još?
Ima tema "Dr Eugen Jonas". Čovek određuje ovulaciju prema mesečevim menama, i tvrdi da je žena plodna uvek kada je mesec isti kakav je bio kada se žena rodila. Navodno je napravio gomilu dece dokazujući svoju teoriju. user posted image
Na drugoj stranici te teme, imaš Lillyn post kako da izradiš svoju mapu, ako hoćeš, mogu ti je i ja napraviti, samo mi trebaš poslati nekoliko osnovnih podataka u pp, pa videti šta on kaže, kada ti je bila ovulacija. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:24:51   
Verus
tako je!  Ja sam bila 4.5 nedelje trudna beta preko 3000, a video se samo mesak i zumance-rekla mi glupaca "ovo je verovatno pobacaj" jer nije videla plod.....a moj plod, kojeg nije "bilo" sada gura nogicama u rebrauser posted image   I sto kaze Tasha, ne trci, ako je beba tu, nece nigde pobeci!
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim da se u aboratpriji u kojoj je radila meri po parametru >5, jer su joj je rekli da postoji trudnoća!

Maja, ako se budeš još extra nervirala, definitivno ćeš napraviti glupost!
OTI je pitala zašto ne zaposlimo nekoga na RR ko bi povremeno odgovarao na pitanja. Pa eto baš zbog ovoga. Šta tetka preko elefona zna o tebi, tvom organizmu, tvojoj beti???
Iskreno, ne mislim da treba da trčiš lekaru, jer 99% neće ništa videti. Kada je meni beta bila 1300-1400, dr je rekla da ima neka tačkica koja će ili biti mešak ili ću dobiti.
Tako da draga, STRPLJENJE!


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:28:31   
maja27
Radila sam to, u januaru se poklopilo sa rr tabelom a za februar kaze pocetak isto se poklapa, para dana ranije. Ali sada cu proveriti!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:29:17   
sunce ***
nemoj da razmisljas o biohemijskoj trudna si i bice sve u redu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:29:20   
Anoniman
Nekada bude dva puta u mesecu, pogledaj... user posted image

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:30:42   
maja27
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=owtfileK7gUBF-u1262596705&lang=e&gm=a2&nhor=1&btyp=95&sday=22&smon=2&syr=2010&hsy=0&rs=0

Evo linka! Sta znace crne i zute tackice?

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:33:00   
Anoniman
Pun mesec - mlad mesec.

Moram da begam.

Držim fige Maja! user posted image

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:33:50   
maja27
Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:38:00   
Anoniman
majo sta je bilo???

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:43:34   
maja27
Oti user posted image user posted image user posted image

Izvini jos jednom sta sam te cimala danas onako! Bila sam previse uzbudjena, srecna jer su mi rekli da sam trudna a onda zbunjena zbog male vrednosti bete!

Cekam sredu da ponovim betu ako se duplira onda je sve ok, kasnija ovulacija, jer su moje vrednosti za trudnocu od par dana!

Ako ne onda ce stici user posted image , biohemijska trudnoca!

Ali nije to, bice sve super!

Za 9 meseci cu biti mama!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:52:42   
Sonreir
Majo,biće sve u redu, nemoj paničiti i misliti negativno. Ja ti ipak čestitam user posted image

(odgovor članu maja27)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Beta HCG
22.2.2010 17:57:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja27

Oti user posted image user posted image user posted image

Izvini jos jednom sta sam te cimala danas onako! Bila sam previse uzbudjena, srecna jer su mi rekli da sam trudna a onda zbunjena zbog male vrednosti bete!

Cekam sredu da ponovim betu ako se duplira onda je sve ok, kasnija ovulacija, jer su moje vrednosti za trudnocu od par dana!

Ako ne onda ce stici user posted image , biohemijska trudnoca!

Ali nije to, bice sve super!

Za 9 meseci cu biti mama!!!!!



Ma prestani da mi se izvinjavas...ludo jedna ...
Meni je zapusen nos pa si mozda stekla utisak da spavam ili tako nesto...Naravno da si zvala, rekla sam ti da me zoves...

Joj, ja tako malo znam o toj beti i o toj biohemijskoj trudnoci da sad iscitavam zbog tebe...da bih znala o cemu pricas user posted image user posted image

da rezimiram:
znaci, beta pokazuje na trudnocu.
betu ti opet mere i treba da se duplira da bi bilo user posted image
ako se ne duplira onda je to ta biohem.trudnoca???



(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:06:11   
maja27
Da, po recima doktorke iz savetovalista (sto bi Tasha rekla tetke koja nema pojima), ja imam vrednosti bete za trudnocu od par dana!

Trudan si ako su vrednosti bete veci od 5!

E ako se vrednost duplira, onda je to normalna trudnoca! Samo je ovulacija bila kasnije!

A ako ne onda je to bila trudnoca ali se plod nije ugnjezdio u matericu i izadji ce prirodnim putem odnosno !

Da nisam trudna uopste beta bi mi bila 0.1 ili tako nesto...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:07:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja27

Da, po recima doktorke iz savetovalista (sto bi Tasha rekla tetke koja nema pojima), ja imam vrednosti bete za trudnocu od par dana!

Trudan si ako su vrednosti bete veci od 5!

E ako se vrednost duplira, onda je to normalna trudnoca! Samo je ovulacija bila kasnije!

A ako ne onda je to bila trudnoca ali se plod nije ugnjezdio u matericu i izadji ce prirodnim putem odnosno !

Da nisam trudna uopste beta bi mi bila 0.1 ili tako nesto...


a tebi je koliko sam te razumela 19...
pa majku mu prosta matematika..
ali ajde da sacekamo...
mila vucem te za nos toliko da vristisssssssssssssssssss od bola user posted image user posted image user posted image user posted image

ajde da nam javis lepe vesti...
i da udjes u klub...

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:16:03   
maja27
E od kada si me povukla za nos u Costi, znala sam da cu ovaj mesec zatrudneti!

I kada sam prvi put radila test i drugi nisam se smirila jer sam bila ubedjena da sam trudna!

Zato sam i isla da vadim krv!

Jer osecala sam se drugacije zadnjih nedelju dana! Imala sam bas dosta simptoma a user posted image nije bilo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:19:27   
Anoniman
a kako si se drugacije osecala? jesi pisala u znaci trudnoce...idem da vidim..

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:26:30   
maja27
Nisam pisala! Cekam da mi dr potvrdi trudnocu pa cu onda sve lepo!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Beta HCG
22.2.2010 18:32:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja27

Nisam pisala! Cekam da mi dr potvrdi trudnocu pa cu onda sve lepo!


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Beta HCG
22.2.2010 21:17:23   
Njakica
Sad sam preko FB pitala coveka koji radi u nasoj drzavnoj ambulanti za Betu i kaze da rade samo utorkom i cetvrtkom,cena 660 din i ceka se najmanje 2 dana. user posted image Svasta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Beta HCG
22.2.2010 21:28:39   
cipiripi
zivele privatne lab user posted image user posted image user posted image ako kazes "hitno " rezultat je gotov za 2h user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Njakica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Bezbednost dece u vrticima
stefanovic

Da li ste nekad culi za vaspitacicu koja se neponasa primereno sa decom?npr. vredjanje,vikanje,cupanje za kosu,udaranje dece..

Da (59%)

Ne (41%)


Ukupan broj glasova: 116

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here