|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 10:54:19   
Anoniman
Upisi datum od kog da ti racuna za taj mesec i godinu kada si ostala trudna, pa ako ste imali odnose tada kada je oznaceno crvenim onda je to cika Jonas umesao prste user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 10:55:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Sve se vise devojaka javlja koje su zatrudnele po Jonasu, a da to nisu znale user posted image Meni se ti Jonasovi dani padaju uvek za vreme M, a tada nikako nisam u akciji user posted image


08.10.2005. mi je bio prvi dan menstruacije, od tog datuma mi se vodila prva trudnoća. user posted image

Miljka, plodni dani su ti to crveno.  Koji mesec si ostala trudna?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 10:56:25   
Anoniman
U kom mesecu si zabebila? Ako je septembar, onda probaj da se setis da li si imala odnose izmedju 1. i 4. septembra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:00:29   
Anoniman
Plodni dani mi stalno ispadaju ili od dana pred M ili za vreme M user posted image Ja se do sada nikada nisam cuvala dan pred M i nisam zabebila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:01:18   
Anoniman
Nemam pojma kada sam zatrudnila. Zbog mm posla imali smo odnose samo 2 puta u septembru 2008, negdje oko 10. i krajem mjeseca


IZVORNA PORUKA: Katjica

U kom mesecu si zabebila? Ako je septembar, onda probaj da se setis da li si imala odnose izmedju 1. i 4. septembra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:02:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

U kom mesecu si zabebila? Ako je septembar, onda probaj da se setis da li si imala odnose izmedju 1. i 4. septembra user posted image


Joj kako mi je sladak ovaj izraz, zabebila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:03:15   
Anoniman
Krajem meseca ti se može poklopiti sa sledećom ovulacjom koja je bila od 30.9 do 4.10. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:04:11   
Anoniman
Po Jonasu su ti u septembru bili plodni dani izmedju 1. i 4. septembra i na kraju meseca izmedju 30. septembra i 4. oktobra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:04:56   
Anoniman
E to je to, krajem mjeseca 100%

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:06:01   
Anoniman
Tasha i ja sve isto user posted image

I sad ispade da nema na forumu nijedne devojke koja je zabebila po skolskim plodnim danima, merenju temperature itd. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:06:06   
zvezdica009
meni su se sad u septembru poklopili dani obicne O sa ovim dzonijevim danima, ako sad ne zabebim izgrdicu ga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:07:05   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Katjica

Tasha i ja sve isto user posted image

I sad ispade da nema na forumu nijedne devojke koja je zabebila po skolskim plodnim danima, merenju temperature itd. user posted image



mozda ja budem skolski primer user posted image poklopilo mi se u dan user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:08:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


I sad ispade da nema na forumu nijedne devojke koja je zabebila po skolskim plodnim danima, merenju temperature itd. user posted image


Ah, ja jesam taj mesec imala odnose i 14dc. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:08:44   
Anoniman
Ali ti nikada neces znati da li si zabebila po Jonasu ili po skolskom principu user posted image

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:10:42   
Anoniman
Do pre neki dan je bilo retko naici na devojku koja je zatrudnela po ovom metodu, a sada ispada da nema ni jedne koja nije user posted image
Traze se devojke koje nisu imale odnos po Jonasu (ni slucajno), a da su zabebile po skolskim plodnim danima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:16:16   
zvezdica009

IZVORNA PORUKA: Katjica

Ali ti nikada neces znati da li si zabebila po Jonasu ili po skolskom principu user posted image



user posted image ma bitno da user posted image a casticemo dzonija nekako da se ne oseti zapostavljenim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:20:04   
Anoniman
Kojoj treba neka prepise svoje plodne dane dok je jos uvek dostupan ovaj sajt for free, da ga ne ukinu kao onaj prosli!

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:22:25   
Anoniman
Evo još malo materijala za razmišljanje. user posted image

Od maja se ne čuvamo. Od tada ni jednom do sada nisam imala odnose u periodu kada Jones kaže (opet pogledah unazad). Tri puta su mi Jonesovi dani padali u toku menstruacije. A jedan mesec smo ih eto promašili.
Ali smešno je to što Jones kaže za jun da su plodni dani bili od 27-30.6., a ja sam bila kod dr 29.6. na pregledu, i kada sam joj rekla da treba sledeći dan da dobijem, ona je rekla "Sutra? Meni izgleda kao da si u ovulaciji a ne kao da ćeš da dobiješ". Zna Ana RR, poslala sam joj to u sms. user posted image  Jesam dobila sledeći dan.

(odgovor članu zvezdica009)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:23:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

Kojoj treba neka prepise svoje plodne dane dok je jos uvek dostupan ovaj sajt for free, da ga ne ukinu kao onaj prosli!


Sačuvajte u računaru tabelu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:23:40   
buhla
ja nikad nisam ni pratila po skolski jer nisam ni mogla, jer je meni ciklus bio na 40-50 dana!
ovo sad po jonasu sam videla da se potrefilo (tri meseca posle gavnog zgoditka) user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:33:12   
daca77
A kako da vam posaljem moj kalendar kako bi ste mi razjasnile? Meni je zuta tacka uvek u onaj ogradjeni deo crvenom bojom...sta to znaci?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:35:42   
Anoniman
Vrati se nazad stranicu i pročitaj šta su žuta i crna tačka, napisala je isogooda. Samo crveno ti je bitno.

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:46:31   
daca77
Ok.Tasho, procitala sam...ali, pogledala sam Miljaninu tabelu i ona zuta tacka joj  menja mesto, a moja uvek na istom...Znaci, kod mene se poklapa pun mesec sa ovulacijom po Eugenu.
Razmisljam nesto, na faksu sam ucila da je za vreme punog meseca zabelezen najveci broj samoubistava...mozda, zato nema nista od user posted image ? A ja do februara 2010.god.moracu da cekam...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:51:21   
zvezdica009
ma ne morate da cekate, mutite kad je crveno, nema veze da li je M ili nije, vidite kako on covek ima 11 dece , ima da se zakaci i nama ako ga poslusamo user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dr. Eugen Jonas
29.9.2009 11:51:27   
Anoniman
Žuta tačka ne treba da se poklopi sa crvenim. kakve veze ima pun mesec sa ovulacijom? Svima su nam žute tačke u isto vreme. Ustvari, vidim da Miljani nisu kada nama. Možda zato što je dalje od nas (geografski)? user posted image  Odakle si ti Katjice?

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here