|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 15:55:36   
mama Jo
Hahaha Maslacak user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 18:56:26   
emicaa
Ja se ponadala da mi je malo bolje jer sam mogla disati kad opet se nos zatvori.Svaki cas mi treba sprej da prodisem.E jesam baksuz majko,7 dana sam vec bolesna.
Maslacak ja se smijem 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 19:08:56   
pari
Jako me boli grlo kako je palo veče 😣 ne znam šta ću, još kad pomislim da neću spavati noćas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 19:49:35   
Jekica86
Meni je zalfija odlicna za ublazavanje bola u grlu.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 20:11:19   
vocicana
Tih bre, ja rekoh vi vec svi prezdraveli, kad ono sada su mame bolesne.user posted image
Ja sam pristigla na posao, naspremala se, napeglla danas, nacistila, da sam poluslogirana vise.
Idem u teme da pisem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 20:16:48   
emicaa
Pari jesi li isla opet doktoru,izvini ne sjecam se jesi li pisala.
Kod tebe se to bas oduzilo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 20:45:17   
IvanaSK RR
Pari, jel koristis neke pastile? Propolis?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 21:40:16   
jess021
Pari, ja sam ubedjena da je tebi to na nervnoj bazi, prosto nema logike da toliko dugo traje i pored dva ab. Pokusaj sa nekim pastilama, propolisom ili sl. Ne daj, bice to sve ok.
Ja u krevetu, mm kuka da ima temp, tako da uveliko spava. 
Sutra treba da idemo na dva mesta na slavu, a nemam pojma kako da se organizujem. 
Lepo spavajte! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 21:45:54   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Evo i kod mene svi bolesni osim mene. Samo mene boli stomak, ali sta da radim guram. Taman sam pohvalila Sofi. Ona dosla sva slomljena iz vrtica. Lomi je virus. Malo je i topla. user posted image Plakala je i grlila me je da ce da spava posle podne, da joj obucemo vrecu za spavanje da se ne razboli. Zaspala je i tesko dise.

T kaslje. Mm se zali na bubrege. Opet mu je proradio kamen. I tako siznucu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 22:09:01   
vonavoj
Ne smem ni da pomislim,a kamoli izgovorim da su zdrave..ali svake godine u ovo vreme smo svi bolesni..pred 2 godine nas je lomio viruas,da sam ja imala 5 dana 39..sto ne pamtim..Da sto pre ozdravite+T je bolje,kaze da je manje boli kad guta,J izbacuje sline..a M je nervozany,izgleda zubi..a ja sam kom,od pola 7 jutros...nesto mi slabo,opet hormoni..odoh da se patosiram.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 22:55:09   
Milena18
Ana, Smeško, nisam ja bolesna ponovo, nego rekoh Emici da sam imala iste simptome kao ona. Sada sam ok, do nove ture vrtićkih virusa ☺
Emice, i meni je CRP bio 38 a leukociti mirni, ali je bris nosa pokazao prisustvo bakterije i tek kad sam počela sa antibiotikom je krenulo da mi biva bolje. 
Bolesni, ozdravite što pre! Želim vam laku  i mirnu noć.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 3:19:24   
Sanjica26 RR
Nema mi spavanja. Zvonio mm mobilni. Mislila sam da je T zakasnila u skolu. On je u stvari namestio mobilni da proveri Sofi. Stomak me boli. Sad tesko da cu da zaspim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 5:05:10   
Misha i Ljisha
Sanjice iznenadila si me hehhe...mislila sam von JE pisala.
Ja kuliram u tisini. Juhuuu ustala u 5. Sat vremena duze nego inace sam spavala. Ako ne racunam.kad sam.legla. dodje mi na isto

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 5:18:34   
smeško
Gledam Wonder woman i slušam pevanje mog mezimca. Oci su mu kao sarme, nema spavanja. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 5:47:51   
vonavoj
Ju,sanjice,spavaj..mene sin od pola 2 dribla..jeo,pa se zakasljao i ispovracao..milina..pa se budio do sad zilion puta,a stavila ga pored mene..sad je dobio opet mleko..Zene sto je hladno!! 19 mi je u sobi,brrr..ovo je najhladnija soba,na cosku..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 7:44:14   
smeško
Von, ne grejete nocu? Odgledah i Crnog pantera. Sukob Betmena i Supermena. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 7:52:23   
Misha i Ljisha
Hahah smesko. Odlicno. Crni panter me je bas odusevio. Moji indijanci u akciji od pola 7 zajedno a batke me iznenadio u pola 6. Orasnice sam ispekla ili bolje reci osusila u rerni. Deran drema i onda krecemo do mojih na slavu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:04:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sanjice nek brzo prodje stomak.
Ljiso lepo se provedite.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:14:19   
pari
Meni noćas opet sto budjenja...M dva puta, od toga jednom baš plakao...a i kasljao je noćas...

Mi još malo krećemo na slavu kod svekrve u Valjevo...doći će i moji...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:18:12   
mama Jo
Jutro 😊
Zelim vam svima lep dan iako smo svi nenaspavani 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:21:01   
Misha i Ljisha
Hvala hocemo. Jedino me zeza jer idem sama sa decom. Mm je dosao nocas kasno i otisao jos u pola 8 i ko zna kad ce se vratiti. Opet nocas. Razmisljam se da spavam sa decom na salasu al to bi znacilo da moram da lozim celu noc. Malo nezgodno kad se beba budi. Jer po marfiju probudice se bas kad ja budem u kotlarnici. A samim tim postoji mogucnost padanja s kreveta jer tamo nemam krevetac. Ma nisam pametna sta da radim majke mi. A ako odemo vraticu se jos dok bude dan jer je P nesnosan za nocnu voznju a i magla se spustila znaci veceras ce biti gusta kao testo na Ceneju. Bas sam u dilemi trilemi sto se kaze. Idem da ga uspavam nervozira cova

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:37:39   
bebilule
Jutro!
Srećna slava svima koji danas slave Svetog Nikolu.
Ja standarno na poslu, M u vrtiću. Jutros ih sačekali slatkiši u papučama. Svi vrište od sreće. Sjajno.
Ja isto ne grijem noću, ne volim spavati u pretoploj prostoriji. Grijanje se gasi oko 21,00. Još širom otvorim vrata u sobi prije nego M uspavljujem da uđe svjež vazduh. Meni je sve preko 19 za spavanje loše.
Ljisho, ma spavajte pa se snađi nekako. Spavali biste u kući kod svojih jel?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:50:33   
Misha i Ljisha
Ne ne spavali bi na salasu.a veruj mi ako ne grejes na salasu...ugasio si 😂  a kod mojih mi je jos komplikovanije spavanje. Deran se budi mamu i tatu necu da uznemiravam

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:52:11   
Maraj
Jutro mame
Meni L doruckuje spagete....ja napravila palentu na vodi....necu nista drugo da spremam. Idemo kod mojih na slavu...
Stavila sam L da se inhalira fizioloskim i pantenolom...al dok ga namolim...

Rosi i ja mislim da ti je na nervnoj bazi to grlo....mene je u trudnoci mucio kasalj. Odrah grlo. I pomogla mi je inhalacija fizioloskim i pantenolom
Probaj...jesi se inhalirala pantenolom?

Ljiso pa sto ne angazujes mamu ili tatu da loze tu noc dok ste vi tamo.

< Poruku je uredio Maraj -- 19.12.2018 8:53:11 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
19.12.2018 8:53:46   
IvanaSK RR
Ni mi ne grejemo nocu tj termostat se oko jedanaest sam spusti na temperaturu 20 stepeni. A i ja bih ga svejedno ugasila. Spavace sobe su nam bas male i bude dosta toplo u njima. Da radi grejanje bilo bi kao u sauni. Ali mi se zato rashladi dnevna soba i trpezarija pa ujutru ako treba ukljucim i klimu petnaestak minuta.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here