|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 11:53:01   
vonavoj
Sanjice,opet neke lose vesti?Pari,moguce na nervnoj bazi..uzmi homeopatske neke..Ihaj,vino i ja..ne bi mogla da ustanem ni od 3 gutljaja..kakav sam antialkoholicar..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 12:21:02   
Rosita
Dobar dan žene. Svi bolesni i neispavani :(. Uff, ajde držte se!
Jq starijem dala biljni sirup plus aerius. Nije noćas kašljao. Jutros kaže mm da jeste.
Ma budi se i moj x puta. Samo sisa ima efekta. Noćas sam ga i pustila da kuka dok stariji nije rekao ućuti molim te. Onda mu dadoh. Ne sisa on što je gladan već iz navike. Ne znam šta ću s tim, valjda će proći. U pola 5 sam ustala, tuširala se i prala zube, spakovala mašinu. Onda sam se vratila do pola 8. 
Dete koje je toliko aktivno i motorički napredno kao što je kod maslačak i ljiše, po pravilu loše spava. To je samo moje zapažanje i iskustvo. Kad je D imao godinu dana jedna dr ga posmatrala u parku i kaže mi on mora da loše spava noću ☺.
I ja kao ljiša ne odustajem dok ga ne uspavam, danju. Ali N mi nije toliko težak ta saradnju.
Pozdrav, mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 12:57:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

IZVORNA PORUKA: Ana RR

svako veče po čašu kuvanog vina i em se lepše spava em nema bolesti user posted image




Em se tako lepo ispricas sa muzem da je to milina jedna 😊





Pa naravno!! To je poenta user posted image mi se siti ispričamo svake večeri user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.12.2018 12:59:38 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:01:12   
pari
Von,mogla bih neke homeopatske...moram videti sa drugaricom .  Ni ja ne pijem alkohol nikad.  Popila sam par puta u životu po par gutljaja i to je to. Ne sviđa mi se 🙂

Upravo mi stiže komplet koji sam naručila preko gb. Javljam utiske

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:08:46   
Sanjica26 RR

Ja cu to da demantujem. Moja T je lepo spavalа, a stala na svoje noge sa sest, a sa devet i po prohodala. Ona i sada nestaje. Mislim da to zavisi od deteta do deteta.Malo pre samo sto se nisam onesvestila. Jako mi je lose. Sad idem kyci da legnem.


IZVORNA PORUKA: Rosita

Dobar dan žene. Svi bolesni i neispavani :(. Uff, ajde držte se!
Jq starijem dala biljni sirup plus aerius. Nije noćas kašljao. Jutros kaže mm da jeste.
Ma budi se i moj x puta. Samo sisa ima efekta. Noćas sam ga i pustila da kuka dok stariji nije rekao ućuti molim te. Onda mu dadoh. Ne sisa on što je gladan već iz navike. Ne znam šta ću s tim, valjda će proći. U pola 5 sam ustala, tuširala se i prala zube, spakovala mašinu. Onda sam se vratila do pola 8. 
Dete koje je toliko aktivno i motorički napredno kao što je kod maslačak i ljiše, po pravilu loše spava. To je samo moje zapažanje i iskustvo. Kad je D imao godinu dana jedna dr ga posmatrala u parku i kaže mi on mora da loše spava noću ☺.
I ja kao ljiša ne odustajem dok ga ne uspavam, danju. Ali N mi nije toliko težak ta saradnju.
Pozdrav, mame




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:15:45   
pari
Sanjice, odmori se! Pojedi nešto slatko ili slano, ne znam šta ti prija...i diši duboko...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:20:50   
Sanjica26 RR
Pari, dobila sam. Zbog toga mi je lose. Samo sam ocedila supu. Malo cu da prilegnem, pa cu posle da zakuvam deci kad dodju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:24:57   
pari
Ja treba sledeće nedelje da dobijem...

Upravo mi je stigao ski komplet za M, deluje ok skroz, za 2800 din sa postarinom i jakna i pantalone. Videćemo kako će se pokazati na snegu.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:32:13   
smeško
Rosi, procice. N je prestao u nekom momentu. Sam. Ali je tada poceo da izlazi iz kreveca da bezi kod nas u krevet.😂 Anci, ja alkohol nesto ne mirisem, a sada i ne bih smela zbog J. Kad bi deca smela...😂😂 spavala bi, sve bi pucalo!Uh, bre, Maro, prehlada je takodje infekcija. Kako god, nadam se da ste se lepo proveli. Mi cemo zbog zimovanja preskočiti kalendare u vrticu i skoli, ali cu ih sama odvesti kod fotografa i uraditi kalendar sa svom trojicom. Kosta isto kao da platim za jednog od njih u skoli/vrticu. Volim kad se neceg lepog set_im.😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:34:54   
smeško
Milena, brz oporavak! Mrzim bolove u sinusima i usima, tako su neprijatni. Pari, ne očekuj da nece biti mokar.😂 Moji ulaze smeznuti kao ves sa terase, ali snega ima svuda: u kapuljacama, ispod kape, u cizmama, u rukavicama,..ne znam kako uspevaju.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:39:44   
Rosita
Joj smeško :)
Komedija. I moj veći je prestao, ne znam kad, ali napunio je 1g 😨
Pari, gde si kupila odelo? Hoće li odlazak na slavu biti i oproštajna poset_a?
Nama kola opet crkla. Akumulator 😬

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:43:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško
Anci, ja alkohol nesto ne mirisem, a sada i ne bih smela zbog J. Kad bi deca smela...😂😂 spavala bi, sve bi pucalo!


Hahahaha, ili čaj od maka, što reče Ljiša user posted image

Moj Marko je hiperaktivan oduvek, rano propuzao i prohodao ali je lepo spavao. Šta znam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:45:14   
Maslacak15
sad spava vec sat ipo...valjda je kolabrirala. Bile smo i kod Dr zbog te temperature. Nista joj nije. Ne vidi nista ( uho grlo nos cisti). Tako da ako se temp bude vracala mozda trodnevna groznica. Ali danas nema temp za sada....
Elem iz segmenta zivot pise price. Postovala sam X puta da sam 1992 lezala morbile. Tipicno su izgledali. Tipicno. Doktorka je zvala sestru da vidi. Sve simptome sam imala, kao jaje sam bila pirgavo i bila je epipdemija. I sad oce da mi kazu da to nisu bile morbile?!?!?!user posted image user posted image . Radili su mi serologiju zbog potpisivanja ugovora ( menjam posao) i posto treba da radim u bolnickom krugu, obavezna kompletna imunizacija. Toliko o lovackim pricama kako se bogati zapad ne vakcinise nego samao srpsku decu terajuuser posted image Elem, titar antitela na morbile negativan!!!!!! Sutra idem kao bela lala da primim MMR. Znaci bice i za Anu rana imunizacija preko mleka. Pitala sam, rekli su mi nema veze sto dojim. Iako je ziva vakcina. Sve moze. Ako budem malo manje pricala, samo da znate mozda je okasneli autizamuser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:55:38   
bebilule
Hoću kući!
Žene šta vam je više sa sinusima?! Čitam, malo malo neko zaglavio.
Maslačak, je li ovo bila šala na račun priče autizam - posljedica vakcinacije?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:56:07   
Maraj
Mene zvala sestra iz vrtica da u cetvrtak dovedem L. Dolaze iz gradskog zavoda da deci uzimaja briseve user posted image sto je super.
Ja nista ne stizem danas po kuci. S mi se nakacila. Jos joj nos curi....da l bi smela nesto bebi u nos osim fiziomera? L nelad prsnem operil P. Pije beli slez i sirup koji je jess pisala...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 13:59:39   
Maslacak15
naravno da je sala bebilule. Iako tema nije smesna. Vakcina je potpuno bezbedna, moji decaci su se primili dva puta vec sa 11 i 14 meseci ( tako se ovde daje) a evo A ce dobiti malo oslabljenih virusa vec sutra od mene. A kalendarski cu je vakcinisati vec krajem februara. A sutra cu i ja da se prikljucim klubu hahah. mnogo mi je smesno. da me neko terao da se kladim ozbiljne bi pare ulozila da su to bile morbile.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:06:00   
milicicak
Jao, Maslacak, nasmeja me 😀 cestitam za novi posao
Mini bubi su morbile dokazali serologijom klinicka slika je bila skroz atipicna.
Mini buba dosla iz vrtica, gleda Mirakulus za nagradu. Sva je u fazonu devojaka super heroja.V nervozira, sto je to dete los spavac katastrofa.
Bolesni da brzo ozdrave
Ja se razmisljam da organizujem profi slikanje za decu sa novogodisnjom temom. Mini buba je imala prosle godine, danima je pricala o tome. Da ne pominjem da su babe i dede bile odusevljene novogodisnjim poklonima u vidu kalendara i slika

< Poruku je uredio milicicak -- 18.12.2018 14:08:19 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:20:28   
bebilule
Ma pitala sam jer ne volim ni ironična da budem kada je to u pitanju. Ja sam svoje dijete vakcinisala, a da li je bezbijedna ili nije, ne znam. Znam samo da ne komentarišem, svako radi kako misli. Da sam ljekar vjerovatno bih naginjala nekom mišljenju. Znam samo da roditeljima djece sa autizmom to teško pada, pogotovo onima koji su to, iz bilo kog razloga, povezali sa mmr-om. Nemoj pogrešno da me shvatiš, teške su to teme. Pa znaš li onda šta si preležala uopšte? user posted image
Maraj, znači pije sirup?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:22:16   
smeško
Maslacak, ne zaboravi obloge na mestu uboda.😂

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:27:01   
Maraj
Da bebi pije user posted image sinoc 1 kasicicu i jutros drugu. Stoji mi u tegli u kuhinji. Nisam stavljala u frizider. Sta kaze jess...gde je ona cuvala taj sirup? Nema je da se javi...

A bebi sa tvojim komentarem se skroz slazem. Lako je nama kada imamo hvala dragom Bogu zdravu decu da zbijamo sale. Ja se sa tim ne bi salila nikako. Ocajni roditelji koji imaju decu sa autizmom traze razlog nastanka istog, pa i u toj mmr vakcini.... Ja sam svoje dete vakcinisala ali skroz razumem ocaj tih roditelja...a kako nije dokazano kako nastaje ti roditelji mogu da sumnjaju u sve i svasta

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:29:46   
Maslacak15
naravno da roditeljima dece sa autizmom nije lako, to je jako ozbiljan problem ciji je uzrocnik nejasan ali je prilicno jasno da nema veze sa vakcinama. Ali da ne idemo u off, uvek se rasplamsa prica.

A sta sam ja prelezala to bog sveti zna- mladjeg brata od tetke virusa morbila verovatnouser posted image . Velika sam bila, 15 godina svega se secam, cak sam sama uzela neku enciklopediju interne medicine i nasla klinicku sliku. Sve je identicno izgledalo, visoka temperatura osip.... Cekam ja ipak da vidim taj papir. Mozda su zauske bile negativne a ne morbile. Za njih se naime ne secam uopste. Stvarno mi je tesko da poverujem. Kako god ja idem na bocu sutra.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:33:23   
Maraj
Pa evo suzi je primila da l juce il prekjuce. Pisala je. I ona je zdravstveni radnik. Pretpostavljam da je zato primila . Rece valjda da je pecka... nesto znam da je napisala da ima od "simptoma " , al zaboravih stauser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:40:07   
Maslacak15
Sad googlam i gledam. Jedino sto Mi je objasnjenje je da Su bile rubeolle. Posto deluju slicno.  A na njih Imam antitela, to se ovde proverava pre trudnoce posto je Jako opasno. Inace neznam kad Sam ih lezala. To je jedina hipoteza da objasnim sta Sam imala 1992...zima kad je i will Always Love you bilo na svim kanalima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 14:55:44   
vonavoj
Haha,idi bre maslacak,da manje pricas😂

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
18.12.2018 15:05:32   
Ana RR
Jao Maslačak user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here