|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Televizor
17.1.2019 8:39:52   
bebilule
Ja sam uzela Teslu zato sto nisam bila pri nekim parama. Nije smart. Moja sestra ima smart isto Teslu. I zadovoljna sam, garancija tri godine. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Televizor
17.1.2019 8:41:00   
nata11
LG ima super modele. Sto se rice dimenzije to ce ti u samoj prodavnici objasniti, oni znaju udaljenost sa koje se gleda, visina, itd...Smart nista posebno. Nikada nisam uzela preko njega da cackam po netu. E sada ako nije velika razlika u ceni uzmi zbog deteta. Mada u spavacoj imamo tv koji nije smart, kupili kabal sa netom, ukljucili u tv i eto ti smart. 

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Televizor
17.1.2019 8:50:40   
Maraj
Mi uzeli skoro LG 52" smart naravno. Odlican je
Ja bih uvek uzimala smart. Imam izlaz na you tube. Zbog dece. Pustim im pesmice. Tv se povezuje sa mojim telefonom. Tako da ja najcesce pustim na tel.neku muziku i prebacim jednim klikom sliku na tv. Tv ima u sebi i hbo aplikaciju.Tako da na hbo pustam filmove, crtace. Ma tv mi je pravi smartićuser posted image


< Poruku je uredio Maraj -- 17.1.2019 8:52:07 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Televizor
17.1.2019 9:05:58   
jess021
Mi imamo smart i uopste ga be koristimo, tako da me neko pita ja ne bih uzimala smart ako je velika razlika u ceni. Sem youtube-a nista drugi koristili nismo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Televizor
17.1.2019 9:13:45   
Maraj
Jess nama je ranije nestajala kablovska. Desi se. Ovako pustam sve zivo na tv-u i kad nema kablovske user posted image
A mm prati serije na HBO aplikaciji. Ima i filmova i crtaca.
Ja bih uvek uzela smart. Tehnologija napreduje....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Televizor
17.1.2019 9:49:41   
gagana83
Ja napisala da je nas Philips, a nije, Sony je user posted image 40 inca, smart. Ja skoro svakog dana na njemu pustam muziku preko You Tube-a. Da je neophodan - nije.
Za crni petak je u Emmezeti bila neka akcija, mila majko sta su televizora prodali. Neki veliki LG smart bio na akciji, dok smo cekali u magacinu da preuzmemo police, desetak TV-a je izaslo.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Televizor
17.1.2019 11:15:12   
Maraj
E mi smo nas uzeli u emezeti ali za vreme prvenstva u fudbalu. Letos.
Bio je preko 100 000 a mi ga platili oko 20 000 manje

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Televizor
17.1.2019 12:03:44   
milicicak
Ne znam, ok su mi te smart opcije na tv ali nisu nesto presudne. Nama su svakako laptop i tablet skoro stalno bili povezani na stari tv tako da nije neka velika razlika.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Televizor
17.1.2019 20:12:01   
IvanaSK RR
I ja imam Teslu. Nemam pojma da li je smart. Prikljucen nam je soni na tv pa preko njega gledam filmove, serije, you tube...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Televizor
17.1.2019 23:01:15   
dunja RR
Hvala vam žene, sutra idem do radnje, nadam se da ću izabrati i završiti sve.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Televizor
19.1.2019 17:49:55   
dunja RR
Bila sam do radnje, sve proučila htedoh da vam pustim linkove, mislila sam da mi je dečko iz radnje pustio na mail, ali sada vidim da nema.
U ponedeljak ću kupiti, elem bila su neka 2 između kojih sam se dvoumila, Panasonic smart 43 inča, on je 50.000 rsd, i Samsung smart 43 inča, on je 49.000 rsd, Dečko prodavac (kupovala sam već kod njega, i uvek odlično preporuči) kaže da najmanje relkamacija imaju na Panasonic, tako da mislim da ću njega najverovatnije. Lg sa identičnim karakteristikama je bio nekih 9.000 skuplji.

Mnogo mi veliko izgleda ekran inače, ali ipak mislim da je bolji od 32 inča, nadam se da neću pogrešiti.
40 inča dimenzija ima samo kod niže kategorije tv-a, kako je oni vode, fox, Vivax, i sl., mada ni ne primeti se razlika sa onima od 43 inča, obe dimnzije ekrana su mi velike, biće nam sigurno neobično u početku.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.1.2019 17:59:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Televizor
19.1.2019 18:04:49   
dunja RR
E da, garancija im je na sve 2god, baš malo. Kažu da samo oko Nove godine brendovi dignu na 5, pa posle spuste opet na 2g.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Televizor
19.1.2019 18:25:52   
Maraj
Dunja mi imamo i Fox smart tv. I on je odlican. Valjda se sklapa kod nas koliko sam shvatila

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Televizor
21.1.2019 18:13:28   
dunja RR
Evo, četvoroumim se, iste karakteristike imaju, svi su ta neka nova generacika 4K sa najboljom rezolucijom, svi su smart a i ostale karakteristike su im iste.
Sony standardno najskuplji. Ako se neko razume neka javi, prodavac svaetuje Panasonic.


SONY

LG

SAMSUNG

PANASONIC

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Televizor
21.1.2019 22:22:14   
dunja RR
Uzela Panasonic, biće valjda ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Televizor
24.1.2019 14:57:09   
dunja RR
Ja baš imam sreće sa tehnikom, zvali me danas iz Gigatrona, kažu ovaj TV su mi danas poslali, ali je od danas na akciji, pa plaćam po sniženoj ceni - 6.000 manje od pre neki dan. To mi se desilo i sa klimom pre godinu i po, nešto baš puno jeftinije sam platila, vratili mi novac, da li 150 ili 200 eura, jer je bila skupa klima, Micubiši, pa su meni pdv odbili kada sam plaćala, nemam pojma zašto.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Televizor
24.1.2019 15:01:29   
Maraj
user posted image dunja
I sa letovanjem si slicno prosla user posted image
Sto mm kaze, da igras loto user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Televizor
24.1.2019 15:07:20   
dunja RR
Jao jeste, prošle godine user posted image

Baš tog dana kada sam uplaćivala vlasnik hotela samo taj dan dao popust 120 eur ja mislim, neka lepa cufra je bila.

A za klimu su mi vratili pare na moj račun, totalno sam se zgranula, jer je u ugovoru stajala cena 600 i nešto eur, toliko je bila klima i toliko sam platila elektronski. kad ono posle par dana, meni od njih leže uplata 150 eura ja mislim. Ja ih zvala da im javim da su pogrešili, kažu oni PDV 20%, po zakonu vraćamo, i dalje mi nije jasno zašto user posted image jer to niko nije spomenuo prilikom kupovine.

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.1.2019 15:09:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Televizor
24.1.2019 15:52:12   
Ana RR
Dunjči extra user posted image a za klimu su možda odbili ako si plaćala kao pravno lice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Televizor
24.1.2019 15:53:13   
Maraj
Da nisi preko firme kupila pa ti zato vratili pdv...
Ma i bitno da su vratiliuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Televizor
24.1.2019 16:36:30   
dunja RR
Ne ne, plaćala sam kao fizicko lice.Kao pravno lice da sam placala imam samo ja pravo da odbijem tj. moje knjigovodstvo kod tromesecnog obracuna pdva, ali samo na stvari koje su neophodne za rad, tipa racunar. Tu klima ne ulazi. Ovo sto su odbili pdv je bilo nesto po zakonu samo na rashladne uredjaje, ali pojmam nemam zasto. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Televizor
24.1.2019 16:39:08   
Ana RR
Kad budemo kupovali klimu za sprat zovem te da mi kažeš koja je to radnja user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Televizor
24.1.2019 21:47:56   
dunja RR
Važi Anči user posted image

Ja sam nekako i dalje ubeđena da su oni nešto pogrešili, ali sam ih odmah zvala, da proverim tako da mi je savest čista.
Rekli su da tako mora, vratili pdv i to je to.
Nigde prilikom kupovine nije pisalo, da se pdv vraća, pisao je lepo ukupan iznos za uplatu, 60 i nešto hiljada, i to je tada bila na akciji, inače je bila oko 70.000 i nešto.
Tako da sam je na kraju platila malo jače od 400 eur, klimu koja košta inače 700 eura.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Televizor
25.1.2019 13:14:23   
gagana83
Dunja, bas te oce, da ne kazem *enja! :D

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Televizor
27.1.2019 17:55:29   
Sanjalicaaa
Mi otkad smo se preselili nemamo tv. Evo vec dva meseca 😀Kao kupicemo dok se mm smisli koji zeli, ali realno super je bez njega. I ovako ga rekto ko gleda, sluzi samo za crtace. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here