|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 14:44:50   
Rosita
Janče, nije te bilo.
Izem ti paracetamol. To ga drži sat do dva ako i obori. Evo ga 39.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 14:51:48   
Ivanka 75
A ja ga bas zato i ne volim, ispade mi brufen zakon😔

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 14:53:31   
Rosita
Ma brufen je majka. Al nezgodno kad povraća 🙁. Bolje koga radi paracetamol. Meni on pomaže, al mojoj deci ne.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 15:05:07   
jance
Jeste. Brufen je majka. Jos ako imas neki iz inostranstva.... brze deluje. Nasem treba i do 45min da proradi a recimo grckom Ibuprofenu 20min najvise. Cak i madjarski je brzi.
Paracetamol jedinonzbog Ogija moram jer se astmaticarima brufen ne preporucuje.

Inace Ogi me zvao iz skole, sa telefona profesora slovackog! Da mi javi da dodjem po njega jer ima grip 🤔
Bio je od 8 u boravku, ide posle podne u skolu. Sreca pa nisam spakovala sebe i bebu i otisla po njega - tacno bih ga ubila! Poslao mm zaovu da izvidi situaciju, kaze nista mu nije! Nego su u boravku pricali o gripu akonto trenutne situacije sa virusom i spomenula uciteljica da je jedan od simptoma gripa i kasalj a on kaslje od sinoc pa je naravno sam zakljucio da ima grip i da mora da ide kuci a ne na nastavu. Kako je uspeo da obrlati profesora slovackog to mi totalna nepoznanica. Da on kao odrastao covek ne konta da ga ovaj farba, nije mi jasno...
Kad se nesto desi u boravku, onda zovu uciteljice a ne deca. Ovaj dao Ogiju da zove. Zju!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 15:19:23   
Rosita
Jao janče😁. Sad izvidi je l hteo da eskivira ili je malo uplašen. Moj D je čuo koješta o gripu na tv i ceo dan viče ma nemate vi grip, neću da imate grip i td. Skapirala sam da se uplašio od onog što je čuo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 15:50:03   
Maraj
Jance user posted image pa sou s njima
Meni L slinavi. I kija. Vec mu je nos crven. Jel dajete vi sta deci za zaustavljanje sekrecije? Prsnem mu povremeno i marisol da ocisti nos.... po svemu sudeci, nema ni sutra vrtica...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 16:29:27   
vonavoj
Aerius dajem.Popila sam brufen,skuvala kafu,zgazena sam..Ivanka,pa strasno za devojku..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 16:32:21   
vonavoj
Nema nam pari?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 17:01:29   
pari
Nikako da se javim...Bila mi mama da cuva T, ispratili nju pa sad cekam M da dodje...


U centru ne znam ni sama kako je bilo. Prvo smo cekali 1h jer su oni bili u strajku (a nisu nam ni javili!) pa smo onda pola sata bili tamo. Postavili par pitanja,nesto rekli i to je to. M je bio ok. Ne znam stvarno sta su hteli jer nista specijalno nisu pitali ni pricali... 
Vidim da vas je puno bolesno 😔 Rosi,kako ste? Von? Ivana? Ana, kako je M? Suzi, bas mi zao sto si se tako potresla...dobro je da je sve u redu! 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 17:16:16   
bebilule
Pari, zato sam i pitala hoce li raditi njihov tim ili vjestak. Jer kad angazuju vjestaka da da procjenu, rade se testovi licnosti, inteligencije... Svasta nesto.
Maraj, ja ne dajem nista iz apoteke. Cim proslinavi ukljucim mu kapi od luka koje sama pravim, ostavim caj od majcine dusice, ruzmarina i kamilice u sobu, stavljam mu nekad i mast.... Znam, ja sam ko kakva baba, ali pomaze. A to mi je najbitnije da mu se ne bi na grlo spustalo. I onaj sirup za kasalj je dobar jer ima i zalfije koja djeluje na grlo. Uglavnom, baba pa to ti je. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 17:21:06   
Duškić
Ma nama paracetamol slab, nista. Inace zivnuli smo.
Ivana, Rosi,von...svi bolesni ne mogu da nabrajam..sto pre da prodje.
Suzi, i jeste da se dobro nasekiras, ali super si .
Bas je vreme za spavanje samo.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 17:26:56   
Ivanka 75
Pari, jel vam to prvi odlazak u socijalno? 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 19:05:59   
Ana RR
Kako ja sebi zakomplikujem život user posted image nešto sam čačkala i uspem da sinhronizujem accounte - moj i moje šefice iz UK user posted image odjednom mi se pojavili svi njeni bookmarksi user posted image jao majko mila. Ona se smeje a ja se jedva ispetljah user posted image kaže ne brini, moj život nije tako uzbudljiv user posted image a najbolje je što ja vidim njene a ona ne vidi moje. E pa nisam normalna, majke mi.

Pari user posted image jedva čekam da ti se reši ta situacija pa da daneš dušom barem malo.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 19:13:06   
Ivanka 75
Ana hakerka 😊
Cekam mm da dodje sa roditeljskog i donese prvu djacku knjizicu sa svim peticama pa da se pocas_timo! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 20:13:57   
Maraj
Ana oces i nas da hakujes user posted image
Vece mame. Ja uspavljujem S. Necu L ni sutra u vrtic.
Nema ljise...
A milicicak, jel ona danas pocela da radi?
Pari, i sta sad? Sta kazu?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 20:32:09   
vocicana
Joj koliko se toa izdesavalo... Dobrovece, prihajala sam na posao, ne bas sa mnogo volje, ali evo kapšlje treca pa do jutra nema jos mnogouser posted image
Pari, za Brufen i Paracet, ja grcki imam, odlican i jedan i drugi, ne zna se koji je bolji. Od tog Paraceta, dete je za 10 minuta bez temp. Danas je nesto ubeleo ali je ok ovako. Isli smo na prvi preventivni pregled kod zubara, svi su nam zubici zdravi, pa da bredjem u FebRRuarski bar da kuvam kaficu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 20:47:38   
Maraj
Gde kupujete te lekove? U Grckoj kad odete na more ili kako?
Mene S i dalje maltretira
Nikako da zaspi. Raspricala se...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 20:50:17   
vocicana
Da da, mi prosle godine nismo bili na moru zbog selidbe , mada smo kao hteli ali mali dobio upalu pluca. Ja sam zajahala ove moje doktorke sa odeljenja, pa mi je jedna donela sve po dva sirupa a narucila sam i Counter pain, kremicu odlicnu sa kamforom za bolove. dAKLE KOGA BOLI KICMA, ZGLOBOVI, TOPLO PREPORUCUJEM.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 20:51:05   
vocicana
Grcki Paracet ti je Depon, zaboravih da napisem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:18:56   
Ana RR
Ja sam do skoro imala kanadske sirupe (i brufen i paracetamol) za Marka, ogromna razlika u odnosu na naše.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:22:25   
Rosita
Koliko treba da amoksiklav ode iz želuca gde treba? N je pola h posle povratio. Non stop od kašlja povrati :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:23:33   
Maraj
Voci znaci depon trazim u apoteci? I sta pise, jel traje 28 dana od 1.otvaranja kao i ovi nasi sirupi? (Panadol baby)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:25:40   
Ana RR
Rosi, trebalo bi da je ok. Nemoj mu ponovo davati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:30:48   
smeško
Rosi, 15 minuta

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
11.2.2019 21:41:34   
suzi kju
Rosi tako, 15-20 min otprilike nemoj ponavljati nikako dozu.
Inace ja sam bas u minus fazi, drugarica jedna me mnogo povredila veceras, preplakala sam celo vece, bas se osecam grozno. Poterao me neki maler zadnjih dana izgleda. Uzasan je osecaj kada u trenutku shvatis da vise sa tom osobom neces moci da se druzis, da vise nista nece biti kao pre, bas sam se rastuzila, pisacu vam neki dan sta se desilo, nmg sada,Sad sam se istusirala, smirila se i odoh da spavam.Laku noc drage mame 😊

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here