|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:13:52   
smeško
Ne sudim. Prokleti stres.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:16:22   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: pari

Duva stravicno.necemo danas napolje sigurno...


Rosi,kako ste? Ivana, tebe bas dugo drzi 😔 Ljisho,svaka cas_t za istrajnost! Ja treba da dobijem ovih dana,samo mi se slatko jede... 



Ja dobila. Jos mi veci uspeh zbog toga.
Ja uspavljujem P. Krcka se rucak. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:47:44   
jance
Tacno cu poceti da verujem sveki kad kaze da su bebe nervozne kad napolju duva vetar. U stvari ja sam verovatno ta koja je nervozna pa i ona oseti. Pojma nemam kako cu sve danas postici. Ne smem bebusku da vodim napolje po ovakvom vremenu, oduvace je sve sa kolicima. A moram u radnju, po decu, da snimim volicu i kod zubara. A mm danas ima apsolutni haos i ne moze da je cuva. Mozda cu pomeriti zubara.... 🤔

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:52:04   
Misha i Ljisha
Janci ja sam mislila da odemo peske do radnje, medjutim nema sanse. Toliko duva da ja ne mogu da disem kad mi vetar duva u lice. Odustadoh i obavili smo sve kolima.

I moja sveki kaze da su bebe nervozne kad duva vetar medjutim P je danas kud i kamo bolji nego juce. Juce je bio haos.

Idem da uradim nesto za novi Njuzleter i da pogledam mailove bar dok spava. Mada D hoce da se igram s njom. Dosadno joj je

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 12:57:13   
vonavoj
Smesko,jel imas sarlah?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:06:09   
jance
Mogu i ja vecinu kolima ali ne mogu sve. Moram sa njom da stojim u dvoristu skole i cekam Ogija da izadje, tu se uvek parkiram jako daleko pa i do skole imam kasanja, a i do ZOV ambulante fde god da parkiram moram da prosetam dobrano. Oprala sam sad zube posle rucka u veri da ce se beba ukomirati pa cu moci da odem pre kupljenja dece. Mm onda samo uzme monitor i radi dole dok beba spava. Ako ne uspe - nazvacu pa cu pomeriti. Nema mi druge.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:12:11   
Šmizli
Zdravo zene,5 sam mesec i primam cleksane.Medjutim u domu zdravlja nisu u mogicnosti da mi pruze uslugu pa sam morala da kupujem i saljem racune za refundaciju.Prvu turu sam poslala i sve je u redu stigla je uplata.Medjutim drugu turu od 30 kom a 20 000 din sam poslala stiglo mi je resenje da se 16 000 usvaja a 4000 odbija kao NEOSNOVAN.Jel zna neko da mi objasni o cu se to radi.A svi su racuni bili regularni.Hvala 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:13:24   
Misha i Ljisha
Haha dok beba spava. Ako ti beba po danu spava kao moj P nema sanse da ce covek ista uraditi😂 Evo drzim ga da bi spavao. Mail samo otvorila. Ni pogledala nisam. 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:17:06   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Šmizli

Zdravo zene,5 sam mesec i primam cleksane.Medjutim u domu zdravlja nisu u mogicnosti da mi pruze uslugu pa sam morala da kupujem i saljem racune za refundaciju.Prvu turu sam poslala i sve je u redu stigla je uplata.Medjutim drugu turu od 30 kom a 20 000 din sam poslala stiglo mi je resenje da se 16 000 usvaja a 4000 odbija kao NEOSNOVAN.Jel zna neko da mi objasni o cu se to radi.A svi su racuni bili regularni.Hvala 


Šmizli, prebacila sam tvoj post u odgovarajuću temu KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:26:20   
suzi kju
Dan mame, ja cekam kraj radnog vremena pa da bezim kuci, po decu i da uzivamo kod kuce, ne znam gde bismo mogle popodne da skitamo smislicemo nesto.
Ne smem daleko, treba masina da mi stigne danas. 

Moja deca su imala sarlah, neko je pisao, ab th, i kontrola urina jednom nedelje, tri nedelje zaredom. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:47:40   
vonavoj
Suzi,pitam jer kaze ds urin nije dobar,imaju streptokoke u brisu,to je to..samo da li bas sarlah bio ili samo koke,ne znam.Sta sve mi zeno mozemo da stignemo,u pola 12 po T u skolu,pa u Maxi sa njih dvoje,pa po J u pola 1, i evo rucak gotov,nunam malog i da rucamo. I ziveo ekpres lonac,hahaha.Napolju bas duva,nije ni za gde.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 13:54:12   
Duškić
Ma kakvi, ko ne mora napolje , bolje da ne izlazi.
Ja moje nisam izvodila van a evo kukaju da izadju.
Muz ide na slavu kod rodjaka, a frajer ljut sto necemo deca i ja sa njim.
Oni i tako prehladjeni jos da ih vodim a tamo 90 % pusaca i sad virusi JOK.user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:08:34   
vonavoj
Volim te frajere😁😁😁bez mozga! I onda kao sto si partibrejker..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:11:38   
vonavoj
Tako moj radi isto..fiks ideje.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:15:20   
IvanaSK RR
Smesko, sta se desava?
Ja isla da zavrsim kupoprodajni ugovor za auto. Sad mi ostaje jos porez, u Grockoj. Dalekooo, a moracu sigurno dva puta da idem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:19:34   
jance

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Haha dok beba spava. Ako ti beba po danu spava kao moj P nema sanse da ce covek ista uraditi😂 Evo drzim ga da bi spavao. Mail samo otvorila. Ni pogledala nisam. 


Evo je ukomirala se. Ako ostane tako da spava jos pola sata tacno cu da se isunjam iz kuce i da mm proturim bebifon kroz prozor i nestanem. Pa ako se njemu probudi sta da mu radim.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:22:42   
Maraj
Bebi ...nisam znala....
Smesko sta se desava?
Rosi jeste li bolje?
Pari tako je i moja prijateljica otisla u Nemacku. Zdravstv.radnik. Al sad kuka, kad dodje kuci-sama. Deca u bg-u. Doduse velika su. A ona tamo....ne znam..tesko je to. Jedan zivot se ima..jbg kad zivimo i radimo za mizeriju od plate....nije ni cudo sto se sve raspada

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:24:15   
Maraj
Jabila do dz sa S. Za 2 nedelje na vakcinu. Nije dala dr da je pipne. Plasi se nepoznatih. Vristala tamo ko blesava

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:32:56   
smeško
Von, streptokok kod nas, kod J urinarna. Dobili smo zeleni uput za Tirsovu. Krenuli.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:34:25   
Maraj
O boze smesko.... kako je on

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:43:40   
vonavoj
Aha,a znam da se u kod sarlaha urin kontrolise,pa sam pobrkala,a koka je isto sarlah..nista vam dr nije rekla,samo dala uput!Aj da bude sve ok.Danas sam saznala da jedan mali od 3 meseca,ima anomaliju mokracnih kanala,pije antib od 7og dana.imao temperaturu..i morace jos dugo da pije..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 14:44:34   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maraj

Jabila do dz sa S. Za 2 nedelje na vakcinu. Nije dala dr da je pipne. Plasi se nepoznatih. Vristala tamo ko blesava


Kako tako brzo..nama rekla da nema 3 meseca vakcine posle boginja..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 15:02:12   
Maraj
Pojima nemam von. Rekla je da ce samo zlezde da joj napipa. Al iva se drala ko blesava. Rekla nam je kad je dobila boginje da cemo za mesec dana. Ona dobila boginje 11.1. Sad je tacno mesec dana od dobijanja. Znaci sa mesec i po ce vakcina.
Gledam i ptijateljica iz porodilista...isto joj cerka dobila boginje. I uredno vakcinisana kad su prosle.
A vi ste odlagali?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 15:33:55   
smeško
Maro, nama je, kada je N prelezao varicele, rekla da sacekamo da prodje minimum dva meseca odkako se oporavio. Ali oporavio u smislu da je dobio opravdanje za skolu.Von, znam za profilaksu u slucaju anomalija ili refluksa. To me i na smrt plasi, ne infekcija.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
12.2.2019 15:40:55   
smeško
Da dodam, Maro, da posle boginja, kad je krenuo u skolu, jos 20 dana min nije smeo da ide na fizicko, kosarku i da se bilo kako zamara. Mislim da vam je to kratak period.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here