|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 20:39:50   
suzi kju
Dobro vece i laku noc, nema vas ne piset_e 😊


Da vas pitam, da li na sajmu turizma se uplaćuju odmah letovanja ili se recimo dobiju neki vauceri za npr neki popust i tako to, ili se kaparise nesto, ili su to samo klasika ponude? Nisam bila na sajmu turizma nikada, ne znam kako funkcioniše 🤔

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 20:43:47   
Sanjica26 RR
Suzi, to pitaj u temi Letovanje. Danas je ceo dan aktivna ta tema. :) 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 20:47:15   
bubulence
Sanjice ti si trebala biti policajac 😁


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 20:53:18   
Sanjica26 RR
Dobro vece.

Mi smo isle da se druzimo kod T drugarice. Sad vecerasmo, pa cemo jos malo na spavanje. Deca slazu sa mm lego. 
Danas smo imali aktivan dan. Gledali smo neki stan. To cu odgovarajucoj temi. :D




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 20:54:33   
Ana RR
Dobro veče user posted image šta se radi? Ja čekam da strpam dete u krevet pa i ja da se sredim za spavanje. Jedva gledam a u kući toplo pa sam skroz ošamućena.

< Poruku je uredio Ana RR -- 19.2.2019 21:12:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:19:47   
Maraj
Suzi taj sajam se sveo na sarenu lazu....imas povoljnije uslove i pre sajma. Nemas nikakve vaucere. Cesto je to reklama za agencije...neki dodju i bez cenovnika ...
I laku nocuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:37:06   
jess021
Dobro vece! Kod nas danas turbo. Jutros isle napolje, nesto obe bile nervozne, L se zalila da je boli uvo, dobila kapi. M opet imala temp, vadili krv, crp 2...valjda vise nece imati.

Sve je mm obavi jer sam ja malopre dosla s posla, a tamo ionako od mene bila slaba vajda, sva sam rasejana. ..
Ivana, kako ide voznja? 
Pari, ima li sta novo kod vas?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:45:19   
bebilule
I ja da se tuspasim (sad ce mi jess reci da me niko ne razumije). :)  Nadam se da je bar Emica cula za ovaj oblik Tu spasim iz zmurke. Kod nas se odomacio.


Ja sjela, M spava. Mislila sam da jedem, na kraju sam uzela casu piva. 
Sanjice, da rijesite stambeno pitanje uskoro! 



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:48:22   
jess021
Ahahaha. ..ni objasnjenje ti bas nije sjajno...tu spasim iz zmurke. ..nek se javi ko razume.

Bebilule🤗

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:53:28   
Ana RR
Razumela ali sam morala dva puta da pročitam user posted image user posted image

Jess, pa nikako da se oporavite skroz. Mice male user posted image

Jao žene, kako me boli levi guz user posted image zveknula sam se u vrata svom snagom. Ne mogu da sedim kako treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:58:18   
bebilule
Svi kod mene na zimovanje i popravni!


Ana, neka ti muz privije neki oblog. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 21:59:54   
Ana RR
Već se ponudio ali imala sam plan da zaspim ranije večeras user posted image no što bi rekli - teško žabu u vodu naterati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:01:32   
Ana RR
Inače, on je gore u potkrovlju a ja sam dole, i dopisujemo se user posted image savremeni brak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:03:15   
Sanjica26 RR
Jess, za decicu je bas naisao tezak period. :(



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:08:45   
bebilule
Ana, meni to lici na neke tematske veceri. Ono igrice i tkt.


Cuti jess, i za ovo Tu spasim ne bih znala bez tebe. Ja znam samo za tuspasim. Ana, idi se tuspasi na sprat. 
Joj, odoh spavati. 
Laku noc mame. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:10:47   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Inače, on je gore u potkrovlju a ja sam dole, i dopisujemo se user posted image savremeni brak user posted image


Hahaha!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:29:02   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja sam se danas "odbila" od spavanja sto se kaze. Jos me mm pustio i popodne, odvalih skoro 3 sata. Naravno sve to da bih mogla da radim. Hvala mu jer bih veceras radila i da se nisam naspavala. Inace P je prvi put u svom zivotu zaspao posle 20h user posted image Doduse meni je idealno tacno 20 ali i ovo je ok. Iz sobe sam izasla vec u 20:20 tako da mi je to ok. Samo da odrzimo aj tempo. 19h mi je prerano da ide u krevet.

Sutra trening. A mozda cu i do mojih. Ako mama bude voljna da cuva P dok ja radim jer nema sanse da veceras zavrsim sta sam naumila, moracu i sutra dobro da potegnem. Do petka treba da zavrsim a u cetvrtak idem sa P kod neurohirurga.Jako se plasim ove kontrole. Postale su mu izrazene kosti glave sa strane pa se bojim da se nije stvorio "sav" izmedju kostiju i da ce morati na operaciju. Jedva cekam da to zavrsimo i da mu premere glavicu da li raste. Ovo sto ja kuci merim mi nije merodavno. Brige brige...

Odoh da malo budem produktivna

Jess nadam se da ce curice brzo da prebole.

Pari ima li kakvih vesti o odluci? Jel ti tesko? Mislim na tebe cesto jer znam da si sama. Rosi, nije ti los plan samo jos negde da uglavis spavanje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:39:31   
Rosita
Samo to, ljišo!
Mrtva sam vala. Ubitačan mi je tempo kad D ne ude u vrtić. Mozak mi vri, umorna a ne mogu zaspati i da hoću. 
Nadam se da će biti sve ok ljišo. Možda se to tebi i čini. Puno ga zagledaš.
Tuspasim- zapljunem? Nikad čula.
Jess, i tvoje su nešto malo- malo pa bolešnjikave. Miša mu. Da što pre prođe.
Svima laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:44:23   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ana, meni to lici na neke tematske veceri. Ono igrice i tkt.


Cuti jess, i za ovo Tu spasim ne bih znala bez tebe. Ja znam samo za tuspasim. Ana, idi se tuspasi na sprat. 
Joj, odoh spavati. 
Laku noc mame. 


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 22:59:27   
jess021
Ja evo se pozavrsavala i legla u dnevnu, sad cu da predjem u sobu.


Nadam se da ce od sutra biti bolje. Mama ce lipsati ove nedelje sa nnjima, moracu joj platiti prekovremeno😂
Nesto me boluckaju jajnici, ovulacija garant. 
Zene, lepo spavajte!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
19.2.2019 23:03:05   
mama Jo
Dobro vece i laku noc.
Tek sad vidim da post od popodne nije objavljen 😏
Ja sam pocela sa prolecnim raspremanjem stana, tako da sam mrtva umorna evo vec drugi dan, ali mi jako prija ovo vreme, jedva cekam da izadjemo napolje.
Ljubim vas sve i samo da decica ozdrave 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
20.2.2019 8:30:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jess, kako su deca?
Ja nisam povukla macu iz vrtića.
Rosita, Von, kako ste vi?
Pari, mislim na tebe.
Sve vas ljubim ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
20.2.2019 8:47:05   
Maraj
Jutro
I ja da se zapljunem user posted image
Ivana jesi ti bolje?
Ni ja nisam povukla L iz vrtica al vidim kad dodjem po njega da ih je oko 4-5 . Sad koliko dece ode dok ja ne odem po L....ne znam. Al ranije je ostajalo oko 10-ak dece kad ja dodjem po L.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
20.2.2019 9:01:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Mene probudila losa vest. Moje spavaju.
Sad cu u tisini da doruckujem i da stavim supicu da skuvam. Lazanje su ostale, ali moracu da dodam jos nesto. Bas su im se svidele.
Mi od sledece nedelje startujem sa vrticem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
20.2.2019 10:57:41   
pari
Sanjice,drzi se!


Hvala vam drage sto mislite na mene! Ja nekako idem dan za danom...nema jos nista novo i nece biti jos sigurno 2-3 nedelje jer sad cekaju izvestaj iz vrtica pa ce tek onda da pisu svoj izvestaj koji salju u sud...oteglice se ovo prilicno...ali sta da radim,tako je...
Njih dvoje su mi mnogo slatki,poceli su kao nesto da se igraju...ona ga hvata,on bezi (po krevetu,posto ona jos ni ne puzi),smeju se...To mi daje snage mnogo
Ljisho,nadam se da ces zavrsiti sve danas. Probaj da se ne brines unapred oko P...znas i sama da od briga nema nista (to i sebi ponavljam non stop)...Rosi,kako ste?Jess,kako su devojcice?Von,kako glava?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here