|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 10:04:51   
vocicana
Dobro jutrooo, divan dan, ja moram u akciju, samo da se javim. Anci, neka si se uspavala, vazno je da nisi I smenu prespavalauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 10:21:55   
bebilule
Ja čekam pauzu da jedem nešto - skapah. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 10:23:18   
jess021
Jutro i od mene!!


Napolju je divan dan, nasoj Ivani rodjendan! !
Smizle su kuci sa babom, ja na poslu. Sutra cu popodne pa cemo prepodne malo napolje. 
Jedva cekam sledecu nedelju, idemo na zimovanje 😊
Ja o spremanju necu ni da pricam, izludi me😑


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 11:25:05   
IvanaSK RR
Jess ❤️❤️❤️
Meni je maca u vrticu, a sin je naporan kad nema skoleuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 11:58:14   
pari
Ja sam danas nesto bljak...neki nemir osecam...


Izasle smo napolje pre 1h...lepo je bas

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 12:08:52   
Rosita
Dobar dan.
Žao mi je von, emice, pari. I ja sam bezveze. Evo lakše mi je malo napolju.  Izašli pre 2 h, N kod dr, još ima sekreta da eliminiše. D uživa, igra se, pun parkić. I ja sam zakazala dr za sutra za sebe, ipak. Nisam još kafu popila. N spava u kolicima, neka ga.
Grlim vas.
Ivana, 🎂🎂🎂🍷🍷🍷, sve najbolje!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 12:53:37   
smeško
Dobar dan svim mamama!

Srecan rodjendan, Icoooo!!!! Sve najbolje ti zelim!!!
Devojke, ne nervirajte se zbog gluposti, sve su to samo stvari i sitnice. Meni preskace srce od subote. Volela bih da i mene ne nervira more gluposti umesto par realnih problema... Cuvajte se na vreme! Ljubim vas, odosmo napolje!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 13:23:23   
Maraj
Ivana srecno user posted image
Mene noge jako bole...od kolena na dole. Valjda unutrasnje veneuser posted image
Malo sam peglala. Taman ispeglam sve za par dana tona vesa kao da nisam nedeljama peglala...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 13:43:44   
smeško
Ja peglam nocu. Osecam se isto. Imam tri korpe za suv ves koje me pune sacekaju.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 13:47:16   
emicaa
Smesko i ja bih volila da me nerviraju gluposti,da me bar neki pravi problemi zaobidju.
Brat ima tumor,nakon sto smo Dora u ja bolovale tbc mislila sam da nas nista gore ne moze zadesiti.I eto naravno da moze.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 13:51:54   
Rosita
Emice, jako mi je žao. Želim da uspe to da pobedi! Ako ti prija, kaži nam više. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 13:55:47   
smeško
Joj, Emice. Da svisnes.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 14:09:34   
vonavoj
Joj,emice,strasno.I koliko puta kazem necu da se nerviram zbog gluposti,koliko ima ruznih stvari okolo,i dzabe..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 14:51:25   
pari
Joj emice, drzite se i borite se, bice sve dobro!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 15:09:55   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? Ja se ne dam sto se tice problema. Inace imam razlog da budem neraspolozena. A nista ne mogu da promenim.

Sad smo usli u kucu. Prvo smo set_ale nas tri, pa smo otisle po mm kolima da prozujimo sa njim. Trebalo je nesto da vidimo. 
Emi, znas da mislim na vas. :*

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 15:27:24   
bebilule
Emice draga, baš mi je žao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 16:57:36   
Milena18
Emice, držite se. Šaljem ti snagu i pozitivnu energiju.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 17:45:00   
jance
Joj Emice, dace Bog da ga pobedi!

Bebuska nece da spava, sad ce mi pet vristati uvece. Ali zato je Kika zaspala. Budna je od 8, bili napolju od 9 do 3. Bebuska spavala dva sata pre podne unutra pa onda jos sat ipo napolju dok su klinci vozili rolere. Mislila sam da ce biti manji saobracaj u ovom nasem vikend naselju ponedeljkom pre podne, posto je jelte ovo radni dan, ali vraga. Vise kola nego subotom posle podne. A vikend naselje je i pesacka zona. Ali dzaba.

Bebuska i dalje ima slince onako u dubini nosa, mogla bih ceo dan da joj izvlacim. Napolju se ne cuje li barem ja ne cujem napolju. I ne cuje se dok spava ili jede. Kontam da je zbog suvog vaduha u kuci Samnjila sam klimu za jedan stepen, i ukljucila jonizator na klimi ( sta god on radio) pa ce mozda pomoci.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 17:57:25   
emicaa
Samo da znate da su Sanjica i Ivana dva andjela na zemlji 😊
On ima tumor limfnih zlijezda,jod njega su se pojavili svorici na kapcima na koje on pola godine nije obracao paznju.Kad je konacno otiso doktoru radili analize,snimanja i na kraju otkrili da je to.Prima hemo,do sad je dobio jednu samo i ogromna je razlika,to cvorici su bas dosta smanjili.Doktori su prezadovoljni da je posle jedne hemo tako poboljsanje.Doktori su odmah rekli da je najblazi oblik i da se uspjesno lijeci.ali je to ogroman stres za sve nas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 18:09:35   
Rosita
Daće Bog, emice, biće dobro! Sve to zvuči dobro. Molimo se da sve bude kako treba i da ozdravi potpuno!
Ja evo kašljem iz petnih žila, zgrada se ori. Nek me posluša dr ipak.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 18:09:40   
Duškić
Emice, bice dobro.
Te proklete bolestine uhh..

Kako su decica?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 18:16:05   
Sanjica26 RR
Rosi, nek te poslusa dr.
Mene boli uvo i grlo ali mi se cini manje.
Uzela sam da zavrsavam neke poslove. T pored mene se podseca tablicu mnozenja, a Sofija cita u sobi.

Emiuser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.2.2019 18:25:07 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 18:20:31   
mama Jo
Dobar dan svima. Bas je bio lep dan danas, citavo jutro smo bili napolju sa drugarima, bas je prijalo.
Grlim vas sve da sto pre ozdravite user posted image
Stvarno treba cuvati sebe i svoje zivce, zivot je tako nepredvidiv, svasta se desava... samo da je zdravlja!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 19:00:45   
Rosita
Treba, treba. Nazalost, mnogi to ne primene dok skupo ne plate. Ja sam imala grozno iskustvo povodom zdravlja i oko tri godine sam se toliko nervirala sto je to tako, a nije trebalo... Trebalo je prihvatiti i ciniti sta mogu. I dan danas vucem posledice i kad god sam napeta prorade mi cari tog perioda i razne okolisne. Cuvajte se !

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
18.2.2019 19:58:44   
suzi kju
Mame dobro vece, danas sam s posla pocela da kucam post i nisam dovrsila i izgubio se.


Glava me boli, puca mi, dobila sam, bas sam bljaks. Deca su u krevetima, ja odoh pod tus pa cu i ja na spavanje. 

Zivot je zaista nepredvidiv, za tren oka se promeni stosta, tako da je zdravlje definitivno najbitnije, sve ostalo je nevažno. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here