|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 12:54:24   
vonavoj
Radila analize,krv savrsena..bila kod fizijatra..nista drugo osim nespavanja je problem..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:03:56   
Ana RR
Von, i mene boli glava. A inače imam glavobolje od detinjstva. Sreća pa migrenu nemam često, jednom do dva puta godišnje.

Trebalo bi proveriti protok krvih sudova, cirkulaciju... mene to zeza. Jedva čekam masažu sutra.

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.3.2019 13:05:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:23:24   
Rosita
Cao mame. Mi bili u parkiću, evo uspavljujemo se na sisu. Čak ni ne sisa, drži... Al ja popijem kafu i pogledam rr. Svako svoje :)
Noću, von, pari- sapatnice. Znate već. Samo što ja ni ne gledam na sat. Ja neko veče legnem u 10 sa D, a ostalih u 1 sigurno, kad ostanem sa mm budna. Desi se da se prvi put probudi u 1, ali to ako sam legla oko 1. Ako legnem oko 10, pola 11 sa namerom da se odmorim, odmah se budi. Premećem ga po sisi noću jer ne znam šta bih. Ujutru ako spava , spavam i ja, ležim, nikud ne ranim inače bih svisnula. 
D ima čist bris nakon ab, a moj je čist i bez ab. Doručkovala sam tortu. Pa sam opet pojela tortu i prženicu. Treba me umlatiti. Nekad sam brojala kalorije maltene 😂
Sanjice, kako je muž? Nezgodno sa tim pesklm :(
Bubi, srećno!
Ljišo, dobro da nije visoka T. Polako, biće bolje.
I mi sutra rođus u igraonici. Vodim ih, šta ću, neću ih držati pod staklenim. Evo D 3 n + nije išao u vrtić. U pon će, Bože zdravlja.
Lepo je dobiti nagradu. Ali što je mnogo... 
Poz mame.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:36:21   
Misha i Ljisha
Dva meseca dala mi komisija dva meseca. I rekli nema potrebe za kontrolni pregled

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:37:31   
Rosita
Uff. Bolje išta nego ništa. Ali očekivala sam više! Isto i mi nemamo kontrolni, tj.pravo na dalje.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:37:31   
IvanaSK RR
Mene zglob na ruci cesto boli. A vene su me bolele dugo posle porodjaja.Ide voznja. Danas sam isla na pumpu da sipam gorivo,i to na pumpu koja je bas na uzbrdici. Posle se vozala po brdu 😊 ponosna sam na sebe trenutno 😃

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:41:14   
mama Jo

Bravo Ivana, odlicno napredujes user posted image
Ljisho, i ja sam mislila da cea vise dobiti, ali dobro je i to, ja sam stvarno cula da su u NS dosta poostrili... ja nisam ni probala ovaj put jer sam bila prijavljena kod prijatelja u firmi samo zbog porodiljskog, ali cujem da neke zene nakon te komisije produze bolovanje na sebe, pa na drugo dete... svasta tu ima, nisam se udubljivala u problematiku. Kako je batke, je l' ima temp?

Bubi, jesi dobila rezultat?
Sanjice, kako tm?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 13:46:13   
IvanaSK RR
Hvala mama Jo 😘Ljiso,tek sad videh.. Jel si očekivala više?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:02:23   
Maraj
user posted image ivana
Ljiso i ja sam mislila da ce vise...nema poostrili su sad od 1.7.prosle god i u bg-u
Rosi i ja uspavljujem S na siki pa listam rr user posted image
Bila sam sa S napolje i sa mamom. Pa sam kupila mami patike za 8.mart user posted image to joj treba. Ona izabrala. I milinauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:05:41   
Maraj
Zaboravih....
I mene vene ubijaju. Od kolena pa na dole. Mazem hepatrombin. Bas me bole
Pocele pre trudnoce. I to na prelasku iz zime u prolece. A sad menesto ranine pocele boleti...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:05:52   
IvanaSK RR
Maraj,Ana idite u recepte,dobile ste nagrade ;) Hvalaaa ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:07:51   
Maraj

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj,Ana idite u recepte,dobile ste nagrade ;) Hvalaaa ❤️

Stvarno!!user posted image odoh da vidim user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:29:25   
vonavoj
Ana,i protoke u vratu sam kontrolisala..sve ok...ma neaktivnost i nespavanje..kad radim je sedenje za kompom,sad nosanje,nunanje,los polozaj..sklona sam tome..Ljisho,supee za 2 meseca!Rosi,sat nam je neprijatelj😁

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 14:51:37   
suzi kju
Dan mame ja sam bas u nekom haosu zadnjih dana, na poslu previse posla, onda zurim kuci, s muzem se sretnem na stepeništu, on odlazi, ppspremaj stan, kuvaj, set_aj s decom i eto.



Inace A mi je zaribala, evo posle 3-4 meseca kaslje nenormalno, veceras je vodim u dz, E kasljuca pa ce i nju da pogleda, ne pomaze Islandski lisaj sada, morace nesto jace. Evo je kao spava a ne zatvara usta od kaslja, mukica moja malena. 

Ivana super za voznju, samo polako. Ana vodi i mene na masazu, tako bi mi prijala. MiLj dobro je da si dobila makar i dva meseca, sada u Bg - u ne daju ni dan. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 15:11:44   
Rosita
Ja sam čitala jedan forum gde nisam član, baš se aktivno pisalo na temu produženja. Ma baš slabo produžuju! Ali ko ima stvarno razlog produže. Uz puno sreće, ipak. Meni su dali 3 m.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 16:13:14   
bubulence
nisu mi gotovi rezultati, idem ponovo u ponedeljak popodne.
Ljiso, ako imas dobrog pedijatra, mozes da izvuces jos mesec, dva... 15 dana na P, pa 15 na D, i onda jos jednom tako... meni je pedijatar tako nudio, nego smo bili prijavljeni u NS, pa me smaralo to vozikanje do NS, cekanje... produzili mi jednom na 15 i onda sam odustala. a drugarica je sada produzila 2,5 meseca, tako po 15 dana na decu i 15 dana ona dobila od ginekologa... probaj...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 17:09:39   
Misha i Ljisha
Nije mm dobro procitao. Imam prava na dodatno produzenje. Meni je bilo jako cudno jer nasa dr koja je inace clan komisije mi rece da bi nam ona produzila bar pola godine. No videcemo


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 18:07:27   
Duškić
Mi doputovali. Skitali , dva dana, sad umorna. Da sredjujem decu . Bili i na ergelu kod Pozarevca i malo pokisli.
I klasika, deca se naspavaju u kolima i kao novi.
Da iscitam sta se radi..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 19:13:05   
eca89
Kad se zavrsava nagradna igra😤?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 19:41:45   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: eca89

Kad se zavrsava nagradna igra😤?

user posted image Meni je samo simpaticno sto ucesnica ima bas "sistem" podizanja tema. ne pita se koju temu nije digla vec onako sistematicno to radi i ne komentarise nista sto nije van tema. Zato skidam kapu.

Elem P danas temp, dadoh cepic. Veceras temp stavih cepic. Jadnicak bas se muci. Evo cekam da mu spadne temp pa da se opustim i malo radim. Sef me zvao oko 6 a ovaj se drao morala sam da mu kazem samo da cu ga zvati kasnije. Nista ga nisam culauser posted image

Nema nam emice.

Ivana ma ti bre zeno razbijas heheeh ...

Duskic lepo, al sad decu treba poterati u krevete heheh...

Moji su na treningu. Ja cu sad prvo malo kucu. Al nista ne krecem dok malac ne bude ok.
Sutra casovi pola dana. Mm ce cuvati P.
Nadam se da ce nakon trece doze antibiotika biti ok P.

Idem da obidjem derana

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 20:04:25   
pari
Meni nije simpatican ovaj atak na forum i na teme...ne volim nista izvestaceno pa ni ovo...
Mene ledja jako bole...par dana sam je popodne nosila u kenguru i bas me bole...
Ljisho,svaka tebi cas_t kako sve stizes i toliko radis! Nadam se da ce P biti bolje sutra...
Meni sutra moji dolaze,a u nedelju svekrva...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 20:14:12   
Misha i Ljisha
Ja pari gledam kucu i mislim se trenutno smo na higijenskom minimumu. Juce sam 3 puta usisavala. U principu nema mrva dole popodovima, ali zato prasine svuda, sve ceka ribanje. Strasno. Tako da nij bas da stizem svasta.A osecam se vrlo cesto kao da me bicem teraju pa jurim. Pogotovo ujutru i uvece. Dan manje vise ali jutro i vece, sva se preznojim.

Evo pocela konacno temp da ide dole. Sad malo da se aktiviram

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 20:14:28   
suzi kju
A ja nekako nemam vremena da ulazim u druge teme, meni je ovaj tab uvek otvoren i samo refresujem, eventualno kad mi je dosadno pa udjem u neku temu ciji mi je naziv interesantan, ali to nije cesto.



J vodila decu do doma zdravlja, A je bas crveno grlo dobila ab, a E je ok zasad, dala mi je dr ab i za nju ali nisam rastvarala, pa ako krene da joj dam. 

J jedva cekam da deca legnu da spavaju, kpa ker sam umorna. A danas pustise platu, a meni manja dosta nego pre, kontam smanjila zbog broja dan u proteklom mesecu, ne znam uglavnom mizerija. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 20:35:34   
Milena18
Dobro veče, mame!
Ljišo, super za produženje. A možda će vam i opet produžiti kad prođu ta dva meseca, čim je vaša dr tako rekla.
Smeško, pitala si za gips. Jeste cirkularni. Nezgodno je baš, ali nadam se da neću nositi duže od sedam dana.
M gleda Petra Pana, iako uopšte nije za njen uzrast. Ništa ne razume, svaki čas mi postavlja pitanja, kao npr. da li je Petar Pan pojeo krokodilu ruku 😂

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
1.3.2019 20:52:53   
Misha i Ljisha
Milena samo ti to nosi. Brzo ce proci nedelju dana.
Hehe da li je petar pan pojeo ruku krokodilu. sjajno

Oko produzenja nista ne znam sve cu u konsultaciji sa nasom dr. Ali ta dva meseca su dovoljna za ove kontrole sto imamo vec zakazane. Obaska sto moramo jos gomilu stvari da zakazemo.

Ja sela da jedem kad eto ti njega al dobro brzo sam ga vratila u krevetac taman sam mu lepo izmerila temperaturu. Otvorila sam prozor da prodise.

Porucih D klupski duks. Pita mm da li da porucimo i za nas. A kao sta bi pisalo na duksu. Reko Guci (Gucunski je predugacko hehehe) pa smo se valjali od smeha. No samo smo njoj sa njenim imenom. A dres ima i tata.

Organizovala sam djake za sutra. ves masinu natovarila, sudomasinu, namestila krevete i sad na posao al taman ce moji stici pa ce me prekinuti. Pih sto mrzim prekide. Al ajd mozda nesto odradim

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here