|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 12:20:35   
Ana RR
Ajde, daleko mu škola user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 12:31:54   
milicicak


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milicicak,jel si zaspala?Ja odoh sina da vozim u skolu. Nisam ga do sada vozila pa mi malo frka 😃



Ma nisam ni sela za binokular 😂 tj. od jutros nisam sela 😂 ubice me papirologija, nisam ja za ovo ucila skole 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:44:26   
Rosita
Dan. Evo mi se uspavljujemo, klasika.


Mili, ta papirologija i ko je izmisli 😈. Ma i kad treba nešto da slikam, neku aktivnost, da dokumentujem, mrzi me i nisam onda celim duhom u priči.
Janče, nemoj je više umotavati, baš zbog motorike. Ja sam u očajanju par puta to pokušala kad je stariji bio beba, u prvih 2 m recimo. Nije bogznašta vredelo.
Ja ne moram ni da se čekiram, N sa mnom spava, kašlje, sisa...vascelu noć. Danju ga sisanje ne zanima. On bi lako ostavio sisu, čini mi se, videćemo. Noć nas koči.
Nego, je l vi nekad ostavite šporet na nekom minimumu i odete napolje? Jedna mama mi kaže tako stigne da bude van a da ima ručak, često. Kad sam rekla mm, kaže nemoj ni slučajno 😁.
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:49:02   
jance
Jao Rosi ja se bojim da nece uopste spavati ako je ne umotavam! Bukvalno imam napad panike pri samoj pomisli na to. Jednom ili dva puta sam je ostavila tako da spava, bila je budna za 15min i vristala bukvalno!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:52:09   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Nisam otisla na posao. Dobila sam temp. Mm je uzeo T i ode jos nesto da zavrsi u kancelariji.
Sad cekam da dodje da nam postavi da jedemo. Ove dve se u tisini igraju.

Rosi, ja nikad ne ostavljam serpu na sportu, na tihoj vatri. I ovako se opterecujem i ako nekoliko puta pogledam da li sam ugasila. Sto je najgore pocela sam zbog toga previse da panicim. Znam da sam ugasila. T mi pre neki dan kaže opusti se mama proverila si sto puta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:54:08   
Rosita
Razumem te ali nekako probaj. Sećam se kad sam o tom povijanju čitala baš se i naglašava momenat kad treba polako prestati. Kad beba počne da koristi ruke više i da se "kreće". Možda noću ostavi još malo, a probaj dqnju bez.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:55:22   
mama Jo
Dan.
Ja otpadoh a tek me ceka rucak i sklanjanje i sad cu to da pohitam jer su zaspale sas.
Rosi, ja to bas ne volim i izbegavam, ali par puta sam uradila, obicno supu tako ostavim na najmanjem broju, ili pasulj. Nista drugo nisam. Jedino sto znam da uradim je da mi masina za ves radi dok nismo tu a kazu da se ni to bas ne preporucuje.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:56:08   
mama Jo
Sanjice, zar temp., pih.... odmaraj, da te sto pre prodje user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:56:20   
Rosita
Sanjice😂 . Samo ću ti reći da me ne čudi uopšte. Sličan se sličnom raduje :). Ima bre nešto u vezi sa devicama i opsesivnom kontrolom.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 13:58:16   
Rosita
Možda ne bi dobila T da si mogla da odležiš :(. Ajde sad da brzo prođe. Lezi.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:00:43   
Ana RR
Rosi, ja ne ostavljam uključen šporet ako nisam kući. Kuvam nekad preko noći (sarmu npr, nju spremam u rerni). Da imam slow cooker verovatno bih ga ostavljala da radi dok nisam tu ali mislim da bih ga uključila na terasi u tom slučaju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:03:03   
Sanjica26 RR
U pravu si Rosi. Sad ležim i ne mrdam. Popila sam jedan aspirin, stavila oblogu od rakije.

Kupi ekspres lonac i posle nemas brige. Skuvas dok ste kod kuce i ugasis. Gotov je rucak kad se vratis.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:05:20   
vonavoj
Rosi i za tebe je ekspres lonac! Ja samo tako imam rucak,ahhaha. Duze mi treba priprema nego sto se kuva😉Sanjice,drzi se.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:26:15   
Rosita
Moram to nabaviti, stvarno.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:30:19   
vocicana
Ja nemam expres lonac, imam onog krcka, koji je stvarno super, na balkon izbacim, polako se krcka satima i stan se ne oseca na hranu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:37:27   
Ana RR
Voci, to je to - slow cooker. Super stvar. Ja imam svekrvin expres lonac ali ne koristim ga. Nešto mi deluje previše star user posted image

Prejela sam se. Pojela sam ceo giros (obično ne mogu ceo) i sad ću da puknem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 14:42:59   
pari
Meni se opet jede slatko iako sam dobro rucala i pojela jednu crnu cokoladicu 🙄 napolju sam sa T i samo razmisljam sta bih mogla da jedem...uzas...
Sanjice,kako si?Ivana,kakva je bila voznja?
Mi cemo popodne kod drugarice koja ima sina i cerku da vidimo da li ce nam se deca malo igrati 🙂
Juce smo bili kod druge drugarice kratko...ona iznela flips, krekere, oreo...sve ono sto ja nikad ne kupujem i ne dajem M i naravno on navalio 😁 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 15:21:48   
mama Jo
E i ja vec neko vreme razmisljam o expres loncu, mislim da bi mi bio spas.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:33:04   
vonavoj
Zasto je tema o dohrani zakljucana?Nasao mm 3 kutije😉

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:37:30   
Ana RR
Otključala user posted image rekla bih da je Sanjica slučajno stavila ključ user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:37:50   
milicicak
Samo da javim da nisam zaspala 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:48:50   
mama Jo
Hahaha, dobra si mili user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:51:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Samo da javim da nisam zaspala 😂


Hahaha, good for you user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 16:51:41   
Sanjica26 RR
Zeza me mnogo mobilni. Ups za gresku.


Jos se borim sa temperaturom. Malo sam dremnula (citavih 10 minuta). 
Vracam se u krevet. T me je umivala jer me je hvatala nesvestica. Kao da je znala sta mi treba. Verovatno se seca kad je ja umivam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
27.3.2019 17:17:47   
jance
Kako da znam da li je bebino trpanje rukica u usta stvarno glad? Ima li nacina? Beba je na ADu, jede generalno na 3 sata ali vec dva dana dobro da se ne udavi guranjem pesnica u usta! Znam za oralnu fazu i za fazu istrazivanja tela ali ovo je bas ekstremno. Balavi jako i sva je mokra ispod brade....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Sinovi kao mame, ćerke kao tate. Zašto lič...
Genetika je komplikovan posao. Jedina stvar koju znamo je da smo uvijek priklonjeniji jednom roditelju, što ponovo zavis...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here