|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:39:57   
milicicak
Maraj, mini bubi je najvise odgovarala Mustela Stelatopia, jeste skupa ali radi posao. Trenutno je u Srbotrade na akciji 😉
V se probidio u 4, ja odspavala do 6 ko nova sam. Sad da zamutim kolac pa bezim na posao

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:43:50   
Duškić
Dobro jutro drage zenice!
Ja samo da mahnem, procitam sta se radi po malo i caoo.

Inace, videla sam se sa Suzi Kju i divna je zaista, opustena i super za druzenje.

Ivana, vezbaj ti jos malo voznju pa da me.provozas neki krug, da se i ja opustum , jer inace ne vozim po Bg.
😙

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:45:27   
mama Jo
Dobro je mili... koliko samo znaci san shvatila sam tek kad sam postala mama user posted image
Sanjice, kako ste vi?
Ostali?
Moguce Maraj i da jeste od vetra.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 7:52:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Dobro je mili... koliko samo znaci san shvatila sam tek kad sam postala mama user posted image
Sanjice, kako ste vi?
Ostali?
Moguce Maraj i da jeste od vetra.



MamaJo , koristi da spavas kad god mozes.
Srecna mama, srecna beba.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 8:51:29   
medamisko
Ja kao po zadatku se brze bolje raspisala a izvestaji neka cekaju.
Odoh da se posvetim poslu,

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 9:11:33   
Misha i Ljisha
P drema ovu kratku dremku koju bi vec mogao da izbaci. Ja brzinski pijem kafu. Imala sam cas jutros u 7user posted image sa sve P i D doruckom, al dobro komsa je u pitanju. Odvedosmo seku onda kasnije u vrtic.

Bila sam juce kod kozmeticarke olindrala me je i sredila mi nokte, stavila mi gel lak, i naravno rece ona meni Ljiljo poznavajuci tebe do subote ces doci na korekciju user posted image i juce sam vec sredila palac. Nem pojma kako sam uspela majke mi.

Ja sam sinoc zakucala u pola 10 kad sam ovde pisala, budio se P dva puta i probudih se jutros u 6. Friska i naspavanauser posted image

Veceras posao posao posao. Sutra casovi casovi casovi. Prekosutra svadba i sve se mislim daleko mi Kovin mozda tamo ipak D i ja da spavamo. Vozim dete a noc a ja sam sklona spavanju za volanomuser posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 9:14:09   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.Sama sam kod kuce. Imam milion stvari da obavim pre nego odem u selo, u skolu. 
Nemam od jutros temperaturu, ali zato me stomak mnogo boli. 

Duskic, vec dva puta sam ti pisala sto se nisi javila kad si bila u Ljubicevu. 😋 Meni je to pet minuta od kuce. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.3.2019 9:16:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 9:57:39   
Rosita
Jutro. Kratko da mahnem. Ljišo, sviđa mi se ta tvoja pozitiva. Ma ima nešto u "doćerivanju" :).


Veliki kvar par ulica niže, nema vode do daljnjeg :)
Ja legla u 10, ustala u 9, bilo buđenja ali ok.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 9:58:54   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ja sela da radim i čekam mm da dođe da pijemo kafu. Dete piše domaći.

Ja nemam problem sa detetovim buđenjima noću već sa mojom malo bešikom user posted image nekad i dva puta u toku noći moram da odem u kupatilo. Jutros me probudilo u pola 7 ali me mrzelo da ustanem tako da sam trpela do pola 9 što znači da nisam ni spavala. Kreten. Posle me toliko boli stomak i bubrezi da jedva uspem da ispraznim bešiku.

Maraj, mom Marku je prošle nedelje tako bilo na rukama, spoljna strana šake se zacrvenela i ogrubela. Mazala sam mu pantenol ujutru i uveče i posle par dana je bilo skroz ok. A inače mu još od malena mažem lice pantenolom kada izlazi napolje po hladnom vremenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 10:13:23   
bebilule
Ana, muž dolazi na pauzu, jel? user posted image
E, ja nisam M baš često mazala kremama, sad par puta sedmično. Kontam šta će mu stalno. I prešla sam na Limes neku dječiju kremu, skroz je ok. Ja inače cijelu kuću čistim Limes proizvodima, bar se ne pitam jesam li dobro isprala hemiju. I njemu kupku uzimam njihovu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 10:46:56   
pari
Opet neki koji pisu samo zbog nagradnih igara...grrr...Meni T spava u autu, cekam...Lep je dan danas...posle cemo napolje...
Sanjice,kako si? Rosi,vi? 
Ana,ja imam isti problem vec godinama sa nocnim ustajanjem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 10:52:12   
Sanjica26 RR
Pari, hvala sto pitas. 😘

Mrdam nekako. Sad cu po T, pa idem u selo. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 10:56:22   
Ana RR
Bebi, dolazi iz prodavnice user posted image

Pari, ja recimo piškim pre tuširanja, posle pola sata kada krenem u krevet opet moram da piškim, i pored toga se desi da se već posle sat i po probudim sa punom bešikom. I pred zoru obavezno još jednom. Pa da poludiš. Davno na ultrazvuku stomaka su mi rekli da imam malu zapreminu bešike.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 10:59:31   
pari
Ana, ja preko dana i nemam toliki problem ali nocu da, i ja ustanem nekad vec posle sat i po...ne znam da li je u pitanju polozaj ili sta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 11:01:09   
Ana RR
Moguće, Pari, ja uglavnom spavam na stomaku pa je i to problem.

Sanjice, ti već danas na posao?

Kod mene je za sada mirno, nema posla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 11:24:51   
Sanjica26 RR
Ana, moram da idem. Imam samo jedan cas, a to je nista naspram jucerasnjeg dana. A i obecala sam koleginici da cu da joj pomognem oko projeknte nastave. Da nisam obecala, pa da eskiviram.Sutra sam slobodna. Zato u subotu T ide pre podne u skolu, a ja posle dezuram na knjizevnoj olimpijadi. Stavila me je direktorka. Mnogo mi je bolje od juce. Inace mene brzo popusti. Ne pamtim kad sam imala temp. Stomak me je boleo. Pojela sam strudlu. Sad me vise ne boli😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 11:51:11   
mama Jo
Sanjice, pa mozda si samo bila gladna... meni se to cesto desava u poslednje vreme.... ili me boli sto sam gladna, ili sam se prejela user posted image
Ljisho, super, znaci ,,docerivanje" svakako, posebno kad postanes mama pa to postane luksuz 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:05:19   
Sanjica26 RR
Mama jo, kod mene se drugacije manifestuje glad. Necu da opisujem😀 Doruckovala sam ja pre toga. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:10:05   
mama Jo
Bitno da je proslo 😊

Mi evo iz parka, jele i zaspale su, imam i rucka za danas pa cu sad malo da preslozim taj njihov orman, jos sinoc sam htela ali nisam mogla.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:13:41   
Duškić
Sanjice, izvini, ja ako odmah ne odgovorim ode misao i ja zaboravih.
Bili smo u guzvi, vracali se iz banje, svracali kod tih muzevljevih rodjaka,.deca poludela , penjala se svuda po onom parku , i kisa pocela . Bilo je bas ludo.

Obecali smo da idemo opet pa cu ti se javiti kad budemo dolazili.
Nadam se da si bolje , cim si ovako aktivna , selo,.skola.

Ljisho kako tvoja dijeta?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:15:09   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bebi, dolazi iz prodavnice user posted image

Pari, ja recimo piškim pre tuširanja, posle pola sata kada krenem u krevet opet moram da piškim, i pored toga se desi da se već posle sat i po probudim sa punom bešikom. I pred zoru obavezno još jednom. Pa da poludiš. Davno na ultrazvuku stomaka su mi rekli da imam malu zapreminu bešike.




A kad pijes pivo Anci. Aaa? user posted image
Pozdravcic

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:22:01   
Ana RR
Duškić hahaha user posted image ima i toga mada ja to sve po malo, nisam kapacitet za alkohol user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:28:25   
Sanjica26 RR
Duskic, nisam ti ja osoba koja ce da lezi dugo u krevetu. Mene i kad boli stomak (a bas me boli kad dobijem) radim. Izbegavam da pijem lekove, ali kad idem na posao popijem da bi funkcionisala.


Da, mnogo mi je bolje. Divan je i suncan dan. 😉Takve smo mi device. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:33:26   
IvanaSK RR
Pridruzujem se klubu sa losom besikom😀 u trudnoći sam mislila da ću se poroditi na vc solji koliko sam bila tamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
28.3.2019 12:33:40   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Duškić

Sanjice, izvini, ja ako odmah ne odgovorim ode misao i ja zaboravih.
Bili smo u guzvi, vracali se iz banje, svracali kod tih muzevljevih rodjaka,.deca poludela , penjala se svuda po onom parku , i kisa pocela . Bilo je bas ludo.

Obecali smo da idemo opet pa cu ti se javiti kad budemo dolazili.
Nadam se da si bolje , cim si ovako aktivna , selo,.skola.

Ljisho kako tvoja dijeta?



Hehe e super. Imam jos dodatnih minus 3 na vagi. Ali to vise uopste nije ona dijeta😂 zadovoljna sam iskreno. Mogla sam vise da sam se striktno pridrzavala. Ali ovako mi je sasvim ok iako sam "krsila"svaki dan nesto
P zaspao. Rucak mirise do sobe. Idem da ga spustim da ne nadjem zagorelo hehe...


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here