|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 15:27:12   
IvanaSK RR
Ja sam davala Brufen i u tom uzrastu.
Vidi sutra pa je povedi da joj urade krvnu sliku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 15:34:00   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke?

Ja sam nesto bezvoljna kad je mojima lose. Sad sam prilegla. Uskoro cu opet na posao. Sofi se igra dok nema temperaturu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 15:54:13   
Milena18
Maraj, u uputstvu piše da mogu da ga koriste bebe starije od tri meseca. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 16:34:27   
vonavoj
Maraj,smeju bebe brufen,mislim ko ima vise od 6kg ili 8kg,pise u uputstvu..ja sam M pre 2 meseca kombinovala inbrufen i parac..ja sam iz Hr nabavila i cepice brufen.Mene i dalje boli glava,ponovo sam popila lek..i gorku tursku kafu..merila sam pritisak 116/76.. hormoni i ovo vreme..na polovini sam..sva ukocena.Ana,kako si posle masaze? 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 16:43:53   
Maraj
S ne spada ispod 38.5
Sad drema ja je nosam. Mm naravno spava. L sam izmerila 38.1. Ja sam valjda ok...
Jutros sam S dala cepic. Spustio joj T. Sad kad sam joj dala drugi cepic u podne, konstantno je oko 38.5

Von a kod nas jel ima cepica brufena?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 16:49:29   
vonavoj
Kod nas nema cepica brufena...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 17:05:01   
Ana RR
Von, baš mi je prijalo mada me dosta bole mišići sada ali i pretpostavila sam da će boleti jer dugo nisam bila. Treba da odem barem još jednom.

Ali iskreno, ni jedna masaža na kojoj sam bila u Bg ne može da parira onoj u Kanadi. Mene je onaj čovek tamo vratio u život, mislila sam da ću poleteti. Em je duže trajala masaža em me je potpuno drugačije masirao, svaki čvorić mi je razbio. Bila sam preporođena. Ovde još nisam naišla na nekoga ko tako masira.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 17:16:06   
Ana RR
Maraj, baš vas je poteralo. Tako je i nas troje slomilo, svi u dva dana razmaka. Nikad nam gore nije bilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 19:32:03   
Misha i Ljisha
Mi bili na kontroli i dalje grlo crveno. Da nastavimo ab. I dalje se cuje da ima slajma da nastavkmo inhalacije. Ceo dan mi u frci trci. 


Maraj da sto pre svi ozdravite. I svi bolesni. Odoh.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 19:45:36   
vocicana
Tih srecice male izmucene. Vala I traje I uzima I zadnji atom snage I svega. Joj boze. Samo neka su dobri malisani. Ja sam sa mojim setala dana, treci je dan bez temp, pa smo bas uzivali.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 19:45:58   
Sanjica26 RR
Mi smo ipak poceli sa antibiotikom. I dalje ima temperaturu.
Treba sad da spremam rucak, ali prvo druge obaveze da odradim. Svasta imam. Valjda cu leci do ponoci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 19:56:36   
vocicana
Ja isto Sanjice, sada njega da sredim pa da idem sebe da sredim, pa tek onda u neko doba da legnem, mada sam morala da ukljucim masinu za ves, belog imam sacuvaj boze, a sutra I sareno, bas mi je vise dosadilo, kao da nas 10/oro ima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 19:56:46   
Ana RR
Sanjice, ako ste. Da što pre ozdravi.

Nešto mi je Mare sumnjiv, procureo mu nos, oči vodnjikave, rumen u licu. Ali on je skroz ok, tako da je možda od vožnje bicikle danas. Baš je dugo bio napolju.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 20:00:21   
vocicana
Pa nece valjda opet da ga uhvati nesto...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 20:29:32   
Ana RR
Nadam se da neće. Jutros se žalio da ga grebe grlo. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 20:36:09   
Sanjica26 RR
Anci, ona se uopste ne žali na grlo. Dobro sto sam je odvela. Sad non stop kasljuca.

Inace prosle nedelje smo dugo set_ali. Malo je bilo hladnjikavo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 21:25:58   
bebilule
Ja udjoh da vidim sta ima, kad ono dosta djece zaredalo. Bas bzv. Da sto prije ozdrave svi! Mi usli u kucu maloprije, isli na rodjendan, malo je stariji klinac, pa smo zaobisli slavlje sa njegovim drugarima i otisli veceras kuci kod njih. Prijala nam je set_nja. 
Sanjice, ja mislim da to ne moze biti od hladnog vazduha. Moje iskustvo je skroz drukcije. 
Odoh ga smjestiti na spavanje, veceras smo malo zakasnili, pa da spremim neku klopu za sutra. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 21:27:35   
Milena18
Evo i M je opet imala pred spavanje 37.8. Ubrzano diše, mada kašlje malo manje. Nešto ne mogu da procenim ni da li kašlje suvo ili ima šlajma.  


Ana, nadam se da se Mare neće razboleti.

Maraj, kako se držite?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 21:29:57   
Sanjica26 RR
Bebllule, mi smo zavrsili sa plesom. Malo je bila znojava. Cekali sestru da zavrsi muzicku. Mozda smo se tako nahladili.
Sve u svemu ima svega. Ali necu da mozgam, jer nemam nista od toga.

Milena, i vas je uhvatilo.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
4.3.2019 23:25:16   
Rosita
Dobro veče i laku noć.
Dosta smo bili napolju danas, ceo dan. Za zadnji dan marta sam zakazala krštenje.
Želim svima da brzo ozdrave ❤

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 1:34:41   
vonavoj
Kako izdrzati ovo budjenje nocu?! Ne znam zasto tako lose spava@@probudi se,otkrica se i odmah ustaje,cim mu ne dam,urla, baca se.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 6:41:58   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Von ako ti je za utehu to znaci da je super. Mene je psiholog i neurohirurg pitao kako se budi nocu. Rekoh odmah skace user posted image Kazu ODLICNO! Tako da sta da ti kazem. Izdrzacemo. Evo ja dorucak spremila. u 7 stavljam malca na nosu jer uvek tacno u 7 kaki user posted image

Odoh da ne propustim vreme hihih

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 7:36:37   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste,kako decica?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 8:54:59   
bubulence
dobro jutro!
ja odvela decu u skolu i vrtic i sada pijuckam kaficu.
do kada traje ova nagradna igra?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 8:57:45   
Misha i Ljisha
Bubi nemam pojma. Uskoro ce kraj valjda.

P spava. Inhalirala sam ga. Ljuta borba. Isplakao se kao kisa i zaspao. D u vrticu. Nemam pojma sta cu danas kuvati. Cekam da mi se jave francuzi za ovaj njuzleter da li ima ispravki i to j to

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here