|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 13:40:23   
vonavoj
Moramo se uciti fleksibilnosti,ucim,ucim...Kad mi neko kaze odmori popodne,dodje mi da ga spucam.Nemam kad,sad rucak,malu isprati u skolu,mali slabo spava,on spava toliki da mogu da rasklonim sudove i mozda popijem kafu..i vec vreme da T dodje iz skole,opet njoj jelo.pa opet njemu..i nema tu lufta preteranog.Nadam se da cemo posle rucka proset_ati.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:11:38   
smeško
Rosi, uzeli smo neku Indesit. Bila nam je najlepsa.😂

Oribala kupatilo kad nisam za vikend.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:17:24   
pari
Eeee von,rosi,ljisho...tako nam je kako nam je...proci ce i ovo,stalno to sebi govorim...Danas sam bas umorna,izasla napolje da je proset_am,ali oset_im da nemam snage,sela sam na klupu...i stalno sebi govorim,najvaznije je da su zdravi...
I ja sam pre neku noc zaplakala...sedim na krevetu j placem...sta da se radi,i mi smo ljudi...
Maraj,drzite se!
Puno vas sve pozdravljam mame...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:18:43   
bubulence
Von, a zasto ga nunas? Zar ti nije lakse da mu dasda jede? Odnosno pije mlekce


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:38:21   
vonavoj
Bubi,ima 9 meseci,ne treba mu mleko na svakih sat vremena..i prosto nece,ujutru kad mu ponudim nece,gura flasicu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:52:53   
Maraj
Smesko user posted image za mašinu
Von on se covek nocu njede pa ujutru zeza. A jeste li nudile vodu nocu, ili caj?
Meni s sisa i ne razmusljam za sad da tu nesto menjam.
Evo sad slabije jede...al zato sisa... muci T i nju i mene
Ja u 13h popila 600mg brufena. I evo T 38.8 bas me lomi. Jedva na oci gledam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 14:57:10   
Rosita
Maraj, uskoro će proći, mogu misliti kako je kad ste svi bolesniuser posted image

E u situaciji bolesti stvarno je sisanje zakon. Ima T, ne brineš o hidriranosti. Sve odbija, sisu uglavnom ne.

Nisam nikad nudila ništa drugo noću. I stariji se budio i sisao.

Smeško, super za mašinu, ako te ne mrzi postavi u temi.

Ja evo uspela da nešto radim malo. Evo ga N, čuje se. Da on ruča i idem sa starijim sinom na neki rođendan. Nervira me što sam na bezmlečnoj dijeti pa slabo šta jedem kad negde odem. A non stop bih mogla jesti.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 16:34:04   
bubulence
Maraj, nisam ispratila, jeste li bili kod dr? Visoka je to t za odrasle...

Von, moje misljenje je bilo da sve dok se bude imaju razlog... Nista nisam odvikavala, sve su same izbacivale. Do 11 meseci su se obe budile po 20_x_ nocu i onda samo od jednom prespavaju noc. Ema sa tacno 11 meseci, Masa sa 11,5. Bilo mi je lakse da im dam siku ilu flasicu i da smo mirni, nego da ih nosim ili nunam sat, dva... Ali svaka majka zna sta je najbolje za njeno dete

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 16:38:32   
Maraj
Bubi nismo bili. Samoje sin bio. I on pije antibiotik. Mi neuser posted image
On je sad bez T ali kaslje kao da ce povratiti.
Dadoh mm danas injekciju diklofena. I njemu spala T. Meni nikako. 38.8 mi je pored brufena. Ja sad popih diklofenak duo. Nesto nisam htela da mm dam zadnjicu, da me bode user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 16:49:49   
bubulence
user posted image user posted image user posted image , izvini, morala sam da se nasmejem...
mozda ste tebali do dr, za svaki slucaj.... visoka je temperatura i vidis da nece da spadne...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 16:55:14   
Ana RR
Maraj user posted image user posted image

Mm su u domu zdravlja isto dali injekciju diklofenaka i jedino tada mu je lepo spala temp. Na tablete uopšte nije reagovao.

Marko je katastrofa slinav. Jedva je ručao koliko ne može da diše. Prskam mu operil i fiziološki, ne znam da li da ga večeras inhaliram fiziološkim...

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.3.2019 16:56:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 16:58:13   
bubulence
ana, ne moze da skodi, inhaliraj ga...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 17:12:32   
vonavoj
Dala bi mu mleko da hoce da pije,ali nece..nudim i vodu..promrljavi,i uglavnom onda povrati..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 17:14:19   
mirana1
Fizioloski 3% mozes uvek za inhalaciju da koristis!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 19:46:20   
Maslacak15
Dobro vece. Iju mirana pokusava da stigne Sanidej😁😁 a sta je nagrada, nikako da Mi kazete. Jel ima negde ranglista sa rezultatima da bar mozemo da pratimo kad Nas vec zlostavljaju spamom po temama hahaha nadam se da je bolesnicka frakcija bolje.

Odoh da piljim u zid, a je upravo zaspala. Da odmorim malo...

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 19:53:25   
Sanjica26 RR
Dobro vece.
Maslacak, nagrada je nuxeuser posted image

Upravo sam usla u kucu. Danas sam 6 puta izlazila vaniuser posted image

Sad se bacam na poslove u kuci i ali prvo da decu otpratim na spavanje.

Sofi nema vise temperaturu. Mm je za nijansu bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 20:02:53   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Dobro vece. Iju mirana pokusava da stigne Sanidej😁😁 a sta je nagrada, nikako da Mi kazete. Jel ima negde ranglista sa rezultatima da bar mozemo da pratimo kad Nas vec zlostavljaju spamom po temama hahaha


user posted image user posted image u jednom momentu sam pomislila da idem za njima po temama i pišem eto čisto da im pokvarim računicu user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.3.2019 20:03:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 20:37:43   
Sanjica26 RR
Prevarila sam se. Sad je dobila opet temp. grrr

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 21:11:12   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja evo zavrsila cas. Moji svi spavaju. Idem da se istusiram pa u krevet. Dobih pohvale da mi je ovaj njuzleter odlican. Svi srecni. a sa sefom sam danas odradila face time i ono sto je zahtevao od mene tako da sam slobodna. A naravno bas mi se ne spava veceras.user posted image Mada mm kaze da ja to uvek kazem i onda na kraju cim pipnem krevet zaspim hahaha...


Sutra ujutru D trening. Vracamo se rucak ovo ono, u pola 4 imam opet zubara, u 4 mm i D idu zajedno u vrtic da prave mamama za smi mart neke drangulije i da odigraju partiju fudbala. Onda u 18h ja sa D idem u skolu na radionice, a u 20h je hokejaska utakmica C Zvezda: Vojvodina, gde su nasi mali Vosini hokejasi deo spektakla, izlazice na teren i bice neki sou, i posle zakuska i svasta. Tako da je sutra za D bas naporan dan, a bogme i nama ce biti veselo.

Ja samo lepim po frizideru obaveze i termine za dr i ostale aktivnosti. Nista ne mogu da popamtim.

Maraj a sto nisi sama sebi dala bocu/user posted image Jao bas vas stislo. Srecom tvoji su blizu.

Ana stavi mu lepo kapi za nos da prodise. Nece mu biti nista, bolje nego da je sav zapusen.

Sanjice mozda nece temp skakati. Mirnu noc vam zelim.

Von, Pari, Rosi...ajd da nocas malo odremate,mislim malo vise neg obicno.

Upravo sam saznala da je preminula drugarica iz razreda, imala je tumor user posted image strasno, ne mogu da verujem.Vec smo jednog druga sahranili. Srce.



< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 5.3.2019 21:22:04 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 21:29:01   
Milena18

Smeško, super za mašinu! Tako i mm bira uređaje po lepoti, a nisam ni ja bolja 😁

Rosita, ne boli me noga više, samo čekam četvrtak da skinem ovaj prokleti gips. Danas sam na jednoj nozi skakala sa punom nošom, nisam znala da li da plačem ili da se smejem.Ja sam se preporodila kad sam prekinula sa dojenjem. Mislim da je posle 5 dana krenula da spava celu noć. Pre toga se budila i sikila na svaki sat, a ja ujutru išla na posao. Ne znam kako sam finkcionisala.
Maraj, kako S podnosi visoku temperaturu?
Sanjice, baš se obradovah kad pročitah da S nema više temperaturu, kad ono... Nadam se da će sutra konačno da joj prođe.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 22:09:52   
smeško
Von, sta spada u nematerijalne troskove? Posalji mi pp akonti nije tesko, ako ne sme ovde.

Mi smo ponovo krenuli na judo. M u 18h, N u 19h. Ja htela na zumbu posle, ali J se nije slozio.😂 Izgleda kao da ce konacno krenuti ti zubici. Bar je bio u set_nji dok su bate bile u sali. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 22:10:42   
smeško
Idem da se mazim sa mm. To je u prevodu: stavicu glavu na njegovo rame i zahrkacu.😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 22:27:11   
Ana RR
Smeško, i ja imam isti plan i već sam na putu da ga sprovedem user posted image okupala se i odoh u krpe.

Ljišo, stavljam mu operil p, bez njih ne bi mogao uopšte da diše. Žao mi je za drugaricu user posted image tuga...

Milena, još malo. Moraš posle da paziš nogu i da radiš neke vežbice.

Sanjice, nadam se da će biti mirna noć.

Laku noć ženske.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 22:27:49   
Sanjica26 RR
Milena, zamisli mm ce sutra da ide kod dr.

Mucninu vise nema, ali ga strane kaže nesto seva pa ce da ide. Spremio je sve papire od ranijeg ultrazvuka.
Jel kod vas nema vise temperature? 
Spavam sa S u dnevnoj. A T sa mm. On je ovih veceru ustajao. Malo da ga zamenim. Danas smo isle na sisanje sa T. Konacno sam, joj, skratila kosu. Bas joj je procvetala kosa, a ona ima kovrdjavu. 
Zene, mirno spavajte. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 03/19 [chat]
5.3.2019 23:07:06   
vonavoj
I ja sam legla,nadam se mirnijoj noci.

Smesko,tu spadaju tr.neproizvodnih usluga,advokatskih,osiguranja,clanarine, reprezentacija,platnog prometa..sto pitas?  



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here