|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torta od šlaga
27.5.2013 21:34:16   
minnica
Dovoljno je čvrsto da se stavi na tacnu ili poslužavnik.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Torta od šlaga
7.8.2015 14:32:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Nemojte da se smejete pitanju a jel smesa ide na posuluzavnik (jel dovoljno cvrsta) ili u neki pleh dok se ne stegne ?


Ja prošli put u plehu, a sada bi na poslužavnik, valjda će biti OK.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Torta od šlaga
7.8.2015 19:24:35   
branki*
Bice ok,dunjac.
Sad si me podsetila na ovu tortu...bas mi se je jede,nisam je odavno pravila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Torta od šlaga
7.8.2015 21:27:17   
Anoniman
Kupila sve, planiram sutra da pravim, samo sto ja u jedan deo stavljam plazmu, u drugi seckane krem bananice, a u treci napolitanke sa lesnikomuser posted image

(odgovor članu gagins)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 9:31:12   
ishler
Interesuje me,da li je ostavite preko noci da se stegne,koliko ide rendane cokolade,i da li se kruni slag kada je seceteuser posted image (nisam neka domacica Po pitanju torti:))

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 9:42:28   
Anoniman
ishler ja sam uzela slag bazu na meru, napravila sam sva 3 fila i stavila 2 sata u friz steglo se i lepo sam oblikovala na tacni.. ne kruni se prilkom secenja....

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 10:15:36   
ishler
Um jesi li stavila 1kg slaga?i koliko ide rendabe cokoladeuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 10:23:15   
Anoniman
ja sam stavila po 300 g u svaki fil, prvi sam stavila plazmu, drugi seckane krem bananice, treci napolitanke sa lesnikom mleveneuser posted image nisam rendanu cokoladu

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 15:37:20   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: ishler

Um jesi li stavila 1kg slaga?


um, KOLIKO ŠLAGA?

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 15:38:19   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ishler ja sam uzela slag bazu na meru, napravila sam sva 3 fila i stavila 2 sata u friz steglo se i lepo sam oblikovala na tacni.. ne kruni se prilkom secenja....


UM, da li si stavila u friz pre nego što si naslagala jedan na drugi? Pa si tek kasnije kada su slegli filovi pravila tortu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 15:49:24   
Anoniman
Da, da prvo sam ih stavila u friy jedno 2 sata, pa naslagala na tacnu jedan na drugiuser posted image

(odgovor članu Tajčica)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 15:50:36   
Tajčica
E super, sada znam gde sam grešila user posted image

Hvala ti :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 15:58:51   
Anoniman
Nistauser posted image

Jaa sam ovaj put izabrala neku bezveze napolitanku, nije mi dovoljno slatka pa mi zadnji fil nije nesto, ali super tortica i ogromnauser posted image

(odgovor članu Tajčica)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Torta od šlaga
10.8.2015 17:44:34   
Trcosava
Lomila sam se da li da pravim ovu trortu ili ne i odustala.

Pravila sam neku ledolinu i pokajala se.

Ovu neću ni da se trudim jer je ista kao i pesak. Mislim nije pudnig nego je šlag, a menjaj filov kako te volja. Tako da ova neće se praviti kod mene.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Torta od šlaga
29.1.2016 17:24:39   
Mariya
Ja ću večeras d pravim ovu tortu kad stignem kući,taman da se lepo ohladi do sutra uveče.
Recite mi molim vas,kolika torta bude od pola kg praha za šlag? Recimo 22x33 cm ili u plehu 26cm prečnika,koliko je visoka?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Torta od šlaga
29.1.2016 19:35:47   
IvanaSK RR
Ova torta se negde zove i Lenja zena :)
U suštini, u taj krem slag moze da se stavlja sta hocete. Ja sam uvek pravila tako što mi donji deo sa šlagom bude mlevena plazma, a gore sam menjala, nekad sam pravila i jos tri dela, nekad jos dva, stavljala euro krem, krem bananice, rendanu cokoladu, banane, nes kafu....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Torta od šlaga
10.2.2016 14:15:40   
Figaro88
Moja tetka stavlja rum kasato i bude odlicno user posted image Razmisljam za moj rodjendan da pravim ovu tortu,brza je a ja bas nemam vremena,Andrea voli zato sto idu plazma i jafa,i uvek se cela pojede.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Torta od šlaga
6.3.2016 13:02:17   
branki*
ja juce parvila,gotova za 5 minutauser posted image ali,malo mi je otuzna ispala,neke bzv napolitanke sam stavila,nego sledeci put obaaavezno stavljam neko voce,tipa visnje ili kupine ili jagode,bice pun pogodak,ovako mi je otuzna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Torta od šlaga
7.3.2016 0:06:46   
vikiveki
Ja ovu tortu nisam skoro pravila...mogla bih ovih dana

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Torta od šlaga
7.3.2016 8:15:46   
nikiteki
Ova tortica od um moracu da probam meni deca vole plazmu i bananice

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Torta od šlaga
7.3.2016 8:25:18   
Maraj
I ja pravim ovu tortu. Imam dve varijante. Jedna je sa zelatinom , druga bez. I u ovu sto idu krem bananice idu i zele bombone

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Torta od šlaga
7.3.2016 19:47:59   
aleksandrici
Kod mene se to zove Knez Miloš torta.Ne znam ko joj je dao ime ali je preukusna,brzo se pravi i još brže pojede.Za sutrašni praznik da iznenaditew svoju dečicu ili usrećite laču polovinu savršena poslastica u kojoj ćete uživati svi.I možete se na tanane posvetiti jedni drugima imaćete više vremena za sebe.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Torta od šlaga
7.3.2016 21:43:39   
Maraj
Aleksandrici , verovatno se zove tako zbog kisele vode sa kojom mutis slag user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Torta od šlaga
8.3.2016 21:07:21   
aleksandrici
Meni se najviše sviđa torta sa šlagom kad ima u jednom delu maline,u drgom rendana čokolada a u trećem volim da dodam krem bananice.Toliko ukusa može stati u ovu tortu i uvek je najlakša za prasvljenje,namanje vremena oduzima i svi budu zadovoljni.Volim ono pitanje kad kažu "kako se zove ova torta ",?A ona izmišljena.Nekad ne budem pri parama pa stavim šta mi se nađe.I euroktem je odlična kombinacija.A bela čokolada tek!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Torta od šlaga
8.3.2016 21:10:00   
aleksandrici
Da i sa zele bonbonama je divna.Plazma ,.komadići čokolade,suvo grođže ,brusnica,suve banane,sveža naranđža.Kombinacija sto ukusa puno a svi ukusi mame za još!Kad bi me neko pitao "koji ukus je najbolji",verujte ne bih mogla da se odlučim.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here