|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:11:19   
vonavoj
Bas tako bebi,sa decacima je lakse za slikanje..T je imala u utorak,haljina,pundja,.J juce..isto haljina pletenica..a ja dve leve ruke za frizure.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:20:35   
Maraj
Jutro.
Jao mene to sa frizurama tek ceka user posted image
L retko kad i kosulju obucem. Kad je obuce sav je raspasan. Ne moze lepo da se igra ,ako je u igraonici...tako da su kod nas na redovnom repertoaru trenerke i duksići.
Rosi user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:36:37   
IvanaSK RR
Dobro jutro.Devojke,mozete i preko moba da imate desktop verziju. Tada ima opcija i da uredite poruku. Pisali smo u temi  o mobilnoj verziji sajta o tome..
Rosita,Von,kako decica?
Mi smo imali slikanje pre deset_ dana. Taj dan imali zakazano kod dr pa kasnili. Njihova grupica se vec slikala,al su se opet slikali sa njom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:37:45   
Duškić
I moji slinavi i kaslju ali tako je.
Ajd da odmorim malo pa da brisem.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:38:55   
Maraj
I ja pisem sa telefona, ali sam prebacila na desktop verziju. Tako mi je preglednije

< Poruku je uredio Maraj -- 23.5.2019 9:39:20 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 9:45:19   
vonavoj
Moj mob stslno vraca na mob verziju,smarac.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:00:02   
Rosita
Dobro jutro, kratko cu, slažem se za mleko, nego meni je bilo juče bitno da hoće da pije u bolnici, muka je kad neće, kao što stariji nije hteo. A mora radi testa. Jutros kaka uredna, 3 kašičice jogurta dadoh, ne  sviđa mu se za početak. Eno ga kaki opet čini mi se.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:19:32   
vocicana
Dobro jutro mame.
Stigla kuci, moram malo da spavam, umorna sam iako je danas divan dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:28:32   
smeško
Dobar dan!

Odneli urin na analizu. Bravo Rosi! Olaksanje je kada sme, a da li ce voleti i da li ce piti bas mleko, to je potpuno nebitno. Bitno je da mlecnih komponenti ima u gotovo svakom proizvodu, a da vi o tome ne morate da brinete. Ljubim!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:31:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Nemam sta pametno da pisem. Dr nista nije rekao mm. Samo smo se iznervirali. Opet mu trazi uput za vma (koji ne može da dobije). A nije lepo rekao da ce sve da plati. Smotan. Kaže trebalo je da krenes sa mnom, jer ti nekako izvuces odgovore. Jutros sam zvala vma da mu zakažem intravensku urografiju. Rekli su mi da se javim posle pola cetiri. I tako nerviramo se. Trebala sam da idem kod dr opste prakse da mu da uput za nasu bolnicu. Kod njega je knjizica. On ne može da izađe jer ima obaveze.

Sad cu uskoro na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:33:31   
Rosita
Baš tako smeško! Puno vam hvala.


A ivanka, moj stariji sin se hranio tako do 3 g, isto zubi super, a sigurna sam da mu je ishrana bila neuporedivo zdravija nego sa mlečnim. To tera majku da misli i smišlja svašta zdravo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 10:34:27   
vocicana
E pa ja se iznerviram kada cujem, to sa tom setnjom, ovamo moze, tamo ne moze, da covek lepo iz koze izadje. Nadam se samo da nema bolove, pa za sve drugo ce se valjda nesto desiti.
Nego bubreg trpi, ali bice nekog resenja uskoro.user posted image
Sada stvarno idem u krevet, moram da odspavam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 11:57:13   
Filadendronka
Rosi, super za analize, to je bas vazno. Moje dete nece mleko ni obicno ni kiselo, dok ostalo mlecno voli. Kada je rec o avataru, evo odmah cu da nadjem najlepsi filadendron. ☺️😂 Mobilna verzija mi je preglednija, pa nisam ni obracala paznju na to. Voci, odmaraj na tvoj divan dan. Sanjice, samo ostro sa njima, bori se i nogama i rukama. Nazalost fini pacijenti gore prodju od onih bezobraznih. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:26:31   
Ana RR
Fil, na trenutak mi se učinilo da je nešto drugo na avataru user posted image

Pozdrav svima. Rosi, sjajno user posted image sada si mnogo opuštenija!

Tmurno vreme opet, stvarno mi se smučilo. Dosta mi je i grejanja i jorgana i dukseva...





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:29:51   
Filadendronka
Imenjakinjo, kako bese ona narodna “ Sto je babi milo to joj se i snilo” 🤣🤣🤣🤣 Salim se, moracu da zamenim. 😱
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, na trenutak mi se učinilo da je nešto drugo na avataru user posted image

Pozdrav svima. Rosi, sjajno user posted image sada si mnogo opuštenija!

Tmurno vreme opet, stvarno mi se smučilo. Dosta mi je i grejanja i jorgana i dukseva...







(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:32:09   
Ana RR
Hahahaha, ko me ne zna tačno bi to pomislio user posted image inače sam od onih koji nikad nisu želeli da probaju. Možda poludim pod stare dane user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:38:18   
Filadendronka
Zbog maloletne dece novi avatar je tu. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:50:08   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 12:59:06   
Rosita
Fil, vragolasta si 😁, ne videh taj prvi avatar. Zaboravih da je to nebitno kod mobilne verzije. Meni je personal page uvek u dekstop verziji, a kad na nešto kliknem pojavi se mobilna.


Vala vreme je fuj.
N i ja šetali do maksija. Kolica ne koristimo kad smo pre podne sami. Drži me za prst, ne osećam ga, hoda, ali ne pušta 😁. Tako i u kući.
Anči, joj, da mi kamen sa srca spadne. Ako sve bude ok, moćići u junu i mmr pre mora, da otarasimo.
Sad sam mu smiksala trećinu čaše jogurta, pola banane, pola kruške i 2 plazme, pojeo je. I uspavala sam ga ljuljuškanjem i pevanjem, jeee! Sisu izbacujem preko dana.
Sanjice, ja davno kao civil nikad nisam mogla dobuti uput za vma. Plaćala sam. Znam sve kako je kad te vantaju 🙁. 
Mora se oštro. Za mene važi anegdota da sam simpatična zdravstvenim radnicima, to me mm zezao nekad da me svi znaju po dz 😁. Imala sam jednom mesečno recepte da uzumam od ginekologa i opšte p. Od kad imam decu ne znaju me.
Voci, odmaraj se!
Puno pozdrava.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 13:20:58   
Maraj
Mi.bile u setnji. Ocekivala sam kisu al nije je bilo. Kupila sam u Metrou L gumene cizmice. Juce po povratku iz vrtica, ni jednj baru zaobisao nije. Mokrih carapa je dosao kuci i ako je bio u koznim patikama.
Filuser posted image za avatar. Ni ja nisam videla taj prvi.
Rosi moguce da ce ti sad vise i kakiti zbog probiotika iz jogurta. M9ja S bas voli jogirt. Jos se nekad i ljuti kad joj dajem na kasicicu. Hoce macka , kao velika da pije iz solje

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 14:01:39   
Misha i Ljisha
E stvarno ironija. Ovaj moj se na pocetku dremke budi sto puta. Jedva pristavih rucak. I konacno je ucvrstio nakon SAT I PO i sad pravim galamu a on se ne budi 😂 A treba do banke i po seku da idemo. Stvarno nema smisla


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 14:22:58   
smeško
Ljisho, isto. Pre par dana smo tako cekajuci ga, u 16h krenuli po Makija. Pocne i pljusak sa vradom i mi presedimo u kolima bar pola sata, parkirani ispred vrtica. On se smejao sve vreme, ali mwni nije bilo bas lepo.😬😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 14:23:53   
smeško
Maro, J odavno sam gricka voce, hleb, krastavac, sargarepu i pije vodu i jogurt iz case. Tako je i bilje za govorni aparat.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 14:25:40   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobar dan.
Nemam sta pametno da pisem. Dr nista nije rekao mm. Samo smo se iznervirali. Opet mu trazi uput za vma (koji ne može da dobije). A nije lepo rekao da ce sve da plati. Smotan. Kaže trebalo je da krenes sa mnom, jer ti nekako izvuces odgovore. Jutros sam zvala vma da mu zakažem intravensku urografiju. Rekli su mi da se javim posle pola cetiri. I tako nerviramo se. Trebala sam da idem kod dr opste prakse da mu da uput za nasu bolnicu. Kod njega je knjizica. On ne može da izađe jer ima obaveze.

Sad cu uskoro na posao.



Pa Sanjice bolje da si nekako isla sa njim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
23.5.2019 14:29:54   
jess021
Gde ste mame?


Rosi, super za nalaze.Ja na poslu, jos malo pa kuci.  Danas kod L na roditeljski. Ici cu jer je napolju ionako hladno. Ne znam jesam li spominjala da sledeci vikend treba da idem u Atinu na 4 dana, turisticki, sa firmom, ali bas mi nesto zao sto ostavljam decu. Moja sestra ce biti sa njima, jer mm radi i sve ce biti ok, ali nismo se nikad odvajale😐

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here