|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:02:23   
smeško
Anci, htela si da se oslobodis deteta, priznaj! 😂😂


Dobar dan! Danas sam izgubila neki red kojim radim po kuci svakog dana. Zacepio mi se kanal, idem na ginekologiju da me sestra izmlaza i razbija plocicu. Odoh u kupovinu sa decom, pa cu i ja probati Anin kolac.☺

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:07:05   
Ana RR
Smeško user posted image nisam normalna, svega mi user posted image

Samo vi meni pravite zazubice sa mojim kolačem, ja i dalje odolevam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:08:14   
vocicana
Voci, Ljiso, Von, kako su deca? Ostale mame grlim! 
dobro jutro Filandendrone, dete je dobro, nema slina, ne kaslje vise. Odlicne su ampule Fluimucil.
Dobro jutro i ostalim mamama. Evo krckam rucak, pa jos malo po dete u vrtic.
Radim veceras, ne mili mi se nesto, toliko smo juce popadali u nesvest od posla, nismo stale, taman zavrsimo dva, dodju jos dva, sve tako.
Bas sam umorna, imam jos tri i po msene do odmora od dve nedelje, cini mi se da se nikada nisam vise radovala istom.
Moze kafica?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:08:58   
smeško
Javicu ti kako je ispao.💖😘😂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:09:33   
jance
Dobar dan. Zavrsila sam cas i sad kuliram i cekam da se bebuska probudi, nesto je zakucala... ali neka je, taman da ja malko odmorim. Jutros sam uletela u apoteku i izmerila ptitisak 150/90 pa sam sad opet opsednuta sa tim naravno. Iako i sama znam da se tako ne meri pritisak. Inace mi nije lose niti nista. Stavise bas mi je dobro. Imam elana i snage i volje i neke pozitive....Mnooogo mi prija sto radim ove casove, mozak mi odmara...

Ceka nas buran vikend inace, spremam se psihicki polako. U subotu dva rodjusa a mm hoce da bodi O na auto trke na Miseluku ( novosadjanke spremite se na kolaps u saobracaju!)
U nedelju O ide na seminar iz aikida, mukica se raduje seminaru samo zato sto ce za rucak imati pljeskavicu 😂
K ide na izlet. Jutros smo konacno dobili uputstva za odlazak i pakovanje... setih se da K uopste nema nikakav ranac. Mozda joj torba preko ramena za aikido pomogne ali je pitanje da li ce joj biti prakticno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:46:50   
pari
Ana, svrati kod mene na kolač 😊 super je, naravno ja sam ga najvise pojela,imamo ga i za danas...
Juce bili dosta napolju,i danas cemo...lepo je vreme...
Von,kako je sad M? Rosi,javi kako ste...mislim na vas...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 12:48:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Sanjice, dobro me podset__i da je Mladi Nikola, treba da cestitam drugarici posto to slavi njena porodica. Maraj, pisala sam u temi o vaspitacici, super da si obavila razgovor i sad ti je mirnija glava. Pari, blago tebi sto si u US i imas prilike da vidis taj svet preko okeana. Ja sam na faxu imala mogucnost da odem na razmenu, ali tad sam bila protivnik dalekih putovanja. Sad bih i u Tanzaniju otisla. 🤣 Voci, Ljiso, Von, kako su deca? Ostale mame grlim! 
Svima koji slave čestitam.Evo mi pišemo domaći.Vreme tmurno,opet će kiša.Pozdrav i poljubac mamama i mališanima


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 13:00:56   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Vracam se iz Bg. Stadoh na omv da obavim wc i popijem kafu i iskuliram pre odlaska kuci heheh...imam rucak pa se ne zurim da kuvam. Danas jos dva casa i svasta nesto. Riknucu ove nedelje. Sad cu da iskoristim priliku da se javim francuzima za njuzleter dok ovde sedim. A i sef mi sinoc nije poslao neki link (opet mi je dao nesto da ucim heheh jeee)  tako da ce to veceras. Riknucu danas od obaveza.
Maraj procitah u temi za vrtic. Super proslo. 
Moram da snimim i demo cas danas nakon ove obuke. I da im posaljem. Ako im se odmah svidi mogu odmah da pocnem. Ja sam malo skepticna. Ja sam brza i energicna. I nemam iskustva sa predavanjem deci ispod 10 godina. Engleski mi je na visokom nivou i ne znam kako cu se zaustaviti da pricam sporo i da naglasavam svaku rec 😀 sad kad mi demo bude uzasan hahaha...a cini mi se da ocekuju od mene da bude savrsen. Ja inace delujem kao izuzetno samouverena kad pricam sa ljudima ali izuzetno sam nesigurna u sebe kad krecem nesto novo da radim sto nikad ranije nisam. 
Idem da posaljem ovim poruke i zavrsim kafu pa da picim kod mojih dusica kuci. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 13:03:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Dobar dan. Vracam se iz Bg. Stadoh na omv da obavim wc i popijem kafu i iskuliram pre odlaska kuci heheh...imam rucak pa se ne zurim da kuvam. Danas jos dva casa i svasta nesto. Riknucu ove nedelje. Sad cu da iskoristim priliku da se javim francuzima za njuzleter dok ovde sedim. A i sef mi sinoc nije poslao neki link (opet mi je dao nesto da ucim heheh jeee)  tako da ce to veceras. Riknucu danas od obaveza.
Maraj procitah u temi za vrtic. Super proslo. 
Moram da snimim i demo cas danas nakon ove obuke. I da im posaljem. Ako im se odmah svidi mogu odmah da pocnem. Ja sam malo skepticna. Ja sam brza i energicna. I nemam iskustva sa predavanjem deci ispod 10 godina. Engleski mi je na visokom nivou i ne znam kako cu se zaustaviti da pricam sporo i da naglasavam svaku rec 😀 sad kad mi demo bude uzasan hahaha...a cini mi se da ocekuju od mene da bude savrsen. Ja inace delujem kao izuzetno samouverena kad pricam sa ljudima ali izuzetno sam nesigurna u sebe kad krecem nesto novo da radim sto nikad ranije nisam. 
Idem da posaljem ovim poruke i zavrsim kafu pa da picim kod mojih dusica kuci. 
Srećno,držim fige


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 13:28:46   
Maraj
Ljiso ma ti si zena zmaj. I ti i von!
Ja bila malo napolju sa S. Bas me noge bole. Dal od vremena, dal me vene bole...a bice da je i jedno i drugo...
Rucak za danas nemam. Mama punila paprike , tako da ipak imam rucak user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:27:34   
Rosita
Nema ranih reakcija, sve smo popili! Pratimo dalje!



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:29:21   
Ana RR
Rosi user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:29:27   
pari
Super Rosi! Da tako ostane!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:39:57   
Misha i Ljisha
Sjajno. Rekoh ti ja


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:40:17   
Sanjica26 RR
Otpala sam. Milion poslova obavljam, a dan jos nije gotov.
Malo sam se ispruzila, pa opet u skolu. Mm ide u pet kod urologa da se dogovori oko intervencije. Na iglama sam.
Rosi super user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:42:03   
Maraj
Rosi user posted image
Smesko...procitala sam..pa kud sad zacepljen kanal! Jesi bila kod gin. Sta kazu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 14:45:09   
Rosita
Oprezna sam, tako je i D prošao u bolnicu, stvar je krenula uveče.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 15:40:52   
vonavoj
Smesko,ipak si nadrljala sa kanalom! Rosi,neka tako i ostane.M je dobar,osim sto se osuo,nije puno,na stomacixu,ali vec 36h nema temp.Isli amo u set_nju,krenuli sa dukserima i kisobranima,vratili se u kratkim..bolest.Sanjice ne pises u temi rekreativna,kako joj je?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 15:58:33   
Duškić
Von bas tako.
Super za temp.spremila rucak i mali odmor.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 16:01:52   
Sanjica26 RR
Von, sad sam napisala. Previse imam obaveza, pa nemam kad da pisem. Nemam kad ni da razmisljam previse. Cujemo se i bitno mi je da je zdrava

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 17:18:36   
Maraj
Von, virusni osip?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 17:42:53   
vonavoj
Pa da,trodnevna groznica.pisala sam u temi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 18:16:53   
smeško
Von, drago mi je da ste bolje! Rosi, cekamo onda vece i jutro. Drzim palceve! Maki je to prerastao sa godinu dana. Sa J konzumiram mleko i mlecne proizvode i ne vidim problem kao sa M. Videcemo posle. Voci, kako su usici?Maro, Von, nije lose kako je bilo sa N i M. Nisam dobila ab, sestra mi je masirala dojku i izmlazala me. Preznojila sam se i izbrojila zvezde i juce i danas, ali je bolje. Mnogo bolje.Ljisho, da se ne ponavljam, kada ste ovde, poziv na kafu uvek vazi! Ne moras da je ispijas na pumpi.💖 Mame, moje dete vise ne prepoznajem. Hteo je da ostaje sa bakom i dekom, sada nema sanse. Vristi sa vecinom ljudi koji nisu ja. A kada se razvristi to je bezi ko moze. Svuda ide sa mnom, srecom svuda vozim. U kuci ga drzim jednom rukom, drugom radim. Primer od juce. Isla sam sa njim na ginekologiju. Otisla sa njim po N zbog prepunog ranca, pa u postu, Ideu,...Zaspi kasno, cekam ga, cekam i na kraju pozovem mamu da bude sa njim dok ja odem po M u vrtic. Vratimo se za 15-ak minuta i iz dvorista ga cujemo kako vristi. Udjem u kucu i vidim da vristi jer je cuo auto, a mama bezobraznica se nije odmah pojavila. Dok sam se presvukla on se toliko naljutio da je vristao jos 15 minuta bez zelje da stane. Toliko se ljuti da mislim da ce bas on biti dete koje se baca po samoposluzi. Vec se baca unazad i udara glavom i guzom. 😣


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 19:49:05   
pari
Smesko, ni moja T nece nikog osim mene, sve se nadam da je faza...iako samo sa mnom i sa M i provodi vreme...sa mm malo, sa mojima jako malo i eto...Von,nadam se da ce M brzo skroz ozdraviti!Rosi, da bude sve dobro veceras i sutra!
Ja sam nesto smlacena,mozda pritisak...nesto nemam snage ni za sta. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
22.5.2019 20:14:44   
Maraj
Smesko pa jel bolje od masaze? Jel jos mora da se ide?
Jao i moja S pocela da se "lepi " za mene. Po ceo dan ide i vice ma ma ma ma ma user posted image najbolja je kad joj nisam u vidokrugu. Cim me spazi..histerija.
Nego nos joj curi zadnjih pardana. I slabije mi jede. Samo bi sisala. Sta joj je sad...pojima nemam. I juce i danas mi odbija dorucak. I ostalo mrljavi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

sta mislite o zenskom imenu Stana
velle

zanima me vase misljenje o imeni Stana?

ok (20%)

nikako (72%)

lepo (8%)


Ukupan broj glasova: 106

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here