|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 9:33:46   
smeško
Ivanka, ja nemam pojma ni sta im zasmeta. N bi kasljao nedeljama bez aeriusa. I to bas iscrpljujuce deluje na njih, mogu samo da zamisljam koliko ste se mucili.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 10:03:20   
IvanaSK RR
Milence,aj da ispunite zelju lepotici 😃 
Jess,jel mogu i ja sa tobom na put?😂



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 10:33:16   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: smeško

I mi imamo aerius u kuci zbog kaslja. Isto po preporuci pedijatra. 



Iskreno, ja nisam verovala u taj kasalj kao posledicu alergija. A onda je klepilo i mog najstarijeg sestrića i mene. 
Kad se samo set__im koliko puta sam mislila da sam bolesna i moji mislili da sam svaki drugi vikend bolesna, a ono alergija, i koliko sam se namucila kao dete... I koliko se organizam iscrpi boreći se... 
Koliko se tada malo znalo o tome... 



Alergijski kašalj je katastrofalan.Prošle godine je naša ćerkica kašljala mesec dana.Sve živo je pila i ništa.Uradimo alergo test-i alergična je na ambroziju.Sad znamo šta je,imamo sirup protiv kašlja(Aerius)i akva marisol alergi(sprej za nosić).


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 10:39:08   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Ja nista zivo radila nisam 😂 zezala se s P. On sad spava evo zaspao sat vremena ranije jer se sat vremena ranije probudio. Idem da kuvam pa posle da blejimo 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 10:50:19   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ko je za kafu sa mlekom? Upravo skuvana user posted image

Moji rade domaći pa idu u Tiršovu, M ima zakazanu kontrolu kod gastro. Ne znam da li će stići u školu danas.

Milena user posted image tako je i M mene gnjavio i tražio bebu. Pre neki dan me pitao koliko bi beba bila velika da se nije razbolela user posted image samo zbog njega mi je žao što nemamo još jedno dete.

I ja dajem xyzal kod kašlja, pomogne mu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 11:16:44   
Maraj
Ppzdrav mame
Smesko ja vec "panicim". Zakazala sam krstenje pa sam malo mirnijauser posted image al nista vise. Mm isto ceka poslednji momenat. A to mene izludjuje
Sanjuce sve hocu da ti pisem pa zaboravim.
Tm moze na vma da radi preglede bez uputa. Oni rade svaki dan sa civilnim stanovnistvom posle 3. Mozda i posle 4. Zaboravila sam . Bez uputa,ali platis pregled. Ja sam bila na koznom. Jako razocarana u vma. Vise sam ocekivala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 11:25:09   
Misha i Ljisha
Maraj svaka cast. Ja kao i smesko sve u poslednji sekund. Volela bih da krstimo P 12.jula ali sad nemam pojma da li cemo. D je u kampu tad. Niko nije razmisljao o datumu kampa kad smo je prijavljivali a ne zelim da joj otkazem i vec sam platila dve rate.

Poslah demo. Cekam odgovor. Nadam se pozitivnom odgovoru. Mislim ako me je moja D skapirala sta sam pricala a nikad je nisam ucila engleski, u principu ona zna yes no i par boja i to je to. Tako da mi je ona reprezentativna user posted image jer ako me je ona razumela valjda ce i mali kinezi heheh...

Meni se zvanicno zavrsilo porodiljsko. Sad mi tece godisnji.

Za ovaj mesec moram sebi uplatiti doprinose. Znaci na sve troskove puf jos 35000. Ludilo.

Sledece nedelje sveki ide na more a mm ide na radnicke igre. Ja soliram sa decom par dana. Imam svasta u planu, videcemo sta cemo uspeti od svega toga da uradimo. Samo da krene lepse vreme da nismo zatoceni u kuci

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 11:28:52   
vonavoj
Ja sam najgora. U januaru sam jos rezervisala salu za krstenje i rodjendan,a pre mesec dana zakazala u crkvi. Jedino se ispostavilo da bas 1.6 dosta dece prijatelje ide na rekreativne,a i neki matori koriste stari godisnji,ali ko je tu tu je.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 11:29:21   
Sanjica26 RR
Maraj, hvala ti. Juce sam srela komsinicu koja radi u bolnici - sestra je. Muz joj takođe radi u bolnici. Doktor je. Danas će da zakaže mm kod urologa da bi odradio intravensku urografiju. Doktorova žena je rekla da su kod nas urolozi jedna katastrofa. Eto ona radi u bolnici i tako kaže. user posted image Ne rade razbijanje, tako da će pretpostavljam mm da dobije uput. Nema druge.

Ja sam zapela da sve obaveze završim danas da bi bila mirna za vikend. Videcu da li cu uspeti.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 11:36:38   
vocicana
Dobar dan zenske. Ja sam u kuhinji, samo da se javi, bila komsinica na kafi povodom jucerasnjeg rodjendana, pa smo se malo smejali. Ima ovde kod nas svacega.
Dete je u vrticu, ja da zavrsavam polako sta imam, pa sutra opet krug smene. Jedv anesto cekam da idem na odmor.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 12:42:38   
pari
Sanjice,nadam se da ce sve biti ok!
Moja T i dalje lose spava...nocas se budila u ponoc,pa u pola 2 pa u 3 pa u 6...sisa,zaspi...Mm otisao na ppsao,jedva cekam popodne da pocne vikend...
Mi cemo za T rodjendan sami,,samo tortica i to je to...mozda odemo do nekog restorana na rucak/veceru...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 13:47:05   
Rosita
Dobar dan!


Dobro smo, jutros malo obilnija stolica i mekša, ali ok je, pio je jogurt juče. Jutros mu stavila kašičicu pavlake u palentu, jeo je. On baš voli da pije uz jelo, pomorandzu, čaj, kad je primereno. Tako da sam mu i jogurt otvorila, uzeo 2 gutljaja i nije hteo više, naravno ni ne mora.  Evo opet sam ga uspavala sedeći, pevajuću i ljuljuškajući ga, bez sise, sad ću ga spustiti. Jee. Išli napolje. Hodao čovek, pušta se. U prodavnici otišao sam par metara da nešto pipa. Onda seo pa otpuzao do oslonca da se digne, jer ne ume sam da ustane. Ispred zgrade isto malo hodao sam. Kad je gusto sede, pouzdan je.  Ima novu reč a to je SKE, u prevodu sirće 😂. Sad baš glasno, jasno i primereno govori Da i Ne. Da hvalim malo i mog bucikanera ❤
Ni ja nisam bila zadovoljna na vma. Gastro je u pitanju. Ali otišla sam na bum kod nekog no name. Gore su dobri Doder i neki na T, da l beše Trabar. Treba se raspitati kod koga. Sama činjenica da je vma u pitanju ne garantuje kvalitet. 
N se isto budi jedno 3-4*. Ne znam na koliko, još uvek sisa noću. Ali polako, to mi nije hića da mu diram. Zadovoljna sam da danju ne sisa. 
Gde su ivana i emica? Ne javlja se ni mamajo, suzi odavno. Kad se krene sa poslom teško se stiže. 
Puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 14:28:23   
Duškić
Bila na otvaranje soping centra.
Guzva , blejaca koliko volis user posted image .
Ima lepih stvari i popusta.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 14:52:21   
Maraj
Duskicuser posted image za švrćkanje
Rosiuser posted image za bucikanera
Ja cu sad po L u vrtic. Petak....jeeej
A ja na posao za nesto vise od mesec dana
Ne znam.gde mi je proslo trudnicko + porodiljsko . Kao da sam juce prestala sa radom...a eto...priblizilo se...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 15:11:39   
flamingos
Mi došli iz škole i nemamo domaći.Nadamo se lepom i sunčanom vikendu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 15:34:02   
pari
Rosi,super za malog decaka! 😊
Maraj,bas se priblizilo...
Meni isteklo porodiljsko i dobila sam prekid radnog odnosa sto sam i znala da ce biti,bila sam na ugovoru na odredjeno...trebala bih na biro da se prijavim medjutim naknada se prima samo ako se prijavim 30 dana nakon kraja radnog odnosa,a to ce biti 30.05. A ja dolazim1.6.u Bg 😕

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 15:36:45   
Rosita
Pari, predaj čim dođeš uz dokaz o sprečenosti. Mada me ne bi čudilo da te odbiju. To su državne pare 🙁. A neko umesto tebe?



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 15:38:02   
pari
Uradicu to cim dodjem. Ali pise svuda da ne moze posle 30 dana. I pise da mora licno 😕Jedino da probam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 20:13:47   
vonavoj
Pari,imas u pasosu kad si otisla i dosla,probaj na tu foru. Ali za naknadu ti treba od firme da si tehnoloski visak..Izgleda da ce sestra i zet sa decom doci na krstenje,srecna sam kao malo dete! Jeeee! Mrzim daljiinu..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 20:35:26   
pari
Super von za krstenje!
Znaci moze samo ako sam tehnoloski visak? Onda nista...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 20:50:38   
vonavoj
Da.pari,moraju da ti daju papir iz firme da si visak i sa tim ides na biro,da bi dobila pare. A da bi imala zdravstveno,moras ds se prijavis i da se redovno javljas. Svakako idi cim dodjes.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 20:59:24   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ceo dan sam drndala. Sad cu da napravim pitu za sutra i da oribam kupatilo. Sofi je legla. Posle da napisem izvestaj za skolu. Valjda cu leci do 12.

Mm je zakazao onaj doktor komsija za ponedeljak kod urologa. Nista dok nemas nekog.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.5.2019 21:00:06 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 22:13:58   
Misha i Ljisha
Pari oni po zakonu moraju da ti daju i godisnji. Ja sam ovog meseca na godisnjem do 30.6. Tek posle toga oni mogu da ti daju otkaz ili te proglasiti tehnoloskim viskom

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
24.5.2019 22:34:00   
flamingos
Laku noć mame,ljubite dečicu i sanjajte slatke snove


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
25.5.2019 1:55:39   
pari
Ljisho,isplatili su mi godisnji...Nisu me proglasili tehnoloskim viskom, jednostavno mi je istekao ugovor i to je to

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Da li vam je lepo ime Mišel za devojcicu?
pisuljica



da (45%)

ne (55%)


Ukupan broj glasova: 111

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here