|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 13:37:27   
Filadendronka
Citam sve, ne stizem da pisem. Goste imam od jutros i tako sve do kraja radne nedelje. Dolaze ljudi da vide bebu, a ja bukvalno ne izbijam iz kuhinje. 😬

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 13:48:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Citam sve, ne stizem da pisem. Goste imam od jutros i tako sve do kraja radne nedelje. Dolaze ljudi da vide bebu, a ja bukvalno ne izbijam iz kuhinje. 😬
Poljubac bebici i tebi.Mi se vratile iz šetnje,pijem kafu i učimo


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 14:41:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Sofi i ja smo same. Mm je na putu. Bili smo jutros na sluzbi, pa smo nas dve produzile kuci. Prvo njoj dorucak, pa meni. Posle sam nesto citala za posao. Malo pre smo dosli iz voznje. Ona je vozila, a ja sam trcala pored nje. Juce smo obe vozile rolere. Mm je nju ucio, a ja sam svojim putem isla. Bas mi je prijalo. Kasnije cu da je izvedem da i dalje ucimo. T nam se sutra vraca. Svi smo nestrpljivi. Sad cekam da me zove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 19:25:37   
smeško
Zatisje. Nadam se da ste svi lepo proveli dan, po mogucstvu napolju. 

J nije hteo da spava, evo sada nadoknadjuje. N i M ne ulaze unutra. Sada vecera, pa tusiranje i spavanjac. Onda mm i ja odmaramo na svoj nacin. 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 19:32:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: smeško

Zatisje. Nadam se da ste svi lepo proveli dan, po mogucstvu napolju. 

J nije hteo da spava, evo sada nadoknadjuje. N i M ne ulaze unutra. Sada vecera, pa tusiranje i spavanjac. Onda mm i ja odmaramo na svoj nacin. 🤗
Tu smo.Evo dok učismo,i sad redom na tuširanjac i spavanjac.I mi išli u šetnju,baš lep dan.Znaš kako,za nas žene uvek ima posla u kući.Ja sam i peglala,sutra idemo na punoletstvo,uveče.Pre podne u školu,od 10-12 h.Ako,neka uživaju napolju.Pozdrav.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 21:58:57   
Rosita
Mi smo bili po ceo dan napolju. N je sinoć imao gasove, a izgleda i večeras. Stolica manje- više ok ali nije mu baš skroz lagodno ovo mlečno što jede. Nemam pojma. Ipak prducka noću. Ali nije strašno. Po malo ćemo pa pratimo. 


Puno pozdrava, laku noć

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 22:05:20   
flamingos
Laku noć mame.Sanjajte lepe snove.Ljubite mališane.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 22:22:14   
smeško
Flamingos, u pravu si za posao. Evo, mene su naterali da malo podesim talase i na neku drugu frekvenciju. 😂 Samo pricam o tome sta treba da se radi. 😬 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 22:39:49   
Duškić
Ja se uvalih da spavamuser posted image
Decu dok sam sredila
. Sin opet nece u vrtic , bas kaslje.
A cerku sam spremila.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
26.5.2019 22:47:12   
flamingos


IZVORNA PORUKA: smeško

Flamingos, u pravu si za posao. Evo, mene su naterali da malo podesim talase i na neku drugu frekvenciju. 😂 Samo pricam o tome sta treba da se radi. 😬 


Smeško,smeško,baš me nasmeja.Neko mora i da priča šta treba da se radi-organizacija-i pola posla gotovo


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 7:05:53   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Moja deca spavala covece do pola7. Vauu...makac se budio al nista strasno. Ne ukida. Mu nocno mleko jer nikad ne popije nijednu flasicu do kraja pa kad se sabere za svoj uzrast pije oko 400ml. Sta vi kazete zene? A tih 400 ml je vecernje mlekoi najcesce jos jedno nocu a nekad i dva al kazem ne popije sve nijednom. Idem eno pravi mi. Vec dar mar. Dorucak pa vrtic. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 8:02:43   
flamingos
Dobro jutro svima.Hajde da pijemo kaficu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 8:22:40   
Maraj
Jutro.
I kod mene akcija od ranog jutra.
L place nece u vrtic. Dal sto dugo nije isao pa se odvikao. Ranije se probudi pre mm da ide u vrtic,a sad place . Nece da ide. Jooooj...muke s decom...

Ljiso ne znam sta da ti kazem. Meni S sisa pa pojima nemam koliko pojede. Dajem joj mlecno i kroz pavlaku/jogurt/grcki jogurt. Nekad i maslac.... pa valjda se nabere,da bude ok kolicina

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 8:52:13   
Milena18
Dobro jutro!


M otišla u vrtić jutros, posle dve nedelje. Ja na poslu, nije mi se dolazilo, ali šta da se radi.
Maraj, proći će, samo pričaj sa njim. Mislim, znam da već radiš to, nema potrebe da ti iko priča... Da li se pre pauze dešavalo nešto u vrtiću što ga je moglo uznemiriti? Tako je i moja pred Novu godinu plakala svakog jutra. Tada su bili u grupi sa starijom. Čim su se vratili u svoju grupu, sredilo se, sada baš voli da ide.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 9:14:32   
Duškić
Moji kuci, kaslju. Gledaju Blejza.
Sad doruckovali, a hoce u vrtic.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 9:16:45   
jance
Dobro jutro

bebuska se budila u 7 i sad ponovo zaspala. neplanski. Nocu spava katastrofalno, bas rekoh mm juce da nisam sastavila vise od 3 sata sna ne pamtim... obicno oko 3 krece da se budi pa joj na svakih pola sata ili 20min vracam dudu ( sto znaci da se budim) pa joj onda oko pola 5 dam da jede pa spava do 7 kad krene da se budi zbog toga sto ja budim velike za skolu i vrtic. Kaze mi mm da joj dam da jede u 3 pa da se ne cimam dva sata sa budjenje. Hajd nocas sam tako i vec u 5 je pocela ponovo da se budi pa joj vracala dudu i tako do 7. MM se ljutio na velike jer su bili bucni dok su se oblacili, a stvarno nisu, bas su bili tihi, ne mogu bas necujni da budu, ljudska bica su. No i to jos dve nedelje pa ce biti kuci.

Net mi katastrofalan, pojma nemam sta se sa Telenorom desava, a treba u 10 cas da odrzim....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 9:35:06   
Ana RR
Dobro jutro i od mene user posted image standardno me nema vikendom, naskitali smo se. Mada i kad smo kući ja ne palim laptop vikendom, dosta se zračim preko radne nedelje.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 9:45:45   
Misha i Ljisha
Maraj moj P skoro nista mlecno ne jede. I zato mu ne bih ukidala to sto popije. Znaci ne voli jogurt. Pavlaku retko retko. Mleko ne konzumira. Grcki jogurt ni vocni ma nista. Kiselo mleko ne voli. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 10:13:28   
vonavoj
Dan,da mahne baba,baba..ustala sam sa glavoboljom,do pola 1 sam bila na 20god od osnovne..samlevena sam..nije to za mene.Da li ce mi i naproksen pomoci,nisam ga jos pila😂😂Ljisho,ni moj M nista to ne jede..ali jede griz,cokolino sa mlekom...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 10:38:21   
Sanjica26 RR
Dobar dan ženske. Ja od jutros ne stajem. Pravila sam rucak, sad mesim rucak. Posle cu palacinke. Stize nam T, pa sam resila da napravim ono što voli.
Inace, mm je isao kod urologa. Zakazano mu je snimanje za 11.jun. Dan ranije ce da bude primljen. Moraju da mu urade analize koje su bitne zbog snimanja.
Eto da nismo isli preko veze ko zna kad bi zavrsio. Rekao je da ce da mu da uput za vma. To je to.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 10:40:28   
Maraj
Joj pecnuce nas sanja...
Ja nisam S uvela mleko. Bas sam gledala L sam uvela sa 9 i po. Kroz poparu/palentu...a S jos nisam.
Ljiso namazi mu na hleb pavlaku ili kis mleko. Ja namazem pa onda umocim hleb u slaninicu(da se ona zalepi). I tako S jede . U palentu isto stavim. U poparu. Al kazem ti...ja ne znam koliko S posisa,kad sisa.

Milena,nije se nista desilo u vrticu. Da ja znam. mislim da to sto nije isao neki period..da je sad ko da nije ni isao...

Niesto mi S podivljala. Samo bi da je napolju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 11:05:28   
Milena18
Sanjice, super što mu je zakazano! A za T mogu misliti koliko ste svi srećni i sa kakvim je nestrpljenjem čekate.
Gotova pauza, sad nazad na posao. Ponovo mi je nos zapušen i puna sam šlajma. Kupih sada nešto za iskašljavanje, pa ako ne prođe, moraću opet kod lekara. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 11:27:05   
vonavoj
Milena,sta si uzela? Fluimucil je dobar bas! A ja volim i intusin u kesicama,odlican je.Sanjice,ne mozete da je docekate😁Glava me jos nije popustila..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 11:36:38   
flamingos
Pozdrav svima.Odoh u školu,pa idemo kod frizerke.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 11:52:28   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Joj pecnuce nas sanja...



Neko me je zvaouser posted image

Milena, ne zna se ko je više nestrpljiv. Malo pre me je zvala da me podseti da ponesem pare koje joj je dala tetka da ponese na rekreativnu, ali ona je ostavila kod kuce. Hoce da kupi LOL lutkicuuser posted image

Odoh devojke, prvo na pijacu. Moram da vidim da li ima bela i crna rotkva. Treba mi za tatu, a posle u skolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here