|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 12:14:29   
Maraj
Sanjice user posted image user posted image
Kod nas se pojavile boginje u vrticu. L ih je izgleda jedini u grupi prelezao... sad ce mu se opet osipati grupa. A ja sve cekam da se veze za nekog drugara pa da zeli da ide u vrtic. Tako je bar bilo od septembra, kad je krenuo. Non stop je spominjao drugare i voleo da ide. Sad kako ne ide...ni ne spominje ih...
A sad ce se jos i osipati grupa...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 12:22:51   
jance
Dobar dan. Uspela da odrzim cas, bebuska bila dobra. Sutra nemam cas pa cu valjda uspeti konacno kucu da upristojim. Bebuska upravo papala cvrstu hranu, cekam da kaki pa da je stavljam na spavaje. O je danas prva smena sto znaci da ih kupim posle 14h

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 12:27:56   
pari
Kod nas je sad jutro 🙂 prethodna dva dana proletela, srecom danas je ovde praznik pa imamo i danas da uzivamo zajedno. U subotu bili po gradu i do Central parka,a juce opet do okeana. Juce je ovde bilo preko 30, svi u kupacim...kao da smo bili na odmoru 🙂 Danas cemo po gradu verovatno...
Priblizava se povratak...u petak 😞 ali dobro,mislicu pozitivno...da uzivamo jos ovih par dana,da proslavimo T rodjendan...
Puno vas pozdravljam sve!Sanjice,super sto je zakazano za mm i super sto se danas vraca devojcica...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 13:26:32   
Filadendronka
Sanjice, super za tm, da skinete tu brigu sa glave. Pari, uzivaj i za nas malo. Maraj, probaj ako mozes da ga posle vrtica povezes na nekim drugarom. Da se igraju zajedno u parku npr. I onda ujutru kazes da ga ceka to dete da zajedno doruckuju. Pa onda kod nas kad naidje ta faza prolazi i fora sa cepovima. Skupljamo cepove za humanitarnu akciju i onda kad mu dodje da nece u vrtic samo izvadim kesu cepova i kazem mu da treba da ubaci u kutiju u vrticu. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 13:29:47   
Ana RR
Ne znam za vas ali mene je ovo vreme načisto smlatilo. Bole me oči koliko jedva gledam. Pa užas. Za vikend sam stvarno malo spavala ali nisam bila ovako umorna i smlaćena koliko sam danas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 14:01:40   
Rosita
Dan! 


Sanjice, odlično za pregled. Ili veza ili veliki novci pa sve privatno 🙁
Pari, baš lepo!
Mlečno, ja isti stav kao maraj imam, u palentu, poparu, u jelo. Ja sam pretpostavila da će se N svideti mladi sir. Neutralan je i može da se kombinuje. Ali on i meni stvara gasove, njemu isto. Ja ću N sutra opet dati mleko. Iduće nedelje mislim da primi mmr. Hoću da sam načisto.
Bili do Ada mola. Fino, baš prostrano i planski unutra. 
Pozdrav, mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 14:04:48   
Duškić
Rosi bas je lepo . Meni se bas svidja.

Sanjice, super!

Mi sad usli u kucu, kisobrani i setnja user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 14:07:11   
Ana RR
Rosi, samo nedovršeno user posted image garaža kao da se raspada, nema svetla, kablovi štrče, nema znakova pa ne znaš gde je ulaz a gde izlaz.... prljava stakla na ulazu, pod prekriven najlonom... ludilo mozga. Ali bitno da je Čičičić presekao vrpcu. Eto nečemu i on poslužio.

Mi juče, kao kreteni, posle plivanja odemo tamo da vidimo neke stvari, misleći da je rano i da nema gužve. Kako smo se samo za*ebali user posted image Pola Čukarice se sjatilo. Gužva, haos, u toaletu nema sapuna pa sam uletela u muški da operem ruke. Ispred McDonalds-a red kao da je džabe, sve roditelji sa decom. Zgrozila sam se. Mi kupili sladoled i seli na terasu pa zbrisali čim je mm kupio šta je hteo.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2019 14:12:17 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 14:20:40   
Rosita
Slažem se za parking. Ali bile neke čike pa me usmerile 😁. Gužve danas ni od korova. Valjda mi je zato takav utisak. Kupili D patike lepe ribok 3300.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 16:11:11   
Maraj
Meni je samo mesto gde se nalazi taj trzni centar katastrofalno. Nisam bila i ne verujem da cu ici. Lepo ke i da ljudi koji zive u tom delu bg-a imaju tc. Al onde na onom cosku...jok

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 16:20:53   
Ana RR
Maraj, žale se ljudi iz okolnih zgrada da su zgrade popucale zbog gradnje tc tj zbog silnog kopanja. Tu će biti svakodnevni kolaps, moja mama se u subotu vraćala od nas, zaglavila se tu. Taj deo je inače slepo crevo i uvek je guva a tek sada će biti kolaps. Zamisli letos kada krene kolona sa Ade i kolona iz TC user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 17:41:47   
bebilule
Pari, uzivaj jos koji dan. Trudi se da ne mislis.


Rosi, daces mu mlijeko da vidis za svaki slucaj kako reaguje prije vakcine, je li? 
Mame, hocu sunca, muka mi je vise. I nece mi nista u basti porasti. :) 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 18:06:52   
Maraj
Ana mi se pre Vaskrsa vracalo sa Zlatibora. Zaglavili smo se tu u Radnickoj 2 sata zbog tc. Asfaltirali ulicu. Ko da nisu mogli to nocu da rade...
A jeste...haos je tu svakog leta zvog Ade...jos sad zbog tc. Ma uzas ce biti. Cula sam za ljude kojima su popucale kuce zbog gradnje Ada mola...ma strasno.
Dal bas toliko tc treba Beogradu....
Bebi ja nemam bastu,al svakako mi sjnca treba user posted image

Ne rekoh vam. Ova nasa vaspitacica sto nas stalno "hvali". Radi pre podne. Druga koja je ok je na odmoru, tako da su deca posle podne u grupi pored, sa njihovom vaspitacicom. B Oze dragi,koliko je ta zena divna. L i ja se vratimo kuci kao dva vrapcica. Zena skroz normalna. Ne zakeralo ko ova nasa. I sta god je pitam, ona je u fazonu "ne brinite, sve ce biti ok,ne pridajte paznju"...
A.ova nasa user posted image sve joj smeta....

< Poruku je uredio Maraj -- 27.5.2019 18:07:44 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 19:37:42   
jess021
Gde ste mame? Ja radim drugu, prepodne vodila L kod lekara jer ima temp od juce i boko je grlo. Ima streptokoku, dobila ab. Tako da sam na poslu. Sutra treba malu da namolim da ide u vrtic, jer babu nesto boli noga pa joj nije zgodno obe da cuva. Joj bas je smor ova druga smena, zaspacu.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 20:02:21   
Duškić
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maraj, žale se ljudi iz okolnih zgrada da su zgrade popucale zbog gradnje tc tj zbog silnog kopanja. Tu će biti svakodnevni kolaps, moja mama se u subotu vraćala od nas, zaglavila se tu. Taj deo je inače slepo crevo i uvek je guva a tek sada će biti kolaps. Zamisli letos kada krene kolona sa Ade i kolona iz TC user posted image



Vec jeste. A plys 13 j 12 tramv.ne saobracaju, pa neke linije ubacili.
Kad je bilo sad za vikend orvaranje redovi i guzve.
A radili su po celu noc da bi ljudi zavrsili kad je receno otvaranje.

< Poruku je uredio Duškić -- 27.5.2019 20:03:19 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 22:28:03   
Rosita
Bebi, dajem mu ovih dana sve mlečno. I ok je sem malo gasova. Pio je mleko u bolničkim uslovima. Hoću da mu opet dam. Dr nam ide na odmor, a posle mi na more, pa bi sledeće nedelje trebao da primi mmr.


Deca polegala, sad da punim mašine... Tako bih da ne moram ništa. Mrzim poslove po kući. Laku noć ❤

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
27.5.2019 22:49:26   
vocicana
Dobro vece zenske.
Ja sam na poslu, da napisem koju, bas sam zatajila, a nedostajete mi mnogo.
Vidim slinci, temperature, opet neke infekcije. Mi zavrsavamo ab u sredu pa idemo na kontrolu. On je dobro, ide sve vreme u vrtic. Juce smo bili na rodjendanu opet, bas je super.
A ja nesto da se pokupim ne mogu.
Ali ima i lepih vesti, tako da sam polako pocela da se vracam u ravnotezu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 7:37:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro ženske. Šta ce biti to nema Ljiseuser posted image
Moji odose u vrtic.T spava. Bas je umorna. Rano su se budili na Kopaoniku. Puna je utisaka. Odoh da složim ves, da odstampam nešto za školu i letim. Danas ce biti uzbudljiv dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 7:54:58   
Misha i Ljisha
Hehe Sanjice eve me. 


Pravila sam klincima palacinke za dorucak. Evo jelu i sad cemo da se spremamo. D ima testiranje u skoli u 9. Sveki taman moze pola sata P da cuva. Prosli put sam isla sa njim u skolu D da prijavim pravio mi tamo haos malac. Tako da sam je zamolila danas da ga pricuva malo. 
Mm sutra na radnicke igre. Treba d ga spakujem. Danas frka. Ja cas D trening i citanje u pisanje i svasta. 
Nesto sam malo u minus fazi. Al izvucicu se. Nemam previse vremena bas za razmisljanje. 
Ljubim vas.
Maraj drago mi. Je da cvrkucete iz vrtica 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 9:15:57   
Misha i Ljisha
Jao mame ja cekam ispred a D je unutra. U meni sve treperi 😀


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 9:19:51   
Sanjica26 RR
Svi smo se tako osecali. Mene ceka sledece godine sa Sofijom.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 9:30:42   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Maraj drago mi. Je da cvrkucete iz vrtica 😂

Ljiso user posted image ova nasa vaspitacica me ubije u pojam...pa se vracamo obicno iz vrtica "na ratnoj nozi"

Ja odvela L u vrtic. Trazio da ga ja jutros vodim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 9:35:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Jao mame ja cekam ispred a D je unutra. U meni sve treperi 😀


Srećno,držimo fige


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 10:06:05   
Misha i Ljisha
Ehehehe mame. Hvala vam. Proslo sve super. Odlicna je. Cak rece pedagog da je verbalno izuzetno jaka (a ja bas mislila da je tu slaba hahah) uglavnom sve super 😎


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Razgovori mama 05/19 [chat]
28.5.2019 10:11:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ehehehe mame. Hvala vam. Proslo sve super. Odlicna je. Cak rece pedagog da je verbalno izuzetno jaka (a ja bas mislila da je tu slaba hahah) uglavnom sve super 😎


Bravoooo,nisam ni sumnjala u vas,divnooo.Ček još nešto da ispišem pošto prozivaju nas koji pišemo kratke postove samo zarad nagrada,što uopšte nije istina.Volim da se družim sa vama.Ljubim vas sve.Uživajte i popijte nešto i u moje ime.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here