|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 9:00:42   
milicicak
Mame, jutro. Koristim prevoz da vas procitam i da se javnem.


Jess, kad putujes?
Pari, vi stigli kuci?
Kod nas standardno, brojimo dane do kraja vrtica, sumiramo utiske sa priredbe, sredjujemo sobu za djaka prvaka, uglavnom ne znam da li sam dosla ili sam posla 😂
Ljubim vas sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 10:16:11   
jess021
Mili, ja sam vec uveliko trebala biti u Atini, ali sam odustala. Jednostavno nisam mogla, toliko sam se opteretila da nocima nisam spavala. 


Eto...bice prilike neki drugi put.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 11:56:58   
milicicak
Jess, bice prilike neki drugi put 😉


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:07:50   
pari
Mi stigli kuci i nismo se jos uhodali...sinoc je jedva zaspala posle ponoci,stalno se budila...a i jutros je bila jako kenjkava...trebace joj vremena da udje u ritam...
Sad smo napolju...dok ne pocne kisa...
Kako ste drage mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:31:33   
Misha i Ljisha
ja samo da se zapljunm. U poslu sam. Svasta nesto. Malo sam se odljutila na mm a bas sam smrtno bila besna skoro nedelju dana pa nisam ni bila u elementu ni da pisem ovde

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:35:27   
pari
Sto si bila tako ljuta? Dobro je da prolazi polako...
Svaka tebi cas_t koliko radis stvarno...vredna si bas bas...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:39:44   
Filadendronka
Zdravo mame, samo da se javnem na brzaka. Pari, dobrodosla nazad! Jess, skroz te razumem, ni ja ne bih mogla da ti pravo kazem. Moja drugarica je ostavila bebu od par meseci kod bake i otisla na more sa starijim detetom. Ja sam jos uvek u soku. Mi smo u selu, baka je lose. U krevetu je nepokretna, a svesna psihicki skroz. Stara jeste prilicno i sad oko nje mora stalna nega. Od kise sam dodatno depresivna, posto po kuci ne znam sta vise sta da radim sa trogodisnjakom koji puca od energije. Beba kakila posle 8 dana, KONACNO. Grlim vas sve! 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:43:14   
Ana RR
I ja da se javnem na kratko. U poslu sam, opet smo izbacili nešto novo na ekstenziji pa sad proučavam.

Slomila me neka prehlada, nos mi curi i sva sam kilava. Valjda od ovog šugavog vremena. Juče kada smo se vratili iz restorana sam popila fervex, negde oko 7 uveče, odspavala 2 i po sata, ustala, istuširala se i nastavila da spavam. Jutros sam jedva ustala u pola 8 da se spremim za oklagijanje user posted image

Jess, bzvz što nisi otišla mada te razumem. Verovatno bih i ja tako uradila da je M manji. Mada, znam da je na sigurnom sa mm tako da ne znam koliko bih se premišljala user posted image

Pari, poremeti jet lag dosta, jbg. Meni treba dobrih nedelju dana da se uhodam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 12:48:36   
pari
Ja napisala i izbacio me rr...
Fil, nadam se da ce baka biti bolje...drzi se...I probaj da budes napolju kad god ne pada kisa...proci ce i to...
Ana, cuvaj se!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 13:46:20   
Rosita
Dan mame, sela sam da radim neku prezentaciju.

Fil, razumem te, drzi se! MM baba je u groznom stanju i fizickom i psihickom, zahteva 24h nadzor, njegovi roditelji su na izmaku snage.

Jess, i ja bih, verovatno tako uradila. Kad sam te podrzala, uradila sam to izistinski jer su tvoja deca objektivno dovoljno velika, ali subjektivno te razumem.

Ana, drzi se.

Ljiso, ni prvi ni zadnji put, ti i misa se nesalomivi user posted image . Ne znam sta je bilo pa deluje da sam malo neempaticna, ali ovo stvarno mislim.

Poz mame.

Pozdrav, mame

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 21:51:46   
pari
Nema vas drage mame...
Mi bile i poppdne napolju,bilo lepo pa i M dosao pa i sa njim...Kasnije su legli, T se vec probudila...nista novo 😁
Uspela sam i da se isfeniram kod frizera sa sve T u krilu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 21:59:38   
Duškić
Uh, Ljisho nedelju dana..ono jeste da je z...
Ali mnogo user posted image
Anchi vreme je katastrofa.
Mene grlo steglo. Mada skitali dosta danas.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 22:22:31   
vonavoj
Pari,ti kod frizera,a ja kod kuce sa M oko nogu,dodje mi da skratim kosu..samo je susim 15 min.i onda kao provucem neku cetku,da bas ne budem kao vestica..i onako je vezem.Joj,grlo..bezite bolesti.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 22:42:27   
pari
Ja uspem nekako tih pola sata sa njom kod frizera...A u Ameeici sam sama i ocajna mi je bila frizura jer samo ukljucim fen na 5 min i kraj

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
3.6.2019 23:26:14   
pari
Ja kao dobila danas oko podne,samo jedan ulozak od tad stavila i evo vec par sati nemam nista...jako cudno...nije bilo bas krvavo,vise rozikasto i braonkasto...Inace,taman sam sad i trebala da dobijem. Da li vam se to desavalo? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 7:40:14   
vonavoj
Jutro!Pari,normalno je sve dok dojis.promena klime,stres.Kod mene prvih 36h potop..a kao za baksuz nocas od pola 4 do 6 nije spavao,vrteo se..udarao me,ustajao..a sad spava.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 8:02:11   
Milena18
Dobro jutro, mame! Kako ste?
Pari, dobro došla nazad!
Nisam se javljala dugo, nemam šta posebno ni da kažem. Kod nas je sve standardno, red virusa, red vrtića. Čekamo kraj juna da malo odmorimo od vrtića. 
Za more još ništa nismo rešili, ni ne možemo dok ne vidimo šta će biti sa mojim poslom. Po svemu sudeći, neću ga ni imati od jula, bar ne ovaj sadašnji. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 8:35:54   
Filadendronka
Jutro mame! Samo da vas nasmejem... Sanjala sam kako clanica Jess trazi od mene neko ukrasno dugme da stavi na sako! 😁😁😁 Verovato sam sinoc pred spavanje videla njen nick i to mi se urezalo u podsvest. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 8:51:59   
vonavoj
Milena,ima li neki posao na vidiku?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 8:55:29   
vocicana
Dobro jutro, Milenice, ja se nadam da ce sve biti ok, znam za situaciju kod vas u firmi i strasno je to. Zelim ti pre svega reset, posao ces naci.
Pari, dobro dosla nazad. Ne sekiraj se, bice sve ok.
Ja sam n aposlu i danas malo mirnije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 9:02:18   
Milena18
Hvala ti, Voci!


Von, gledam da nađem nešto od kuće da radim, možda i sama da pokrenem.  Ali što kaže Voci, prvo da se reset_ujem, nakon što još ovaj jun izdržim. Ja ne sumnjam da ću nešto naći, nisam zbog toga mnogo zabrinuta, ali me ova atmosfera deprimira. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 9:17:31   
Maraj
Jutro mame
Ja odvela L u vrtic. Sad uspavljujem S
Pari i kod mene cudni ciklusi
Trsje mi 5-7 dana kso i pre. Al posle toga curkam braonkasto jos 7-10 dana. I stomak me ovaj mesec boleo nakon ciklusa...kao da tek treba da dobijem...
Milena jesi ti pisala da ste skoro imsli neke ' turbulencije" na poslu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 9:21:47   
Milena18
Maraj, jesam, prodata nam je firma pa se još ne zna ko prelazi kod novog vlasnika. 



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 12:16:42   
pari
Da,bile ste u pravu...evo od jutros opet imam ciklus i stomak me prilicno boleo...
Ustali tek u 10...strasno...lose je T spavala...
Milena, mogu da zamislim kakva je situacija na poslu...nadam se da ce se resiti...
Kako ste mame danas?Neko cudno vreme...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
4.6.2019 12:37:52   
Ana RR
Ćao ženske.

Joj Pari, nadam se da će se uskoro stabilizovati to spavanje tj nespavanje. Ja bih prsla, od nespavanja se razbolim, valjda opadne imunitet.

Milena, bzvz. Nadam se da će biti sve ok. Možda to može da bude neka dobra prilika - možda započneš nešto svoje user posted image

Opet kiša... ovde je toliko bilo crno nebo da sam se prepala, međutim na kraju nije bilo strašno. Ali definitivno mi se ne da da odem do grada. Svadba je u subotu a ja pojma nemam šta da obučem. Planirala sam da odem do Vogelija danas ali po kiši nema šanse.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here