|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 20:18:04   
doramar11
Jel pomogao nekom taj Antiemetil, to je na bazi djumbira ako se dobro secam?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 20:54:46   
Beca.t
Devojke, meni je danas bilo ok ali vec veceras sam nesto umorna. Menjam raspolozenje i svi me nerviraju....usla sam u deset_u nedelju. 


Cak sam danas izasla sa muzem na sladoled, jer sam odlepila u kuci. Dete srecom dobro i slusa. 😀

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
7.7.2019 23:12:27   
bubulence
Becko izdrzi jos malo... Jos 2,3 nedelje pa nastupa najlepsi deo trudnoce... Neka si malo izasla iz kuce, sigurno ti je znacilo.



(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
8.7.2019 9:21:34   
Beca.t
Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
8.7.2019 13:20:13   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.


Hahaha Beco,malopre pričam sa sestrom i kazem da imam mucnine i da Jedva čekam da prestanu,a ona kaze "epa ti stvarno nisi normalna. Do juce si kukala kako se ne osecas trudno a sad kukas sto ti je muka." Ali vidim da to muci sve trudnice pa se tesim da sam ipak normalna 😃😃

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
8.7.2019 14:38:48   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: Beca.t

Jeste prijalo😀 Vec 2 dana nemam onakve mucnine, pocela sam da se osecam dobro..i sada brinem da li je sve ok 😀😀😀 Ja nisam normalna! 


A bila sam se nesto iznervirala na uobicajene stvari bez nekog razloga i odmah pomislim kako to moze da utice na bebu, i onda 150 misli o tome. Kaze moj Muz ko da je to tek tako, pa onda niko ne bi bio u drugom stanju. E stvarno sa mnom nije lako. A zene i dizu decu i rade pa naravno bude sve ok.


Hahaha Beco,malopre pričam sa sestrom i kazem da imam mucnine i da Jedva čekam da prestanu,a ona kaze "epa ti stvarno nisi normalna. Do juce si kukala kako se ne osecas trudno a sad kukas sto ti je muka." Ali vidim da to muci sve trudnice pa se tesim da sam ipak normalna 😃😃




E to, to...pa mi smo show.😘

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 11:05:54   
Beca.t
Kakva promena vremena....baš je zahladnelo. Maruška kako je je kod vas?
Meni juče popodne mukaaaa i sinoć...toliko o tome da nemam mučninu više.🤔 Pojela sam jednu kajsiju.... očigledno mi nije prijala uopšte.
Kako ste devojke?

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 11:21:23   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Kakva promena vremena....baš je zahladnelo. Maruška kako je je kod vas?
Meni juče popodne mukaaaa i sinoć...toliko o tome da nemam mučninu više.🤔 Pojela sam jednu kajsiju.... očigledno mi nije prijala uopšte.
Kako ste devojke?


Kod nas je već nedelju dana hladno, vetrovito i kišovito. Uzas. I meni je svako jutro užasno loše. Mucnina i neopisiva glad. Ali srećna sam što ne povracam. I nadam se da neću. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 12:12:58   
Beca.t
Tako i ja, samo da se ne pogorsa. Makar ima dana da mi bude bas super i mislim da ima veze i sa mojim licnim raspolozenjem. Kad manje razmisljam o tome onda se i osecam bolje. Ima tu dosta i autosugestije.


Moj savet svima koji razmisljaju o stvaranju ili prosirenju porodice da to, ukoliko su u mogućnosti, rade dok su mladje, nekako sve bude lakse.😀 i dok si mladji manje si opterećeni strahovima i nekako jd opustenije.

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 12:14:31   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Tako i ja, samo da se ne pogorsa. Makar ima dana da mi bude bas super i mislim da ima veze i sa mojim licnim raspolozenjem. Kad manje razmisljam o tome onda se i osecam bolje. Ima tu dosta i autosugestije.


Moj savet svima koji razmisljaju o stvaranju ili prosirenju porodice da to, ukoliko su u mogućnosti, rade dok su mladje, nekako sve bude lakse.😀 i dok si mladji manje si opterećeni strahovima i nekako jd opustenije.


Ne znam koliko ti imaš godina. Ja imam 26 i nisam bas malo opterećena 😃

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 12:21:35   
Maruska15
Nego drage moje mene interesuje ima li razlike u simptomima zavisno od pola bebe? 😃😃

Ja bih sada volela dečaka pošto imam curicu, ali radovala bih se isto još jednoj princezi. Sad su mi mucnine krenule ranije nego u prvoj trudnoci, vise me bole grudi ali ne povraćam. Dok sam prvi put dušu ispustila. I čistije mi je lice, prošli put sam imala ogromne gnojne akne. Volela bih da čujem još neko mišljenje... 😄

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 12:55:44   
Beca.t
😀😀😀 Ja imam samo 40 😀😀😀


Ti si u pravim godinama! 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 13:16:23   
doramar11
Maruska, mozda i ima, ali sumnjam da ce to ikad biti dokazano :)

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 14:59:13   
popkica bebic
Maruška, evo ja imam sina i ćerku, a pol deteta koje sada nosim mi je trenutno nepoznat. 😄

Sve tri trudnoće iste, samostalni što sam sada u odnosu na prvu starija šest godina. U sve tri mučnine prva tri meseca, bez povracanja, gorusica, gojenje do 15 kg, isto ponašanje... A različitog su pola deca, pa i različito vreme začeća. Mada prva i ova treća trudnoća su nastale otprilike u isto vreme i termin je blizu sinovljevog rođendana. Tako da, nema pravila... 😘

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 15:18:38   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Maruška, evo ja imam sina i ćerku, a pol deteta koje sada nosim mi je trenutno nepoznat. 😄

Sve tri trudnoće iste, samostalni što sam sada u odnosu na prvu starija šest godina. U sve tri mučnine prva tri meseca, bez povracanja, gorusica, gojenje do 15 kg, isto ponašanje... A različitog su pola deca, pa i različito vreme začeća. Mada prva i ova treća trudnoća su nastale otprilike u isto vreme i termin je blizu sinovljevog rođendana. Tako da, nema pravila... 😘


Zanimljivo. Bas me interesuje ima li stvarnosti u babskim pričama. Javiću vam za par meseci kad saznam pol 😄

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
9.7.2019 21:45:28   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Nego drage moje mene interesuje ima li razlike u simptomima zavisno od pola bebe? 😃😃

Ja bih sada volela dečaka pošto imam curicu, ali radovala bih se isto još jednoj princezi. Sad su mi mucnine krenule ranije nego u prvoj trudnoci, vise me bole grudi ali ne povraćam. Dok sam prvi put dušu ispustila. I čistije mi je lice, prošli put sam imala ogromne gnojne akne. Volela bih da čujem još neko mišljenje... 😄



Prve dve trudnoce totalno razlicite, a pol isti. Ova treca i prva su mi dosta slicne a polovi razliciti... Mislim da to nema neke veze

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 10:56:36   
flamingos
Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:30:06   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: flamingos

Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.


quote

Izvini, da pitam jel prvo rodila brata ili vas? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:32:30   
flamingos
Prvo brata,pa nakon sedam godina nas


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:32:58   
Duškić

IZVORNA PORUKA: flamingos

Slažem se sa tobom bubulence,svaka trudnoća je za sebe,bar tako kažu.Moja majka je brata rodila carskim rezom,moju sestru bliznakinju i mene rodila je priridnim putem,ali zato je imala mučninu tokom cele trudnoće a očas je rodila nas obe.





Bas tako. Bravo za mamu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:34:44   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: flamingos

Prvo brata,pa nakon sedam godina nas




Bravo za mamu! I ja bih volela prirodno da rodim ovu bebu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:36:29   
bubulence
Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek


(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:40:54   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek




Hahahaha, tada ćeš bas da se naspavas 😂😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:42:36   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek






Bubi..kad resi za cas ce.
A hoces prvih dana zasto ne da pajkis lepo.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/19 [chat]
10.7.2019 11:47:05   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maruska15



IZVORNA PORUKA: bubulence

Ja bih da se poorooodiiiiim, ne mogu vise😂. U stvari, jos danasnji dan da prodje pa onda bi mogao momak da krene... Da se porodim pa naspavam kao covek




Hahahaha, tada ćeš bas da se naspavas 😂😂



Hocu, jer u trudnoci ne spavam uopste. Budem presrecna kada sastavim 2 sata za celu noc. Kada se porodim onda spavam celu noc, naravno ustanem da dojim ali opet posle toga nastavim da spavam... 

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here