|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plazaj
16.8.2019 9:11:00   
MimaKos
I ja, ovaj defrinol me kao pijanom cini, tako sam se juce saplela o igracku i udarila se butinom o ivicu garniture, imam masnicu kao da me neko mlatio, mogla sam na glavu da padnem. 😂


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Avgustovska RR plazaj
16.8.2019 10:23:50   
flamingos
Dobar dan,ne stižem da vam se javim,turbo sam.Da popijem još jednu kafocu i nastavljam gde sam stala.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Avgustovska RR plazaj
16.8.2019 10:39:22   
MimaKos
Flamingos, ti si uvek u turbo modu :) svaka ti cas_t, ja se pored tebe osecam.ko lenstina nevidjena 🤣


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 10:58:49   
emicaa
Ja sredjujem stan od kad sam ustala(8:30).Jos trebam usisati i poribati podove.Trebala bih i noge depilirati nekad danas,vec slicim majmunu 😂

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.8.2019 11:03:53 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 11:04:52   
Sanjica26 RR
Emi, morala sam da ti editujem post, jer je Duškić promenila temu u plazajuser posted image

Dobar dan. Evo i ja se prikljucujem ribanju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 11:17:57   
Ivanka 75
Ja izgleda necu nista danas po kuci poraditi... Poslase mi hitan prevod a moram da ga radim na kompu mm, moj se gasi, dojadila sam mu izgleda pa me bojkotuje
Pijem kafu u dvoristu... Uzivanje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 11:40:15   
Ivanka 75
Ne znam sifru za komp mm... A on se ne javlja na tel... A moj komp se restartuje po ko zna koji put... Ima da ga bacim

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 13:35:35   
flamingos
Svi smo se dali u ribanje.Ja sredih kupatilo,usisavala sam,peglala.Odoh letnju kuhinju da sredim i brisem plastične stolice napolju,čistim dvorište.Prijatno je napolju,dete se igra


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 13:50:46   
Ivanka 75
Super vredna F!
Ja nista ne uradih, ne ulazi mi se u kucu 😊
Przenija se krcka, supa isto, bitno da ima rucak. 
Sad cu da omlatim prasinu u dnevnoj samo, vidim je... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 16:28:24   
vocicana
Tih koliko vam zavidim sto ste ista uspele da uradite po kuci, ja sam sinoc peglala do 23 h, muz je dreknuo iz dnevne sobe, idi covece spavaj, bices premorena, kako mislis sutra ceo dan. A ja sam sada na kompu gledala slike plaza koje zelim da vidim. Babylon...Olimiada...jedva cekam da prihajamo na more.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 17:18:35   
emicaa
Ja izdepilira jednu nogu i ispraznio se epilator.Sad sam polu majmun 😂

Mm i ja pijemo kafu,ako je jos neka za primamo ga u drustvo 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 17:19:48   
vocicana
Hocu jaaaaaa

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 17:37:20   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja izdepilira jednu nogu i ispraznio se epilator.Sad sam polu majmun 😂
   hahahhahahahahah, hit  ! evo ja se priajvljujem za kafu 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 17:43:22   
emicaa
Ajte ajte,ja sam popila ali prepustam vam muza da mu pravite drustvo 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 18:46:14   
MimaKos
Ja vec drmnuh i turku i nes, da ne pijem defrinol sad bih i jednu ljutunpa nek ide zivot :))


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 22:07:34   
emicaa
Mima ljuto cu ja za tebe.Bila na rodjendanu popila dvije case nekog kao sampanjca.Uglavnom sam uvjek jedina koja pije kolu veceras su me opet prozivali pa sam uzela i ja nesto alkoholno.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Avgustovska RR plaza
16.8.2019 22:52:41   
flamingos
Laku noć želim svima☺


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 0:44:37   
MimaKos
Oo emice uzivaj i za mene. Mozda je trebalo i ja da drmnem bar bih se onesvestila ovako em spavam ko zec em me ovaj malecki izdrma na sat vremena... laku noc ...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 8:57:41   
flamingos
Dobro jutro.Hajde da pijemo kaficu pa odoh da pravim tortu za sutra,imacemo goste.Lep dan,greje sunce,da brisem gelendere itd.Pozdrav svima


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 9:24:36   
MimaKos
Dobro.jutro flamingos, mi razmisljamo gde da bezimo, nesto mi je jos uvek hladno za bazen, negde u prirodu najverovatnije


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 9:30:49   
Ivanka 75
Mi pobegosmo u selo, stizemo za koji minut, bice lep dan.
A i idemo na degustaciju u vinariju u 12h, mmmmmmm 👍

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 9:32:08   
Ivanka 75
U vinariju Doja idemo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 17:53:52   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

U vinariju Doja idemo. 
Oho,Icanka,super.Uživajte.Ja tek sad sedoh,dete skače po trambolini.Sve je spremno za sutra.Biće prasence,salata i lešnik torta


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 17:56:33   
MimaKos
Ivanka, ima i veceras na letnjoj degustacija rakija u vina, od 20 h pocinje mm i ja se ozbiljno razmisljamo da odemo..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Avgustovska RR plaza
17.8.2019 20:08:47   
Ivanka 75
Hello from Prokuplje😊

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here