|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
11.8.2019 20:00:50   
MimaKos
Sanjice, izgleda da sva deca pricaju nekim univerzalnim jezikom koji samo oni razumeju :))) moja je sa 4 godine u turskoj propricala ruski 😂😂 oni na ruskom ona na stpskom ali pricaju u najvece, sve su se skapirali ... :))  mi smo se danas druzili sa kumovima i bas nam je bilo lepo, deca su nam slicnog uzradta i jako znaci kad ste u takvom drustvu jer ne moramo mi da ih zabavljamo, jedni drugima dovoljni pa stigne covek i da progovori nesto 😀


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 08/19
11.8.2019 21:20:43   
Rosita
Mima, on pije sam iz šolje, pa kapiram da mu je mleko ili mlečni proizvod dovoljno.


Meni podivljala creva 😕, aktivirao se taj moj iritabilni kolon, sve mislim da je kriv pad progesterona ili već nešto vezano za dojenje.
Sanjice, kad smo ono kucale o knjigama, ja spustila tel.na radni sto, ponoć je bila, nisam gledala, napio se vode do jutra ☺. Super za to druženje.
Pari, veliki pozdrav!
Svima laku noć.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 08/19
11.8.2019 22:40:28   
Sanjica26 RR
Rosi, za sve su krive knjigeuser posted image

MimaKosuser posted image o

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 08/19
11.8.2019 22:53:19   
MimaKos
Moji zaspali, da ukljucim masine i odoh i ja u nesvest :)) laku noc

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 8:24:37   
vonavoj
Jutro. Da se oglasim i ovde,ne stizem.Super nam je,deca uzivaju,M je poceo da paja po plazi,do sad je bio dobar,igrao se kod nas i u plicaku. Sam ulazi u vodu,ide po pesku,svi misle da je stariji. Ali,ali..naravno u ponoc zaspi...spava 2h kad dodjemo sa plaze,kad mi rucamo i onda dremne kad se vratimo sa plaze dok se kupamo i onda do ponoci ne spava..Smestaj nam je super,nema ogranicenja,samo se set_ka..Danas sam pocela sa pilulama za odlaganje,kao danas bi trebalo da dobijem,ali meni nije u dan...pa za svaki slucaj krenem,do 15og da se pokrijem.Pozdravljam vas sve. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 8:37:12   
Duškić
Von, bas lepo uzivajte! Mi se krckamo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 8:46:14   
emicaa
Von uzivajte,a vratice se na staro spavanje kad se vratite kuci.

Ovde danas zavrsava raspust,odvela sam djetence u skolicu.David i ja sami.Lose sam spavala,budila se milion puta

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 8:52:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Moj sin ovih dana prica i engleski i kineski i srpski 😂 zdruzio se tamo sa kinezima samo tako. A uzivaju u popularnosti,evropska deca su taml retkost pa im samo prilaze da ih pipkaju,slikaju... 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 9:07:09   
jess021
Dobro jutro!


Voci, kako sta danas?
Von, videla sam snimak, predivno. Pa ne pustaj ga da dremne kad dodjete sa plaze. 
Mi smo imali bas super vikend, u subotu spavali u Srbobranu, juce bili na bazenima u Adi, divno nam je bilo. Iako sam jedva sinoc docekala da legnem. Najlepse je u svom krevetu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 9:09:23   
Ana RR
Dobro jutro!

Ivana, pa on neće hteti da se vrati kući user posted image user posted image

Emi, već gotov raspust? Uh... samo kad pomislim da se bliži septembar....

Mi bi negde skitali onog tamo vikenda ali ne znamo gde ćemo. Mislili smo negde da noćimo, možda Srebrno jezero...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 9:11:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Najlepse je u svom krevetu. 


Ja sam na more nosila svoj jastuk user posted image i dobro je što jesam, imali smo tamo 5 jastuka samo u našoj sobi i ni jedan nije bio po mojoj meri.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 9:12:54   
jess021
Ana, ja nemam problem sa jastucima, ali imam sa posteljinom kad spavamo negde. Bas sam frik po tom pitanju. Pocecu da nosim jastucnicu i carsav sa sobom. 


Mi bi negde u sept, 4-5 dana. Bas htedoh da pisem u temi letovanje.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 9:19:27   
Ana RR
Ja sam uvek nosila jastučnicu a sad i ceo jastuk. Ja spavam nisko a uglavnom svuda budu neki napumpani jastuci. Za moje sam nosila jastučnice, kada je Mare bio manji njemu sam nosila i posteljinu. Sad nisam imala problem sa čistoćom, sve je bilo na zavidnom nivou.

Jeste li odlučili gde ćete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 10:29:39   
Filadendronka
Jao Voci, sad citam unazad sta ste pisale i vidim za temp! Koliko te razumem bas u ovom trenutku. Uhhhh, bebac od petka ima temp do 39, ali njemu je od boginja. Racunam jos sutra i gotovo sa izbijanjem. Nadam se da cete i vi sto pre ozdraviti. Ostale mame ljubac veliki i za vas!!! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 10:39:15   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Voci, nadam se da je temperatura pala kod D.
Ne mogu T da razbudim. Još spavauser posted image
Ova malena se igra sa lego sto joj je kupio stric.

Ide mi se na kupanje. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 10:48:29   
MimaKos
Joj jadni klinci , na ovoj vrucinstininjos i temperatura.... ja ljudi kad sam na letovanju ja se onesvestim, na kamenu bih mogla da zaspim od umora. A uglavnom je do sada smestaj bio fantastican i besprekorno cist pa nisam imala potrebu da nosim nase peskire ili posteljinu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 12:34:53   
vonavoj
Ovde je besprekorno cista posteljina,ali nosim frotire. Jess.jedan dan mu nisam dala da dremne,dosli smo sa plaze u skoro pola 10 i odmah je zaspao,u 1 se vec peobudio naspavan..odlepila sam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 17:16:24   
emicaa
Anci ljetni raspust nam traje 6 sedmica,onda idu do kraja septembra pa opet dvije sedmice raspust.Sad smo dosli od logopeda,usput mi je rekl da ce napraviti za septembar i Davidu termin.

Voci nadam se da je D bolje.Ja gledam letove za bosnu da odem sama sa djecom ali mi se i ne ide bez muza,ne znam vidjecemo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 21:10:33   
MimaKos
Ne znam kako je kod vas, kod nas gori sve koliko je toplo, nepodnosljivo je! Izveli smo decu u parkic u 19 h i cak je i tada bilo pretoplo.... moraju malo napolje, dosadno im u kuci, ne znaju sta ce od besa :)))


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 21:36:54   
pari
Voci,Fil,kako ste?
Kod nas je fino vreme, oko 30 je max...šetale smo jutros standardno...posle pravila banana kolač i ručak...čekamo mm,valjda će oko 5...
Puno vas sve pozdravljam! Izdržite još sutra pa će zahlađenje koliko vidim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 23:02:14   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, ja nemam problem sa jastucima, ali imam sa posteljinom kad spavamo negde. Bas sam frik po tom pitanju. Pocecu da nosim jastucnicu i carsav sa sobom. 


Mi bi negde u sept, 4-5 dana. Bas htedoh da pisem u temi letovanje.



Od uvek nosim posteljinu i peskire, to ne mogu da koristim posle nekoga, nema sanse. I kadicu za kupanje dece isto😂, mm odlepi

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 08/19
12.8.2019 23:12:52   
Filadendronka

Pari, hvala na pitanju, bolje od danas popodne. Bukvalno je temperatura od petka isla sa 38 na 39 i konacno je popodne pala na 37 sa nesto. Deca zaspala, ja solju muslija u ruke i evo gledam kisu meteora! Retko kad imam priliku posto je Bg prepun smoga i zvede vidjam samo kad negde odemo sa strane. Tako da sam ovu noc dugo cekala i divno je!
IZVORNA PORUKA: pari

Voci,Fil,kako ste?
Kod nas je fino vreme, oko 30 je max...šetale smo jutros standardno...posle pravila banana kolač i ručak...čekamo mm,valjda će oko 5...
Puno vas sve pozdravljam! Izdržite još sutra pa će zahlađenje koliko vidim



(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 08/19
13.8.2019 8:20:43   
vonavoj
Jutro.Fili,ipak se mucite sa boginjama,bas mi je zao.Voci,kako je maleni?Bubi,ti si legenda? Tebi treba kofer samo za posteljinu i peskire😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 08/19
13.8.2019 8:32:29   
bubulence
Von, tako i bude 😂. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 08/19
13.8.2019 8:35:41   
Duškić
Von, hihi tako nekako.
Ko se muci sa boginjama?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here