|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 15:50:53   
vonavoj
A sad sam kypila pakovanje pelena😩😩

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 15:58:40   
smeško
Von, ne moraju to biti pelene. Dovoljno je da ga ne obrises lepo kao ja.

Maro i meni su rekli da moze u bilo koje doba dana, samo da se ne jede bar pola sata pre uzimanja brisa. I to u konzilijumu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 16:03:29   
Maraj
Vin mi koristimo mesecima te pelene. Pomislih mozda im je ova sarza drugacija. Jer samo sto smo kupili te pelene, ona se osula. Mozda nije od njih...koce ga znati. Al ja za svaki slucaj kupih druge. Ove su po strani stavljene, pa cu uskoro opet da ih aktiviram

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 17:47:29   
MimaKos
Maraj, ne mora da znaci da su pelene, moze da bude i od ove vrucinstine.. ali ako, bolje promeni na par dana pa vidi kako ce da reaguje..


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 17:53:20   
vonavoj
Dala mu nistatin i gentamicin,ako ne pomogne nistatin..kaze nisu pelene.prosto vlazno je non stop.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 18:06:57   
IvanaSK RR
Smesko,bice sve u redu,naravno 😘 
Ja pijem vodu u velikim količinama i non stop sam zedna🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 21:42:05   
MimaKos
Ljudi, mnogo je vazno da se naterate da bar 2 l vode dnevno popijete, za sve. Ja sam naviku stekla jos kao pusac (bivsi hvala Bogu vec 9 godina, ni cigara) ali je to i za sam organizam (izbacivanje toksina i slicno) i za mnoge druge stvari bas vazno. Ako vam smeta obicna voda , malo limuna i vec je bolje. Ja i preterujem koliko vode pijem jer mi je flasica uvek "pod ruku" . I decu sam navikla, mm se polako uci jer se i kod njega u kuci ni casa vode dnevno ne popije. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 21:48:47   
Maraj
Mk ja sam pila dosta vode kao devojka...sad oko dece...obaveza...jedva se setimda popijem

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 21:52:54   
emicaa
Smesko citam za tm,bice sve dobro.Ne misli negativno,bar pokusaj.

Khaleesi ti nam bas bas dugo nisi svracala.Zene pijte vodu,ne kazu dzaba bar 2l dnevno da se popije.Ako zaboravljate postoje i za to aplikacije 😂Anci sad koji dan zivite kao cimeri 😛Sanjice mama ce se sigurno preporoditi tamo,ja koji nisam neki pretjerani vjernik posle posjete crkvi osjecam neki mir

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 22:39:34   
Rosita
Dobro veče.

Smeško, biće sve dobro, mora. Želim mu da više nikada ne oset_i teškoće tog tipa!

Ja evo kašljem, ori se. N uveče pročitam nešto, ugasim svetlo i pustim da zaspi. Ležim pored njega. Eto, veliki dečko, sam shvatio da nema više sisanja. Sarađivao je lepo, veliki moj. Počeo je dosta da priča, lakše je razumeti ga.

Sanjice, prijaće tvojoj mami. Divno što nekog takvog imate.

Baš mi ne odgovara ovaj tel. Loš je ekran. A sad da kupim ne mogu. Planirala sam na nešto drugo da dam novce.

Puno pozdrava

< Poruku je uredio Rosita -- 20.8.2019 22:40:29 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 22:48:02   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Von zaboravih da ti napisem...i meni se S skoro osula. Po prvi put...
Promenila sampelene.odmah sam uzela bamboo. Inace smo koristili babylove. Ujutru i uvece sam je brisala sa octaniseptom pa onda flogocid mazala. I proslo je za par dana



Uzela sam bebylove sada za porodiliste i Uros se sav osuo, dobio neke bele bubuljice a okolo jako crveno, sve upaljeno. Isto su mu ocaniseptom to cistili, onako stave na tufer pa pritiskaju da to belo pukne. I onda jos jednom predju cistim tuferom. A sa cerkama sam koristila te pelene i bile su sjajne... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 4:24:13   
pari
Moram da vam stavim dve interesantne slike . Jedna je sa jedne strane i tu je skroz vedro,druga sa druge i tu se sprema oluja...nebo je neverovatno


user posted image

user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 6:49:56   
Duškić
pari, bas lepa slika jutros za dobro jutro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 8:48:50   
Milena18
Dobro jutro!


Pari, divne su fotografije.
Ivana, je l'' ti se vratio sin?
M mi je jutros opet plakala u vrtiću. A kako i ne bi - nepoznate vaspitačice, nepoznata deca, nikog iz njene grupe nema. Valjda će mm danas završiti to farbanje stolarije pa da sutra i prekosutra ostane kod kuće. Trebalo bi da sledeće nedelje pređu u svoju grupu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 9:03:14   
Duškić
Milena, pa kad bi mogao i danas ranije da uzme M tvoj suprug.
Pari, nam pari ovi sa slikama.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 9:45:16   
vonavoj
Jutro. Legla i ustala sa glavoboljom..ono moje,levo rame,leva strana...kljuca kako se pomerim. I u 4 sam popila brufen od 600..i nista.Merila.sam i pritisak,ok je..a na oci ne vidim..popila sam mydocalm,to je za misice,nervni sistem.Pari,priroda je cudo.Milena,ni moje nisu volele to spajanje..jadna deca.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 9:56:10   
emicaa
Pari kako je lijepo,hocu da sam tu 😂

Ja sam Davidu kupovala te Babylove pelene i nikad nije bilo ptoblema.Cekam zaovu da dodje,vodi Davida do posle podne kod sebe.On stalno kuka za njom,njih dvoje bas imaju neku posebnu vezu.Sa Dorom uopste nije tako.Mnogo se one vole ali nisu vezane kao David i ona

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 9:57:40   
Duškić
Von .,sad citam. Mene je promaja zakacila i leva strana me ubi, kao robot sam. Pila sam i ka brufen ali od 400.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:08:30   
vonavoj
Ja imam,5ti dan,ciklus,hormoni,to me ubi..uvek imam glavobolje.a bojim se da je od klime,promaje..kombinacija..
Meni je ovo 5ta tableta rapidola od 600 za 4 dana..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:12:40   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Von .,sad citam. Mene je promaja zakacila i leva strana me ubi, kao robot sam. Pila sam i ka brufen ali od 400.
   duskic, samo diklofenak, i mast i tablete. Mnogo ce brze da ti prodje


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:13:35   
Ana RR
Pari user posted image fantastično! Uživajte!

Dobro jutro, mi doručkovali pa da pijemo kafu. Već je toplo mada duva vetar pa je malo prijatnije. Sad ćemo na terasu ili u dvorište dok je hladovina.

Von, ako nešto mrzim to je kada se probudim sa glavoboljom. Uh. Nadam se da će brzo proći.

Emi, pa ko ne bi srećka voleo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:14:55   
Duškić
Pokusacu , hvala Mima. valjda ce me brzo pustiti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:27:44   
MimaKos
Pari, fantazija 😍😍😍 uzivajte!!! Pustice te sigurno, od masti narocito, mm se cesto koci od klime u autu, kancelariji, pa i kuci nam radi cesto, i samo mu to.pomaze


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:29:12   
Duškić
Ma ja sam jos i jastuk sinoc promenila pa sam haos. Odoh da zavrsavam rucak da se razmrdam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 08/19
21.8.2019 10:59:23   
smeško
Rucak? Ja to tek kad se J uspava,oko 11,12h.
Zenske, napunila sam flasu vodom i nosim sa sobom. To ce biti bar 1,5l ovog dana.😛

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here