|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 13:53:51   
Rosita
Iskucah, odeuser posted image

Uglavnom, sve to traže, državni, jasle, ne starije od 5 danauser posted image

Von, isto osećam taj pritisak, kako sad sve postići. Odmah mi strada san.

Pari, dobro nam došla!

Sanjice, divnooo!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 13:56:20   
Sanjica26 RR
Pari, prekrsila sam pravilo foruma. Stavila sam vise smajlica nego sto treba. user posted image Zao mi je sto se rastajes od muza. Kad dolazis opet?

Von, sa svim obavezama spremanje rucka nam stvarno unese nervozu. Ali gledaj sa vedrije strane. Imamo ekspres lonac. user posted image

Maraj, pokupicu ako idem u petak.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 13:57:05   
vonavoj
Boze,koja glupost..a to sve moras privatno da vadis?!Rosi,bas to,pritisak..a tek na poslu koliko promena,ima da ucim..najradije bi isla i prala sudove negde,hahaha

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 14:08:43   
jance
Dobar dan i ovde. Da se prijavim dok se beba ne probudi user posted image

Blizi mi se kraj raspusta, najduzeg u zivotu mom. Nismo na kraju nigde otisli, najdalje smo do Petrolenda bili a i to zali boze para mada je deci bilo fenomenalno. Poceh da radim opet neke casove pa mi jaako prija da imam sklonjen mozak van pelena i hrane.

Decu sam izmustrala da imaju svaki dan obaveze, ciste pod, stavljaju ves u ves masinu i vade iz susare i slazu. I sredjuju pod svaki dan posto beba puzi. Pa mi to bude mala pomoc.

Beba puzi i pridize se i hoda uz namestaj, od pre koji dan je krenula i sa sveopstim blablablabla pa sad osim sto vice, jos i ne zaklapa hahaha.

Uspela sam da je ubacim u vrtic ipak, uzela ju je vaspitacica na potpis, sama se zena ponudila mi smo od nje bili da kupimo kisobran kolica polovna, nismo ni trazili, kontala sam da cu cekati kad napuni godinu dana da li ce je pozvati.

Sad cu da citam sta se radi, pa polako da se vracam u kolosek...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 14:14:12   
Rosita
Von, razumemo se, samo što bih ja odabrala zemljoradnju, ali zaista!

Navijaju za privatno, neće kao stići i td.ali ja sam jutros odvela dete i rekla sestri - uzmite mu bris.

Jedva izdrža, on čim ustane viče vode, vode.

Janče, dobre vesti!

Milena, uzimam bolovanje 2 n u nadi da će se N adaptirati.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 14:27:35   
Maraj
Sanjice hvala ti. Cujemo se pa se dogovaramo za primopredaju user posted image
Rosi, bas dosta nalaza traze. Jos ti brisevi... dal sto su jasle ... L treba potvrda da je zdrav kad ne ide duze od 5 dana...al pedijatar daje bez tih pregleda
Doduse, mozda je to i ok. Bar znas da su ibostala deca koja dolaze zdrava. Ovako...nama daju potvrde i sakom j kapom, sto bi rekli, a stalno neko smrce,slinci na sve strane...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 16:47:00   
pari
Mi ćemo isto na adaptaciju sledeće nedelje...valjda će biti ok...

Iako meni T i dalje prilično sisa...tako se i uspavljuje...
Jao kakav mi je haos u stomaku, baš sam u panici od puta ...ne toliko od puta,koliko što mm ostavljam ovde :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 21:13:04   
MimaKos
Pari, mogu samo da zamislim, srecan vam put zelim. I nas cekaju sve te analize i testovi, plus mi i na.more planiramo oko 8, 9 septembra, pa mi nece krenuti od 2. nego posle mora... i tad cu da.jurcam analize. A starija krece u.predskolsko, mm nije mogao.pre toga godisnji da uzme i sta sad? Niti da ih ostavim da ne idu na.more, em su mi oba polaska vazna...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 21:28:29   
Maraj
Vece mame.
Ja uspavala S...L otisao kod b&d. Spavace kod njih.
Kod nas grmi, izgleda da ce ipak da ljosne kisa

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 21:47:21   
vonavoj
Vece mame..Ceo dan sam sama,mm jos u Skoplju,ko zna kad ce doci..niko od dece jos ne spava,a meni dusa spava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 21:54:48   
Sanjica26 RR
Jao Von. Ni moje ludacice ne spavaju. Procitala sam im pricu. Davno nisam. Sad sam ogladnela, a treba mm nesto da diktiram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 21:57:22   
Sanjica26 RR
Ima da se smejem od ponedeljka, jer nece moci da otvore oci ujutruuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 08/19
26.8.2019 22:28:09   
vonavoj
Sanjice,ja cu da placem od ponedeljka😂😂ni ja necu moci oci da otvorim..hahaa..dok ih sve spremim. A tek kad budem kretala na posao,u 5 cu da se bydim..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 7:46:34   
Milena18
Dobro jutro!

Odvedoh dete u vrtić. Danas se konačno vraćaju u svoju sobu, a vratila se sa odmora i njena omiljena vaspitačica, tako da valjda neće više biti problema.

Pari, i M je dosta sisala kada je krenula na adaptaciju. Doduše, nije mnogo tokom dana jer sam ja već bila počela da radim, ali se uspavljivala tako. Biće to ok, samo probaj da malo ranije izbaciš one podoje koji padaju u vreme kada će biti u vrtiću.

Kako ste, mame?

Fil, kako je na moru? Ja sam sanjala noćas da smo išli ponovo user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 7:50:06   
Duškić
Von, tu si u pravu ..i moji ce od ponedeljka u vrtic. Ima da se prenemazu , jos malo....
Milena, cim je dosla njena vaspitacica, nema brige.
Fill ce da posalje neku sliku da nam hvata zazubice.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 7:51:46   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Uskoro cu na nastavnicko.
Milena, mojoj se bas ne ide u vrtic. Imacemo predskolca. user posted image Kaže to nije isto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 8:22:08   
MimaKos
I moja pocela duze da spava... bebac i dalje ustaje kad i petlovi .. dobro jutro mame .


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 9:54:40   
Duškić
Meni je vec dan, poranila sam. Moram da proverim sta mi je sa narudzbinama sa interneta , trebam u cetvrtak na rucak i da vidim bebu,ali mi ne stize narudzbina. user posted image
Muz ode u nabavku sa decom , ja da malo sredim .

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 13:16:20   
Rosita
Dobar dan!

Sanjice, ja tek kapiram da je S vršnjakinja sa mojim D, neverovatno, mislila sam da je godinu mlađa user posted image . Hvatam sebe kako govorim D ti si sad predškolac na način kako se maturantima govori eeej vi ste sad maturanti, kao da se zemlja preokrenula od prosle godine, u nadi da ce ta recenica volsebno iz njih isterati nemirluke user posted image

Bih kod dr. Ne rece mi dijagnozu, kaze da skripim dosta, ali nista strasno, da popijem ab 7 dana kad sam pocela i kao tople napitke, to ne mogu. Kasalj me unistava, i tako nocu lose spavam i kad ono malo sna mucenicki pokusa da se progura na oci, grune kasalj i cao user posted image

Zakasnih jutros u drzavni lab, radi do 9 a mi stigli u 9.20, ali nas ljubazna teta ipak primila. Samo jos urin da uzmemo, a to ne znam kako cu, bas je tesko. N je ok, veseo, sve normalno, ali zna da se zakaslje, tako da nisam bas lagodna oko nalaza, videcemo. Video on kravu na nekoj slici i vice kiso mekoooo user posted image Poceo je da nize bisere.

Puno pozdrava i budite dobro.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 13:38:08   
Duškić
Rosi ipak mora ab. Fa ne poverujes za ljubaznh tetu

Tek ce da krenu biseri.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 14:50:50   
Maraj
Rosi i ja sam tako kaslajala kada je S imala upalu pluca. Bilo me sramota kad negde izadjem. Hocu da se uguaim od kaslja. Dok ne ispih ab , nista. Inace upala pluca moze da se detektuje samo snimkom tj rendgenom. Ne moze se "cuti" slisalicama. Ispi ti bolje taj ab. Nadam se da si samo uzela neki "jaci".
Ja dosla sa posla. Cekam masina jos par min da zavrsi, pa da idem po L u vrtic.
Sto mi se nesto spava...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 15:39:17   
Sanjica26 RR
Rosi, S kad pitas jel ide u vrtic? Ona kaže sva ponosna da je predškolac.user posted image
A ja sam mislila da tvoj D sad krece u skolu.
Bas sam umorna. Oci mi se sklapaju. Danas sam bas srecna. Ovih dana samo neka ruzna desavanja. Valjda tako ide padnes, ustanes. Kad bude definitivno pisacu.
Kasnije idem sa bivsom koleginicom da se vidi, pa u onu moju setnju sa kumom.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 16:55:01   
Duškić
Sanjice, valjda si u pravu.
Lepo se prosetaj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 20:47:43   
MimaKos
Joj Rosita i mene cekaju te analize a pojma nemam sta sve treba... uzeh onaj papir bez da sam pogledala, jer cu to sve posle mora oko 20 sept. kad planiram da krene


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 08/19
27.8.2019 22:17:51   
pari
Drage mame, stigle smo jutros...Moj M mi se baš obradovao, puno smo se grlili i ljubili...i T je baš bila srećna i vesela zbog M...

Naravno,sad mi se ne spava jer je u Americi sad popodne...ući ću u štos ovih dana...
Hoću sutra po onu odbijenicu za vrtić. Piše da rade svake druge srede počevši od jula...e sad,da li rade sutra,ko će ih znati...
Rosi,znam za takav kašalj...imala sam par puta ove god...drži se
Sanjice,da bude sve dobro...
Puno puno pozdrava

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here