|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 7:18:29   
vonavoj
Jutro. Sinoc sam ispala post i nestade.Bolje sam,sreca traje 1 dan.Kod vas mili?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 7:42:43   
Mirko Svirko
Dobro jutro, mame.. Kako ste? Novi dan i nadam se bolje zdravlje 🤗
Mi idemo opet na bris grla i nosa..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:09:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Sanjice, jesi li se otkočila? 




Dobro jutro. Milena nisam. Bice bolje. T sam pustila duze da spava posto je zavrsila sve svoje obaveze. Ja sam se sad probudila. Malo cu da cituckam, pa dok ne odem na posao da ispeglam nesto. 
Pari, Von kako ste? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:16:30   
pari
Meni nocas bilo bas muka...ne znam sta da radim sa mucninom uopste...i sad sam pocela da kasljem nocu dosta pa to probudi T pa tako u krug...Ona se jutros rano probudila i mucila se mucila da zaspi i evo sad jos uvek spavaju oboje,a ja budna naravno jos od pola 7...


Mogla bih neku knjigu da citam...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:29:43   
Mirko Svirko
Jao Pari kako se mucis.. Bas mj je zao. Brzo ozdravite svi. ❤❤❤
Moja drugarica je imala taj problem 8 nedelja je kasljala. Pitacu je kako je proslo

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:31:36   
vonavoj
Pari,napravi sirup lovorov list i zalfija,pomoci ce ti. I M poceo da kaslje,izvlacim sline..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:36:30   
flamingos
Dobro jutro.Bubi,Mirko i sve mame koje pitate za naše zdravlje hvala,dobro smo,noćas lepo spavkala,po malo kašljuca,ali nije strašno.Dok izdeluju svi lekovi biće to ok.Evo još spava,ne može da se odmori.Pari,klonetol protiv mučnine,ako smeš da piješ,još i kaśalj dosadan.A da odeš kod dr?Hajd svi budite zdravi.Pozdrav.


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:50:35   
emicaa
Dobro jutro i od nas.

Sanjuce sanjala sam te ali pojma nemam kako.Pari muz je otisao nazad?Ovde danas ima pijaca djecijih stvari,bude i lijepo druzenje pa cemo vjerovatno otici

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 8:56:02   
Sanjica26 RR
Samo me sanjaj nesto dobro. 🙂
Moram da begam do prodavnice. Gladna sam. I neke sitnice da kupim sto nisam. Lep je dan., 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 23.10.2019 9:15:59 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 9:20:34   
pari
Emice, da, muz otisao jos pre nedelju dana...brzo je proslo..

Mene sad i stomak boli, obliva me neki hladan znoj...uf sto mrzim kad sam ovako kilava, a sama sa njih dvoje...Doduse i da je muz tu, morao bi da radi...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 9:44:53   
Mirko Svirko
Pari ukljuci sebi nesto za imunitet. Da ojacas i da vidis da olaksas sebi. Von je u pravu dobro je ono sa zalfijom i lovorovim listom. Mi smo u to dodali j med i limun. Eto komsika tako rece. Mi bili da damo opet bris, poludim svaki put tamo. Mali se toliko uznemiri da ce ona zena da mu izbusi nos a niko o tome nije ni pricao. 
Flamingos dobrk da ste malo odspavale,  ide na bolje 💪


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 10:48:36   
milicicak
Von, ne znam sta da ti kazem za virus, svako je drugacije podneo... V je povracao jedno popodne, pa je bio super ceo dan posle i onda je poceo da ima gazilion odvratnih stolica dva dana... Mm je imao temperaturu, proliv, povracao i proslo mu je za 24h. Ja sam povracala imala kao neki proliv ali sam vec drugi dan uzasno malaksala, a ne mogu da jedem uzasno me boli zeludac. Mini buba je najgore prosla 2 dana je povracala i imala temp, od jutros joj je tek bolje ali ne moze jadna da ustane iz kreveta koliko je iscrpljena. Totalno ludilo sa nama, ni za glavu ni za rep da nas uhvatis.
Mene ceka tona mailova, tri puta su me sa posla zvali a ja ne znam kako se zovem. Ovaj mali samo mamu trazi, non stop mi je u rukama.
Nadam se da su svi ozdravili i da cete uspeti da uzivate u ovom divnom danu.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 11:17:53   
lesli

IZVORNA PORUKA: pari

Meni nocas bilo bas muka...ne znam sta da radim sa mucninom uopste...i sad sam pocela da kasljem nocu dosta pa to probudi T pa tako u krug...Ona se jutros rano probudila i mucila se mucila da zaspi i evo sad jos uvek spavaju oboje,a ja budna naravno jos od pola 7...


Mogla bih neku knjigu da citam...
Kako ste mame?



Pari protiv mucnine probaj djumbir.Imas preparat antimetil u apotekama (trazi po bolje snadbevenim - tipa benu i neke vece). Smeju i trudnice i dojilje i deca od 3 godine. Ja sam ga koristila protiv mucnine u voznji dok sam izmlazala mleko.Ako ne nadjes mozes i da kupis kotanyi mleveni djumbir i da razmutis malo praha u casi vode i popijes (to sam u trudnoci koristila) i provereno pomaze.


Ovako letimicno citajuci vidim da je puno bolesnih. Ozdravite svi!

< Poruku je uredio lesli -- 23.10.2019 11:18:23 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 11:21:41   
kamičak
Jeste da ne traje dugo stomacni, ali treba to izdrzati I jos funkcionisati koliko toliko. Cuvajte se, mame.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 11:57:01   
pari
Mili, bas ste se namucili i jos se mucite :( da prodje sto pre!


Lesli, hvala na savetima! pijem djumbir svaki dan, pomogne malo...bude mi najvise muka nocu...probacu danas da se inhaliram cesce sa fizioloskim i pantenolom. Skuvala sam rizoto pa cu to kasnije da jedem. 
Hvala svima na savetima!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 12:11:49   
Ana RR
O šta je ovo, gomila bolesnih :( Mili baš se namučiste :( Pari, moraš malo da ojačaš imunitet mada tebe ubija nespavanje. Ja bih se razbolela posle nedelju dana bez sna, sigurno.

Moje dete se opet žali da ga boli stomak ali ne oko pupka, kako se inače žali, već iznad, kod želuca. Odveo ga mm kod dr za svaki slučaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 12:20:30   
pari
Ana, u pravu si...jutros sam bas pomislila kako dosta mojih problema potice od nespavanja...Jedino mi preostaje da u decembru probam da izbacim dojenje dok smo u Americi i dok mm moze da pomogne...iako nece biti lako jer nije navikla na njega uopste.


Tvoj M se bas muci sa stomakom...doduse i moj M se cesto zali, evo i jutros se zalio...
Kako si ti, jesi smislila kolace za slavu?
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 12:44:41   
Ana RR
To ti je dobra ideja Pari, biće ti mnogo lakše. Treba i ti da budeš odmorna i zdrava.

Joj on ima osetljiv stomak, ima dijagnozu iritabilnog creva ali nikad se nije žalio da ga boli tako visoko, uvek oko pupka. Evo vraćaju se, čujem auto.

E jesam, pravim 5 vrsta kolača ali neću tortu ove godine. Previše je a nema toliko gostiju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:02:03   
flamingos
Šta radite mame?Evo dete piše domaći,dobro je,uključila joj dr.inhalacije da umiri kašalj.Ja pustih da pere druga mašina,lepo je vreme da se brzo osuši.Imam i brdo veša za peglanje,neka za vikend,da se i ja razaznam od ovih neprospavanih noći


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:22:52   
Ana RR
M dobio uput za IMD za hirurga ako ga i dalje bude boleo stomak i ako bude povraćao. Kaže dr može da bude slepo crevo user posted image ujutru da uradi kks i urin.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:35:01   
vonavoj
Ana,a da nije stomacni? Mene je zeludac pekao jako!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:35:24   
pari
Ana, cisto sumnjam da je slepo crevo ali dobro, bolje da proveri...Kako je on sad, je l ga boli?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:38:34   
Ana RR
Boli ga, kaže da ga je bolelo i sa strane kada ga je pregledala. Inače je ok, nema proliv, ne povraća, ništa. Samo se žali na bol u stomaku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 13:44:14   
pari
To sa strane hoce da boli od creva isto...meni se desava cesto...

Da li ste proveravali heliko bakteriju?I ja bih trebala da je proverim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 10/19
23.10.2019 14:10:27   
flamingos
Ana,moguće da je slepo crevo,a možda i stomačni virus.Mi u predškolskom zaglavismo u bolnici,mislili da slepo crevo,a u stvari dete imalo sinusinitis i od napinjanja da izbaci svu tu sluz imala bolove u stomaku.Ljubi detence,držite se,javi šta je bilo


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here