|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 19:03:13   
kamičak
Povampirio mi se stomacni virus danas, nadrljah posteno 😲 Cuvajte se , mame.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 19:24:45   
flamingos
O Kamičak,što pre ozdravi.Evo mi iz škoke svraćale na picu,i sad dete piše domaći,a ja pijem kafu,pa izvolite


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 19:41:11   
Mirko Svirko
Ooo bre kamicak... tek si zivnula.. Brzo ozdravi 🤞

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 19:42:25   
kamičak
Brzo su mi skresana krilca danas 😉


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 21:13:34   
Maraj
Pozdrav mame...mi opet slinavi. Svo cetvoro. Naravno opet L doneo iz vrtica....
Sto se peglanja tice, ja sve peglam . Jednom- dva put nedeljno peglam...

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 21:28:27   
Mirko Svirko
Maraj, brzo ozdravite... vreme je promenljivo, iz jedne infekcije u drugu upadaju deca..Evo i moj muz se zali neato boli ga grlo slinavi promuko... a mi napokon zdravi...
Ostale mame, kako ste? 
Kamicak kako si?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 21:49:06   
Sanjica26 RR
Maraj, samo jos malo da ojaca imunitet i bice bolje.
Moja T sutra ide na izlet. Najvise se obradovala sto ide u muzej kuce Jovana Jovanovića Zmaja. Bas cudnouser posted image
Ja pospremam po kuci, pa da se spakujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 22:09:48   
Ivanka 75
Deca obozavaju izlete! Iva sutra idwe u lutksrsko sa skolom, danima samo o tome prica.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 22:11:00   
Rosita
Ćao mame. Kratko javljanje. Kod nas i dalje haos. Čekam mm sa posla. Molio je da radi drugu. Ja sa posla izađem ranije i tako se menjamo za N. N je ok ali ne ide u vrtić pošto ništa, potpuno ništa ne jede. Tri dana išao, jedan dan ništa, drugi dan 2 zalogaja kolača, treći malo hleba- do pola kriške. Za ceo dan. Sve pljuje i viče NE. Kod kuće mu nešto uvalim. Žvakanje Bože sačuvaj. A pečeno meso je nekad jeo. Bukvalno 2 jela jede iole. Ostalo kategorički ne. I kako da bude u vrtiću :(. Ostaje mi da se nadam da će proći. I njemu još nije dobra stolica nakon virusa. Sutra ga vodim pulmologu. 
Na sajam ne verujem da ću stići. Vikend mi je zauzet. A i nemam budžet neki sad.
Puno pozdrava svima 💙

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 22:23:42   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: kamičak

Povampirio mi se stomacni virus danas, nadrljah posteno 😲 Cuvajte se , mame.





Kuku Kamicak... 😢
Da brzo prodje! 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 23:26:57   
flamingos
Maraj,Rosi,baš mi je žao,što pre budite dobro.Haos,svi nešto bolesni.Mi nekako guramk,kašljucamo još po malo ali ok.je.Sutra naši idu na ekskurziju,mi ne,zbog problema sa putovanjem.Valjda i to jednom savladamo.Želim vam svima brzo ozdravljenje❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 0:02:23   
flamingos
Laku noć želim svima.Do sutra svi da budete zdravi.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 8:29:42   
Milena18
Dobro jutro! Samo da mahnem.


Želim vam lep dan, bolesni da ozdrave i da svi uživamo u vikendu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 8:58:23   
emicaa
Dobro jutro mame.Rosi sve razumijem,meni je dugo trebalo da otkrijem sta od hrane David voli i da to spremam.koliko puta je samo vecerao hljeb jer nece nista drugo.Sad je vec dosta boljeMaraj ozdravite brzo.Sanjice mogu misliti kako se raduje,ja sam uvjek obozavala izlete 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 9:03:35   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste danas? Kako su deca? 
Rosi, mi smo imali tu fazu kratko je trajala, nista ne voli j nista mu se ne svidja. Samo strpljenje. 
Ostali brzo ozdravite 😍

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 9:05:14   
flamingos
Dobro jutro,Milena,Emice,mašem i ja vama.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 9:37:40   
Maraj
Jutro mame. Ja se spremam za posao. S odvela kod b&d. Ima od jutros 37.8 . L u vrticu. Zapusen....caljda ce i taj nos da prodje..
Risi ne znam dal se secas i ja sam stalno kukala da L ne jede. Bukvalno je jeo 2-3 namirnice. Ljisa mi savetovala da ga "pricepim".... i jesam. Sta da radim. Tako je poceo da jede. A i taj polazak u vrtic. Pa meni L godinu dana nista nije jeo u vrtucu. Smrsao...strasno. sad jede. Ne jede bas sve, al jede. Spanac jede u vrticu, ribu. To kuci ne jede...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:18:27   
vocicana
Maraj dobro jutro tebi, moje dete jede sve u vrticu, mrsti se doduse na spanac, ali je projeo grasak tamo,
Moje dete je u vrticu, mi smo svi rastureni, muz sa majkom na groblju, ja moram po meso za rucak, da kupim i Ajax za podove, malo sam usisala, pa da prebrisem.
Totalni haos.
Tako sam juce bila nikakva od glavobolje, nisam mogla da verujem da me glava boli, toliko dana uzastopno, ali vidim da nisam jedina, pa sam i pritisak merila, secer, da vidim da nisam postala hronicar, znaci niakda me glava ne boli, zato smo sada sve nadoknadili.
Svekar je preminuo, puno sam plakala, muz mi je takodje priredio jedno neprijatno iznenadjenje na sahrani, juce nisam mogla da verujem. Tako sam bila depresivnog raspolozenja, samo mi se plakalo. Danas sam krenula sa malo svezijom energijom, pa cemo videti. Mada radim vecerauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:33:00   
flamingos
Voci,pročitah sve,primite moje saučešće😢.Šta ćeš,takav ne život...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:42:47   
Ana RR
Devojke, samo da mahnem, sela da popijem (hladnu) kafu dok se pita peče. Svima želim brzo ozdravljenje!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:47:17   
vocicana
Voci,pročitah sve,primite moje saučešće😢.Šta ćeš,takav ne život...


hvala Flamingos, da ste svi zivi i zdravi, zivot se ugasio, on je biostar, alio je sve tuzno, kako god ga okrenes, muz je izgubio roditelja, oni nikada nisu stari.
Anci, masem i ja tebi, idem sada da kupim meso, pa da se bacim na rucak.
Opet glava pocinje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:56:07   
vonavoj
Voci,saucesce.Zato te i boli glava,stres..I mene ne prestaje,popila ssm panadol extra,kao ds nisam,..na oci ne mogu da gledam..ovaj mali nece da spava,pravi haos..aman i premorena sam,nisam se ni od Beca odmorila,nisam ni stomacni prelezala,em dobila,em 2 dana sama sa njima..ma prokleto zensko...zelim da sam mysko i da me boli patka za sve!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:57:29   
Ana RR
Ja sam dobila 5 dana ranije, trebala za slavu. Mislim ne žalim se jer ne znam kako bih izdržala za slavu ali 5 dana ranije... bem ti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 11:58:10   
vocicana
Em dobila, vise i ne znam koji je dan poredu, znaci, jedan blagi uzas!!!A dobila pose ne znam koliko, tj nikada nisam nba 28 dan, msm bice super ako ovako ostane.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 10/19
25.10.2019 14:47:55   
flamingos
Voci,upravo tako,roditelji nijada nisu stari.Svoje sam uzgubila rano😢ali,kao što rekoh-život je takav.Pišete o ciklusu,pa da se oglasim i ja-ja dobih 15 dana kasnihmje,a sve je u redu,radila sam i papa test,ultra zvuk,kolposkopiju.Nego,što bi rekao moj muž"Zafrkava me(da se ne izrazim drugačije)godina proizvodnje.Evo gotova bajadera,stan sređen,ručak spreman,sad malo da obnavljamo prirodu i društvo u ponedeljak kobtrolni.Kasnije u šetnju i da idemo u kupovinu.Sutra svo troje idemo na rođendan kod prijatelja,u igraonicu,slave ćerkici sedmi rođendan.Pozdrav svima,uživajte u ovom predivnom danu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here