|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:26:08   
vonavoj
Sanjice,znas me,znam te..vec sam ves rasirila,sudove rasklonila,sad pijem kafu,pa cy rycak..tako ti i ja odmaramo😁Vidis,ja slabo jedem voce,sve deci ostavljam,cak i limunadu ne pijem..bas sam batalila vitamine..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:31:13   
Sanjica26 RR
To ja opominjem i sebeuser posted image pa ja moram dok ne krenem u skolu da pospremim po kuci. I vecito je haos. user posted image
Evo sad napravi limunadu user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:35:25   
flamingos
Dobro jutro.Pročitah sve,svima koji su bolasni želim da što pre ozdrave.Dete je super,nije se zakašljala noćas.Evo da jede,ja u kuhinji oko ručka,pa spremanje za školu.Budite mi svi dobro❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:37:13   
pari
Niko nece misliti na nas osim nas! Stavi sebe kao prioritet, deci trebas zdrava i vesela! To ja sebi govorim 😀



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:42:28   
flamingos
Pari,apsolutno se slažem,ali ja nekako sebe stavljam na poslednje mesto.Sanjice,limun je super,Anđela može i da ga jede,a i pije(bez razblaživanja).


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:49:32   
Mirko Svirko
Pari,srecna mama - srecna deca. Mislite same na sebe. Volite prvo sebe. Ako si u mogucnosti kupi Ecomer. Jako je dobar. Ja sam malo malo bolesna. Eto sada pijem i ecomer i pijem i dosta limunada i domacih sirupa od voca. Pozdrav za sve ❤
Brzo ozdravite 👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:51:03   
Ana RR
Dobro jutro.

Von, baš grozno, verovatno te malo i panika uhvati jer znaš da si sama sa decom. Pari, inhaliraj se, možeš da uzmeš i brohoklir (sirup od belog sleza) on je dobar za kašalj.

Moji jutros odradili laboratoriju, sutra su rezultati. Njega i dalje boli stomak ali sem toga je skroz ok, kuka da ide u školu. Sinoć je i mene boleo želudac i levo od pupka. Mm-a bolela ruka juče, preforsirao se dok je sređivao dvorište i odmah boli. Katastrofa smo jbt.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:51:48   
Mirko Svirko
Flamingos, moj sin lize limun i gricka tako.. uuuhh ja sam probala ali posle imam osecaj da mi skripe zubi i da me nekako zeludac pece. 
Samo neka su nam ziva i zdrava nasa decica slatka

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 9:55:28   
vonavoj
Sanjice,taj haos samo mi vidimo,i nama smeta..smejem se sama sa sobom,napravila limunadu i dosao M,trazi,reko zgadice mu se,oteo mi casu i popio,hahha..reci.Ana,i tm je bleskast,sve ga boli i opet se forsira.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 10:08:05   
flamingos
Ana,držite se,muke.Anđela jedva čeka da ide u školu.Iskreno-i ja,nije problem što ne ide,napiše sve,ali kamara,plus što je drugačije kad prati nastavu.Ali dobro,najbitnije je da ozdrave,a ostalo lako će.Strašno je kada se muče.Budite što pre dobro❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 10:25:29   
smeško
Вон, мој јe директор пословнице у Србији, а и твој. Само по томе знам да нису у истој. user posted image

Маме, да ми брзо оздравите. Ана, нисам знала да га толико боли стомачић.

Ја сам малочас била у дворишту иза куће са Ј и М. И сагнем се да додам лопту Ј. Звекнем теменом у грану трешње и паднем на земљу. Баш сам се одвалила. Вртзело ми се у глави, зазвечали ми зуби и врат ме заболео. Страшно. Још ме све боли, а ја сам у неверици.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 10:42:52   
Sanjica26 RR
Von, tako Sofi radi. Sta god uzmem da jedem i da pijem samo trazi. user posted image
Obavih sve po gradu. Sad jos T da izađe sa casa

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 10:56:35   
pari
Smesko, joj, kako si uspela tako da padnes? 


Von, napravi drugu limunadu :)
Ana, nadam se da ce vam biti bolje svima...i mene jos muci stomak malo i mucnina ali malcice je bolje...Posle inhaliranja mi se malo vrti u glavi...cudno skroz...
Svim mamama pozdrav!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 11:23:39   
Ana RR
O smeško, pa majku mu! Vi ste šou sa padanjem i udaranjem hahaha izvini što se smejem :*

Von, pa nema ni on mira. Trebalo je do sada gomila posla da bude odrađena i on se nervira jer sve stoji i čeka ga. Džabe pričam da je sve to nebitno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 11:49:49   
smeško
Анчи, слободно се смеј. Можемо да почнемо да снимамо за Амерички најсмешнији видео user posted image .
Нисам пала, ударила сам главом када сам требала да се усправим. И сада ме боли врат, мало сам га ,,сабила''. Како на децу да се љутим када сам ја препуна модрица.user posted image Сада трпим и ћутим.

Сањице, јеси ли била на сајму књига? Како је тм?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 11:54:30   
vonavoj
Smesko,mogu da zamislim snimak😂Ana,znam da uvek ima posla,pogotovo za nas perfekcioniste i vredne ljude?😂😂(citaj lude)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 11:58:26   
Sanjica26 RR
Bili smo na sajmu. Samo sam za decu kupovala knjige. Muz kako kad. Radi i cuti. Prepun je posla. Kad sedne za racunar ne ustaje. 5.novembra je kontrola, pa cemo videti


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 12:16:55   
flamingos
Au Smeško,desi se svašta.Mame,hajde da peglamo,evo ja sam spremna,samo d krenem😁.Dok oko ručka,pa dolazika prijateljica na kafu,sad dete da inhaliram,pa da krenem.Posle spremanje za školu i nastaviću kad se vratim,čekaće me pegla


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 14:29:53   
bebilule
Gdje ste?! Vidim bolesnih mama sada i više nego djece.
Smeško, jesi li ono ti i rebra lomila nedavno?
Ja na poslu, jedva čekam sutra popodne. Za vikend još moram tatin i babin stan. Nekako ću već da se organizujem. Pustiću muziku i krpu u ruke. user posted image

E, ja ne peglam ništa osim onoga što moram i to kada trebam obući. Njegove majice, trenerke i sl. ništa, ne pada mi na pamet. Svoje isto tako. Samo pazim kako slažem. user posted image . Počela sam izbjegavati i košulje na posao. Mislim strašno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 14:41:19   
pari
Ja sam isto prestala da peglam...


Opet mi je muka kako odmiče dan i kako jedem, a moram da jedem.  Moraću taj test na heliko bakteriju da uradim definitivno.
Kako ste sad mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 14:48:01   
Mirko Svirko
Dobar dan mame.. kako ste danas? 
Dan predivannn.. Mi zavrsili sredjivanje stana. Uskoro cemo u set_njicu.. 
Smesko kakav pad.. moja sestra je pala sa taburea bilo je urnebesno smesno ali mi je bilo zao, jadna se polomi. 
Von, meni je pritisak neverovatno nizak , bude mi cak 60 sa 90.Glava mi puca u tim slucajevima. A sto se peglanja tice,peglam po potrebi,gledam da lepo slazem da nema linija itd.. ali ako bas onda se ukljuci pegla ali i ne volim bas to peglanje. Pozdrav mame... Brzo ozdravljenje zelim bolesnima

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 15:39:45   
smeško
Е, да; Воци. Нисам ломила ребра, али сам их нагњечила. Стално нешто, гора сам од деце.user posted image

Сањице, ја нисам ишла на сајам, али ми је мм данас послао поруку да ми је купио ону књигу о којој смо писале. Једва чекам да ми донесе. Деци је купио много више, нормално. И неке енциклопедије, не знам које. Баш сам одушевљена.

Ја пеглам. И стално нешто перем у машини, никако да се искобељам из веша. Тако ми је лакше, опеглам и поређам и деца сама узимају када се облаче ујутру, ако ја нисам ту или је мм са њима.user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 15:41:33   
smeško
Извини, Беби, не Воци. Ударац ради своје.user posted image

Извињавам се и на још једном посту, неће да ми отвори опцију за уређивање поруке.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 15:55:23   
Sanjica26 RR
Bas nisam bila raspolozena da kupujem sebi, a ni deci nisam bas puno kupila. Koliko para, toliko muzike. Bilo mi je bitno da oset_e taj duh sajma.


Moja Sofi je citala pesme cika Jove Zmaja i ode spava. Bas je umorna. Posle imamo muzicko zabaviste 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 10/19
24.10.2019 16:54:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bebilule

Gdje ste?! Vidim bolesnih mama sada i više nego djece.
Smeško, jesi li ono ti i rebra lomila nedavno?
Ja na poslu, jedva čekam sutra popodne. Za vikend još moram tatin i babin stan. Nekako ću već da se organizujem. Pustiću muziku i krpu u ruke. user posted image

E, ja ne peglam ništa osim onoga što moram i to kada trebam obući. Njegove majice, trenerke i sl. ništa, ne pada mi na pamet. Svoje isto tako. Samo pazim kako slažem. user posted image . Počela sam izbjegavati i košulje na posao. Mislim strašno.
Volim ja da peglam,uz laganu muziku,sa mislima i ne kset_im peglanje.A i u stanu smo,pa mi nezgodno da za sve stalno razvlačim dasku itd.Ovako lepo popeglam,nakačim sve na ofingere i mirna sam


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here